2016-05-22 - VIII Monográfica del Perro Lobo Checoslovaco - Primavera de la Real Socieda


Edytuj wyniki
Show information
Sędzia:José Luis Gil Alonso (ES)
Data wystawy:22/05/2016
Dodane przez:23011086
Dodane dnia:22/05/2016
PSY:
Klasa Baby (3-6 miesięcy)
 1. Lobos de la Fuensanta Xeroxwybitnie obiecująca
 
Klasa szczeniąt (6-9 miesięcy)
 1. Tyron Owen spod Ďumbierawybitnie obiecującaNajlepsze Szczenię
 2. Ianek Srdcerváč (_?_)wybitnie obiecująca
 
Klasa młodzieży (9-18 miesięcy)
 1. Ángus de Lupus CeltadoskonałaZwycięzca Klasy
 
Klasa pośrednia
 1. Cezar Lupus Ibéricusdoskonała
 
Klasa otwarta
 1. Hacker de La GretosadoskonałaZwycięzca Klasy
 2. César de Naraíodoskonała
 3. Gigoló de Lobos de Bilsarudoskonała
 . Arón de La Guariza de Campoóbardzo dobra
 . Boston Wolfdog Landbardzo dobra
 
Klasa championów
 1. Doubayh la Blackwolfdog CiedoskonałaBOB (Zwycięzcy Rasy), Zwycięzca Klasy
 2. Ares de Naraíodoskonała
 3. Tito del Castillo de Saxdoskonała
 . Chad de Lobos de Bilsarudoskonała
 . Gorthan Wilkordoskonała
 . Yentapolin Lupus Ibericusdoskonała
 
 
SUKI:
Klasa Baby (3-6 miesięcy)
 1. Lobos de la Fuensanta Xkaywybitnie obiecująca
 
Klasa szczeniąt (6-9 miesięcy)
 1. Tabatha Tatra spod Ďumbierawybitnie obiecująca
 . Charisma Corda Elizabeth Luporum (?_Saarloos MIX_?)wybitnie obiecująca
 . Diciembre Wolfdog Landwybitnie obiecująca
 
Klasa młodzieży (9-18 miesięcy)
 1. Shana -the Wolf-Alaskan House- (!_REG_!)doskonałaNajlepszy Junior, Zwycięzca Klasy
 . Aybe II z Litavské kotlinybardzo dobra
 . Laska de La Gretosabardzo dobra
 . Lobos de la Fuensanta Yarisbardzo dobra
 
Klasa pośrednia
 1. Mina de La GretosadoskonałaZwycięzca Klasy
 2. Aruba de Lupus Celtadoskonała
 3. Cruz del Sur Maya Wolfdog Landdoskonała
 
Klasa otwarta
 1. Lobos de la Fuensanta ZaradoskonałaZwycięzca Klasy
 2. Isadora z Orel Ochranadoskonała
 3. Brenda de Bailalunasdoskonała
 . Arpia de Bailalunasdoskonała
 . Cinderella de Bailalunas (!_MIX_&_REG_!)doskonała
 . Bruma -de Lobos de Albadul-doskonała
 . Amis -de Lobos de Albadul-bardzo dobra
 
Klasa championów
 1. Żweruna z PeronówkidoskonałaBOS, Zwycięzca Klasy