Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-11-2009, 20:36   #1
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default Hermetyczne kolka wzajemnej adoracji...

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Tak się zastanawiam, "nowy" jestem i nie rozumiem jeszcze wielu spraw...ale czy Margo, Gaga i Narvana to jakieś kółko wzajemnej adoracji, lub jesteście spokrewnione? Gdy czytam ten temat i wiele innych to zawsze jedna jest adwokatem drugiej i nie bardzo rozumiem tą zależność.
No offence ofors
aaaaaaaa hahahaha.
Nie i nie
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 20:36   #2
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Ok. Przepraszam że zbyt dalekie idące wnioski wyciągnąłem. Nie chciałem Ciebie ani nikogo innego urazić. Gdy czytam odpowiedzi na niektóre pytania zawsze mam wrażenie że odpowiedzi przepełnione są emocjami.
To wada rozmowy przez internet, pozbawionej mimiki, odpowiedniego timbru głosu i bywa, że zdarzają się nieporozumienia. Ja się nie gniewam Ale dziękuję.

Quote:
Tak się zastanawiam, "nowy" jestem i nie rozumiem jeszcze wielu spraw...ale czy Margo, Gaga i Narvana to jakieś kółko wzajemnej adoracji, lub jesteście spokrewnione? Gdy czytam ten temat i wiele innych to zawsze jedna jest adwokatem drugiej i nie bardzo rozumiem tą zależność.
No offence ofors
Można to nazwać kółkiem wzajemnej adoracji choć nie tworzymy ścisłego grona najbliższych przyjaciół ale można też latami znajomości i wzajemnego szacunku, nawet gdy się ze sobą nie zgadzamy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 20:42   #3
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
No offence ofors
... only bad English...
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 21:18   #4
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Tak się zastanawiam, "nowy" jestem i nie rozumiem jeszcze wielu spraw...ale czy Margo, Gaga i Narvana to jakieś kółko wzajemnej adoracji, lub jesteście spokrewnione?
Czyz bedac nowa osoba w grupie wilczakowcow nie lepiej najpierw wgryzc sie w srodowisko, poznac ludzi, wyciagnac wlasne wnioski i dojsc do wlasnej opinii niz powtarzac dosyc kategoryczne opinie innych osob....

Obrazasz ludzi bazujac jedynie na takich, a nie innych zaslyszanych etykietkach. Bo fakt posiadania podobnego zdania to jeszcze za malo, aby kogos zaliczac to "kółka wzajemnej adoracji".
A jesli podobne zadanie, podobne doswiadczenie swiadczy o pokrewienstwie... to od dzis moja rodzina NIESAMOWICIE sie powiekszyla....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 21:29   #5
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Bo fakt posiadania podobnego zdania to jeszcze za malo, aby kogos zaliczac to "kółka wzajemnej adoracji".
Masz rację, to jeszcze za mało, trzeba mieć jeszcze psa od Ciebie.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 21:31   #6
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

A nieprawda! Wtedy to już jest PARTIA albo MAFIA
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 22:10   #7
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
Czyz bedac nowa osoba w grupie wilczakowcow nie lepiej najpierw wgryzc sie w srodowisko, poznac ludzi, wyciagnac wlasne wnioski i dojsc do wlasnej opinii niz powtarzac dosyc kategoryczne opinie innych osob....
Jak ostatnio sprawdzałem, to można forum wolfdoga czytać bez logowania. Więc nie wiesz jak bardzo Imperator wgryzł się i poczytał. Może to są jego wnioski i opinie a nie tylko powtarza po kimś?

Czy też samodzielne mogą być tylko opinie przyjazne?
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 22:18   #8
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Jak ostatnio sprawdzałem, to można forum wolfdoga czytać bez logowania. Więc nie wiesz jak bardzo Imperator wgryzł się i poczytał. Może to są jego wnioski i opinie a nie tylko powtarza po kimś?
Ej, nie zartuj.... Gdyby czytal to by wiedzial, ze opinie Gagi i Narvanej zwykle sie roznia. A byl czas, gdy sie ze soba potrafily pogryzc. Jedyne go je laczy to wspolne zdanie na ten temat i... oczywiscie pies z tej samej hodowli... Jedno wspolne zdanie to za malo, aby wrzucic kogos to kolka wzajemnej adoracji... Taka etykietke mozna ja bylo przypiac jedynie przepisujac zdanie kogos innego...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 22:33   #9
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Dziękuję za odpowiedzi. Nie chciałem wsadzać kija w mrowisko czy też wywoływać kolejnej burzy na forum (tych akurat nie brakuje). Margo to moje wnioski, i jak pisze btd forum regularnie czytam powiedzmy od roku. I nie sądze abym kogoś obraził zadając pytanie o "kółko". Pojęcie może niebyt ładne ale oddające atmosferę forum. Myślę, że może brak dystansu do pewnych spraw nie pozwala tego zauważyć. Jednym słowem to bije po oczach. Nie oceniam czy to dobrze czy źle, po prostu chciałem się zorientować w tym dość zamkniętym hermetycznie środowisku. Teraz mam jaśniejszy obraz...dziękuję.
Margo w dwóch odpowiedziach na moje pytanie twierdzisz, że powtarzam opinie innych osób. Możesz mi zdradzić jakich? Będę wiedział do jakiego kółka sam zostałem przypisany

Pozdrawiam
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 22:51   #10
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Ej, nie zartuj.... Gdyby czytal to by wiedzial, ze opinie Gagi i Narvanej zwykle sie roznia. A byl czas, gdy sie ze soba potrafily pogryzc.
Cały kłopot w tym, że są ludzie którzy w życiu nie pojmą, że można się lubić i mieć inne zdanie (vide choćby dyskusja na temat Osiecznej i wpisania danych do bazy) bądź różnić się niemal na każdym kroku a jednocześnie nie rzucać się sobie do gardeł i szanować druga stronę (czy choćby nie przekraczać pewnych granic). Ale do tego trzeba wiedzieć co to szacunek i umieć zasłużyć sobie na niego. Ci, co nie pojmują zawsze będą doszukiwać się "ciemnej strony"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:06   #11
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Mnie osobiście smuci to, że już od długiego czasu jakakolwiek dyskusja tutaj (dyskusja zgodna z prawdziwym znaczeniem tego słowa) jest praktycznie niemożliwa, bo od dawna nie liczy się to, co ktoś ma do powiedzenia, lecz kto mówi, albo jeszcze dokładniej - od kogo ten ktoś ma psa.
Szkoda.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:13   #12
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ano, prawda
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:23   #13
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Mnie osobiście smuci to, że już od długiego czasu jakakolwiek dyskusja tutaj (dyskusja zgodna z prawdziwym znaczeniem tego słowa) jest praktycznie niemożliwa, bo od dawna nie liczy się to, co ktoś ma do powiedzenia, lecz kto mówi, albo jeszcze dokładniej - od kogo ten ktoś ma psa.
Szkoda.
Bożenko ale to jest normalna ludzka cecha. Kazdy kogoś szufladkuje, a kryteria doboru są dowolne.
Widzisz ja jak napiszę ..... to i tak znajdzie się tłum sprawiedliwych chcących bronić pięciokropka. Normalna kolej i ludzka rozrywka.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org