Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Reklama i prasa (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=82)
-   -   Nowy pomysl na koszulki... ;) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13814)

z Peronówki 22-03-2010 22:02

Nowy pomysl na koszulki... ;)
 
Na czeskim forum toczy sie goraca dyskusja... Ale mniejsza o nia... w trakcie jednej ze sprzeczek pojawilo sie juz KULTOWE okreslenie naszej rasy...

http://www.wolfdog.org/forum/showpos...&postcount=111

Szkoda by bylo tego nie wykorzystac i nie przygotowac koszulek z logiem i napisem
Nukleární bestie


To bylo pol-zartem, pol-serio... :rock_3

wolfin 22-03-2010 22:04

jasne - ty pierwsza napisalas ale ja pierwsza idea walnelam :) mam skype mam skype :) to autorami idei jestesmi razem :):rock_3

btd 22-03-2010 23:14

Translate googla dosyc pokracznie tlumaczy, moglby ktos bardziej swiatly ;-) wrzucic o co tej pani biegalo? Zapewne belkot, ale fajnie wiedziec co tam knuja ;-)

Katka 23-03-2010 10:17

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 289126)
Translate googla dosyc pokracznie tlumaczy, moglby ktos bardziej swiatly ;-) wrzucic o co tej pani biegalo? Zapewne belkot, ale fajnie wiedziec co tam knuja ;-)

Dokładnie bełkot. Nie jestem pewna czy to pani czy pan, ale mi w tłumaczeniu wyszło coś takiego - ktoś bieglejszy w czeskim może jeszcze poprawi.

"Czy możecie mi wyjaśnić, co to jest za miejsce dla fanatyków i sekty rasy czechosłowacki wilczak? Nawet po dwudziestu latach nie rozumiem kynologicznych ekspertów. Ale niektóre csv poznałem. Zawsze podkreślam - zawsze - było to złośliwe, niewyrównane, agresywne i podłe zwierzę, zagrażające innym psom w parkach. O ile mnie pamięć nie myli, szło o jakiś bolszewicki eksperyment który miał na celu uzyskać krwiożercze nuklearne bestie, ku ochronie naszego spokojnego snu przed naruszeniem granic naszego komunistycznego raju. Inicjator tego fantasmagorycznego pomysłu był rzekomo niedawno za coś w kynologii wyróżniony i ten dziwny pomylony agresywny pies-wilk mutant żyje dalej. Niestety. Ale może się mylę, może chodzi o to że tego mutanta hodują tacy ludzie jak wy jesteście, którzy twierdzą, że najbardziej niebezpiecznym psem jest labrador i dalsza rozmowa jest bezsensowna."

Grin 23-03-2010 10:26

O rany, ale "pojechał(a)" :D :D :D

szasztin 23-03-2010 10:56

MASAKRA!!! ale ten ktoś opisał csv.

Co do pomysłu na koszulki - to SUPER!!

wolfin 23-03-2010 11:03

ja nawet fotke mam :) tylko nie wiem czy dam bo mam na inna idea o mnie o moje psy - z jednego obozu to przyjechalo ze mna do domu to trzeba teras slowam dac cialo ;)

btd 23-03-2010 12:57

O lol, flame pierwsza klasa. Chyle czola, ja to jestem malutki przy tej pani :D

Kurcze, mnie nie mogla spotkac, wiec skad ten opis ma? :D

Katka 23-03-2010 12:58

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 289218)
ja nawet fotke mam :) tylko nie wiem czy dam bo mam na inna idea

może to powinna być sylwetka wilczaka z symbolem radioaktywności ;-)

wolfin 23-03-2010 12:59

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 289262)
O lol, flame pierwsza klasa. Chyle czola, ja to jestem malutki przy tej pani :D

Kurcze, mnie nie mogla spotkac, wiec skad ten opis ma? :D

w kazdym kraju chyba jest po "geniusu" ktory umie piekne wilczaki opisac :lol:

wolfin 23-03-2010 13:00

Quote:

Originally Posted by Katka (Bericht 289265)
może to powinna być sylwetka wilczaka z symbolem radioaktywności ;-)

dobry napad dobry :rock_3

Puchatek 23-03-2010 14:01

Pomysł super! Kupuję!:rock_3
A jakie możliwości do nowych avatarów i naklejek na auta!
Już nie szczerzący się złowrogo, ociekający krwią wilk na tle księżyca, teraz może być szkielet wilka np. na tle grzyba nuklearnego! Mi bardzo pasuje ze względu na wizję wilczaka -pecika na kolanka: „pies rodzinny, dobry dla dzieci, dogoterapeuta”. Tak spokojnie i tęczowo... a jak sprzedaż szczeniaków wzrośnie radośnie...
To będzie takie kojące dla przeciwników rasy, jak dla chorych na raka krtani szkielet człowieczka z papierosem w ręce i podpisem: palenie wyszczupla... /ja właśnie dlatego jaram:twisted:/
Zawsze marzyłam o takiej koszulce, Daiva... tylko, żeby było dużo krwawej farby i motylki na ramionach /motyw taki trochę hipisiarski -dla wspomnień;-)/... dla dzieciaków też wezmę:lol:

Grin 23-03-2010 14:05

Quote:

Originally Posted by Katka (Bericht 289265)
może to powinna być sylwetka wilczaka z symbolem radioaktywności ;-)

A do tego jeszcze jakiś czytelny symbol komunizmu, tylko jaki? :p

Agnieszka 23-03-2010 14:10

Haslo ekstra!

wolfin 23-03-2010 14:14

Quote:

Originally Posted by Puchatek (Bericht 289313)
Pomysł super! Kupuję!:rock_3
A jakie możliwości do nowych avatarów i naklejek na auta!
Już nie szczerzący się złowrogo, ociekający krwią wilk na tle księżyca, teraz może być szkielet wilka np. na tle grzyba nuklearnego! Mi bardzo pasuje ze względu na wizję wilczaka -pecika na kolanka: „pies rodzinny, dobry dla dzieci, dogoterapeuta”. Tak spokojnie i tęczowo... a jak sprzedaż szczeniaków wzrośnie radośnie...
To będzie takie kojące dla przeciwników rasy, jak dla chorych na raka krtani szkielet człowieczka z papierosem w ręce i podpisem: palenie wyszczupla... /ja właśnie dlatego jaram:twisted:/
Zawsze marzyłam o takiej koszulce, Daiva... tylko, żeby było dużo krwawej farby i motylki na ramionach /motyw taki trochę hipisiarski -dla wspomnień;-)/... dla dzieciaków też wezmę:lol:

oi ja to tylko walnelam slowo T shirt :) potem dalej poleciala Margo z postem, a teras to juz - wszyscy nad tym pracuja :) i chyba znowu polacy beda robic koszulki tu na PL ( maja dobre kontakty)
p.s. swoja koszulke tez pokaze kedy zrobie :) chyba bedzie tez bombowa- nawet jako znak mojej hodowli. ( no nic nie poradze ze takie psy mam/i )

btd 23-03-2010 14:26

Quote:

A do tego jeszcze jakiś czytelny symbol komunizmu, tylko jaki? :p
Może nazizmu też? Propagowanie ustroju totalitarnego jest cool? Może jakiś sugestywny obrazek jak wilczak miał pracować, to już w ogóle będzie wypas (taki w stylu cannibal corpse najlepiej)?
Weźmy może wyhamujmy przed tym murem, co?

Louve 23-03-2010 14:27

Pomysł na nowe koszulki świetny, pozostało czekać na efekty pracy nad projektami :D

Grin 23-03-2010 14:47

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 289327)
Może nazizmu też? Propagowanie ustroju totalitarnego jest cool?

Obawiam się, że dokładnie na opak zrozumiałeś moje intencje. Jednym z najlepszych sposobów na walkę z chorą ideą jest jej wyśmianie (vide: choćby pamiętni Bogdań Smoleń i Zenon Laskowik).
Myślałam, że w ogóle sam pomysł powstania takich koszulek miał w zamyśle ośmieszenie opinii wyrażonych w cytowanej wypowiedzi.
A pomysł posądzenia mnie o propagowanie komunizmu jest... szokujący. :D
Nie sądziłam, że przyjdzie mi się z tego tłumaczyć.
Ale cóż, skoro jedna osobo pomyliła ośmieszenie z propagowaniem, to może lepiej faktycznie z tego zrezygnować, bo niewykluczone, że inni też tego nie zrozumieją.

wolfin 23-03-2010 14:50

troche tu racji jest. u nas na LT jest regulamin wladzy ... ze nie mozna zbyt reklamowac komunizmu czy nacizmu tz znakow. to jest hystoria i lepej ja zostawic jako hystoria, liudzi nadal sa troche nerwowne na te znaki i po co od nowa odkrywac ogien? to moje skromnie myszlenie o to - chyba koszulki i bez znakow wysli by super - juz to slowo NUKLEARNE BESTIE duzo mowi :)

Grin 23-03-2010 14:56

Mnie tam wszystko jedno.
W sumie powyższy przykład btd faktycznie pokazuje, że ludzie potrafią totalnie błędnie zrozumieć intencje. Jeśli ktoś miałby posądzić nas i nasze psy o propogowanie komunizmu (jakkolwiek chore mi się to wydaje), to lepiej odpuścić.


All times are GMT +2. The time now is 18:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org