Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   2xCACIB Poznań - 22 i 23.10.2011 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=20924)

Bajka 16-09-2011 10:23

2xCACIB Poznań - 22 i 23.10.2011
 
Kto się wybiera na tegoroczny podwójny Poznań?:) My będziemy:) Lu ostatni raz w "średniakach":)

Shyboy 16-09-2011 10:47

Bez sensu że już nie można wysyłać zgłoszeń. Ja z Centusiem bardzo chciałam jechać... Ale za późno się obudziłam jak się okazuje bo termin przyjmowania zgłoszeń już dawno minął :cry:

jaskier 16-09-2011 11:01

My będziemy. Po raz pierwszy w młodzieży.

Mistrali 16-09-2011 15:40

Ja zapisałam Baldura już po czasie, dokładnie 12 września ( formularz działa ). Dostałam maila potwierdzającego i nie wiem co dalej :lol: Jeśli przyjmą to zgłoszenie to super, a jak nie to trudno ;) Zadzwonię do Poznania i zobaczę co mi powiedzą. Jeśliby się udało to Baldur będzie biegał w młodzieży.

anula 16-09-2011 22:42

Nie wiem, co mnie podkusilo, ale zglosilam Biesa do posredniej
jesli nic sie nie wydarzy, i bedzie juz nowe autko, to, przyjedziemy. Jesli nie - 240 zeta pojdzie w kosmos :roll:

Huan 17-09-2011 09:55

My będziemy tylko w niedzielę - Xipe będzie miała wtedy swój debiut w babikach.

Mistrali 20-09-2011 13:51

Nas jednak nie będzie :|Napisali mi, że albo dzisiaj opłacę zgłoszenie albo nas wykreślą. Cóż, kasę będę miała dopiero w przyszłym tygodniu, więc nic z tego ;)
Pozostaje mi tylko jechać do Częstochowy na krajówkę 8)

Agnieszka 16-10-2011 00:02

O której za tydzień są Wilczaki? Bo rozumiem, że będą i w sobotę, i w niedzielę?

anula 16-10-2011 08:08

Quote:

Originally Posted by Agnieszka (Bericht 408799)
O której za tydzień są Wilczaki? Bo rozumiem, że będą i w sobotę, i w niedzielę?

W oba dni zaczynaja wchodzic od 10.00
Nas nie będzie :cry: na 100%. Do innych problemów dołączylo się jeszcze choróbsko...

Huan 16-10-2011 08:17

W sobotę i niedzielę wilczaki wchodzą na samym początku, czyli ok. 10:00

Bajka 17-10-2011 11:33

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 408811)
Nas nie będzie :cry: na 100%. Do innych problemów dołączylo się jeszcze choróbsko...

Buuuuuuuu:( A myślałam, że wreszcie na żywo Biesa zapoznam...ech... no ale co się odwlecze;)

anula 17-10-2011 12:14

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 408936)
Buuuuuuuu:( A myślałam, że wreszcie na żywo Biesa zapoznam...ech... no ale co się odwlecze;)

Bies zlapał jakiegos syfa - jest na antybiotyku, ma pogolone dziury w futrze i generalnie malo wyjsciowy wyglad. Dopoki nie odrosnie - wystawy mamy z glowy :?
Przy okazji jest czas, kiedy moge na spokojnie popracowac nad jego emocjami, wiec nie ma tego zlego... itd
Planuje jeszcze go wystawic, wiec na pewno bedzie okazja poznac moje Czarne Zło :twisted:

Agnieszka 17-10-2011 12:25

O, też miałam nadzieję poznać na żywo Biesa, szkoda. Bardzo podoba mi się na zdjęciach. Taki czarny :)
Do zobaczenia na wystawie tym, co będą. Wpadnę pooglądać.

Grin 17-10-2011 13:16

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 408945)
Bies zlapał jakiegos syfa - jest na antybiotyku, ma pogolone dziury w futrze i generalnie malo wyjsciowy wyglad. Dopoki nie odrosnie - wystawy mamy z glowy :?

Ja co prawda z innej beczki, bo zdrowotnej, ale zdrowie ważniejsze niż wystawy; ;) a to NA PEWNO wiadomo, że te gołe placki w sierści to efekt bakterii? Bo równie dobrze mógłby to być np. nużeniec, a na to antybiotyki nie działają.
(Sorry, ale sama na temat zdrowia psów dowiedziałam się więcej dzięki forum, niż wetom w lecznicach. :) ).

anula 17-10-2011 13:48

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 408958)
Ja co prawda z innej beczki, bo zdrowotnej, ale zdrowie ważniejsze niż wystawy; ;) a to NA PEWNO wiadomo, że te gołe placki w sierści to efekt bakterii? Bo równie dobrze mógłby to być np. nużeniec, a na to antybiotyki nie działają.
(Sorry, ale sama na temat zdrowia psów dowiedziałam się więcej dzięki forum, niż wetom w lecznicach. :) ).

Nie bede sie wdawac w szczegoly, ale antybiotyk dziala :)
gole placki, bo go wygolono w lecznicy :?
nie jest to nuzeniec
bedzie żył, nic groznego :lol:

Grin 17-10-2011 13:56

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 408963)
Nie bede sie wdawac w szczegoly, ale antybiotyk dziala :)
gole placki, bo go wygolono w lecznicy :?
nie jest to nuzeniec
bedzie żył, nic groznego :lol:

Aaaa, jak "placki" są efektem Gillette'a, a nie "samoistne", to faktycznie... nie było tematu. :D
Niech kuzyn wraca szybko do zdrowia. :)

Rybka 17-10-2011 17:34

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 408963)
Nie bede sie wdawac w szczegoly, ale antybiotyk dziala :)
gole placki, bo go wygolono w lecznicy :?
nie jest to nuzeniec
bedzie żył, nic groznego :lol:


Aniu bidulko, widzę, że Bies dba o to, żebyś się z nim nie nudziła...
Bardzo mocno trzymamy kciuki za małego- cała nasza szejowsko-centusiowska rodzina :)
Niech wraca szybko do zdrowia fizycznie i emocjonalnie :)
Jakby coś to numer znasz.

anula 17-10-2011 17:54

Quote:

Originally Posted by Rybka (Bericht 408967)
Aniu bidulko, widzę, że Bies dba o to, żebyś się z nim nie nudziła...
Bardzo mocno trzymamy kciuki za małego- cała nasza szejowsko-centusiowska rodzina :)
Niech wraca szybko do zdrowia fizycznie i emocjonalnie :)
Jakby coś to numer znasz.

Oj, racja, nie nudzimy sie razem :lol: (pod każdym względem)
Oddałam mu swój czarny t-shirt, żeby się nie wylizywał, wygląda niezwykle interesująco w takim ubraniu :roflmao (czarne na czarnym)
Dzięki, Rybka!

anula 17-10-2011 19:24

Quote:

Originally Posted by Agnieszka (Bericht 408947)
O, też miałam nadzieję poznać na żywo Biesa, szkoda. Bardzo podoba mi się na zdjęciach. Taki czarny :)

Zastanawiam sie, czy nie zacząć pobierać opłat za oglądanie jednego z najciemniejszych wilczaków w Polsce (Europie?) Dorobiłabym do emerytury :D

Gia 17-10-2011 22:00

Uuuuu... to zdążyłam się załapać :twisted:
A jest na czym oko zawiesić, oj jest... :rock_3


All times are GMT +2. The time now is 03:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org