Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Lista reproduktorów (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15143)

aneta1 31-08-2010 07:23

Lista reproduktorów
 
Dla czego lista reproduktorów polskich została tak pomniejszona :? Jeszcze do niedawna widniało tam o wiele więcej psów czyżby pozdychały :rock_3
Nie ma tam żadnych J z Peronówki a powinny być nie ma tam I Girios Dvasia a powinien być ..................

Gaga 31-08-2010 08:15

Anetko, baza się posypała jak mąka z dziurawej torby. Chyba trzeba poczekać na naprawę, wtedy wrócą właściciele do psów, zapowiadane mioty, repy i przestaną wariować posty:)

Grin 31-08-2010 08:18

Z tego co widzę, z bazy zniknęło też sporo innych informacji; np. dane właścicieli psów. Były już o to pytania i na angielskim forum. To prawdopodobnie skutek pracy nad nią. Zatem wygląda na to, że trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość. :)
Edit;
No i Gaga mnie uprzedziła. Mamy więc wyjaśnienie. :)

aneta1 31-08-2010 08:46

Bardzo wam dziewczyny dziękuję za wyjaśnienie . :)
ps.
Gaga mamy P1

Gaga 31-08-2010 09:06

Wy czy ...jakiś SUWAK? :twisted:

p.s. słyszałam i żałuję, że nie mogłam znów wziąć maleństwa na kolanka...ech ściskam więc odległościowo :) I czekam (cały czas, nieustająco!) na wnuki!

Gratulacje oczywiście ogromne, nie mogło być inaczej:)

fraxinia 01-10-2012 10:08

W związku z mailem z administracji (If you own a Czechoslovakian Wolfdog with breeding rights and the dog is missing on the stud dog list please contact us by emailing us the copy of his official x-ray results.), który niedawno dostałam, mam pytanie. Co to jest the copy of his official x-ray results? :shock: Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy. Jest on też wklejony w wątku "Danger! Radioactive zone!". Na profilu psa dane nie zostały zaktualizowane, więc może skan nie wystarczy ? :roll: Mam jechać znów do kliniki po jakieś dodatkowe zaświadczenie?

Grin 01-10-2012 13:58

Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 439757)
W związku z mailem z administracji (If you own a Czechoslovakian Wolfdog with breeding rights and the dog is missing on the stud dog list please contact us by emailing us the copy of his official x-ray results.), który niedawno dostałam, mam pytanie. Co to jest the copy of his official x-ray results? :shock: Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy. Jest on też wklejony w wątku "Danger! Radioactive zone!". Na profilu psa dane nie zostały zaktualizowane, więc może skan nie wystarczy ? :roll: Mam jechać znów do kliniki po jakieś dodatkowe zaświadczenie?

Wydaje mi się, że tu raczej nie chodzi o to, że "jakość" zaświadczenie jest niewystarczająca. Podejrzewam, że tym, którzy składają bazę "do kupy" po prostu ułatwi i przyspieszy pracę sytuacja, gdy wszyscy teraz prześlą skany, niż gdyby sami mieli przeszukiwać korespondencję, która docierała w tzw. "międzyczasie", no a fora to już w ogóle. :)

Gaga 01-10-2012 14:10

Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 439757)
Skan rodowodu, w dużej rozdzielczości, na którym jest wynik badania, pieczątka uprawnionego lekarza weterynarii i jego podpis, wysłałam już co najmniej 3 razy.

Masz taki świstek, na którym jest wynik prześwietlenia i na podstawie którego został ów wynik wbity do rodowodu? Ja skanowałam właśnie ten papierek, może o to chodzi?

fraxinia 01-10-2012 16:33

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 439776)
Masz taki świstek, na którym jest wynik prześwietlenia i na podstawie którego został ów wynik wbity do rodowodu? Ja skanowałam właśnie ten papierek, może o to chodzi?

Nie mam nic takiego, bo wynik do rodowodu wpisał ten sam lekarz, który robił zdjęcie.

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 439774)
Podejrzewam, że tym, którzy składają bazę "do kupy" po prostu ułatwi i przyspieszy pracę sytuacja, gdy wszyscy teraz prześlą skany, niż gdyby sami mieli przeszukiwać korespondencję, która docierała w tzw. "międzyczasie"

Pewnie masz rację:( Tylko, myśl o wysyłaniu kolejnego maila w czarną dziurę jest dość frustrująca :banghead:banghead:banghead

anula 01-10-2012 19:18

Ja swego czasu wysylalam skan rodowodu z tymi wszystkimi wpisami, pieczatkami itp, i to chyba wystarczylo, poniewaz dane w bazie sie znalazly...

Irmina 17-10-2012 21:32

Witam!
CZARNA DZIURA - niestety - dalej pochłania maile ze skanami....
wysłałam już wcześniej info o uprawnieniach Wandala - reproduktora = i nic....
wysłałam 30.09. i 15.10. i NIC - nawet maila, że skany dotarły....
ciemna strona mocy jest bardzo silna.....
jednak dalej mam nadzieję, że tli się w Administratorze odrobina dobroci i zlituje się nad piszącymi / wysyłającymi skany i uaktualni dane.
IS:)

Grin 18-10-2012 11:18

Myślę, że admin nie aktualizuje danych każdorazowo, gdy ktoś wyśle mu maila, ;) tylko zrobi to "hurtem" po jakimś przewidywanym czasie.

Irmina 18-10-2012 12:07

Witam!
Zgadzam się, że aktualizowanie bazy za każdym razem, kiedy ktoś wysłał skany było by mrówczą pracą, ale jak sama zaznaczyłam - chociaż mail z informacją, że dane dotarły! Wskazanie czasu najbliższej aktualizacji było by super.
Nawet ZKwP działa szybciej.....
IS:)

Grin 18-10-2012 12:15

Quote:

Originally Posted by Irmina (Bericht 441084)
Witam!
Zgadzam się, że aktualizowanie bazy za każdym razem, kiedy ktoś wysłał skany było by mrówczą pracą, ale jak sama zaznaczyłam - chociaż mail z informacją, że dane dotarły! Wskazanie czasu najbliższej aktualizacji było by super.
Nawet ZKwP działa szybciej.....
IS:)

Z Twojej czy mojej perspektywy tak to rzeczywiście wygląda, ale pomnóż sobie odpowiedź na Twojego maila razy liczbę wszystkich zgłaszanych reproduktorów wszystkich narodowości, których przedstawiciele korzystają z Wolfdoga... a zakładam, że Admin w przeciwieństwie do ZKWP nie ma swojego... odziału w każdym większym mieście, gdzie pracuje co najmniej kilkoro ludzi...
Jak się na to spojrzy z tej perspektywy, to wtedy to wygląda jednak trochę inaczej wg mnie. :)

Irmina 18-10-2012 16:52

witam!
ręczne odpowiadanie bywa meczące....
ale można ustawić automatyczną odpowiedź: Twój mail dotarł, aktualizacja bazy odbywa się wiosną i jesienią (2 x w roku) ....
wiadomo przecież z jakiej zakładki wysyłane są skany - tak jak to jest w bazie "uaktualnienie"

na początek wystarczy
IS:)

Grin 18-10-2012 18:53

Quote:

Originally Posted by Irmina (Bericht 441113)
witam!
ręczne odpowiadanie bywa meczące....
ale można ustawić automatyczną odpowiedź: Twój mail dotarł, aktualizacja bazy odbywa się wiosną i jesienią (2 x w roku) ....
wiadomo przecież z jakiej zakładki wysyłane są skany - tak jak to jest w bazie "uaktualnienie"

na początek wystarczy
IS:)

Pewnie można, ale głowę daję, że wtedy admin by czytał w topicu "questions to Admin" pytania w stylu; "dlaczego na moje pytania dostaję tylko durne odpowiedzi automatyczne" :D
Wszystkich nie zadowolisz. :)

anula 18-10-2012 19:49

Chetnie zamienie "reproduktora" Biesa na reproduktora Wandala :)
jako ze nie zamierzam sie przyczyniac do wzrostu populacji wilczakow w RP, spokojnie moge zwolnic miejsce dla innych - Bies nie ma tu nic do gadania, niech gnojek wyladuje swoj testosteron na kolejnym szczeniaczku albo naszym kuble na śmieci :twisted:
a wiec szanowny adminie - mozna zamienic-podmienic repy ;)

Bajka 18-10-2012 20:15

przepraszam za off, ale nie mogłam się powstrzymać:)
Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 441127)
" zamienie "reproduktora" Biesa na reproduktora Wandala :)"

Taaaaaaaaaaaaak!:) Zróbmy kącik wymian! zróbmy kącik wymian!:lol::lol::lol:
Oddam kilka CWC moich dziewczyn w zamian za wersalkę albo meblościankę z leżanką (stan zużycia bez znaczenia - dziewczyny nie są wybredne) :lol:

anula 18-10-2012 20:22

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 441132)
przepraszam za off, ale nie mogłam się powstrzymać:)

Taaaaaaaaaaaaak!:) Zróbmy kącik wymian! zróbmy kącik wymian!:lol::lol::lol:
Oddam kilka CWC moich dziewczyn w zamian za wersalkę albo meblościankę z leżanką (stan zużycia bez znaczenia - dziewczyny nie są wybredne) :lol:

mam dwa materace sprezynowe do oddania w dobre rece/łapy :p

Grin 18-10-2012 20:25

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 441127)
Chetnie zamienie "reproduktora" Biesa na reproduktora Wandala :)
jako ze nie zamierzam sie przyczyniac do wzrostu populacji wilczakow w RP, spokojnie moge zwolnic miejsce dla innych - Bies nie ma tu nic do gadania, niech gnojek wyladuje swoj testosteron na kolejnym szczeniaczku albo naszym kuble na śmieci :twisted:
a wiec szanowny adminie - mozna zamienic-podmienic repy ;)

Hiiii, ja też w sumie mogę, co mi tam. Łowca może by miał jakieś obiekcje, ale nie musi się dowiedzieć. :D


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org