Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Żywienie i zdrowie (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   WYNIKI: HD i ED (Danger! Radioactive zone! - chwalimy sie) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=1464)

DORA 30-05-2011 09:25

Gratulujemy pieknego wyniku:cool3

MagdaW 09-06-2011 10:52

I my też się pochwalimy :lol:
Liskamm Lupusek HD A i ED 0/0

Wyniki są nieoficjalne bo bez wpisu do rodowodu, ale dla mnie starczy że dwóch weterynarzy stwierdziło że ma on zdrowiutkie stawy :p

wolfin 09-06-2011 10:55

Quote:

Originally Posted by MagdaW (Bericht 384352)
I my też się pochwalimy :lol:
Liskamm Lupusek HD A i ED 0/0

Wyniki są nieoficjalne bo bez wpisu do rodowodu, ale dla mnie starczy że dwóch weterynarzy stwierdziło że ma on zdrowiutkie stawy :p

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy babcia baaaaaaaaaardzo dziekuje za takie nowinki :) podrapaj ucho mlodemu od nas

MagdaW 09-06-2011 10:57

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 384356)
podrapaj ucho mlodemu od nas

cały czas to robię :lol:

Wonderfull Wolf ES 09-06-2011 11:37

Ekstra!!!! najważniejsze zdrowie, papierek to insza inszość :) czyli podsumowując następne zdrowe psisko :)!! gratulacje

wolfin 15-06-2011 15:56

jako pierwsza z miotu E na swiatla rentgenow posla Elenyte

no i mami
ELWEN GIRIOS DVASIA HD A ED 0

GRABA 15-06-2011 16:25

Quote:

Originally Posted by MagdaW (Bericht 384352)
I my też się pochwalimy :lol:
Liskamm Lupusek HD A i ED 0/0

Wyniki są nieoficjalne bo bez wpisu do rodowodu, ale dla mnie starczy że dwóch weterynarzy stwierdziło że ma on zdrowiutkie stawy :p

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 386161)
jako pierwsza z miotu E na swiatla rentgenow posla Elenyte

no i mami
ELWEN GIRIOS DVASIA HD A ED 0

Magda bardzo wielkie gratulacje za to, że z tym ślicznotkiem poszłaś na badania no i za wynik oczywiście gratki:cool3
Elewen super! - gratki!

sssmok 21-06-2011 13:34

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 386161)
jako pierwsza z miotu E na swiatla rentgenow posla Elenyte

no i mami
ELWEN GIRIOS DVASIA HD A ED 0

SUUUPERRR!!!
Tatus wniebowziety :)

I to podwojnie!!
Wlasnie sie dowiedzialam, ze GORTHAN SAJGON ma HD A :D

lutek:) 21-06-2011 22:21

Ja też się cieszę :p zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Sajgon za młodego był raczej dobrze odżywionym wilczakiem ;-) i trochę miałam stresa czy wyniki nie będą gorsze. I oczywiście gratki dla reszty rodzeństwa - z tego co widzę pozostałe "Smoki" też zdrowe :grosscool

Bajka 23-06-2011 08:58

Gratulacje dla przebadanych:)! A dziś i my radośnie dołączamy do prześwietlonych:

Clair de Lune Srdcervac - HD: A, ED: 0/0 :):):)

CDaniela 23-06-2011 09:31

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 388893)
Clair de Lune Srdcervac - HD: A, ED: 0/0 :):):)

Velká gratulace a ještě větší radost!!! :jumpie

Wonderfull Wolf ES 23-06-2011 11:48

Ekstra:)gratulacje!!!!

GRABA 24-06-2011 19:44

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 388893)
Gratulacje dla przebadanych:)! A dziś i my radośnie dołączamy do prześwietlonych:

Clair de Lune Srdcervac - HD: A, ED: 0/0 :):):)

niach, niach - moja, moja - hehe superowo, tak z Polaczków, to jeszcze my "C"- oj my na koniec lipca jak już wolna chata będzie;)

jefta 24-06-2011 20:40

Gratulacje dla wszystkich a dla siostry w szczegolnosci. Dla jej pani op..prz za nieodwiedzenie nas przy okazji wizyty we wrocku.

z Peronówki 26-06-2011 12:34

Ja tez chcialabym podpisac sie pod tymi zbiorowymi gratulacjami! :p

wolfin 26-06-2011 19:40

do przebadanych dolaczili sie i nasze psy:
Body Vlci demon HD A, ED 0
Kangee Girios dvasia HD C, ED 0
Eshu Girios dvasia HD C, ED 0

z czego ja baaardzo zadowolona to z Eshu- ten pies mial bardzo trudne zlamanie kosci ( obie nogi przy szyji bioder) i wszystkie weterinarzy mowili ze jak nic bedzie HD E :( , no... mami to co mami.
ja dziekuje wlascicielom za zrobiene testow i znowu do grona przebadanych psow dolaczyli nowe trzy.

z Peronówki 27-06-2011 10:02

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 390082)
do przebadanych dolaczili sie i nasze psy:
Body Vlci demon HD A, ED 0
Kangee Girios dvasia HD C, ED 0
Eshu Girios dvasia HD C, ED 0

GRATULACJE!

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 390082)
z czego ja baaardzo zadowolona to z Eshu- ten pies mial bardzo trudne zlamanie kosci ( obie nogi przy szyji bioder) i wszystkie weterinarzy mowili ze jak nic bedzie HD E :( , no... mami to co mami.

Zlamania i podobne deformacje maja ten plus, ze nie sa przekazywane genetycznie... 8) Nawet jesli co niektorzy "eksperci" staraja sie tego dowiesc... :twisted::lol:

Gia 28-06-2011 18:53

Gratulacje dla Was wszystkich!!!!! :)

Bajka 28-06-2011 19:33

Bardzo dziękujemy i bardzo się cieszymy:)To można już teraz szaleć przy koniach bez opamiętania;)

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 389379)
Gratulacje dla wszystkich a dla siostry w szczegolnosci. Dla jej pani op..prz za nieodwiedzenie nas przy okazji wizyty we wrocku.

A panienka to ma przepraszam co napisane pod avatarem,hę?Ja przekonana byłam,że panieka została Warszawianką!:) Ale co się odwlecze to wiadomo co;) Wybieramy się we wrześniu do Wrocławia na międzynarodówkę, to się Kasia spotkamy!:)

GRABA@ to jeszcze tylko w z C'dziewczynek w Pl wy zostałyście - będziemy kciuki trzymać za taki sam wynik:)

wolfin@ ja się też dołączam do gratulacji!:) A "po rodzinie" to najbardziej dla Body'iego (no pół brat w końcu;) )

GRABA 20-07-2011 16:11

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 391013)
GRABA@ to jeszcze tylko w z C'dziewczynek w Pl wy zostałyście - będziemy kciuki trzymać za taki sam wynik:)

Nooo i już pooo!!!!!!! Wybraliśmy się do Wrocka, ale zamiast doktore, to czekał na mnie ogrodnik odziany tylko w gatki hehehe:lol:
Ogrodnik szybko poszedł się przebrać i zmienił się w doktore:p
Chantalka wynik świetny HD "A" i ED 0/0 - dziękuję Danielko za zdrową suczkę:)


All times are GMT +2. The time now is 08:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org