Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Vlci a vlčáci

Vlci a vlčáci Vše o zvířatech podobných ČSV... Informace o jiných vlčácích: Saarloosův vlčák, Italský vlčák (Lupo Italiano)...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-11-2004, 18:13   #1
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default Bunda s vlkama

Pokud byste náhodou toužili po bundě z polarfleecu (je to dobře?), která má na zádech velké vlky a vepředu malé, tak je v nabídce Magnetu na internetu. Tedy snad ještě je, teď mi přišla. Stojí 999 + poštovné. Pakatel ) Jinak jestli víte o něčem s vlkama, napište. Moc toho k sehnání není, tedy v Česku. Hanka
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2004, 19:07   #2
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Vypadá dobře,jen mi vadí, že nemají také dámský střih.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2004, 19:46   #3
Dharkwolf
Junior Member
 
Dharkwolf's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brussels
Posts: 201
Send a message via ICQ to Dharkwolf Send a message via MSN to Dharkwolf Send a message via Skype™ to Dharkwolf
Default

Bunda neni spatna. Na internetu na serveru Master-shop inzeruji docela pekne povleceni s vlkama. Sice je to spis pro deti, ale co.
K videni je zde:
http://www.prag-info.cz/_shop/index_...etail&id=10208


Mirka
Dharkwolf jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2004, 21:30   #4
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default bunda atd.

Jo, to už máme. Dcera pod ním spí, je celkem příjemné. Hanka
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 08:49   #5
Dušan
Junior Member
 
Dušan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Veselí nad Moravou
Posts: 65
Default

Prosímvás, zase to nepřehánějte. Jsou to jenom vlci, a je tu nebezpečí, že by rodinní příslušníci mohli žárlit
Dušan jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 11:48   #6
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Ja myslim ze zarlit nebudou. Oni si stejne musi davno myslet, ze jsme uplne pomateni Pripadne tu pomatenost s nami uspesne sdileji..
Napriklad my mame doma na letosek uz tri kalendare s vlkama!

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 11:49   #7
Tyna
Junior Member
 
Tyna's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Jihlava
Posts: 88
Send a message via Skype™ to Tyna
Default

Zdravim vsechny,

pokud neco shanite, tak zkuste nejakou malou reklamni agenturu nebo copy shop. Neni problem nechat si udelat originalni tricko. Muzete tam mit i vlastniho vlkouska My jsme si takhle udelali nazehlovaci obtisky a mame original tricka, ktery nikde jinde nepotkame. Ale ja mam tu vyhodu, ze moje draha polovicka pracuje prave v reklamce a udelal to sam. Takze to bylo skoro zadarmo.

Martina
Tyna jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 21:38   #8
nn
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf1
Ja myslim ze zarlit nebudou. Oni si stejne musi davno myslet, ze jsme uplne pomateni Pripadne tu pomatenost s nami uspesne sdileji..
Napriklad my mame doma na letosek uz tri kalendare s vlkama!

Mirka

Cože, tři kalendáře s vlky? Kde se dají sehnat? Na letošek ještě žádný nemám :-X Jinak mám s vlky samozřejmě vše, co se dá sehnat (spoustu plakátů, nějaké plyšáky, figurky, filmy, trička atd.), a moc uvítám jakékoliv tipy na to, kde ještě něco do sbírky ukořistit.
nn jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 22:11   #9
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Akela.Taka
inak mám s vlky samozřejmě vše, co se dá sehnat (spoustu plakátů, nějaké plyšáky, figurky, filmy, trička atd.), a moc uvítám jakékoliv tipy na to, kde ještě něco do sbírky ukořistit.
Jestli jsi takový fanatik tak doporučuji tenhle eshop. Já od nich mám trička. Ale upozorňuji, že v malém množství se to velice prodraží.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 22:21   #10
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Quote:
Originally Posted by Akela.Taka
Cože, tři kalendáře s vlky? Kde se dají sehnat? Na letošek ještě žádný nemám :-X
Ted te asi zklamu. Ja jsem momentalne v Belgii, takze jsem je koupila tady, v Bruselu. Maji dva ruzne druhy, takove ty klasicke ctvercove, s obrazkem nahore a kalendariem dole. Dalsi jsem koupila nahodne v Madridu a jeden obrovsky jsem dostala jako darek od znameho z Nemecka.

Do Cech se daji kalendare objednat i od firmy www.amazon.com Plati se pres kartu a zasilaji to obratem. Cenove si nejsem jista.
Tady stoji kalendar od 9,50 do 13 euro.

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 18:43   #11
nn
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Jestli jsi takový fanatik tak doporučuji tenhle eshop. Já od nich mám trička. Ale upozorňuji, že v malém množství se to velice prodraží.
No, vypadá to zajímavě, i když z ciziny přes net se to přeci jen prodraží Zatím zůstávám spíš u nákupu všeho, co najdu po krámech v České Republice. V každém případě díky za tip, možná, že někdy, až budu mít nějaký stálý příjem, si něco přes Internet objednám
nn jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 18:49   #12
nn
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf1
Ted te asi zklamu. Ja jsem momentalne v Belgii, takze jsem je koupila tady, v Bruselu. Maji dva ruzne druhy, takove ty klasicke ctvercove, s obrazkem nahore a kalendariem dole. Dalsi jsem koupila nahodne v Madridu a jeden obrovsky jsem dostala jako darek od znameho z Nemecka.

Do Cech se daji kalendare objednat i od firmy www.amazon.com Plati se pres kartu a zasilaji to obratem. Cenove si nejsem jista.
Tady stoji kalendar od 9,50 do 13 euro.

Mirka
Joo, v Belgii se to asi nakupuje, co? Jednou jsem tam byla a všechny peníze, co jsem s sebou měla, jsem utratila za překrásnou sošku vlků

Tady u nás se právě kalendáře s vlky také dají sehnat, akorát jen horko těžko. Mám dva ty velké ze starších let, které mi byly koupeny ve zlevněných knihách, a tento rok mi ještě poslední měsíc poslouží takový docela maličký kalendáříček. Popravdě, taky jsem ho dostala, takže ani nevím, kde byl koupený ^^'

I když ono to shánění není asi tolik efektivní, z vlastní zkušenosti vím, že něco s vlky objevím třeba když to nejméně čekám. Jako nedávno - v Praze se ještě moc nevyznám, odbočila jsem omylem jinou cestou a hned jsem narazila na obchod, kde měli ve výloze překrásného plyšáka )
nn jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2004, 19:34   #13
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Quote:
Originally Posted by Akela.Taka
Joo, v Belgii se to asi nakupuje, co? Jednou jsem tam byla a všechny peníze, co jsem s sebou měla, jsem utratila za překrásnou sošku vlků
No, zadnej zazrak to tady neni, to zas teda ne. Jeste tak ty kalendare, ale ze by se jinak neco vlciho naslo.. No asi kdo hleda, najde.

Ja jsem si poridila malou sosku vlka (cca 10x15 cm) za 3,75 euro. To neni tak hrozny, ne? Ale na ten kram jsem narazila uplne nahodou, presne jak rikas.


Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 20:03   #14
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Jo, ty americký trička josu super. Jen je trochu krkolomné je objednat (?) Hanka
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 20:25   #15
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Krkolomné to zase tak není. Prostě se objedná a zaplatí kreditkou. Trička přijdou poštou. Jenže - tričko stojí cca. 20 USD a poštovné za balíček s 6 tričky stálo dalších cca 22 USD. Takže nakonec jedno triko vyšlo na nějakých 600 Kč (v tehdejším kurzu). Ale dodávka tu byla velice rychle a trika jsou super ).
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 22:13   #16
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

S tema trickama Hanko mozna jeste pockej, pokusim se zjistit, odkud bere tricka do sveho kramu plzenska ZOO. Pamatuju se, ze to byla nejaka ceska firma a mela uzasny tricka s vlkama a velky vyber. Ja sama jsem si koupila nejmin tri a rozhodne byly levnejsi, nez ty americky.
Jak budu neco vedet, hned to sem napisu. Snad zejtra.

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-2004, 12:12   #17
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Tak tricka lze ziskat na tehle adrese:

Josef Václavík
Vítkova 186/28
Praha 8-18600-

603 735 293


Asi by ale bylo nejlepsi, kdyby se vic lidi domluvilo a tricka se pak privezly na jednu adresu. Urcite nebudou posilat jedno triko sem a dalsi tady.. Navic to chce videt katalog a vybrat si, je opravdu z ceho.

Mirka
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-2004, 15:55   #18
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Dík za kontakt. Zkoušela jsem volat, zatím nic. V plzeňský ZOO je ten krámek skvělej, mají tam snad nejvíc věcí ze všech ZOO.Vlčí kalendáře by taky nebyly k zahození. Teď jsem viděla v Globusu kalendář se štěňaty, byla tam taky čévéčka-štěňata. Kdo ví co to je zač? Hanka
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-2004, 19:04   #19
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

Kalendář s vlkama na příští rok mají například v krámku proti albertu v paláci flora a protože je to čtvercovej typ na zeď co na něm nejčastěji bývají malíři tak myslím že bude k sehnání i jinde. za 299. Mě by s ním doma vyhodili šetřím aspoň na metrovou fotku vlčího štěňátka, přítel je fotograf tak to projde spíš
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2004, 21:04   #20
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ještě jsem zapomněla, v katalogu Neckermann je deka a velká osuška s vlkem, jen nevím, jestli to mají taky na netu. Hanka
Hanka jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org