Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Spotkania i podróże (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   II Galicyjskie Wilczaków Spotkanie 27-29.06.2008 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=8086)

Galicja 21-04-2008 21:52

II Galicyjskie Wilczaków Spotkanie 27-29.06.2008
 
Na początek chcę powiedzieć że założyłam ten temat nie po to by zrobić konkurencje :) dla spotkania kaszubskiego, lecz dlatego że czas zaczął ponaglać.

Siedzę teraz, spoglądam do góry i co widzę na moim suficie? Dziurę ….bo fachowiec wpadł nogą (jego tłumaczenie : no k…szedłem ze styropianem i mi się k…noga omsknęła )
Muszę być realistką, wątpię by remont skończył się w bezpiecznej odległości od daty Spotkania, stad po konsultacji z Roma podjęłam decyzję że Spotkanie odbędzie się tutaj : www.kudlacze.pttk.pl/
Jest do rewelacyjne schronisko położone około 20 km od Krakowa (trasa na Zakopane ) świeżo odnowione z całym zapleczem potrzebnym do zorganizowania takiego spotkania jak nasze.
Spotkanie planuje od 27 do 29 czerwca, zakończone Międzynarodową Wystawą Psów Rasowych

Piątek:
-przyjazd uczestników
-ognisko

Sobota:
-niespodzianki których jeszcze nie zdradzę ;)
-ognisko, pieczenie prosiaka, piweczko bacowe ….

Niedziela
-wyjazd ba wystawę
-Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB sędzia Gabriela Ridarcikova

Oczywiście miejsce jest tak urocze że jak ktoś chce to może przyjechać wcześniej lub pojechać później.

Wstępnie zarezerwowałam schronisko na ten termin ale tu pojawia się właśnie ..ALE
Potrzebowałabym znać choćby przybliżoną liczbę osób. Po co jest mi to potrzebne? Do negocjacji dla wszystkich ceny, im nas będzie więcej tym uda mi się wynegocjować lepsze warunki. Jest przecież możliwość że będzie tylko trzy osoby a jest i taka że będzie nas 99 (baaardzo optymistyczny wariant J )
Na razie wiem że ciężko jest wam na tyle wcześniej powiedzieć czy na 100% będziecie, prosiłabym jednak abyście się wypowiedzieli. Np. Chce jechać nie wiem jak będzie , ale na 50 % będę , lub będę na 99%

Jest wybór co do możliwości noclegu, jest budynek schroniska, nowy budynek (hotel) i pole namiotowe.
Opowiedzcie się co każdego z Was interesuje.

Na razie trzymamy się oficjalnego cennika czyli:
-namiot 5 zł od osoby za dzień
-schronisko 15 zł
-hotel 50 zł za pokój

Mam nadzieję że wynegocjuje dla nas zniżki.
Jeśli ktoś wybierałby się pociągiem, to zorganizuje dla takich osób transport
W najbliższym czasie wkleję tu zdjęcia zrobione przeze mnie.

wolfin 21-04-2008 22:24

:) Litwa bedzie - tz ja moja ekipa na 4 lapach i Justina z 2 seterow- moje moga spac w aucie ale lepej w pokoju a Justiny psy musa miec pokoj i .....przysnic bo beda kompanie przed wystawa- to w takim razie - my potrzebujemi pokoju :)

ja na wystawe psow nie zglaszam ale :) Magda wie co chcialam by robic (piekne prosze zapytac o to :) ) to w takim razie juz mam 2 liudzi i 2+2 i??? moze 4 = (4) albo 8 psow :)

sproboje namowic i wlascicieli maliuchow ale narazie nic nie moge powiedziec wieciej.

jefta 21-04-2008 22:46

Bardzo fajny pomysł ze spotkaniem w ogólnodostępnym miejscu :grosscool
W takim razie ja przyjadę poznać wilczaki na żywo :)
schronisko na 90%.

Narvana 21-04-2008 23:17

my sie piszemy z checia :)
Swietnie bylo w tamtym roku i nie chce odpuscic tego spotkania :)

aneta1 22-04-2008 05:18

My na 50% Magda wiesz dla czego rozmawiałyśmy o tym i jak co to w schronisku

szasztin 22-04-2008 07:24

My ze Sławkiem i Imbusem na 70% - te 30% niepewności to dlatego że nie wiemy czy otrzymamy na piatek urlop? Tym bardziej sie sprawa komplikuje że juz 3 lipca wyjeżdżamy na światówkę do Stockholmu i nie będzie nas w pracy ponad 2 tyg.
Ale załatwiamy wolne i przyjedziemy w piątek w godz. lekko popołudniowych. No i my jak na "właścicieli wilczaków" przystało poprosimy o namiot.
Do zobaczenia! Świetny pomysł!!!

Bajka 22-04-2008 08:57

My też w takim razie się zgłaszamy z wilczakową Kalaratri vel Furią i niewielczakową Żabką :), przy czym my będziemy beznoclegowi i dojeżdżający, bo mieszkamy pod Krakowem i mamy blisko:)

Gia 22-04-2008 09:29

Ja też będę z Kaliną :) Na 99% i raczej schronisko, ew. namiot. Ale nie wiem czy przyjadę z suką sama, czy z Przemkiem :) Dlatego określiłabym to tak: 1 os. + 1 pies = 100% + 1 os. 50% :)

ingrida 22-04-2008 10:03

Bardzo chcialam tez przyjiechac. Schronisko na 50% na 2 osob i 1 psa :).

Louve 22-04-2008 13:00

Ja i moja mama + Cora pojedziemy pociągiem, więc na 99,9% - 2 osoby + 1 pies

Narvana 22-04-2008 14:32

a, no i zapomnialam dopisac.
My schronisko :)

Louve 22-04-2008 14:38

Ja też nie napisałam:) Namiot.

Sariel 22-04-2008 14:39

ja jako mało towarzyki posiadacz jeszcze mniej towarzyskiego psa wziąłbym pokój, ale jak nie będzie to nie ma tragedii, mamy blisko i możemy sobie pojeździć :)

sssmok 22-04-2008 14:39

2 osoby + 3 lub 2 psy + namiot lub schronisko :D
Pewnie jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu.

Gaga 23-04-2008 11:33

Pokoik dla 2 osób z duzym łóżkiem bo łózko to 2 osoby + duuuuzy pies :)

Asaurus 23-04-2008 14:59

To my oficjalnie też się przyznamy do 3 osób, Baaja i Bezy-Masakratora na polu namiotowym :]

igienator 23-04-2008 15:54

Ja i Grejs mówimy: 50/50. Wszystko zależy od stanu moich finansów pod koniec miesiąca czerwca - ale jak juz coś to piszę się na namiot.

anetawron 06-05-2008 10:42

My równiez się zgłaszamy - 2 osoby + 2 psy (Licho i pyskata dalmatynka :lol:) Norbert i April z tego co mi wiadomo też się na Kraków szykują więc jakieś Dąbki dotrą napewno.

Pyt. retoryczne - w hotelu i schronisku psy oczywiście mogą przebywać?;-)

shaluka 06-05-2008 15:02

To ja tez się zglaszam, tylko mam pytanie jaki jest koszt schroniska i czy moga byc psiaki w pokojach?

Nas bedzie 1/2 osoby i 3/4 psy.

Gia 09-05-2008 11:07

No i przyjedziemy, ale pewnie tylko na niedzielną wystawę :(
Mamy w ten weekend wesele :(


All times are GMT +2. The time now is 04:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org