Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Powitanie nowego moderatora... (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24839)

Margo 26-02-2013 14:39

Powitanie nowego moderatora...
 
..minelo juz pare dni, ale skoro mod sie nie chwali to ja go pochwale... ;)

Wonderfull Wolf ES

:beerchug2

Jakby potrzebne byly jakies edycje i zmiany na forum to piszcie do niego, bo jestem pewna, ze bedzie 100x szybszy niz ja... ;)

avgrunn 26-02-2013 15:04

A co do zmiany fot w bazie i zmiany imion maluchow tez mozna meczyc nowego moderatora :lol:? Przepraszam za pytanie ale nie wiem czym konkretnie zajmuje sie moderator a czym admin :D

Wczoraj juz zesmy przywitali nowa wladze, ale witamy znow :)

Agnieszka 26-02-2013 17:14

Jak miło, że ktoś podjął się pomocy w moderowaniu forum :) Witamy.

Wonderfull Wolf ES 26-02-2013 18:03

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 450727)
A co do zmiany fot w bazie i zmiany imion maluchow tez mozna meczyc nowego moderatora :lol:? Przepraszam za pytanie ale nie wiem czym konkretnie zajmuje sie moderator a czym admin :D

Chciałbym bardzo zająć się bazą, konkretnie chodzi mi o psy w Polsce. Póki co nie mam w tej kwestii żadnych możliwości :(

avgrunn 26-02-2013 19:32

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 450741)
Chciałbym bardzo zająć się bazą, konkretnie chodzi mi o psy w Polsce. Póki co nie mam w tej kwestii żadnych możliwości :(

Szkoda, ale bedziemy kibicowac bys mial mozliwosci :)

GRABA 26-02-2013 20:53

Gratki Pawełku:)

Mam nadzieję, że Modem będziesz równie dobrym co fotografem:) *sprawiedliwie obiektywny:)

P.S.
Pisać na @ którego znam, czy jest inny "MODOWY"???

Wonderfull Wolf ES 27-02-2013 00:39

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 450748)
Gratki Pawełku:)

Mam nadzieję, że Modem będziesz równie dobrym co fotografem:) *sprawiedliwie obiektywny:)

P.S.
Pisać na @ którego znam, czy jest inny "MODOWY"???

Dzięki :)

na mój, innego nie mam :)

szasztin 27-02-2013 10:12

Witam!!!! I fajnie ze ktos zajmie sie polskim forum.

Piter 27-02-2013 10:35

również witam,.... optymistycznie :p.

szodasi 27-02-2013 11:08

Super:) żeby jeszcze aktualizacje w bazie danych można było szybciej aktualizować;P

anula 27-02-2013 11:42

Quote:

Originally Posted by szodasi (Bericht 450791)
Super:) żeby jeszcze aktualizacje w bazie danych można było szybciej aktualizować;P

No wlasnie od tego nie jest podobno moderator tylko admin (ja tez nie wiedzialam do niedawna, ze to roznica :|)
A WW ES jest moderatorem...

avgrunn 27-02-2013 11:45

Moze kiedys bedzie mozliwosc by kazde Panstwo mialo swojego admina, ktory wpisuje informacje dla Psow bedacych w danym kraju, na pewno byloby szybciej niz jeden admin na cale forum.

Radek 27-02-2013 12:55

super:fingers1.

Galicja 01-03-2013 13:54

MAM DOŚĆ! piszę w tym wątku , bo może "nowy moderator" zareaguje. Mam dość totalnej ignorancji jaka panuje tutaj ostatnio. To że o coś się prosi od dłuższego czasu, wysyła po 100000 razy te same skany, maile itd ok..rozumiem, wielka baza danych , brak rąk do pracy , tak rozumiem , czekam, bo wiem jak jest. ALE JAK SIĘ WPISUJE ZASŁYSZANE PLOTKI bez zgody , bez zgody, bez zgłoszenia tego przez właściciela ...zadziwiające. Najorsze w tym wszystkim jest to że czasem to nie jest zabawa...oj nie, czasem nie chodzi o psa, o jego dane ale o ŻYCIE LUDZI, więc puknijcie się w końcu w głowę co robicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo narażacie niewinnych ludzi i ich rodziny. To nie zawsze chodzi o psy!!!!

anula 01-03-2013 18:46

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 450973)
MAM DOŚĆ! piszę w tym wątku , bo może "nowy moderator" zareaguje. Mam dość totalnej ignorancji jaka panuje tutaj ostatnio. To że o coś się prosi od dłuższego czasu, wysyła po 100000 razy te same skany, maile itd ok..rozumiem, wielka baza danych , brak rąk do pracy , tak rozumiem , czekam, bo wiem jak jest. ALE JAK SIĘ WPISUJE ZASŁYSZANE PLOTKI bez zgody , bez zgody, bez zgłoszenia tego przez właściciela ...zadziwiające. Najorsze w tym wszystkim jest to że czasem to nie jest zabawa...oj nie, czasem nie chodzi o psa, o jego dane ale o ŻYCIE LUDZI, więc puknijcie się w końcu w głowę co robicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo narażacie niewinnych ludzi i ich rodziny. To nie zawsze chodzi o psy!!!!

Ale WW ES nie ma uprawnień admina :(


All times are GMT +2. The time now is 17:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org