Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Reklama i prasa

Reklama i prasa Wilczaki w prasie, reklamie, teledyskach i telewizji (grające 'siebie' lub wilki). Artykuły i programy o rasie...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-11-2008, 20:47   #181
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Ja tak tylko pytam...
Czy te nazwy miesiaca musza byc takie kolorowe?
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 20-11-2008, 09:34   #182
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Myślę, że reszte wstawię w weekend, ale muszę się najpierw uporac z komputerem, który mi totalnie fiksuje.
Po drugie choruje teraz na chroniczny brak czasu i nawet nie mam jak tu zaglądac.
Co do kolorów miesięcy to są one zrobione specjalnie aby odróżnic dane kraje.
W takich też kolorach będą narodowe dni ustawowo wolne inne jak u nas.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 27-11-2008, 00:57   #184
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Oczywiście podam też szczegóły dotyczące zamówień i możliwości wysyłania pieniędzy.

Last edited by wilczakrew; 28-11-2008 at 00:23.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008, 16:59   #185
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

W zwiazku z małymi kłopotami drukarskimi jakie zafundowała nam zamówiona drukarnia sprawy się troszeczkę skomplikowały. Jednak szybkie działanie i determinacja wygrały i mogę podać juz wszystkie szczegóły.
Kalendarz idzie już do druku w poniedziałek no i pozostaje nam czekanie na wydruk, skład itd. Ostateczny termin odbioru mamy na 13 grudnia i myśle, ze to nie będzie pechowy 13 piątek.
Cena kalendarza na szczęscie nie ulegnie zmianie i będzie tak jak wcześniej zapowiadałem 15 zł za sztuke.

Oczywiście wszyscy mogą zobaczeć już efekt końcowy w takiej wersji jakiej zostanie wydrukowany.

Zatem pozostaje nam czekać i zgłaszać gdzie kto będzie kalendarz odbierał.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2008, 00:14   #186
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Może powinnam z tym poczekać na obejrzenie efektu końcowego ale nie zaszkodzi jak się pospieszę i PODZIĘKUJĘ, Grzesiu Tobie, Dorocie, która siedziała nad zdjęciami. Zrobiliście fantastyczną robotę, uratowaliście pomysł. Wielkie brawa za inicjatywę, zaangażowanie i wyczucie przy tworzeniu kalendarza. To wielki ogrom pracy, godziny przed monitorem i cala logistyka..
Jesteście niesamowici !
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2008, 00:57   #187
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Bez przesady Gaga to nie było przygotowanie do działań wojennych. Raczej przyjemnosć tworzenia czegoś wyjątkowego i wyłącznie naszego. Ja jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego ( no jeszcze wydruk - ale tu raczej nic nie powinno sie stać ) Jednak najbardziej mnie cieszy fakt, ze wszyscy moi znajomi będą mieli u siebie w domu nasz kalendarz. Takie nasze małe wspólne dziecko, bo bez tych wszystkich osób co wysyłały zdjecia nic by nie powstało. Tak samo bez tych wszystkich osób co sprawdzały błędy, poprawiały je. Ten kalendarz jest dziełem nas wszystkich i myśle, ze wszyscy będą z niego zadowoleni tak samo jak ja. Ja wszystkim dziękuje za prace nad nim i danie mi przyjemności bycia współautorem jego powstania.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org