Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Nowa baza wolfdoga :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=20827)

jefta 05-09-2011 16:37

Nowa baza wolfdoga :)
 
DZIEKUJEMY!!!!


Czy dane zostaly juz zaaktualizowane?

ja dosylalam nr. rodowodu i moj przydomek. czy DM od Danieli bedzie w bazie?
I jak zostac approved for breeding? uprawnienia w PL+HD mamy :)

shaluka 05-09-2011 18:28

Czy to juz tak zostanie?
Nie chce wybrzydzać, ale szczerze mówiąc strasznie mało to wszystko czytelne .. ale ja tu raczej mało zaglądam, więc się nie wypowiadam.

Jednak bardzo bym prosiła ( kompletnie nie rozumiem skąd się wzięły takie błędy!!) o poprawę imion miotu 'B' (ktoś brał je z facebooka, czy jak, ale nawet tam, nie było napisane, że takie będą) i dodanie właścicieli, z danymi, które przesłałam już bardzo dawno temu.
Pozdrawiam serdecznie

P.S. To co jest fajne to od obrazowe rodowody i od razu zdjecia psów, posiadanych przez daną osobę/hodowlę. Może lepiej byłoby po prostu zmodyfikować starą?

GRABA 05-09-2011 18:51

Bardzo super pomysł z tymi rodowodami (fotkami):fingers1

jefta 05-09-2011 19:35

mi podobaja sie wyniki dysplazji u potomstwa i wyhodowanych psow wyswietlane od razu na liscie :)
i nick uzytkownika forum przy wlasicielu :)

czy w zakladce work pojawia sie wyniki/punkty/czas/ocena zamiast samego skrotu?

Wonderfull Wolf ES 05-09-2011 19:35

Uolaboga, ale zmiana :) ja się standardowo przy modyfikacja średnio łapię na początku i odczuwam żal po stracie, ale minie :) Margo trzeba Ci dosłać dodatkowe dane (wystawy, nr rodowodu, itd) ??


A co to MH i DNA w zakładce zdrowie??

Bajka 05-09-2011 19:45

Brawo za nowego Wolfdoga:) !!Pokłony za pracowitość!:)
Mnie najbardziej podoba się tak fajnie rozbudowana baza danych!:)
podłączam się do pytania jefty - czy wynik DM od Danieli będzie wpisywany w bazie? bo jak tak to ja chętnie pouzupełniam moje baby:)

A najbardziej chciałam ozłocić Twórcę nowej strony za mega klarowne przesyłanie danych do uzupełnienia w formacie 'dodaj JPG" i po sprawie, wysłane:). Bardzo to super:)

anula 05-09-2011 19:59

a mnie sie bannerek powitalny nie podoba - lepsza bylaby ostra Jolka lub ostry Eliś, niż takie mimozy rozmyte zblurowane...:cry:

Gaga 05-09-2011 20:01

Rozumiem ogrom roboty nad nowa bazą, duży szacun! I nie wiem czy mamy fazę "under construction" i nie należy się jeszcze czepiać, czy już można? (chodzi o dane psa, bo znalazło się tam coś z kosmosu, co nie ma żadnego poparcia w rzeczywistości).

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 401932)
a mnie sie bannerek powitalny nie podoba - lepsza bylaby ostra Jolka lub ostry Eliś, niż takie mimozy rozmyte zblurowane...:cry:

de gustibus....i tak dalej, choć popieram. Ale może referendum nie zostało przewidziane?:) Trochę ta "grafika" trąci pierwszym otwarciem fotoszopa ;p

p.s. a może by tak..sliderek?;)

Lupusek 05-09-2011 20:06

Jestem pod wielkim wrażeniem nowej bazy danych. Gratulacje dla twórców! Super!
Od razu postuluję za dodaniem zakładki sport lub uzupełnieniem o sport np. w zakładce work & training, w której będą informacje dotyczące sportu i osiągnięć sportowych.

anula 05-09-2011 20:10

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401933)

p.s. a może by tak..sliderek?;)

slideshow dobra mysl...

anija 05-09-2011 20:14

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401933)
Trochę ta "grafika" trąci pierwszym otwarciem fotoszopa ;p

haha... to samo miałam napisać... pierwszy lepszy efekcik z galerii filtrów nie jest fajny... ;)

Gaga 05-09-2011 20:16

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 401938)
slideshow dobra mysl...

Zwłaszcza, że zniknęły fotki na głównej :( Lubiłam je....

Witek 05-09-2011 20:22

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 401940)
Zwłaszcza, że zniknęły fotki na głównej :( Lubiłam je....

Nie zniknęły, są niżej. Ale ciężko teraz będzie sobie losować z nudów przez F5 :P
Ale fakt faktem baza wygląda super. Bardzo podoba nam się dodanie zdjęć z spotkań, wystaw etc. :)

anija 05-09-2011 20:28

Quote:

Originally Posted by shaluka (Bericht 401906)
Jednak bardzo bym prosiła ( kompletnie nie rozumiem skąd się wzięły takie błędy!!) o poprawę imion miotu 'B' (ktoś brał je z facebooka, czy jak, ale nawet tam, nie było napisane, że takie będą) i dodanie właścicieli, z danymi, które przesłałam już bardzo dawno temu.
Pozdrawiam serdecznie

ja też bym o to prosiła jako nowa właścicielka Bystrej która ma PODWÓJNE imię. Reszta imion też ma błędy!

Gaga 05-09-2011 20:31

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 401943)
Nie zniknęły, są niżej. :)

Fakt, moje niedopatrzenie, przepraszam wycofuję.

szodasi 05-09-2011 20:43

Są błędy w imionach w Wolczym Duchu, są dodane psy których nie ma również ... i podpięte zdjęcia fakt, że z tego miotu, ale innego szczeniaka:)

Huan 05-09-2011 21:29

Baner na górze jest tymczasowy, bo na razie są inne rzeczy do zrobienia.. Dział wyszkolenia będzie dopiero rozbudowany i znajdą się tam na wzór wystaw osiągnięcia z poszczególnych imprez. DM można spokojnie przesyłać - jest na to miejsce w bazie, tak samo jak na inne badania (DNA, Dwarf, serce, oczy)... na razie prosze przesylac jeszcze na email [email protected]

Narvana 05-09-2011 21:34

A jak wyglada sprawa z tym DM, te od Danieli mozna tez publikowac?

jefta 05-09-2011 22:06

wreszcie znalazlam cos co mi sie nie podoba 8) czyli brak rodzicow na glownej stronie psa, rodowod laduje sie chwile a zwykle rodzice wystarczaja...

Gipson 05-09-2011 23:02

Ja nie mogę wejść w okno wystaw, coś mi sięzawiesza... A jak u Was?

aneta1 06-09-2011 05:39

Strona ładna może faktycznie trochę nieczytelna ale to dopiero początki pewnie się przyzwyczaję :)
Super by było gdyby wraz ze zmianą języka zmieniał się też język tematu np."RECENT FORUM THREADS " na Najnowsze wątki na forum , nie każdy musi chcieć uczyć się angielskiego :)
A czy będzie jakiś magiczny przycisk którym sami dodamy sobie mioty planowane i szczeniaki ? ;)

ps. kiedy pojawi się planowany miot Jadiel & Ilmarinen w planowanych miotach? :)))

szacuneczek dla twórcy twórców :)

Louve 06-09-2011 19:23

Mi jeszcze brakuje 'dorosłych wilczaków szukających domu' oraz 'last minute'... A myślę, że były przydatne. Albo jestem ślepa, hehe. :)

Puchatek 07-09-2011 10:43

Ale pięęęękna strona.... 8)
Podziękowania dla Twórców! :p

jefta 07-09-2011 13:02

Czy ktos ma jakis pomysl co nacisnelam w Firefoxie ze moj wolfdog ma biale tlo? Tych granatowych pieskow w starej wersji tez nie pokazywal...

shaluka 07-09-2011 19:06

Witam,
ponawiam moją prośbę o poprawę danych miotu 'B' Wilczy Duch, ewentualnie proszę o jakąkolwiek odpowiedź ile należy czekać na poprawę błędów w bazie.
Proszę również o zmianę zdjęcia Kali na najaktualniejsze (kiedy będzie możliwość dodawania zdjęć w galerii?):
http://www.wilczyduch.pl/galeria/B+A...Kala%20118.JPG

gdak 08-09-2011 13:38

Quote:

Originally Posted by Gipson (Bericht 401987)
Ja nie mogę wejść w okno wystaw, coś mi sięzawiesza... A jak u Was?

mi też, i IE i w Operze :(

no i nie mogę w nikaki sposób dodawać zdjęć do galerii...

a i marzy mi sie przeglądanie galerii danego psa zdjęcie po zdjęciu :)

Witek 08-09-2011 19:36

Quote:

Originally Posted by gdak (Bericht 402449)

a i marzy mi sie przeglądanie galerii danego psa zdjęcie po zdjęciu :)

o.. to byłoby fajne :) I jeszcze możliwość przejścia z losowo wybranego zdjęcia bezpośrednio do bazy danych danego psa co się wylosował :D

jefta 08-09-2011 20:35

Nie ma juz listy wszystkich bonitacji na jakich byl dany pies :(
I czy przeglad mlodych i dorosla bonitacja nie moglyby miec osobnych rubryczek tak by bylo widac oba ? :)

avgrunn 10-09-2011 19:15

Do kogo mam sie zglosic z prosba o zamieszczenia informacji w bazie?
Smrodowi w koncu odebralismy rodowod, a dzisiaj zostal zaczipowany ta ogromna igla i chcialabym zeby ktos wstawil te info, cos juz kliknelam cos wyslalam przy jego informacjach, ale nie wiem czy to wystarczy.

z Peronówki 12-09-2011 09:40

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 402540)
Nie ma juz listy wszystkich bonitacji na jakich byl dany pies :(
I czy przeglad mlodych i dorosla bonitacja nie moglyby miec osobnych rubryczek tak by bylo widac oba ? :)

Wiem, ze ruszy stary temat jakim jest forma bonitacji jaka kiedys wymarzylam czyli prezentowanie calej karty bonitacyjnej. Lacznie z miarami i poznakami... Ale....jak zwykle trzeba sie uzbroic w cierpliwosc...

anula 14-09-2011 00:23

Przy wystawach w starej bazie było zazwyczaj nazwisko sędziego - teraz tej opcji nie ma - czy będzie?
pionowe szpalty textu na str. glownej wchodzą na siebie - jest mało czytelnie - wiem, wybrzydzam, ale mam nadzieje, ze nie zostanie to odebrane jak krytyka, a raczej jako postulat
jak zawsze mam problem z przyzwyczajaniem się do NOWEGO :roll:

Huan 14-09-2011 13:40

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 403435)
Przy wystawach w starej bazie było zazwyczaj nazwisko sędziego - teraz tej opcji nie ma - czy będzie?

Będzie.


Quote:

Originally Posted by gdak (Bericht 402449)
no i nie mogę w nikaki sposób dodawać zdjęć do galerii...

Tymczasowo opcja dodawania zdjęć jest niedostępna.
Quote:

Originally Posted by gdak (Bericht 402449)
a i marzy mi sie przeglądanie galerii danego psa zdjęcie po zdjęciu :)

W planach. :)

Huan 21-09-2011 14:46

Dodawanie zdjęć już działa:
http://www.wolfdog.org/site/pl/gallery/addphoto

Konrad:) 21-09-2011 15:40

A czy będą działały galerie indywidualne?

http://eury.zperonowki.com/galeria/main.php

Jeśli nie, to w jaki sposób można odzyskać wstawione tam fotki?

anija 28-09-2011 12:17

Nie chcałabym się naprzykrzać, ale czy można wiedzieć kiedy zostaną naprawione błędy merytoryczne w miocie B po Ishtar i Eury'm? Wydaje mi się, że to nie wiele czasu zajmuje, a przestanie koleć w oczy. Zdaje się, że Shaluka wysłała tez zdjęcia daaawno temu które do tej pory nie zostały dodane. Trochę przykro, że wygląda to tak jak w typowym polskim urzędzie... czekanie w nieskończoność...

love & peace, hugs & kisses :ylsuper

jefta 28-09-2011 12:55

Takie zmiany moga zostac wprowadzone w trakcie aktualizacji czyli wszystkie naraz-a to masa pracy. Poprzednia aktualizacja byla w czerwcu wiec pewnie na dniach mozemy sie spodziewac kolejnej. Trza sie uzbroic w cierpliwosc :)

GRABA 29-09-2011 21:00

Wiem, wiem, że z tymi fotkami, to zawracanie głowy, ale czy można usunąć ew. przenieść tą fotkę z galerii Crying Princess Chantal Srdcerváč
http://www.wolfdog.org/pics2/2010/5/...16-5025977.jpg


do Uni od Úhoště?

Jak ok, to dziękuję:)

Huan 30-09-2011 17:00

Quote:

Originally Posted by Konrad:) (Bericht 405248)
A czy będą działały galerie indywidualne?

http://eury.zperonowki.com/galeria/main.php

Jeśli nie, to w jaki sposób można odzyskać wstawione tam fotki?

Galerie indywidualne? Brzmi to tak, jakby wszystkim się popsuły. A z ponad 50 wilczakowych stron, to jest jedyne zgłoszenie w ostatnim czasie.

Ale odpowiadając na pytanie - indywidualne galerie działają, a galeria Eurego została właśnie poprawiona i zaktualizowana do najnowszej wersji.

PS: na przyszłość - PW jest szybszym sposobem komunikacji niż forum (i do tego off-topic).

Konrad:) 30-09-2011 22:43

Quote:

Originally Posted by Huan (Bericht 407132)
Galerie indywidualne? Brzmi to tak, jakby wszystkim się popsuły. A z ponad 50 wilczakowych stron, to jest jedyne zgłoszenie w ostatnim czasie.

W ubiegłym tygodniu chciałam zamieścić na forum ważną informację udokumentowaną zdjęciem. Do tej pory, aby wstawić fotkę, korzystałam z adresu galerii - ponieważ okazało się to niemożliwe, zadałam pytanie w tym wątku, sądząc że strony indywidualne jakiś związek z wolfdogiem mają i też "poszły do poprawki" - tyle i tylko tyle !

wolfin 13-01-2012 16:17

pobawilam sie troche dziszaj i ... prosze zerkac na instrukcje
idziemi na galeri na przyklad do mojego psa
http://www.wolfdog.org/site/pl/dbase/d/10026#
widzimi fotki z podpisem - imie psa a potem kto dodal foto- klikami na napis wolfin i .... fajnej zabawy :)

anula 13-01-2012 16:25

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 418880)
pobawilam sie troche dziszaj i ... prosze zerkac na instrukcje
idziemi na galeri na przyklad do mojego psa
http://www.wolfdog.org/site/pl/dbase/d/10026#
widzimi fotki z podpisem - imie psa a potem kto dodal foto- klikami na napis wolfin i .... fajnej zabawy :)

cośpopierdzieliłosię... wolfin zmienila płeć

wolfin 13-01-2012 16:26

:lol: na to wyglada :)
p.s. reszta tez tak ma :) zgadni cie gdzie ja siebie znalazlam :)

Rybka 13-01-2012 17:24

Mi od dziś mówcie: Natalya.
P.S. Mieszkam w Rosji :)

Witek 13-01-2012 17:36

A my nie istniejmy wcale :P Invalid użytkownik specified. If you followed a valid link, please notify the administrator :lol:

Shyboy 13-01-2012 17:47

Dzień dobry, ja jestem Gonzo i mieszkam w Niedersachswerfen :twisted::twisted::rock_3

anula 13-01-2012 17:59

Mnie tez nie ma, mój pies ma wlaściciela tylko w realu :p

Narvana 13-01-2012 18:26

Dzieju z Bialegostoku 8)

anula 13-01-2012 19:27

Quote:

Originally Posted by Narvana (Bericht 418894)
Dzieju z Bialegostoku 8)

dobre, naprawde :roflmao

jefta 13-01-2012 20:27

Zdenek z Czech wita wszystkich! Elo ziom



naprawde

Wonderfull Wolf ES 13-01-2012 22:31

ja też invalid :) a liczyłem, że będę z Peronówki8):rock_3

Witek 13-01-2012 23:05

Jeden głupi error a jaka radocha dla wszystkich :D:lol:

Narvana 13-01-2012 23:10

To tak zeby umilic piatek 13 :)

Narvana 13-01-2012 23:28

Pogoda faktycznie... Listopadowa... I wolfdog tez, mocno leci z czasem :)

http://odnarvanej.wolfdog.org/wehikul%20czasu.jpg

jefta 13-01-2012 23:32

czas chyba zawsze byl w formacie miesiac/dzien/rok
odkad pamietam gubie sie w datach na WD ;)

Narvana 13-01-2012 23:51

Nawet jesli, dzis 13 a nie 11, a post pokazalo mi dzis...

Gia 14-01-2012 10:41

A ja jestem Heike z Altlandsberg w Niemczech ;) Mam kilka wilczaków, ale wciąż jednego z Peronówki ;) Jecer Ha-Ra jest mój :twisted:

Gaga 14-01-2012 12:46

A ja się nie dowiem bo wszystkie moje foty podpisano: admin lub zPeronówki......i zabawy nie budiet:(







chyba, że..................o czymś nie wiem?:p

Salvator 17-01-2012 10:31

Czemu mój pies ma zmienionego właściela ?


I kto pytał mnie o zgodę na umieszczanie go w bazie chyba że jest to obligatoryjne z regiem forum ?

Nie mowię nie bazie jeszcze fajna byla by google mapa z punktami gdzie kto jest :P ale może jest ktoś kto by nie chciał :D albo kto nie potwierdził chęci przez co są masakryczne błedy we własnościach etc.

anija 17-01-2012 10:39

Quote:

Originally Posted by Salvator (Bericht 419285)
Czemu mój pies ma zmienionego właściela ?


I kto pytał mnie o zgodę na umieszczanie go w bazie chyba że jest to obligatoryjne z regiem forum ?

Nie mowię nie bazie jeszcze fajna byla by google mapa z punktami gdzie kto jest :P ale może jest ktoś kto by nie chciał :D albo kto nie potwierdził chęci przez co są masakryczne błedy we własnościach etc.

dla mnie baza jest jak rodowód ;) nie wyobrazam sobie, że może tam nie być jakiegoś wilczaka który się urodził :) choć pewnie są jakieś braki i tak.

Salvator 17-01-2012 10:41

Tak ale po rodowód nie musisz się zgłaszać a tu sam zostałem zaskoczony że jestem w bazie z innym właścicielem niż jest faktycznie etc.

anija 17-01-2012 10:44

pomyłki się zdażają, wszystko jest do poprawienia :)

jefta 17-01-2012 11:56

Umieszczenie w bazie nie ma nic wspolnego z rejestracja na forum ;) sa tam wszystkie psy z zarejestrowanych miotow o ktorych udalo sie zdobyc informacje. Dane psow nie podlegaja ochronie i kazdy moze je umieszczac gdzie chce. Dane osobowe wlascicieli sa chronione wiec mozesz je skorygowac jesli jest blad i zdecydowac ktore beda publikowane w bazie. Jest tu temat w Administracji jak to zrobic.

GRABA 25-01-2012 21:33

Hallooo!
Tyle czasu już minęło od aktualizacji, a listy repów nadal "niet" - czy może jest ale dla wybranych:|

anula 25-01-2012 21:41

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420287)
Hallooo!
Tyle czasu już minęło od aktualizacji, a listy repów nadal "niet" - czy może jest ale dla wybranych:|

nawet nie widzialam, ze na WD moze byc cos takiego :shock:
bo ze w oddzialach zkwp sa takie listy to wiem, ale tylko chyba z Polski... i obejmujace wszystkie rasy.

GRABA 25-01-2012 21:43

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 420289)
nawet nie widzialam, ze na WD moze byc cos takiego :shock:
bo ze w oddzialach zkwp sa takie listy to wiem, ale tylko chyba z Polski... i obejmujace wszystkie rasy.

Haa, no widzisz, a to jest to czego najbardziej mi tu brakuje!

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

anula 25-01-2012 22:11

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420290)
Haa, no widzisz, a to jest to czego najbardziej mi tu brakuje!

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

Wygodne, zaiste

anula 25-01-2012 22:38

Z drugiej strony - WD nie jest stroną , ktora sie aktualizuje jakoś w okamgnieniu - wiec na Twoim miejscu liczylabym raczej na wlasne obserwacje psów w naturze, niz na baze repow na WD, ktory sie aktualizuje wtedy, kiedy bozia da, albo czasu stanie...
mam nadzieje, ze nie urazam niczyich uczuc :?

Miru 25-01-2012 22:51

Jakiś czas temu przeglądałam repy, a teraz link nie działa

Bajka 26-01-2012 09:51

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420290)

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

wg mnie też. Fakt, że fotki to fotki, nic nie zastąpi zobaczenia psa na żywo, szczególnie, ze na fotkach charakter widać raczej ekhm...słabo;), ale przynajmniej bardziej było wiadomo na co bardziej zwrócić uwagę gdy już się widziało na żywo delikwenta;)
Dawno dawno temu było też takie fajne liczydło dla leni do liczenia pokrewieństwa między potencjalnymi rodzicami. Wróci to jeszcze?

Gipson 26-01-2012 14:38

wystawy
 
A mi nadal brakuje wystaw...
Nie ma wyników z Polski, nie ma wyników ze świata, nie są dopisywane wyniki do profilu konkretnego psa.
Pisałem juz w tej sprawie, ale na razie też cisza :(

wolfin 26-01-2012 14:40

tak samo niemasz jak i inne. zostaje tylko czekac, my na litewski forume zrobilsimi temat " wyniki wystaw" gdzie sa podane tylko wyniki bez komentarow czy pozdrowien. moze warto taki zrobic i w pl forume, potem tylko podlinkowac to adminu :)

GRABA 26-01-2012 15:41

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 420352)
wg mnie też. Fakt, że fotki to fotki, nic nie zastąpi zobaczenia psa na żywo, szczególnie, ze na fotkach charakter widać raczej ekhm...słabo;), ale przynajmniej bardziej było wiadomo na co bardziej zwrócić uwagę gdy już się widziało na żywo delikwenta;)
Dawno dawno temu było też takie fajne liczydło dla leni do liczenia pokrewieństwa między potencjalnymi rodzicami. Wróci to jeszcze?

ano właśnie, a już na żywo zobaczenie dzieci wybranego repa, to jest coś:)
Ale tamta forma bazy repów była bardzo fajna.
No liczydło też było super - może zrobią, może, może itd.

Huan 26-01-2012 19:48

już wkrótce będzie możliwość dodawania wyników wystaw bezpośrednio bez udziału admina. Dam znać, jak opcja będzie gotowa.

wolfin 26-01-2012 20:16

Quote:

Originally Posted by Huan (Bericht 420414)
już wkrótce będzie możliwość dodawania wyników wystaw bezpośrednio bez udziału admina. Dam znać, jak opcja będzie gotowa.

super, a licznik inbreedu w planowanych szczeniakach? please powiedz ze bedzie, bo to zloto dla hodowcy :tard

anula 12-04-2012 19:18

O, jaki fajny przebogaty pasek pojawil sie po lewej stronie :rock_3
zwiedzanie teraz łatwiejsze - dziękować dziekowac :)
(no, chyba ze inni mieli go juz dawno, ale ja dopiero od wczoraj)

jefta 12-04-2012 23:31

Super :)
tylko mi te linki nie dzialaja, czy to dopiero zapowiedz ze cos bedzie?

anula 13-04-2012 06:45

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 428288)
Super :)
tylko mi te linki nie dzialaja, czy to dopiero zapowiedz ze cos bedzie?

ja mysle, ze to chyba zapowiedz - niektore dzialaja, inne rzeczywiscie (jeszcze) nie

Shyboy 21-06-2012 22:58

Mogę prosić o zmianę zdjęcia profilowego Narsila na to:

http://www.wolfdog.org/site/pl/gallery/pic/175639/

Z góry dzięki!

trunksia 29-07-2012 08:48

Ponieważ zaczęto nadzwyczaj promować aktywność wśród wilczaków to pomyślałam sobie, że może warto by pomyśleć o uzupełnianiu bazy nie tylko w wyniki wystaw (które są jakie są :|) ale i w wyniki zawodów sportowych. Mogą być to wyniki tych oficjalnych i nie oficjalnych (np. Memoriału Hokyego). Już w tylu dyscyplinach mierzą się wilczaki (agility, frisbee, dogtrekking). Czemu by nie uwieczniać tych wyników?

Gaga 29-07-2012 09:44

A zapisałaś się do International Wolfdog Sport Club? :rock_3

trunksia 29-07-2012 10:33

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 435700)
A zapisałaś się do International Wolfdog Sport Club? :rock_3

Czego? :rock_3

Gaga 29-07-2012 11:25

Quote:



XI. Spotkanie właścicieli CzW & IX. Memoriał Hokiego - 31.08.-02.09.2012 Późna (PL)
International Wolfdog Sport Club i hodowla "z Peronówki"
ma przyjemność zaprosić wszystkich właścicieli i fanów czechosłowackich wilczaków na
XI. Międzynarodowe Spotkanie Właścicieli CzW w Późnej
oraz
IX. Memoriał Hokiego
........:)

Shyboy 27-09-2012 14:31

Czy ja mogę jeszcze raz poprosić o zmiane profilowego zdjecia Centusia na to: http://www.wolfdog.org/site/pl/gallery/pic/175639/

avgrunn 27-09-2012 15:10

Tez sie podepne pod ponowna prosbe, jeszcze raz w imieniu wlascicieli Geirrod'a Braterstwo Wilczakow prosze bardzo o zmiane jego zdjecia glownego w bazie na to zdjecie z jego galerii http://dl.wolfdog.org/temp/1314810330-2883245.jpg . Geirrod naprawde juz inaczej wyglada i przydaloby mu sie nowe zdjecie, dziekuje :).


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org