Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wzorzec & bonitacje (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Kody bonitacyjne (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3536)

Rona 15-10-2009 22:49

Quote:

Originally Posted by wilczakrew (Bericht 243941)
Rona bardzo mnie cieszy, ze dysponujesz takimi danymi . To musiały być pewnie kosztowne i długotrwałe badania. Zbadać taką populację wilczaków i porównać ze sobą ich wyniki aby się dowiedzieć jakie idealne wymiary powinien mieć szybki i wytrzymały wilczak. Taką pracę się chwali. Gratulacje - kawał dobrej roboty.

Quote:

Botis ma udokumentowane czarno na białym, że jest obecnie najszybszym wilczakiem na 40, 70 i 100 km, stąd przyszedł mi na myśl...8)
Jeśli nawet są szybsze, to nie mają tego udokumentowanego. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?:shock:

wilczakrew 15-10-2009 23:18

Quote:

Originally Posted by Rona (Bericht 243950)
Jeśli nawet są szybsze, to nie mają tego udokumentowanego. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?:shock:

To przepraszam za niezrozumienie.
Pisałaś o psie z idealnymi wymiarami najszybszego i wytrzymałego wilczaka.
Nie wiedziałem, ze to była myśł i sądziłem, że zrobiłaś jakieś badania podająć tą informację jako idealny pewnik.
Postaram się poprawić i na przyszłość pytać czy jest to myśl czy pewnik podparty badaniami, by nie było niedomówień.

secki 15-10-2009 23:27

Quote:

Originally Posted by Rona (Bericht 243950)
Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?:shock:


Noo jak to...przecież zrozumiał -> autor postu "Rona" -> wniosek - nie ma racji -> akcja - coś napisać.
(Schemat uproszczony - normalnie dodana jest finezja, kuwa nie!* )
Wszystko się zgadza.


*oczywiście była to z mojej strony, bardzo słaba próba naśladowania tej jakże wysublimowanej, merytorycznej i pełnej zrozumienia retoryki prowadzonej w duchu miłości do wszystkich zwierząt, ludzi, przedmiotów i bytów niematerialnych.

Rona 16-10-2009 07:15

Quote:

Originally Posted by secki (Bericht 243955)
*oczywiście była to z mojej strony, bardzo słaba próba naśladowania tej jakże wysublimowanej, merytorycznej i pełnej zrozumienia retoryki prowadzonej w duchu miłości do wszystkich zwierząt, ludzi, przedmiotów i bytów niematerialnych.

.... w końcu jakoś o tę JEDNOŚĆ społeczności czeweczkarzy i WSPÓLNY klub walczyć trzeba, a "każdy orze, jak może". :)

anetawron 16-10-2009 11:01

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 243024)
A Aneta powinna podac wymiary Alego :p

No, no, no... Sssmoku mnie i mojego misia-pysia do tego nie mieszaj... ;)
On przecież nie ma bonitacji, oficjalnych wyników egzaminów, oficjalnie mierzonych czasów, teoretycznie badań hd też nie ma...
On tylko w tym sezonie w zaciszu okolicznych lasów i łąk przemierzył setki km biegając codziennie u boku koni podczas trenigów kondycyjnych (do rajdów do 160km). Pffff co to za przykład... to przecież każdy wilczak potrafi :)


All times are GMT +2. The time now is 08:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org