Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Iš gyvenimo.... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=142)
-   -   Pokštai (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=14574)

Zana 19-06-2010 08:56

Pokštai
 
Sveiki visi! Būtų įdomų sužinot, kokių gi pokštų yra iškrėtę jūsų augintiniai. Štai pvz. Grėjus vakar atsidarė orkaitę, išsitraukė keptuvę ir suėdė viską, kas ten buvo. O buvo mūsų pietūs šiai dienai :shock:. Gavo jis lupt nuo manęs ir dar pririšau po laiptais, tai jis gulėjo biškį apsiraminęs ir laižydamasis turbūt mąstė "verta buvo"...

natali 19-06-2010 13:41

Zana, o ka skanaus buvai pasigaminusi:)???

Deima 19-06-2010 14:20

Kenrausko paskutiniu dienu pokstas, kad jis islauze darzines duris, kuriu teoriskai turejo nepasiekti, nes darzinej yra jagas, kuri reik sunaikint anot kenrausko :)) o siaip is gyvenimo, tai jis per daug nieko nedare isskyrus tai kad viena diena eme ir sugalvojo dar Kaune budamas kaip reikia pasukt spyna voljero ir ja pajudint, kad ji nukristu nuo duru :D tai kai ta suvoke tai gana neretai ji kieme palaida rasdavom :)))

P.S. gal kas jago nori kol kenrauskas jo nepasieke iki galo? parduodu uz 100lt.

wolfin 19-06-2010 21:55

fii :) pas mane nuostoliai su maistu:
dingusi vista is verdancio puodo, dinges kiausiniu deklas is saldytuvo ( kuri radau uzdaryta), pavogtas farsas, kol as nuejau bulvyciu pasiimt ( ty 3 metrai nuo stalo)
ir kas smagiausia visada randu sunis ziurincius i mane be galo nekaltomis akimis, na zinoma, del viso sito kalta as pati :) nes padejau ne ten kur reikia
Zana, cia tik... pradmenys :)

Vaiva 21-06-2010 08:18

Geriausią pokštą tai Asta galėtų papasakot 8) Jara vis dar karaliauja topų viršūnėse :D Maja irgi neblogai pavaro, kaprofagė siaubingoji :D

Bruknės geriausi topai yra suvartota iguana ir dvi nimfos. Apie maisto vagystes nesikartosiu, jie tą sugeba (paskutinis mane nustebinęs bajeris buvo kokoso drožlių pakiukas, kurį Bru pasivogė ir paslėpė savo narve). Tiesa, maisto vagimas iš kaimynų jau yra rimčiau (išlaižytas kibirėlis medaus, stovint ant kaimyno stalo kaimuke). Dar nesmagu būdavo pareinant namo vakare, kai namie tik šuo, pamatyti, kad šviesa... įjungta. Bet narvas tuos reikalus lengvai išsprendė.

Zana 21-06-2010 10:22

Sveika, reiketu daugiau info apie jaga, nes lyg zinau, kas nori

Zana 21-06-2010 10:25

Sveika, nugi buvau kotletuku prisikepusi pilna keptuve visai seimai, bet Grejus pamaste, kad cia jam vienam kaip tik pats tas. Tai kai as ta vaizdeli pamaciau atrode taip - Grejus stovi ant galiniu koju su priekinem pasiremes i atidaryta orkaites dangti (orkaite auksciau pas mane) ir eda paskutini kotletuka, o prancuze stovi viltingai apacioje po juo galva uzverysi ir laukdama gal kas nukris

Zana 21-06-2010 10:27

Nu tai as isivaizduoju, kai pas jus ne po viena suni. Nu turetume sulieknet mes labai su tais cekais

Asta 21-06-2010 11:22

Jaros pokštai... na maisto vagysčių neskaičiuosiu, čia jau ir mes labai atsargūs, ir ji atsargi, šiukšlinės spintelė uždaroma su prilaikančiu magnetuku, orkaitės ir šaldytuvo atidaryti nemoka.
1. Išėjusi iš narvo ir atsirakinusi duris išėjo į daugiabučio kiemą pasivaikščioti, visai dienai palikdama atrakintas buto duris. Radome po darbų tvarkingai gulinčią ant kilimėlio prie durų (Vaiva, ar čia šitas sąrašo viršuje? :)).
2. Į narvą įtrauktos ir sudraskytos užuolaidos ir krūva drabužių.
3. Numestos kolonėlės ir nugraužti laidai, sugraužtas belaidės klaviatūros daviklis, apgraužtas laptopo kampas (teko keisti visą ekraną, aišku čia irgi patys kalti, nėra ko palikti tokių daiktų prieinamų, kai šuo lieka vienas)
4. Neaiškiu būdu nuo spintos viršaus numesta vaza.
5. Kaime sumedžiotas kaimynų viščiukas.
6. Išsilaužus vieną iltį mėgindama ištrūkti iš narvo.

Vaiva 21-06-2010 12:42

Quote:

Originally Posted by Asta (Bericht 308917)
1. Išėjusi iš narvo ir atsirakinusi duris išėjo į daugiabučio kiemą pasivaikščioti, visai dienai palikdama atrakintas buto duris. Radome po darbų tvarkingai gulinčią ant kilimėlio prie durų (Vaiva, ar čia šitas sąrašo viršuje? :)).

Taip, šitas :D
Man vis kyla sunkumų aiškinant žmonėms, kad čekai YRA sudėtingi. Juo labiau, kad Bruknė viešumoje elgiasi kaip nuostabaus gerumo šuva, žmonės žiūri į mane ir sako "taigi... va, koks geras šuo, kokie čia dar sunkumai su jais" :D Tada aš pasakoju apie Jarą. Ir tai paprastai būna pakankamai gera iliustracija :)

Zana 21-06-2010 13:06

Na dar kai kas. Cia aisku ne pokstas, bet Grejus ne su visu pamokymais ir pagrasinimais sutinka. Barti galiu tik as ir vyras. Vakar pas mus sveciavosi mano mama, jis ja pirma karta mate. Kol as buvau namie - viskas gerai, kai isejau trumpam, jis pabande pasiraust siuksliadezej, mama ji subare tai jis nepatenkintas nubindzeno nuo siuksliadezes, bet praejes pro mama dar amstelejo - atceit - nu ka cia dar aiskini man...

Vaiva 21-06-2010 13:16

Quote:

Originally Posted by Zana (Bericht 308942)
Na dar kai kas. Cia aisku ne pokstas, bet Grejus ne su visu pamokymais ir pagrasinimais sutinka. Barti galiu tik as ir vyras. Vakar pas mus sveciavosi mano mama, jis ja pirma karta mate. Kol as buvau namie - viskas gerai, kai isejau trumpam, jis pabande pasiraust siuksliadezej, mama ji subare tai jis nepatenkintas nubindzeno nuo siuksliadezes, bet praejes pro mama dar amstelejo - atceit - nu ka cia dar aiskini man...

Bruknė kai miega lovoje kokia nors "užimkim kuo daugiau ploto" poza ir reikia ją kaip nors sudėlioti į kompaktišką kombinaciją, tai ji irgi urzgia. Aš ją stumiu, pvz, arba tempiu už visų keturių kojų, o ji, NEPAKELDAMA GALVOS riaumoja :D Labai juokinga :D

Saulius 21-06-2010 20:16

1 Attachment(s)
Atradau Majuko jaunystes nuotrauka. Toki kiema rasdavome kasdien gryze is darbo.Jei rasiu idesiu ir daugiau.

wolfin 21-06-2010 21:00

Sauliau, labai gerai zinomas vaizdzialis.
Ai pas mane sunys truputeli megejai myleti metala, tai esu praradusi pora peiliu, saukstu, sauksteliu :) kurie kazkaip ..isgaruoja ore.
dar kojines, ranksluosciai , Harkos mylimos sagos ir uztrauktukai :) jie isgaruodavo is ... drabuziu :)

Zana 22-06-2010 07:13

Sauliau, jusu Majukas tiesiog saunuolis - ir malku priskalde ir kiema issislave, net su dviem sluotom :)

Zuvedra 22-06-2010 07:52

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 308992)
Sauliau, labai gerai zinomas vaizdzialis.
Ai pas mane sunys truputeli megejai myleti metala, tai esu praradusi pora peiliu, saukstu, sauksteliu :) kurie kazkaip ..isgaruoja ore.
dar kojines, ranksluosciai , Harkos mylimos sagos ir uztrauktukai :) jie isgaruodavo is ... drabuziu :)

Tai as vis stebejaus, kad Nabu megejas pagrauzti stora(net apzioti neina jam) metaline stalo koja... O cia pasirodo genai.

bite 22-06-2010 11:00

Saygo tai visai ramus... diena...vakare atgyja kazkaip :) jo pokstu nedaug, nes pas mus namie daug nereikalingu senu dalyku tai mes nelabai rupinames ju likimu... stai sunaikinta lyginimo lenta, kazkokios dezes, visu kedziu kojos apgrauztos...aisku, labiausiai kencia musu kojos, rankos ir veidai, nes jau kai 5h ryto vilkiukstis uzsinori i wc tada buna sokinejimai ant galvu ir zviegimas vesk mane i lauka... blogiausia tai, kad jei nespeji apsirengt per 1 min, kas realiai 5h ryto nelabai iseina katik atsikelus, gausi ryte valyt balute :D bet niekis, pratinames... keista, kol kas nesidomi laidais ir pagamintu maistu...iskyrus sakoti...i ji reguoja neblogiau nei i zalia mesyte...atrodo kaip narkomanas....visas dreba, akys placios, kyla i ora ir uodzia kur cia kas :D pavogtas sakotis nuo stalo ir nukramtyti spygliukai :D

wolfin 22-06-2010 11:10

ziuriu zino vaikai, kas yra tikrosios vertybes :)
bite aciu uz pagalba ir ... kiek mes ten skolingi likom :)

Zuvedra 22-06-2010 12:09

Dar musiskis is sveciu tapkes atimineja. Nuima tapke kol zmogus sedi ir i kojas su ja...
O maista vage is didelio priristo suns, kuris lojo ant jo kiekviena karta, kai Nabu per arti prisiseilindavo. Na bet kai ten yra kaulu, argi kas gali sustabdyti??? Svarbu laiku i kojas duoti :lol:

Zana 22-06-2010 12:22

Na bet ir sauniu pokstu prisiskaiciau...
Grejus irgi pasizymi didesniu aktyvumu vakare, taip apie 11 val., kai jau mes ruosiames tyliam ir ramiam miegui.


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org