Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2009, 08:08   #41
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Hmm, ale je fakt, že jsi jí to mohl rovnou poslat mailem Taky mi to přijde jako provokace...
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009, 08:52   #42
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Zdravím!
Využiji vlastního fóra: Děkuji:
Stránky chovatelské stanice " z Molu Es " nebyly nějakou dobu v provouzu. Dnes již fungují!

Hezký den všem, Monika Soukupová
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009, 08:59   #43
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Trochu nechápu, proč to sem, Moniko, píšeš. Vždyť ses několikrát vyjádřila, jak úpadkové tyhle sránky jsou a jak je ignoruješ. především, jak Ti sem zabraňujeme přístup.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 13:09   #44
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default štěňata

Omlouvám se, (neberte to jako spam), v jiné diskuzi jsem se ptal na štěňata, která v loňském roce nedostala PP a dostat je měla. Mohla byste být paní inženýrko Soukupová konkrétní? Mě samotného by to zajímalo a když už sem něco takového napíšete, tak by Vám nemělo činit problémy seznámit všechny s tím, kdo kde co zanedbal a co ochudilo náš chov zbytečně o některé jedince. Toto mi přijde dost zásadní obvinění na to, aby stačilo to slepě hodit do placu a ničím to nepodložit. Takto si to vykládám jako pomluvu. Určitě nejen já budu rád, když ono spojení a příběh štěňat (klidně stručně) objasníte. Nevím, jestli jste to přehlédla nebo nechtěla odpovídat, ale původní téma bylo zde:

http://www.wolfdog.org/forum/showthr...47732&langid=1

Roman Brabec
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 15:29   #45
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Omlouvám se, (neberte to jako spam), v jiné diskuzi jsem se ptal na štěňata, která v loňském roce nedostala PP a dostat je měla. Mohla byste být paní inženýrko Soukupová konkrétní? Mě samotného by to zajímalo a když už sem něco takového napíšete, tak by Vám nemělo činit problémy seznámit všechny s tím, kdo kde co zanedbal a co ochudilo náš chov zbytečně o některé jedince. Toto mi přijde dost zásadní obvinění na to, aby stačilo to slepě hodit do placu a ničím to nepodložit. Takto si to vykládám jako pomluvu. Určitě nejen já budu rád, když ono spojení a příběh štěňat (klidně stručně) objasníte. Nevím, jestli jste to přehlédla nebo nechtěla odpovídat, ale původní téma bylo zde:

http://www.wolfdog.org/forum/showthr...47732&langid=1

Roman Brabec
Nezlobte se, ale na co to potřebujete vědět?
... Někteří lidé jsou opravdu neuvěřitelní, zpočátku roztomilí neználkové se vyklubou v ty největší rýpaly. Dost dlouho jsem to řešila mimo toto forum, chovatel si jednoduše nepřeje být jmenován a já tak prostě neučiním. Pokud se s tím nedokážete srovnat a žít s tím, berte to prostě jako jednu z mnoha nepodložených zpráv a drbů, které tento čévéčkářský bulvár dnes a denně přináší. Tady se člověk opravdu dočte ledacos, někteří lidé mají hodně křivý pohled na svět.
No a taky s tím žiji celkem dobře
Hezký den
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 18:13   #46
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Romane, mohl sis už zvyknout, že Monika Ti nic písemně nepotvrdí. Takhle za zády pomlouvat nebo vypouštět pomluvy, to ano, ale byl bys blázen, kdyby sis myslel, že něco dá písemně. Vždyť bys to za nějaký čas, až zase jednou otočí své názory o 180°, mohl použít a dokázat jí její obraty
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 20:39   #47
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Nezlobte se, ale na co to potřebujete vědět?
... Někteří lidé jsou opravdu neuvěřitelní, zpočátku roztomilí neználkové se vyklubou v ty největší rýpaly. Dost dlouho jsem to řešila mimo toto forum, chovatel si jednoduše nepřeje být jmenován a já tak prostě neučiním. Pokud se s tím nedokážete srovnat a žít s tím, berte to prostě jako jednu z mnoha nepodložených zpráv a drbů, které tento čévéčkářský bulvár dnes a denně přináší. Tady se člověk opravdu dočte ledacos, někteří lidé mají hodně křivý pohled na svět.
No a taky s tím žiji celkem dobře
Hezký den
Zajímá mě to, to je špatně? Je mi jasné, že Vám stačí, že to víte Vy, ale osobně bych byl radši, kdyby kolovaly okolo ČVček spíš otevřené pravdivé informace než polopravdy, výmysly nebo zatloukání informací řadovým členům, kteří chov sice neřídí, ale také se ho účastní. Žádný učený z nebe nespadl, ale chápu, že by Vám vyhovovalo, kdyby všude okolo byli místo rýpalů samí neználci.
Děkuji za vyčerpávající odpověď plnou důkazů, že se tak opravdu stalo. Potom ikdyby to byla pravda, tak nevím, proč tyto věci vytahujete, když chcete, aby chovatel zůstal v anonymitě a Klub o tomto vrhu nebyl informován. Pokud to tak je, víte to Vy a možná někdo z Vašich přátel. Potom bych ale neřekl, že je to zrovna Klub, kdo podporuje vznik a šíření bezpapíráků (viz. komentář Karla Skoupého). Ono je strašně jednoduché se vymluvit na bulvár, ale když si uvědomím, kdo z toho bulvár dělá, tak jste to Vy a Pavel, který to má v popisu práce
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 20:47   #48
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Romane, mohl sis už zvyknout, že Monika Ti nic písemně nepotvrdí. Takhle za zády pomlouvat nebo vypouštět pomluvy, to ano, ale byl bys blázen, kdyby sis myslel, že něco dá písemně. Vždyť bys to za nějaký čas, až zase jednou otočí své názory o 180°, mohl použít a dokázat jí její obraty
Ty až si jednou odpustíš takovej komentář, tak si budu myslet žes umřel
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 20:51   #49
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Potom bych ale neřekl, že je to zrovna Klub, kdo podporuje vznik a šíření bezpapíráků (viz. komentář Karla Skoupého).
Zápisní a chovatelský řád KCHČSV :
"II.2 Chovatel odpovídá za produkci jedinců s PP a za krytí feny v jednom hárání jedním určeným psem. S chovatelstvím je neslučitelná produkce štěňat jakéhokoliv plemene psů bez PP a rovněž podpora tohoto konání."

Není náhodou zatajování informací o vrhu bezpapíráků podpora tohoto konání ??? Vskutho hodné bývalé poradkyně chovu a současné rozhodčí.


Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Ono je strašně jednoduché se vymluvit na bulvár, ale když si uvědomím, kdo z toho bulvár dělá, tak jste to Vy a Pavel, který to má v popisu práce
Co si to dovoluješ mně srovnávat s touhle osobou ? Asi si za Tebou dojedu !!!
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 15:50   #50
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

je povolené aby paní Soukupová psala bonitační kod v polsku?
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 11:14   #51
GabrielaVesela
Junior Member
 
GabrielaVesela's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Dammbach
Posts: 120
Default neznalek

Procetla jsem vsechny prispevky...:-(
Mrzi me, ze se docitam o velkych rozporech v klubu chovatelu Cevecek. Nejak jsem verila, ze je v zivote dospelych lidi vzdy mozne najit nejaky kompromis, neco jako ve vztahu, kdy se dve strany take musi domluvit, aby spolu nadale vychazely v dobrem, pokud maji jeste porad stejne CILE
Proto bych rada napsala vsem, ze pokud se uvidime na setkani, svodech atd. zajimam se a povidam si se vsemi chovateli hlavne o psech, nehodlam se zajimat o rozpory, o kterych nic nevim a pokud se budu bavit s nekym o hodinku dele, neznamena to, ze jsem na jeho strane .
Chci poznat hodne chovatelu, abych si vybrala stenatko a o to jedine se zajimam....
A tak trochu ale i prosim pro budouci majitele a nadsence, najdete zase spolecnou cestu kvuli teto krasne rase...
Dekuji :-)
GabrielaVesela jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 19:53   #52
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Hele ja tohleto vubec neresim,protoze presne do toho vubec nevidim a nejsem schopna rozklicovat kde je a neni pravda. Nejsem clenem klubu,ale to asi proto, ze se mi nechce na schuze.Jinak proti zadne proti sobe jdoucim stranam nic nemam.Jsem neutralni jako Svycarsko jo a nemyslim si, ze by ty putky jen tak ustaly.....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:21   #53
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Hele ja tohleto vubec neresim,protoze presne do toho vubec nevidim a nejsem schopna rozklicovat kde je a neni pravda. Nejsem clenem klubu,ale to asi proto, ze se mi nechce na schuze.Jinak proti zadne proti sobe jdoucim stranam nic nemam.Jsem neutralni jako Svycarsko jo a nemyslim si, ze by ty putky jen tak ustaly.....
A nemohli bychom si založit nějaký podklub? Z nečlenů? Neutrální? Třeba bysme mohli testovat, jestli a za jak dlouho se stihneme kvůli něčemu rozhádat. Takový sociologický pokus, jestli vůbec jde udržet nějaký klub
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:23   #54
GabrielaVesela
Junior Member
 
GabrielaVesela's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Dammbach
Posts: 120
Default take nic neresim, ale...

myslela jsem, ze by se treba vsichni zamysleli :-)

uz kvuli budoucnosti, novym majitelum, mozna jednou novym chovatelum...

protoze ziju v Nemecku a prvni mou akci, seznamit se na zivo s ceveckama byla bonitace zde, kde jsem mela moznost prekladat, premyslela jsem trochu hodne dopredu treba o tom, ze bych se mohla zapojit pozdeji nejak aktivneji...

neco jako spojka mezi CR a Nemeckem, vzdyt i zde uz je plno majitelu, chovatelu a spoluprace mezi nimi by pro chov a jeho vyvoj mohla byt dulezita...( jiste jiz existuje - ale nadsenci jsou snad porad vitani )

Jenze i zde uz jsou take co ja vim chovatele rozdeleni do dvou klubu..., takze ono je to proste vsude, ze si lidi nesednou...:-(

uplne nazacatku jsem si naivne myslela, ze zrovna lidi okolo Cevecek budou trochu snilci, blazni, vandraci a se srdcem hlavne pro psy a ze nejake spory mezi s sebou dokazou( po emocnim zachvatu ) zvladnout...

Zatim jeste doufam, ze kvuli nam, tem novym...se treba neco zlepsi, kdyz je k tomu zacnem smerovat - my neznalci, zacatecnici ale o to mozna vetsi nadsenci....:-)
GabrielaVesela jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:26   #55
GabrielaVesela
Junior Member
 
GabrielaVesela's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Dammbach
Posts: 120
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
A nemohli bychom si založit nějaký podklub? Z nečlenů? Neutrální? Třeba bysme mohli testovat, jestli a za jak dlouho se stihneme kvůli něčemu rozhádat. Takový sociologický pokus, jestli vůbec jde udržet nějaký klub
Na to bych si netroufla, protoze o chovu zatim nic poradne nevim...a nevim jestli neclenove do vseho vidi tolik dobre, jako ti s letitou zkusenosti...proste jsem se jen zblaznila do teto rasy a vic zatim k nabidnuti nemam...

pochopitelne mluvim jen za sebe :-)
GabrielaVesela jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:27   #56
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by GabrielaVesela View Post
myslela jsem, ze by se treba vsichni zamysleli :-)

uz kvuli budoucnosti, novym majitelum, mozna jednou novym chovatelum...

protoze ziju v Nemecku a prvni mou akci, seznamit se na zivo s ceveckama byla bonitace zde, kde jsem mela moznost prekladat, premyslela jsem trochu hodne dopredu treba o tom, ze bych se mohla zapojit pozdeji nejak aktivneji...

neco jako spojka mezi CR a Nemeckem, vzdyt i zde uz je plno majitelu, chovatelu a spoluprace mezi nimi by pro chov a jeho vyvoj mohla byt dulezita...( jiste jiz existuje - ale nadsenci jsou snad porad vitani )

Jenze i zde uz jsou take co ja vim chovatele rozdeleni do dvou klubu..., takze ono je to proste vsude, ze si lidi nesednou...:-(

uplne nazacatku jsem si naivne myslela, ze zrovna lidi okolo Cevecek budou trochu snilci, blazni, vandraci a se srdcem hlavne pro psy a ze nejake spory mezi s sebou dokazou( po emocnim zachvatu ) zvladnout...

Zatim jeste doufam, ze kvuli nam, tem novym...se treba neco zlepsi, kdyz je k tomu zacnem smerovat - my neznalci, zacatecnici ale o to mozna vetsi nadsenci....:-)
No jen mě tak napadá, pokud jde o tu neutralitu, spolupráci a nadšení začátečníků, hezký, taky se počítám mezi začátečníky, ale možná bychom se o tom měli bavit v jinak pojmenovaném fóru, protože název tohoto fóra zrovna nezavání puncem a ideou netrality

PS: nemyslela sem tím kecat do chovu, ale jakási přidružená skupinka fanoušků čsv)

Last edited by Vlkodlak; 27-10-2011 at 20:30.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:42   #57
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

To nezni spatne. Jsem nadsenec, prvni pes v zivote,takze vlastne vim houby ( to nemyslim nijak zle, az budu mit treba treti cevecko bude to asi jine). Akorat jak bychom se schazeli , ja bych byla pro,akorat spousta z nas zije uplne jinde a jestli vubec na to lze zalozit tema. Mozna neco jako Moje prvni CV a jak to vidim....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 20:55   #58
GabrielaVesela
Junior Member
 
GabrielaVesela's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Dammbach
Posts: 120
Default

Ja nenasla jine tema, proste jsem mozna i chtela, aby se ti jmenovani podivali sem, ze my novy, mame zajem aby se srovnali, kvuli nam...:-)
Ing. Soukupova me byla doporucena jako dobra chovatelka s dlouholetou praxi, pan Karel Skoupy na me dela dobry dojem i kdyt znam jen z webovek, tak proc si ty dva tabory proste jednou treba nereknou, hele byly tu chyby, ted to zakopem, dame si dymku miru a zacnem se starat o budoucnost opet spolecne ? Asi jsem moc velky snilek....ale psum a nam bych to prala...a klidne se zasmejte jak jsem jeste v 35 letech naivka :-)
GabrielaVesela jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 21:09   #59
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ja koukala na stranky molu es a neprislo mi, ze je pani Soukupova nejak mimo, asi jini vedi neco vic nez ja. A Karel Skopy ma taky dobry prispevky wtz. A ze se spolu nedokazou dohodnout? Asi tam je z obou stran nejaky Ego, ktery to nedovoli,protoze obe strany maji pocit, ze u nich je ta pravda. Ale to se my, co do toho vubec nevidime muzeme jen domejslet.Ja treba o kauze "Mutary" absolutne nic nevim,fakt to nedokazu posoudit a nechci proste bejt na zadny strane. Ale jinak chapu,co tim chces rict a souhlasim s tebou. Vsem by melo jit predevsim o nase vlkoidy a tyhlety zabomysi valky nechat nekde mimo.Btw. Gabrielo, kdy planujes toho vlcaka? A na nemecke bonitaci si se byla podivat nebo ne? Me by to treba zajimalo jak to vypada jinde....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 22:43   #60
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
Ja treba o kauze "Mutary" absolutne nic nevim,fakt to nedokazu posoudit a nechci proste bejt na zadny strane.
Kauza Mutary byla tisíckrát probírána. Základem je, že ČsV nepatří žádné jedné osobě ani třem, čtyřem lidem, byť sebevíce vzdělaným a sebevíce zasloužilým. Kříženci byli zapsáni na základě lživých údajů (bezpapírový NO Armín byl uveden jako ČsV be PP) a i tak především zcela v rozporu se zápisním řádem (nebudu tady dělat už posté rozbor, pokud máš zájem, pošlu Ti ho emailem). Mutary byly zapsány bez vědomí a schválení jediných dvou orgánů, které k tomu mají právo, a tím je celostátní výbor nebo konference KCHČSV. Dokonce o existenci kříženců nebyli informováni (záměrně) ani někteří členové chovatelské komise. To je vše, co jsem chtěl k Mutarám říci. Nevěřte tomu, co se někde říká, zjistěte si fakta.

Quote:
Originally Posted by GabrielaVesela View Post
Asi jsem moc velky snilek....ale psum a nam bych to prala...a klidne se zasmejte jak jsem jeste v 35 letech naivka :-)
Vladimíra Tichá, což je dlouholetá chovatelka a také předsedkyně sboru rozhodčích ČMKU a autorka několika chovatelských publikací mi jednou, když gradovaly naše spory v Klubu, řekla jedno : "Největším nepřítelem psů, je organizovaná kynologie". Nejsem ještě tak daleko, že bych bral tohle její, tehdy spíše ironicky myšlené, tvrzení vážně. Ale na každém šprochu ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org