Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Galeria (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=12640)

Gia 14-11-2009 12:26

Galeria
 
Nie wiem, czy to u mnie jest jakiś problem, czy na wolfdogu. Dodałam 10 zdjęć, potem jeszcze 2, z czego tylko jedno się ukazało. Po drodze zresztą tylko to jedno zdjęcie miało możliwość podpisania go. Teraz zdjęcia ukazywały się od razu, a u mnie nie :(

szasztin 14-11-2009 12:36

Może Twoje zdjęcia miał więcej niz 2 MB. Ja kiedyś wrzucałam po 1o razy te same zdjęcia a one sie nie ukazywały. Potem okazało sie ze miały po 5 MB i za "Chiny ludowe" nie miały szans na wrzucenie do galerii wolfdoga.
teraz wszystkie zmniejszam.

Marcin L. 14-11-2009 15:25

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 254601)
i za "Chiny ludowe" nie miały szans na wrzucenie do galerii wolfdoga.
teraz wszystkie zmniejszam.

Wie co mówi, w końcu jest Królową Chin

Gia 14-11-2009 17:48

Hmmm.... raczej nie miały więcej niż 2 MB, poza tym chyba automatycznie zostają zmniejszone po wrzuceniu do galerii???

szasztin 14-11-2009 18:21

jesli miały wiecej niz 2 MB to zostały odrzucone:)

Gaga 14-11-2009 19:01

O czym jest info w tabelce tuz obok okienek do wrzucania:) Ostatnio coś mi się wolno ładowały foty to sobie czytałam zanim się "downloadło" :)

z Peronówki 15-11-2009 10:47

Caly problem polega na tym, ze po jakims czasie serwer przerywa polaczenie. Jesli fotki sa duze (albo polaczenie za wolne) to przerywa w trakcie.
Jesli chcecie podeslac wielkie zdjecia to podsylajcie je pojedynczo. Wtedy powinno pojsc...

Grin 16-11-2009 09:57

A ja mam takie pytanie, bo samej mi się nie udało do tego dojść: :oops: Jeżeli chcę dodać zdjęcia z wystawy, której kategoria jeszcze nie została założona w galerii (no np. teraz z Kielc), to jak, albo raczej gdzie uploadować te zdjęcia? Bo samemu jak rozumiem nie można założyć nowej kategorii w galerii?

Margo 16-11-2009 11:43

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 255116)
Jeżeli chcę dodać zdjęcia z wystawy, której kategoria jeszcze nie została założona w galerii (no np. teraz z Kielc), to jak, albo raczej gdzie uploadować te zdjęcia? Bo samemu jak rozumiem nie można założyć nowej kategorii w galerii?

Niestety kategoria pojawia sie automatycznie po dodaniu wynikow.
Gdzie je dodawac wczesniej? Zwykle ludzie wrzucaja je do galerii psow podpisane data i miejscem wystawy.

Grin 16-11-2009 11:48

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 255164)
Niestety kategoria pojawia sie automatycznie po dodaniu wynikow.
Gdzie je dodawac wczesniej? Zwykle ludzie wrzucaja je do galerii psow podpisane data i miejscem wystawy.

Ahaa! Dzięki! :)
Rozumiem, że teraz kategoria powinna się już pojawić, skoro wyniki zostały dodane?

Margo 16-11-2009 11:55

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 255168)
Rozumiem, że teraz kategoria powinna się już pojawić, skoro wyniki zostały dodane?

Tak, jak sa wyniki to musi byc kategoria. Jakby nie bylo (nie tylko teraz, ale i w przyszlosci) to dawajcie znac Adminowi ([email protected]), bo to oznacza, ze zaciela sie jakas baza danych.

Grin 16-11-2009 12:06

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 255170)
Tak, jak sa wyniki to musi byc kategoria. Jakby nie bylo (nie tylko teraz, ale i w przyszlosci) to dawajcie znac Adminowi ([email protected]), bo to oznacza, ze zaciela sie jakas baza danych.

No to wygląda, że rzeczywiście coś się zacięło, bo sprawdzałam i nie widziałam kategorii. :)

Margo 16-11-2009 12:29

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 255182)
No to wygląda, że rzeczywiście coś się zacięło, bo sprawdzałam i nie widziałam kategorii. :)

Sorry, ja mieszam... A raczej zle tlumacze... :rock_3 Kategoria pojawi sie dopiero po dodaniu pierwszych fotek. Natomiast po dodaniu wynikow pojawia sie pozycja na liscie.

Wiec:
Wejdz na "Dodaj zdjecie". Tam w dziale wystawy sa juz Kielce. Jak dodasz fotke to pojawi sie sama kategoria w galerii... :)

Grin 16-11-2009 12:51

Quote:

Originally Posted by Margo (Bericht 255207)
Sorry, ja mieszam... A raczej zle tlumacze... :rock_3 Kategoria pojawi sie dopiero po dodaniu pierwszych fotek. Natomiast po dodaniu wynikow pojawia sie pozycja na liscie.

Wiec:
Wejdz na "Dodaj zdjecie". Tam w dziale wystawy sa juz Kielce. Jak dodasz fotke to pojawi sie sama kategoria w galerii... :)

Aha, już rozumiem. Przepraszam za "wolne kapowanie". Tylko że nie mogę tego sprawdzić, bo gdy wchodzę na "dodaj zdjęcie" i wybieram dział "Wystawy", otrzymuję komunikat: "proszę wybrać kategorię, do której będą podsyłane zdjęcia", pod spodem "moment" i ten "moment" trwa w nieskończoność. Przynajmniej u mnie. Może to chwilowe?

Gaga 18-11-2009 00:04

Wykorzystam temat aby nie zakładać nowego: od kilku dni przy otwieraniu każdego wątku z wrzucanymi zdjęciami mam alarm programu antywirusowego. Koszmar jakiś!
Mój antywir zwariował czy coś jest nie halo z fotami?

zubrzyca 18-11-2009 02:10

Witam!
U mnie dokładnie to samo. :/
Gdy otwieram jakikolwiek wątek ze zdjęciami, mam także powiadomienie o wirusie.
hmm, może to sposób pewnych osób na zniechęcienie innych do WD :lol:
Pozdrawiam!

Agnieszka 18-11-2009 02:10

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 255978)
Wykorzystam temat aby nie zakładać nowego: od kilku dni przy otwieraniu każdego wątku z wrzucanymi zdjęciami mam alarm programu antywirusowego. Koszmar jakiś!
Mój antywir zwariował czy coś jest nie halo z fotami?

Uff, cale szczescie, ze mam Maka i ten problem mnie omija. :-)
Ale tak swoja droga, jak mozna zlapac wirusa ogladajac zdjecie? Nie trzeba przypadkiem takiego zdjecia sciagnac, zeby sie cos stalo?

DORA 18-11-2009 14:42

:shock: A ja myslałam ze sama sciagam wirusy przy ogladaniu zdjęc , wiec fotki wirusowe ktoś wrzucił :rock_3

btd 18-11-2009 17:49

A zawsze tutaj jest podkreślane że jak się nie wie to się nie mówi. Jak widać po tych tych bzdurach o wirusach w fotkach to jest rada dla innych, a nie dla siebie.

Jakim cudem obrazek, który jest tylko zbiorem danych ma jednocześnie być kodem wykonywalnym - czym jest wirus.

Sprawdźcie lepiej swoje kompy, albo lepiej (widząc to co zostało napisane) - dajcie to do zrobienia komuś kto się zna. Sprawdzałem na kompach z Kasperskim, AVG, na firefoxie, IE, safari i operze - i #SOA1: u mnie działa ok.

Chyba że na forum wlazł jakiś robal, co patrząc na ataki spamerów co jakiś czas jest całkiem możliwe. Ale to nie ma nic wspólnego ze wstawianiem obrazków.

Może Przemek by coś napisał jako informatyk - założyciel i z tego co kojarzę właściciel firmy hostingowej.

krzyg 18-11-2009 18:37

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 256140)
Jakim cudem obrazek, który jest tylko zbiorem danych ma jednocześnie być kodem wykonywalnym - czym jest wirus.

Np takim cudem: http://www.securityfocus.com/bid/11173/discuss

W dużym skrócie - błąd w bibliotece wyświetlającej obrazki powoduje(powodował), że wystarczyło wejść na stronę z odpowiednio spreparowanym jpgiem żeby został wykonany umieszczony w nim kod.

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 256140)
A zawsze tutaj jest podkreślane że jak się nie wie to się nie mówi. Jak widać po tych tych bzdurach o wirusach w fotkach to jest rada dla innych, a nie dla siebie.

Hm... :twisted:

PS
Tak wiem, że zgłoszenie jest z 2004 roku. To tylko przykład, nie śledzę na bieżąco błędów w Windowsach.


All times are GMT +2. The time now is 13:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org