Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Dodawanie informacji na Wolfdoga (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=9186)

wolfin 14-06-2011 01:18

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385530)
Pomijając całą naszą dyskusję i jej prawidłowość...do bazy dodawane są znaczniki *(tak to nazwijmy ) na podstawi doniesień?

od czegos to ma sie zaczyna cie wszystko. :lol:
pomyslimi razem : ktos widzi wilczaka z papierami, ktory nhie wyglada jak jego rodzice, dziadki i pradziadki i linia.
to pierwszy znak ze cos nie tak,
potem juz idzie cala sprawa dalej z DNA i jak Gosia mowila info oraz dowody.
latwa odpowiedz czy nie :)
zerkni na psy - widzi sie krew pra pra pradziadkow w psach a jesli nie ... ups potem i wylatuje ze to nie sa wilczaki :)

Galicja 14-06-2011 01:27

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 385532)
http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=14871 tu odpowiedz o tym jak cos daje sie

to nie zmieni faktu o mixach ani genetyki psa. genetika nie klamie. a testy robione bez komisii moze klamac. jak i test na paternity moze pokazac ze pies od TYCH rodzicach ktore podal hodowca a nie od realnych rodzicach. Ale dla tego hodowca ma oczy czy nie?
Madziu czy ty realne nie widzis roznicy miedzy wilczakami i tymi mixami? ja to dziwie sie ze hodowca moze byc "szlepy" i nie widziec az takich duzych roznich w anatomii tych psow i ich dzieci.

Mijasz się z prawdą...ja tutaj nie dysputuje o prawidłowościach rasy ja tylko pytam , na jakiej podstawie dodawane są znaczniki do danych psów..i tyle!!!!! Daiva nie widzisz różnicy ?

wolfin 14-06-2011 01:29

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385536)
Mijasz się z prawdą...ja tutaj nie dysputuje o prawidłowościach rasy ja tylko pytam , na jakiej podstawie dodawane są znaczniki do danych psów..i tyle!!!!! Daiva nie widzisz różnicy ?

dalam link - czytaj :) masz pytanie- pisz do admina jak kazdy inny ktory ma pytanie :) i czekaj na odpowiedz :)
Gosia nie admin, ja tez nie, to chyba nie mozemi na Twoje pytania odpowiedziec.
widzis roznice?

Galicja 14-06-2011 01:32

Więc czekam na odpowiedz Admina...ale puki co to TY i Gosia ze mną rozmawiacie..więc nie mogę być obojętna :)
co mnie zaciekawiło..to n ie to że znaczniki się pojawiły ale to że zniknęły :)

wolfin 14-06-2011 01:34

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385538)
Więc czekam na odpowiedz Admina...ale puki co to TY i Gosia ze mną rozmawiacie..więc nie mogę być obojętna :)
co mnie zaciekawiło..to n ie to że znaczniki się pojawiły ale to że zniknęły :)

gosia odpowiedziala na to pytanie :)
noo dla admina to masz pisac na email, on tu chyba nie bedzie odpowiadac :)

Galicja 14-06-2011 01:35

Przecież to forum jest , i temat administracyjny ;) i sam Admin go założył.

wolfin 14-06-2011 01:38

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385541)
Przecież to forum jest , i temat administracyjny ;) i sam Admin go założył.

no to czekami :lol::lol::lol::lol:

Galicja 14-06-2011 01:39

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 385544)
no to czekami :lol::lol::lol::lol:

super :):)

wolfin 14-06-2011 01:42

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385545)
super :):)

aha, a do tej pory masz czas zeby przeczytac dane linki i poszukac wieciej info o tym - naprawde jest tylko trzeba to zrobic :)

z Peronówki 15-06-2011 11:32

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 385538)
Więc czekam na odpowiedz Admina...ale puki co to TY i Gosia ze mną rozmawiacie..więc nie mogę być obojętna :)
co mnie zaciekawiło..to n ie to że znaczniki się pojawiły ale to że zniknęły :)

Sprawa jest juz nieaktualna... Czesc osob z francuskiego zwiazku jest za przebadaniem psow od Franka. Wiec "oficialnie" to kwestia czasu, az czala masa psow z jego hodowli dostanie "MIX"a do nazwy....

A na teraz - masz tutaj jego przyznanie sie do robienia miksow:
http://www.wolfdog.org/forum/showthr...6015#post38601

To na serio sa kundelki i Francuzi maja walczyc o anulowanie im rodowodow (jak, ze sa nieprawdziwe)

jefta 15-06-2011 15:23

Z innej beczki-jako ze w piatek bede miala suke hodowlana... Co oprocz suki ze stempelkiem trzeba miec by byc hodowca wg wolfdoga? Wiem ze bylo to omawiane ale nie moge znalesc.

Gaga 15-06-2011 15:35

PSYdomek hodowlany? (aby zaistnieć na liście polskich hodowli) :)

Galicja 15-06-2011 16:05

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 386026)

A na teraz - masz tutaj jego przyznanie sie do robienia miksow:
http://www.wolfdog.org/forum/showthr...6015#post38601

To na serio sa kundelki i Francuzi maja walczyc o anulowanie im rodowodow (jak, ze sa nieprawdziwe)

No i wyszło na to że kwestionuje że to MIXy, a ja zapytałam tylko dlaczego to oznaczenie zniknęło.

GRABA 15-06-2011 16:19

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 386149)
Z innej beczki-jako ze w piatek bede miala suke hodowlana... Co oprocz suki ze stempelkiem trzeba miec by byc hodowca wg wolfdoga? Wiem ze bylo to omawiane ale nie moge znalesc.

Kasia, musisz sobie przygotować kilka nazw swojej hodowli. Potem udać się do zk, wypełnić druczek, opłacić i czekać - swój przydomek zaakceptowany będziesz widziała szybciej na stronie FCI niż dojdzie do Ciebie:lol:

Zatem witamy w świecie hodowców:lol:????
Potem wysłać skan dokumentu jak przyjdzie do Ciebie do admina WD i JUŻ:)

jefta 15-06-2011 17:42

Ja mam przydomek po mamie ale zastanawiam sie nad zmiana na jakis bardziej pasujacy do suki zalozycielki wiec jesli nie trzeba go miec (byly kiedys zaznaczane jako ???) to wolalabym nie wysylac jeszcze tego co mam. Ja hodowca teoretyk co to zajmuje sie przydomkami i wiecznym wyborem idalnego samca a do hodowania totalnie mi sie nie spieszy.

GRABA 15-06-2011 18:01

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 386200)
Ja mam przydomek po mamie ale zastanawiam sie nad zmiana na jakis bardziej pasujacy do suki zalozycielki wiec jesli nie trzeba go miec (byly kiedys zaznaczane jako ???) to wolalabym nie wysylac jeszcze tego co mam. Ja hodowca teoretyk co to zajmuje sie przydomkami i wiecznym wyborem idalnego samca a do hodowania totalnie mi sie nie spieszy.

No tak pasujący.... A co jak zechcesz też mieć w hodowli psa innej rasy?;)
Nie łam się, większość z nas "teoretykiem" jest:) Wcielamy w życie, wiedzę od starszyzny - czy zawsze dobrą, zobaczymy;)

jefta 15-06-2011 19:45

Ja nie jestem wierna rasie ale pewnemu stylowi psow. Różowe Kokardki (o dziwo wolny- sprawdziłam) bedzie pasowac i do wilczaka i do malinois!

Gaga 15-06-2011 20:16

No chyba sobie waćpanna raczy żartować?? :evil:

GRABA 15-06-2011 20:27

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 386235)
No chyba sobie waćpanna raczy żartować?? :evil:

Co, co babo???, że "różowe" ??????????? - Chantalka ma różową obróżkę:) (he lans:))

wolfin 15-06-2011 23:00

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 386223)
Ja nie jestem wierna rasie ale pewnemu stylowi psow. Różowe Kokardki (o dziwo wolny- sprawdziłam) bedzie pasowac i do wilczaka i do malinois!

a jakie rasy mama hodowala?


All times are GMT +2. The time now is 09:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org