Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   XL Warm.-Mazur. Wystawa w Olsztynie (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=25072)

Puchatek 07-07-2013 18:20

XL Warm.-Mazur. Wystawa w Olsztynie
 
Uwaga! Będziemy się puszyć/puchacić i rozpękniać z dumy..... :lol::lol::lol:
Wzmianka o tym, jak to Gorthan Othinn Ozzy przestał być "wystawowym prawiczkiem"
8)
Lubię p.Sędziego Jerzego Olszewskiego! :)
1. Na "dzień dobry" stwierdził: "wilczaki to nie moja rasa, ale bardzo je lubię." i był uśmiechnięty -PLUS!
2.Ocena >Doskonała< /Zwycięzcą nie ma się co chwalić, bo byliśmy jedynym ocenianym egzemplarzem na wystawie /chociaż były jeszcze dwa bure: Ulvar, który przyszedł nam sekundować i Laila w aucie/. Opis: "Głowa o dobrych proporcjach. Oko o dobrym kształcie, wolałbym jaśniejsze. B.ładny korpus. Dobrze ustawione i prowadzone kończyny. Szata o dobrej strukturze." -PLUS! /chociaż mnie pytał, czy nie uważam, że Ozzy ma za ciemne oko. Skwitowałam: "Wysoki Sądzie, skoro p.Sędzia tak mówi, to nie będę tego podważać." Inna sprawa, że Ozzy ma oczy bardzo jasne -to też opinia wilczakowych Obserwatorów....reszty opisu nie podważam.... w końcu wiem, jakiego mam wilczaka :twisted:;-):twisted:
3. Po pytaniu, czy zostaje na jakieś porównania i moim "nie" rzekł-był: "To nic więcej nie dostanie i szkoda, bo chętnie bym wszystkim pokazał, jak wygląda prawidłowy wilczak" -
PLUS!
....
Byliśmy pewni, że będzie wypad z ringu za złe zachowanie /3 dni łażenia po mieścinie Orzysz, to żaden socjal, a i Orzyszowi do miasta daleko..../, ale mój "Smoczek" nie spylił, nikogo nie pogryzł, pokazał i przód /niechętnie/ i tył /nie miał wyjścia/, dał sobie sprawdzić sierść /zimową, więc sporo sędziemu w ręku zostało na pamiątkę z Ozzika/, nie burczał na miłe Towarzystwo wilczakowe /czekamy na zdjęcia/, nie załatwił się na środku ringu, nie zemdlał. I nawet miał momenty, że ogon był w zwisie manifestującym obojętność.
....
I tylko teraz główkuję, czy to to "gniazdo", czy to Opiekun czy geny.....
Wychodzi mi, że chyba upał i olewczo-luzacki stosunek do imprezy.
...
/Dobra, dawać mi tu następną wystawę! :lol:/



MagdaW 07-07-2013 18:49

Gratulacje! :)

Quote:

Originally Posted by Bura (Bericht 456512)
/Dobra, dawać mi tu następną wystawę! :lol:/

W takim razie czekamy na Was w sierpniu w Białymstoku :)

fraxinia 07-07-2013 18:51

Gratuluję pięknego debiutu!!! :klatsch:klatsch:klatsch
Pięs dostaje ode mnie najwyższą notę! Ogona pod brzuchem nie odnotowano, pełen luz:) Handlerka również poradziła sobie świetnie. Mam nadzieję, że nie spoczną na laurach i niedługo znów się pokażą na ringu:D

Jestem w trakcie 3 próby wysyłania zdjęć, do wieczora może mi się uda:)

Puchatek 07-07-2013 22:21

Quote:

Originally Posted by MagdaW (Bericht 456513)
czekamy na Was w sierpniu w Białymstoku :)

Będziemy! :)
I aby tradycji stało się zadość będę psy prowadzać w kolczatkach i na sznurkach... ;-)
....
Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 456514)
Gratuluję pięknego debiutu!!!

Nie czarujmy się: dodawałaś nam otuchy, więc sukces dzielimy. ;-)
Dziękujemy!

sssmok 07-07-2013 23:56

GRA-TU-LA-CJE dla naszego ukochanego Ozzizaurusa i jego boskiej puchowej Prowadnicy 8) Czujemy sie dumni, naPUSZeni i uszczesliwieni na maksa udanym debiutem i zdanym testem 'wilka z lasu' ;)
Czekamy na kontynuacje powiesci pt. Ozzik wyjadacz mozgow.. eee ringow :twisted: Bedzie coraz lepiej :)

fraxinia - bardzo dziekujemy za trzymanie kciukow, mizianie i zdjecia naszego miska. Zarzucam tez temat Waszymi fotkami - jesli mnie nie oskalpujecie zywcem i nie utopicie w morzu :oops:

Klon mamy na debiucie:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...68232115_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...73218420_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...81287368_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...48104114_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...45750674_n.jpg

Jak widac ma wyjatkowo ciemne oko ;-)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...30826538_n.jpg

avgrunn 08-07-2013 00:12

Ozzy jest przepiekny i cudownie futrzasty :D

Bura nie mozesz go wiecej chowac, mam nadzieje ze super debiut zmotywuje Ciebie do wystaw :)

Gia 08-07-2013 08:39

Super!!! Gratulacje!!! :)
To, że był sam na ringu, wcale nie oznacza, że z pewnością wszystko zgarnie ;) Tytuły są uznaniowe, więc skoro dostał, znaczy, że podobał się sędziemu :) Jeszcze raz gratulacje udanego debiutu!!! :) Czekamy na kolejne!!

z Peronówki 08-07-2013 12:20

Quote:

Originally Posted by Bura (Bericht 456512)
Lubię p.Sędziego Jerzego Olszewskiego! :)

Jeszcze troche i bedzie mial fanclub... :rock_3

Dla mnie taki powinien byc sedzia - z jednej strony miec swoje wlasne zdanie i nie dawac soba manipulowac. Z drugiej byc otwartym na wiedze...

z Peronówki 08-07-2013 12:24

Quote:

Originally Posted by Bura (Bericht 456512)
Oko o dobrym kształcie, wolałbym jaśniejsze. B.ładny korpus. Dobrze ustawione i prowadzone kończyny. Szata o dobrej strukturze." -[/color]PLUS! [color=White]/chociaż mnie pytał, czy nie uważam, że Ozzy ma za ciemne oko. Skwitowałam: "Wysoki Sądzie, skoro p.Sędzia tak mówi, to nie będę tego podważać." Inna sprawa, że Ozzy ma oczy bardzo jasne -to też opinia wilczakowych Obserwatorów....reszty opisu nie podważam.... w końcu wiem, jakiego mam wilczaka :twisted:;-):twisted:

To moze byc sprawa tego slonca - Ozi ma piekne jasne oko, ale zobacz, ze sa fotki, gdzie to oko wydaje sie prawie czarne...
Jest przyczyna, dla ktorej sedzina z Krakowa kazala stawiac psy "ze sloncem", aby nie bylo widac, ze maja takie "nieprawidlowe jasne oczy"... :twisted::lol: Bo wrazenie optyczne mozna zmllic...
Wazne jest, ze sedzia wiedzial, ze oko ma byc jasne... :)

Puchatek 08-07-2013 13:26

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 456550)
...są fotki, gdzie to oko wydaje się prawie czarne....Ważne jest, ze sędzia wiedział, ze oko ma być jasne..:)

To prawda -wszystko jest kwestią światła /wtedy i "Żywiec" "Żywcowi" nie jest kolorystycznie równy.../ ;-)
Też miałam taką refleksję -WIEDZIAŁ jakie powinno być.
Inna sprawa, że jeśli chodzi o ludzi nie lubię "nadętych bubków", a Sędzia J.Olszewski nawet wizualnie sprawia bardzo pozytywne wrażenie /instynktownie wzbudza zaufanie/ -z takich >Ust< nawet ostra krytyka nie boli.
...
Avgrunn, Gia -dziękuję w imieniu swoim i całej Rodziny! :)
...
Refleksja
Odnoszę wrażenie, że olbrzymią rolę odgrywa stosunek Prowadnicy do wystąpienia na ringu... nasz był skrajnie lekceważący /co nie stoi w opozycji, że występ był udany i jest nam miło/: zapis na wystawę ostatniego dnia zgłoszeń, decyzja o uczestnictwie nastąpiła w sobotę wieczorem, miałam świadomość, że wylecimy z hukiem i i potraktowałam wystawę jako "przejażdżkę socjalną" z wstąpieniem do olsztyńskiego McDonalda. Nawet nie wiedziałam, czy Ktoś z wilczakowców będzie -przyjazd Ulvarów był lekkim szokiem, bo właśnie wracali z innej dalekiej wystawy -gratulować /!!!/ bo mamy pięknego polskiego zasłużonego "Szampona" szalejącego na ringach europejskich. :)
...
Oczywiście na decyzję o kolejnych dwóch wystawach też ma wpływ McDonaldowski "koszmar kulinarny"... :lol:;-):lol:

...

szodasi 08-07-2013 13:48

Pięknie:) Gratulacje :) Stracenie "cnoty" z takim wynikiem:P fiu fiu :)

szasztin 08-07-2013 13:51

GRATKI DLA WAS!!!!!!
Przyjeżdżajcie na wystawę do Sopotu!!!

fraxinia 08-07-2013 14:37

Pojawienie się na wystawie wymagało od nas opanowania sztuki teleportacji, ale się udało :lol: Cieszę się, że się do czegoś przydałam dodając otuchy i trzymając kciuki. Foty za piękne nie są, ale przynajmniej jest dowód, że debiut się odbył i to z klasą!

Niedźwiadek jest przesłodki, kochany:love Z godnością zniósł przytulanie, iskanie i całowanie przez nową ciocię. Może z początku onieśmieliła go taka niepodziewana poufałość, ale wydaje mi się, że po chwili był już całkiem zadowolony.
Żal chować takiego misia po wiochach, trzeba mu troszkę powietrzyć futro na ringach;)

Ulvi próbował burczeć na gościa, ale pechowo nadział się na szefa oddziału i jednocześnie naszego trenera, który katalogiem w łeb przypomniał mu podstawowe zasady gościnności;)

Puchatek 09-07-2013 01:09

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 456550)
Jest przyczyna, dla ktorej sedzina z Krakowa kazala stawiac psy "ze sloncem"

Ten Oddział Krakowski coraz fajniejszy jest....
Co krok człowiek potyka się o "przyczyny"..... 8)
.....
Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 456559)
Niedźwiadek jest przesłodki, kochany:love Z godnością zniósł przytulanie, iskanie i całowanie przez nową ciocię. Może z początku onieśmieliła go taka niepodziewana poufałość, ale wydaje mi się, że po chwili był już całkiem zadowolony.

Bo Misiek trwał w zdziwieniu /albo nawet był już na poziomie szoku/, że Ktoś bezpardonowo przekroczył jego >strefę intymną< od razu biorąc się za pieszczoty.... :lol::lol::lol: A i Słońce go otępiło, bo nawet na Ulviego nie burknął...../może zapomniał, że tak ma w zwyczaju.../
Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 456559)
Żal chować takiego misia po wiochach

Będę go wydzielać naszemu Środowisku miarą aptekarską, byście mi się za bardzo nie rozbestwili i nie szpanowali, że macie w zasięgu ręki taki zajebiaszczo-misiasty(*) OKAZ.... :lol::lol::lol:
Quote:

Originally Posted by fraxinia (Bericht 456559)
pechowo nadział się na szefa oddziału i jednocześnie naszego trenera, który katalogiem w łeb przypomniał mu podstawowe zasady gościnności;)

No fakt...trochę groźnie wyglądał...:lol:...ja też przy nim przycichłam....
....
(*)-niechże on wreszcie wylinieje i wygląda klasycznie wilczo: jak łysy "anorektyk" z jajkami

Joanna 09-07-2013 09:57

Quote:

Originally Posted by Bura (Bericht 456579)

No fakt...trochę groźnie wyglądał...:lol:...ja też przy nim przycichłam....

A łyżka na to NIEMOŻLIWE!

Lupusek 09-07-2013 16:33

Gratulacje!!!

dorotka_z 09-07-2013 16:39

Piekny chłopak!
Gratulacje udanego debiutu!

Puchatek 09-07-2013 23:29

Quote:

Originally Posted by Joanna (Bericht 456581)
A łyżka na to NIEMOŻLIWE!

HA HA! Postawny, poważny, jego aura przesiąknięta była autorytetem i na dodatek miał katalog w ręku!
Też byś spękała!
...
Dzięki, Kobiełki! :)
Módlcie się o żar z nieba na naszych kolejnych wystawach... ;-) ...może jeśli skwar go powali, znowu wrócimy "z tarczą".... :lol:
...
Ciekawe, kiedy upał zostanie zakwalifikowany u nas przez >Siły Ciemności< jako silne "lekarstwo uspokajające" stosowane perfidnie przez opiekuna w celu otępienia zwierzęcia w ringu... :lol:;-):lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org