Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Różne (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Witajcie (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24939)

Fenoloftaleina 18-04-2013 10:55

Witajcie
 
Hejka, z tej strony Agata z Łodzi. Wilczakowe forum przeglądam już dosyć długo, jednak dopiero teraz za namową Ewy od Kalinki chciałabym się z Wami przywitać. Jak już się pewnie domyślacie, czekam na maluszka po zwariowanej Kalince i potulnym olbrzymie Arcie. Wilczak nie będzie moim pierwszym psem - jestem już właścicielką szalonej suczki siberian husky - Mali. Dzięki tej babie zyskałam duuuuże pokłady cierpliwości i mam nadzieję, że starczy mi jej także przy małym burym potworku :twisted:
Pozdrawiam serdecznie ;-)

Gia 18-04-2013 10:58

Cześć Agata! Może w końcu zapamiętam ten nick :rock_3

Rybka 18-04-2013 12:10

Fenoloftaleina jest dechę! Super nick- różem powiało :twisted:
Witamy na forum!
Zostaniesz właścicielką burego chłopaka czy burej dziewuszki?

eMMki 18-04-2013 12:14

Cześć!
No to pomału dowiadujemy się gdzie będą bracia i siostry długo wyczekiwanego przez nas malucha :)

Fenoloftaleina 18-04-2013 12:47

Quote:

Może w końcu zapamiętam ten nick :rock_3
Fenolololocośtamina :D
Quote:

Super nick- różem powiało
Haha, raczej Maliną :lol:
Quote:

Zostaniesz właścicielką burego chłopaka czy burej dziewuszki
Chłopaka. Przy tej mojej zwariowanej babie Mali przyda mi się pomocna męska łapa :rock_3 Mam nadzieję, że mi się dogadają.

@eMMki - no ja również jestem ciekawa gdzie będą mieszkały maluchy. Jak na razie Wy chyba jesteście najbliżej nas.

avgrunn 18-04-2013 12:51

Sie witamy :) edit: juz ja slepota widze skad jestes. W Lodzi jest mocna ekipa wilczakowa :) wiec bedzie sie z kim spotykac :)

eMMki 18-04-2013 13:12

Quote:

Originally Posted by Fenoloftaleina (Bericht 453304)
...
@eMMki - no ja również jestem ciekawa gdzie będą mieszkały maluchy. Jak na razie Wy chyba jesteście najbliżej nas.

a w mieście Łodzi ;) znajomych i rodzinę mamy, więc sposobność do wspólnych spacerów pewnie będzie :)

Mistrali 18-04-2013 15:16

Quote:

Originally Posted by Fenoloftaleina (Bericht 453290)
Wilczak nie będzie moim pierwszym psem - jestem już właścicielką szalonej suczki siberian husky - Mali. Dzięki tej babie zyskałam duuuuże pokłady cierpliwości i mam nadzieję, że starczy mi jej także przy małym burym potworku :twisted:
Pozdrawiam serdecznie ;-)

Witaj :) Ja mam w domu taką samą konfigurację tylko odwrotnej płci :lol:
Szalony siberian husky Tamlin i postrzelony wilczak Baldur :twisted:
Pozdrawiam :)

konek 18-04-2013 15:30

Witamy serdecznie a jak będzie już ten skarb to prosimy o dużo zdjęć.
Pozdrawiam
Bożena

Fenoloftaleina 18-04-2013 16:24

Quote:

W Lodzi jest mocna ekipa wilczakowa :) wiec bedzie sie z kim spotykac :)
Niestety nie miałam okazji spotkać wielu wilczaków w Łodzi. W mojej okolicy mieszka jakiś niezidentyfikowany psiak (młody), niestety nie miałam okazji zagadać, a ostatnio go już nie widywałam. Nawet kiedyś Agnieszka z Wilka z Baśni próbowała dociec kto to może być, ale niestety się nie dowiedzieliśmy.

Quote:

a w mieście Łodzi ;) znajomych i rodzinę mamy, więc sposobność do wspólnych spacerów pewnie będzie :)
Bardzo chętnie! Jest w Łodzi i okolicy kilka fajnych miejsc na spacery.

@Mistrali - husky i wilczak to zabójcze połączenie :D A tak w ogóle, to Was kojarzę. Baldur był jednym z pierwszych wilczaków, które zobaczyłam z bliska :D

avgrunn 18-04-2013 16:58

Quote:

Originally Posted by Fenoloftaleina (Bericht 453311)
Niestety nie miałam okazji spotkać wielu wilczaków w Łodzi.

Moze warto odkopac watek lodzkich spacerow :)

Jasmina 18-04-2013 17:33

Quote:

Originally Posted by Fenoloftaleina (Bericht 453290)
Hejka, z tej strony Agata z Łodzi. Wilczakowe forum przeglądam już dosyć długo, jednak dopiero teraz za namową Ewy od Kalinki chciałabym się z Wami przywitać. Jak już się pewnie domyślacie, czekam na maluszka po zwariowanej Kalince i potulnym olbrzymie Arcie.

Cześć Agata, bardzo nam miło Cie powitać. Jeżeli tylko się uda zgrać, to wpadniemy z Jaredem jak będziesz odbierać maluszka.
Zobaczysz, że szczeniaczki po Kalince są jedyne w swoim rodzaju - spełnienie marzeń jeżeli chodzi o charakter :love

Bajka 18-04-2013 20:49

Cześć Agatka:) NO WRESZCIE SIĘ UJAWINIŁA:) Czekam niecierpliwie, kiedy nam tu młodego przedstawisz jak dokazuje z Mali ;) ;)

Fenoloftaleina 19-04-2013 07:35

Quote:

Zobaczysz, że szczeniaczki po Kalince są jedyne w swoim rodzaju - spełnienie marzeń jeżeli chodzi o charakter
No domyślam się i nie mogę się już doczekać kiedy wreszcie go odbiorę ;-)

Hejka Agnieszka - Mali nawet sobie sprawy nie zdaje z tego co ją czeka, na razie spokojnie śpi. Do czasu :twisted:

mania szewska 19-04-2013 07:57

Quote:

Originally Posted by Fenoloftaleina (Bericht 453341)
nie mogę się już doczekać kiedy wreszcie go odbiorę ;-)

hej, hej, ja tak samo, czekam na braciszka a na razie pocieszam się zdjęciami z FB i forum:D

czyli będzie rodzeństwo w Warszawie, w Łodzi, gdzie jeszcze?

pozdr!

makota 20-04-2013 01:03

Coraz więcej wariatów :twisted:
Też się witamy i liczymy na dużo zdjęć tutaj w przyszłosci :)

igienator 20-04-2013 14:04

Witam serdecznie kolejnego wilczakowca w Łodzi :)

erendil 20-04-2013 22:36

Ja i Vapula także witamy serdecznie :D

Fenoloftaleina 22-04-2013 07:15

Quote:

Originally Posted by mag
czyli będzie rodzeństwo w Warszawie, w Łodzi, gdzie jeszcze?

Ujawniła się jeszcze Rudawa i pozostały dwa pieski zagadki ;)

Quote:

Originally Posted by makota
Też się witamy i liczymy na dużo zdjęć tutaj w przyszłosci

Nastawiam się bardziej na filmy, bo marny ze mnie fotograf :rock_3

Miło mi Was poznać :wink:

zjaponizowany 22-04-2013 15:32

A ja tak z innej beczki w sumie bo mam pytanko. 1 Czy to prawda że Wilczaka można trzymać w bloku? bo słyszałem ze się świetnie przystosowują do różnych warunków i zdaje się jakaś pani tutaj wypowiadała się, że trzymała wilczaka w małej kawalerce i było wszystko w porządku. Jednak wolałbym poznać więcej opinii na ten temat. 2 Słyszałem, że ponoć jeśli jest jakiś miot i jeden ze szczeniaków nie nadaje się na wystawy to ludzie oddają takiego szczeniaka? coś w ramach adopcji? czy sprzedają za niższą cenę niż zwykle? proszę mnie nie oceniać, pytam ponieważ tak słyszałem i chciałbym mieć sprawę rozświetloną na sto procent. ;-) 3 jeśli jest taki szczeniak który się nie nadaje do wystaw itp. itd. to o co w tym w ogóle chodzi? w sensie że jest jakiś niewymiarowy? czy chory? - o ile to co napisałem w punkcie drugim jest prawdą, bo jak już mówiłem - nie wiem i szukam pomocy. 4 wilczak nie jest psem dla wszystkich - tak wiem to, jednakże chciałbym się dowiedzieć co mam przez to rozumieć? czy chodzi o to, czy miałem/mam już psa? czy chodzi o doświadczenia z psami? czy też może chodzi o to, aby mieć odpowiednią wiedzę na temat tej rasy i być gotowym na pewne różne niespodzianki? :twisted: Z góry dziękuję za pomoc.


All times are GMT +2. The time now is 19:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org