Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Warszawa, międzynardowa, 10-12.7.2009 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=11030)

Agnieszka 08-05-2009 13:42

Warszawa, międzynardowa, 10-12.7.2009
 
Cześć, kto planuje przyjechać? Tutaj http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy...dzial=warszawa znajdziecie wiecej informacji.

Termin zgloszen jest do 19 czerwca 2009.

I, mam bardzo wazne pytanie :) Czy ktos z Krakowa, Wieliczki, lub okolic bedzie sie wybieral na te wystawe i moglby z Wieliczki porwac ze soba piekna Kanti Radov dvor i jej wlascicielke Age? Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam
Agnieszka i Vargus

sssmok 08-05-2009 14:20

My prawdopodobnie bedziemy z sukami :)
Jesli nie zapomne nas zglosic i zdaze zaczac wyrabiac mlodej rodowod :rock_3

W koncu kiedys musimy rodzicow odwiedzic :twisted:

wilczakrew 11-05-2009 22:48

Plany to ma pewnie wiele osób ale co to jeszce się stanie. Nic nie wiadomo.
Ja jeszcze nie zdecydowałem.

anetawron 12-05-2009 10:23

Jesli nic nieoczekiwanego nie wypadnie to nasza trójeczka będzie obecna :)

Kasia82 12-05-2009 10:39

Ja z Łycko stawię się jako dopingująca widownia dla zobaczenia z bliska jak to wygląda musi sie chłopak zaprawić w boju:)

shaluka 12-05-2009 11:44

Moze i my sie pojawimy, bo w Warszawie odwiedzić kogoś musimy ;) a juz to odwlekam nie wiem ile:)

Agnieszka jesli Aga by dojechala do mnie to moglabym ja zabrac, choc to pewnie w zaden sposob nie zbawia:( szkoda ze nie mieszkam blizej Krakowa.

Agnieszka 12-05-2009 21:00

Dzieki Shaluka, tzn. w okolice Lodzi? Dam jej znac, zobaczymy, jak sie ulozy, na pewno Ciebie poinformuje.

Gaga! A Ty bedziesz oczywiscie, prawda?

Gaga 12-05-2009 21:53

Nie Aga:) nie wybieram się, chyba że pokibicować:) ja w dalszym ciągu nie mam ochoty płacić warszawskiemu oddziałowi za tę prowizorkę zwaną Międzynarodówką :rock_3

shaluka 13-05-2009 00:27

Agnieszko wystarczy do Piotrkowa Tryb.

To ja czekam jakby co na info. ;)
Do zobaczyska

Agnieszka 13-05-2009 11:04

Ok Shaluka, dziekuje, odezwe sie!

Gaga - prowizorke? O co Ci chodzi? Ja chyba za malo bywam na wystawach, poniewaz nie widze roznicy miedzy taka miedzynaodowka warszawska, a bialostocka.... albo nigdy nie bylam na prawdziwej wystawie ;).

Gaga 13-05-2009 11:42

Quote:

Originally Posted by Agnieszka (Bericht 211893)
Gaga - prowizorke? O co Ci chodzi? Ja chyba za malo bywam na wystawach, poniewaz nie widze roznicy miedzy taka miedzynaodowka warszawska, a bialostocka.... albo nigdy nie bylam na prawdziwej wystawie ;).

:) Aga, byłam na wszystkich warszawskich przez ostatnie 4 lata, albo jako wystawca albo widz. I nic się nie zmienia na lepsze: problem z zaparkowaniem (płatnym!), totalny bałagan informacyjny w tym temacie. Ciekawostką są ochroniarze porozstawiani po okolicznych uliczkach, do których organizator wystawy nie ma żadnych praw. Ale pewnie chodzi o to aby wystawców z innych miast kierować na plac płatny (NB oferujący pył i kurz, co jest niefajne w upalny dzień). Na samej płycie stadionu mikroskopijne ringi, ciasne przejścia i zero wody dla psów. Pamiętam 2 lata temu jak w koszmarnym skwarze wszyscy latali do dwóch ujęć wody gdzieś na skraju obiektu. ( Kraków potrafił postawić kilka małych baseników z wodą!:)).
Nagrody rzeczowe, jak na międzynarodówkę też jakieś takie na poziomie imprezki lokalnej- niby nieważne ale jednak za coś się płaci ową stówkę. Co ciekawe Warszawa chyba nigdy nie szarpnęła się na choćby jednego takiego sędziego, których można spotkać zawsze w Łodzi. Z całym szacunkiem do każdego polskiego sędziego- tych mogę spotkać na dowolnej krajówce, natomiast na wystawie w randze Cacibówki wolałabym jednak być oceniana przez kogoś z Czech, Słowacji czy innego kraju. Zobacz najbliższe wystawy międzynarodowe : Szczecin, Sopot i Kraków – wszystkie oddziały zaprosiły sędziów z Litwy, Węgier i Ukrainy. Można? Ano można…
Może wydziwiam :) Ale od WARSZAWSKIEGO- bądź co bądź dużego i bogatego oddziału spodziewałabym się wystawy na poziomie wyższym niż prowincjonalny, nie tylko z nazwy :P
Pobliski oddział legionowski, organizujący tylko krajówki, jest dużo lepiej zorganizowany, nastawiony na głosy wystawców...i naprawdę wolę tam pojechać i zapłacić, mimo że na warszawską mam na piechotkę jakieś 20 minut.

Agnieszka 13-05-2009 20:16

Rozumiem. Czyli po prostu za malo bywam na wystawach, zeby moc wyciagac jakies konkretne wnisoki :). W Bialymstoku zawsze jest przyjemnie, jest i mejsce i cien, chociaz czasem ringi sa poustawiane naprawde kretynsko. No nic... Jesli Aga z Kanti pojedzie, to ja pojade do Warszawy tez, w innym wypadku nie bede sie fatygowac, bo juz mi nie zalezy na wystawach tak, jak kiedys gdy mialam 15 lat, heh. Wracam do matury... Trzymajcie jutro za mnie kciuki po godzinie 14, bo bede walczyc z historia sztuki!!! :lol:

Gaga 13-05-2009 22:03

Żartujesz sobie?? Moim zdaniem zupełnie nie ma potrzeby trzymać kciuków bo zdasz to śpiewająco, ale jak będzie Ci raźniej to trzymamy i kciuki i łapy (cheyowe) i czekamy na dobre wieści po egzaminie ;) :cool3:fingers1:thumbs:bigok

jefta 19-05-2009 12:03

Jeśli ktoś się waha z powodu braku noclegu to zapraszam do siebie :rock_3

Gia 19-05-2009 13:52

Kaśka ale dla nas nocleg w razie czego zarezerwuj :P

Agnieszka 05-07-2009 13:57

Halo, z kim bede miala przyjemnosc zobaczyc sie w Warszawie?

Agnieszka 13-07-2009 01:25

Halo halo, jak wypadla wystawa w Warszawie??? Nas nie bylo. Kto byl?

DORA 13-07-2009 08:08

Agnieszka na stronie Peronówki sa wyniki a my gratulujemy wygranych :klatsch:thumbs:cool3

shaluka 13-07-2009 11:01

Tak ogólnie wyniki klarują się następująco (możliwe pomyłki, jak coś proszę mnie poprawić, ale ja wczoraj miałam naprawdę zakręcony dzień, nawet jak na mnie ;) ):
Szczeniaki:
1. Gisotsu Crying Wolf WO NAJLEPSZE SZCZENIE W RASIE
2. Mantus z Peronówki WO
Pośrednia
1. Cvako od Starkej DOSK. CWC
Otwarta
1.Czambor z Vlciho Dubu DOSK. CWC
2. Ilmarinien Girios Dvasia DOSK.
Championów
1. Eury z Peronówki DOSK. CWC, CACIB NAJLEPSZY DOROSŁY PIES W RASIE
2. Ali Dębowa Sfora res. CACIB
Weteranów
1. Clif od Bulizniku CS DOSK. CWC NAJLEPSZY WETERAN
(NIE WIEM KTO MA RES. CACIBA)
Sunie
Szczeniąt
1. Fenela Braterswo Wiczaków WO
2.Freya Braterstwo Wilczaków WO
3. Morrigan z Peronówki WO
Młodzieży
1. Lahatiel Grios Dvasia DOSK. ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNIOR
? Laila Grios Dvasia
? Tasja Eden Severu (nie wiem jak tu było konkretniej... wybaczcie)
Pośrednia
1. Enfys Braterstwo Wilczaków DOSK. CWC, CACIB, NAJLEPSZA SUKA W RASIE, BOB
2. Laudaj Grios Dvasia DOSK.
Otwarta
1. Jadiel z Peronowki DOSK. CWC, RES. CACIB
2. Cintra Wilk z Polskiego Dworu DOSK.
3. Ishtar z Peronówki DOSK. (śpioch wystawy;))
Championów
1. Ginger Dakmat CS DOSK, CWC
2. Calanthe Wilk z Polskiego Dworu DOSK.
3. Iowa Eden Severu, DOSK.
4. Barsabel Wilk z Polskiego Dworu DOSK
I to chyba wszystko.. Nie wiem jak tam na BIS-ach w grupie, wiec jak cos dodajcie proszę.
GRATULUJE WSZYSTKIM!:sooo_hapy
Ja uważam, że ta wystawa to było moje, właściwie Gisa, oooogromne zwycięstwo, bo stawka była naprawdę duża jak na szczeniaki w Polsce, to raz, dwa były naprawdę świetne psiaki i trzy: pięknie mi się pokazał, dal bez najmniejszego problemu obmacać jąderka, dal sędziemu samemu zajrzeć w ząbki, choć ostatnio strasznie nie chciał W OGÓLE ich pokazywać. Ponad to uwielbiam jego luuuz na wystawie, choć na ringu bywa kłopotliwy z tym swoim siadaniem i .. leżeniem 8) Choć to rozumiem, z lasu gdzie największe upały nie są tak dotkliwe, z cienia i trawki zabrane na taki koszmarny stadion.. No ale za to socjal na 102 i potrenowanie jazdy samochodem, w druga stronę, nawet nie było ślinotoku!
Co do Ish... kto ja zna ten wie, sam sędzia zauważył, ze sunia bardzo ładna, choc mocna i niestety ale całkiem ociężała, śpiąca na ringu, ale u niej to norma w halach i w takie upały.

Chciałabymtez wszystkim podziękować za spotkanie, rozmowy, sesje zdjęciową :rock_3, wspólna kawkę i znoszenie mojego ADHD :oops: a co poniektórym za chwilowe wakacje od smyczy w dłoniach ;) Baardzo miło było mi również poznać przesympatycznych właścicieli Łady, ślicznotki z E-miotu z Braterstwa Wilczaków, Łycka, jak i nowych właścicieli małych D- z Polskiego Dworu.

Teraz znikam, bo w domu mam mały sajgon: Tym,dwa male koty i psiaki, ktore zastanawiaja się co jest grane :ehmmm

Gaga 13-07-2009 12:08

Quote:

Originally Posted by shaluka (Bericht 223933)
2. Ali Dębowa Sfora

(NIE WIEM KTO MA RES. CACIBA)

No właśnie Ali


All times are GMT +2. The time now is 13:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org