Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-11-2011, 08:53   #81
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ahoj Romane, tyhle "drobný chybky" nastaly naprosto úmyslně, a to poté, co jsem začala inzerovat. Najednou jsem se objevila jako chovatel, který neposkytnul údaje o svých odchovech (před inzercí jsem samozřejmě jako chovatel neposkytující údaje nebyla) a navíc záhadně zmizel kontakt na moje www. Je to docela dětinské a admin zřejmě doufá, že takto prodám méně štěňat a on prodá lépe. Nemyslím tím samozřejmě českého admina!!! A když už to Daniela načala, Pavle prosím můžeš u mě dodat ztracený kontakt na moje www? Díky
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 09:02   #82
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Ahoj Romane, tyhle "drobný chybky" nastaly naprosto úmyslně, a to poté, co jsem začala inzerovat...Je to docela dětinské a admin zřejmě doufá, že takto prodám méně štěňat a on prodá lépe. Nemyslím tím samozřejmě českého admina!!!
To snad Hanko nemyslíš zcela vážně ?

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
A když už to Daniela načala, Pavle prosím můžeš u mě dodat ztracený kontakt na moje www?
Hanko, moc rád bych to udělal, ale já jsem nikdy databázi nespravoval a nikdy jsem do ní neměl přístup. A tedy ani teď. I mne mrzí problémy, které existují, ale bohužel já osobně s nimi nemohu nic dělat
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 09:09   #83
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Dobrá Pavle, víš tedy o důvodu, proč mi najednou "náhodou" zmizely www a ostatní údaje zůstaly? Jak by to bylo technicky možné, že z X údajů se ztratí jeden? A jak se může stát, že jsem najednou chovatel, který neposkytl údaje o vrzích?
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 09:14   #84
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Dobrá Pavle, víš tedy o důvodu, proč mi najednou "náhodou" zmizely www a ostatní údaje zůstaly? Jak by to bylo technicky možné, že z X údajů se ztratí jeden? A jak se může stát, že jsem najednou chovatel, který neposkytl údaje o vrzích?
Hanko, já to vysvětlit skutečně nemohu a nedovedu. Ale ujišťuji Tě, že schválně to zcela jistě není. Takových chovatelů je tam více a věřím, že kdyby u mne nebylo, že jsem neaktivní chovatel, bylo by to tam možná i u mne. Nemám omluvu, nemám vysvětlení, je možné pouze psát na email [email protected] a tam to urgovat. A počkat na spuštění finální verze databáze.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 10:39   #85
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ne Pavle, dík za snahu o vysvětlení, já to snad ani vědět nechci. Od Tebe už vůbec ne, nemáš s tím nic společného. Jiné omlouvat nemusíš. Adminovi jsem nepsala, protože vím, že to nemá cenu. Ani jsem nepovažovala za nutné to řešit.
Politika WD je poslední dobou hrozná.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 11:26   #86
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Je mnoho chovatelů, kterým politika wd vadí, ale bojí se ozvat. Měli by jste opravdu zamyslet ...
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 12:24   #87
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Ne Pavle, dík za snahu o vysvětlení, já to snad ani vědět nechci. Od Tebe už vůbec ne, nemáš s tím nic společného. Jiné omlouvat nemusíš. Adminovi jsem nepsala, protože vím, že to nemá cenu. Ani jsem nepovažovala za nutné to řešit.
Politika WD je poslední dobou hrozná.
Já adminovi psala Xkrát, nám i potvrzení odesalných zpráv, ale oprava prostě není.
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz

Last edited by RadeKKK; 14-11-2011 at 12:26.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 14:10   #88
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Hanko, já to vysvětlit skutečně nemohu a nedovedu. Ale ujišťuji Tě, že schválně to zcela jistě není. Takových chovatelů je tam více a věřím, že kdyby u mne nebylo, že jsem neaktivní chovatel, bylo by to tam možná i u mne. Nemám omluvu, nemám vysvětlení, je možné pouze psát na email [email protected] a tam to urgovat. A počkat na spuštění finální verze databáze.
Ještě než došlo k údajnému útoku na databázi je u mé feny uvedeno 18 fotek zcela jiné feny (její sestry z vrhu) a na těchto fotkách je uvedeno jméno dotyčné feny. Vzhledem k tomu, že tato vyfocená fenka je již po smrti, připadá mi to celkem morbidní. Nikdy jsem žádné fotky na wolfdog neposílala, ani o jejich zveřejnění nežádala. Ale když už jste se svou soukromou databází tak aktivní, tak tam aspoň dávejte fotky správné. Btw. docela by mě zajímalo, jak je to s autorskými právy k těmto fotkám. A než se pořád vymlouvat na polské adminy, možná by stálo za to, proč není možné vytvořit databázi a forum na klubových stránkách. Oficiální. Aby se chovatelé a zájemci nemuseli doprošovat soukromého serveru o info.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org