Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Grudziądz (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=22060)

avgrunn 05-04-2012 07:10

XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Grudziądz
 
No coz, watku Grudziadza jeszcze nie ma, a widze ze bedzie wiecej psow niz w Inowroclawiu, przyznac sie kto bedzie :rock_3

Radek 05-04-2012 20:35

I tak się wyda, Bachuniu pojedzie i pobiegnie w młodzieży (jak mu się zechce i będzie miał dobry humor) :lol:
do miłego :p

Dariasek 06-04-2012 23:52

My trzymamy łapki za Urciem :):):)

Huan 09-04-2012 17:31

Tez sie wybieramy z Xipe. W ten weekend bedzie miala podwojny debiut w mlodziezy (Grudziadz, Inowroclaw).

avgrunn 09-04-2012 20:05

Quote:

Originally Posted by Dariasek (Bericht 427952)
My trzymamy łapki za Urciem :):):)

Dziekujemy, przyda sie...bardzo ;)

Quote:

Originally Posted by Huan (Bericht 428061)
Tez sie wybieramy z Xipe. W ten weekend bedzie miala podwojny debiut w mlodziezy (Grudziadz, Inowroclaw).

Super, bedzie nam razniej... i w Grudziadzu i w Inowroclawiu :p

Huan 11-04-2012 15:24

Stawka ze strony oddziału:


PSY:

Młodzież:
BACHUS Dar Wilka
ULVAR Lupusek
UROBACH z Peronówki

Pośrednia:
CELEB Jantarowa Wataha
CELMIN Welkoscyrz

Otwarta:
ANCZER Welkoscyrz
WAŻNIAK Cwany Wilk



SUKI:

Baby:
AMALTEI Nemo me impune lacessit
GINKA II od Uhoste

Młodzież:
XIPE z Peronówki

Pośrednia:
CADETTE Jantarowa Wataha

Otwarta:
BIAŁKA Welkoscyrz
BEA Jantarowa Wataha

orlos 12-04-2012 10:03

Jest ktoś z okolic Olsztyna, kto wybiera się do Grudziądza i miałby 1 miejsce wolne dla studenta ;>??

szasztin 12-04-2012 10:33

Ja z Sopotu i do tego pociagiem z dwoma przesiadkami :)))

Moze masz jakieś połaczenie pociagowe - sprawdzaj stacje Grudziadz Mniszek.

fraxinia 12-04-2012 10:52

My Cię chętnie zabierzemy, tylko nie wiem czy Kulfon Cię wpuści do samochodu :twisted: Będę dziś w Kortowie ok. 17, możemy zrobić próbę;)

orlos 12-04-2012 11:41

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 428239)
Ja z Sopotu i do tego pociagiem z dwoma przesiadkami :)))

Moze masz jakieś połaczenie pociagowe - sprawdzaj stacje Grudziadz Mniszek.

sprawdzałem i mam z 2 przesiadkami (jedna gdzies, druga w Grudziądzu ;P) jakby sie nikt nie zaoferowal to bym jechał pociągiem bo połączenia znośne:) ale sie oczywiście pokomplikowało, no i ch*j bombki strzelił;/ rodzice zrobią mi niezapowiedzianke (tzn. mieli być w piątek, ale mają jakies sprawy do załatwienia w gminie i przyjada w sobotę dopiero) ;/ także Grudziądz odpada :(

Fraxinia, a co robicie dziś w Kortowie (coś ważnego)? Można wpaść poprzeszkadzać i poznac Ulvara;>??

anula 14-04-2012 18:20

chyba juz moge oficjalnie pogratulowac BOB'a przyrodniemu braciszkowi?!?

yadira-szara 15-04-2012 00:10

I jak i jak? :D Czekam na wyniki.

avgrunn 15-04-2012 15:40

Wyniki tu: http://www.wolfdog.org/site/pl/shows/id/4608

My juz wroceni, gratulujemy wszystkim i dziekujemy za mile spedzona wystawe, mam nadzieje ze niedlugo beda zdjecia (juz sie ich doczekac nie moge :twisted:)

Jesli chodzi o wlasne wrazenia: z Urciowego jestem baaaardzo dumna, pieknie mi pobiegl kita w gorze, uszy w gorze. Zeby dal sprawdzic, jajka dal pomacac :p Po prostu jestem zachwycona paskudem :)

Co do sedziny, coz Urciowi wytknieto ze zbyt chudy :? i ze trzeba o niego zadbac, przyznam ze nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac. To ze Urciowy jest szczuply to wiem i zawsze mnie to martwilo wiec zawsze dbalam o to by dostawal dobra i wartosciowa karme i dodatki, przeciez nie bede w niego na sile pchac.

NerOne 15-04-2012 16:41

Gratulujemy!
Anczer znów poszalał :D
A małe wilczątko Karolek się wystawiał?

To pisałam ja- Rybka (nie przelogowałam Łukasza) :)

avgrunn 15-04-2012 16:50

Quote:

Originally Posted by NerOne (Bericht 428476)
Gratulujemy!
Anczer znów poszalał :D
A małe wilczątko Karolek się wystawiał?

To pisałam ja- Rybka (nie przelogowałam Łukasza) :)

Wystawial sie, jak zwykle Karolek I miejsce, sam w klasie ;), ale nominacji do best puppy nie bylo :( bo mowili ze za gruby (pewnie dlatego Uro za chudy bo mu Lolek wszystko wyzera :rock_3). A w Inowroclawiu juz mowili ze waga dobra i bylo best puppy :p

orlos 15-04-2012 18:04

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 428478)
Wystawial sie, jak zwykle Karolek I miejsce, sam w klasie ;), ale nominacji do best puppy nie bylo :( bo mowili ze za gruby (pewnie dlatego Uro za chudy bo mu Lolek wszystko wyzera :rock_3). A w Inowroclawiu juz mowili ze waga dobra i bylo best puppy :p

patrzcie jak to w ciągu jednej nocy można psa przegłodzic, by tylko wygrywał wystawy xP cóż za przedmiotowe podejście do psów ;-)

avgrunn 15-04-2012 18:35

Quote:

Originally Posted by orlos (Bericht 428488)
patrzcie jak to w ciągu jednej nocy można psa przegłodzic, by tylko wygrywał wystawy xP cóż za przedmiotowe podejście do psów ;-)

A jak ;) do tego jeszcze 3 godzinny spacer po Inowroclawiu, mowie biedne te nasze psiaki :rock_3

Lupusek 15-04-2012 20:39

Gratuluję wszystkim zwycięzcom, jednak szczególne gratulacje dla Ulvarka Lupuska!!! Bardzo się cieszę, że nasz młodzieniec tak świetnie się zaprezentował w Grudziądzu.
Osobno gratuluję Xipe z Peronówki - mocno dziewczynie kibicuję, więc również się cieszę gdy wygrywa!
Tak trzymać Zwycięzcy Młodzieży!

Rychol 15-04-2012 23:25

avgrunn: hehe, Biała też za gruba :) Fakt faktem, żeberek nie widać....następny posiłek będzie w środę :P
Dzięki wszystkim za towarzystwo na wystawie chociaż krótkie gdyż szybciutko się zmyłem :) Gratulacje dla zwycięzców :)

Huan 16-04-2012 09:01

Quote:

Originally Posted by Lupusek (Bericht 428503)
Osobno gratuluję Xipe z Peronówki - mocno dziewczynie kibicuję, więc również się cieszę gdy wygrywa!

Dzięki :)

Quote:

Originally Posted by avgrunn
Uro za chudy

Quote:

Originally Posted by Rychol (Bericht 428529)
hehe, Biała też za gruba :)

To było właśnie dość dziwne. Białka nie wyglądała na grubą, tak samo jak Uro na chudego. Poza tym dziwne, gdy sędzia patrzy głównie na wagę, a jednocześnie wydaje się, że całkowicie ignoruje indeks wysokości, formatu, kolor oka, czy też charakter. :/

PS: Xipe też dostała, że trochę za gruba :P


All times are GMT +2. The time now is 03:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org