Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-09-2007, 11:33   #121
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na del rytieciu, kiek pamenu, kai gavom nepriklausomybe, tai visi apie juos pradejo sneketi, tipo tai subjaurotas VA, kad jo istverme mazesne, ugis per didelis ir t.t. Ir pradejo vezti tik "grynuolius" VA is vakaru. Man tuo metu tikrai buvo gaila kad lietuvoj gali zlugti veisle, ir tik po daugelio metu isgirdau kad juos ruosiasi atkurti...
O del tavo poziurio, kai seimininkas i suni ziuri kaip i versala, tau 100% pritariu. Nemegstu ir as tokiu.

Last edited by vilkas; 27-09-2007 at 11:48.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 11:36   #122
nendre
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Siauliai
Posts: 34
Send a message via Skype™ to nendre
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Malonu kad Meleta viena is ne daugelio suprato klausimo esme.
nendre... Juk aiskiai parasiau, man APSAUGOS NEREIKIA!!! diskusija yra apie tai, kaip suo turi elgtis kritiniu atveju!!! Gaila kad del suns uzmigdymo iskilo tokiu, nepykit nelabai maloniu diskusiju, ir ka pradzioj parasiau nevisi suprato. Yra debilu, pamineciau kita zodi, bet tiek to, taiva, yra debilu kurie jiems nepatinkanti suni ismeta i gatve, atiduoda i prieglaudos namus, ar galiausia net uzmigdo. Seniau nuvaziuodavau i prieglaudos i sunu prieglaudos namus, tiesiog nezinau kodel. Gaila ju buvo. Baisiausia tai, kad sunu kuriuos niekas neissirenka, juos veliau UZMIGDO!!! Beje, kiek zinau tuos namus berods Masiulionis isteiges, jei as neklystu? Bet sunys visvien uzmigdomi? Bet manau tai yra skaudi musu visuomenes tema, ir nieko cia jau nepakeisim, "cia Lietuva"...
To Wolfin: Grazios nuotraukos, sugraudinai. Pirma ir trecia, tai kaip islietas maniskis... Ira aciu uz paaiskinima del VA skirtumu. Kadangi maniskio motina buvo is milicijos "pitomniko", tai supratau kad jis irgi buvo darbinis Beje butu tikrai idomu, ar dar kas veisia lietuvoje darbinius VA. Kadaise teko girdeti kad kazkas ruosiasi atkurti RYTU EUROPOS AVIGANIUS, kaip pilnateise veisle, su dok. ir t.t. Idomu butu suzinoti, ar tai tik gandai, ar ne?
Nesiepk dantukaip rasai taip ir suprantam
nendre jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 11:41   #123
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na gal as rasyt nemoku, bet kazkas ir skaityt nelabai
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 12:02   #124
nendre
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Siauliai
Posts: 34
Send a message via Skype™ to nendre
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Na gal as rasyt nemoku, bet kazkas ir skaityt nelabai
minciu tai tikrai, kad neskaitau
nendre jest offline   Reply With Quote
Old 27-09-2007, 12:08   #125
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Rašai "APSAUGOS MAN NEREIKIA", o iš pasisakymų panašu, kad vis dėl to reikia... Tai ir nebeaišku darosi.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 12:42   #126
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

na, as pabandziau isivaizduoti kaip turetu atrodyti suo draugas-kompanjonas-apsaugininkas....bandysiu pasidalinti savo vizija....
plaukas ilgas ar vidutinio ilgumo....impregnuotas metalu (titanas butu geriausia..)..galva didele, ausys stacios...akys - svytincios (fosforilintos..kad sukelti daugiau baimes bet kam, turinciam nors menkiausia minti uzpulti..)..nosis - dviguba (kad uzuostu pavoju is dvigubai toliau..)..dantys - zirklisko sukandimo....susirakinantys....dydis tarp vilko - meskos....letenos - nagai kaip pas geparda - neitraukiami, tvirti....
kitas variantas - stafa nedresuot, palikt uzdaryta.....po to uzmaut sarvus (kad nieks nenusautu, nenudurtu "bodyguard'o" ir drasiai vaiksciot su tokiu padaru gatvem.




p.s. del suns - seimininko, seimininko - suns gynimo....zinau atveji, kai suniui girtas pilietis apsuptas tokiu pat panasiu draugu su peiliu grasino....suo toliau uostinejo ir tyrinejo krumynus, o seimininkas stojo pries suni ir sugniauzes kumscius lauke....bet viskas pasibaige tuo, kad pilietis savo tokiu pat kolegu buvo apramintas ir nutemptas atgal....gaila..? ne...? nezinau. tiesiog faktas.

Last edited by auuuu; 28-09-2007 at 12:48.
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 28-09-2007, 15:19   #127
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Is tikro as nezinau kaip dar mokinciau savo augintini, uzdaryciau ji ar ne, tai priklausytu tik nuo salygu. Nezinau kaip yra su CZW, bet galiu drasiai pasakyti, kad tas pats VA, tikrai arsiai negintu savo seimininko, o tik skalytu aplink, nes juk zmones draugiski. .......
.....Savo Augintini as uzdarydavau i kita kambari, kai ateidavo sveciai, bet lauke jis daznai budavo tarp zmoniu, zinoma jo niekas negloste.....

dabar panagrinekime kaip TAI atsilieptu CSV.
1. uzdarymas suns, kai ateina zmones, suo supras-ju reikia vengti nes jie blogi.
2. jei reikia vengti vadinasi reikia nuo ju begti.
3. niekas manes neglosto, vadinasi nera reikalo liestis prie zmogaus.
ir KA MES TURIM
suni, KURIS isvydes zmogu....pabega, nulis agresijos ar saugumo o tik begimas nuo jo, vengimas kontakto, prisilietimo, paniska baime, bandymas pabegti IR JOKIO SAUGOJIMO, jei ir kas tai tik ivarytas i kampa, apsi...sikes is baimes ir drebantis, ir tai ikandes stengsis pabegt, NES zmogus JAME isugde ne drauga, o VILKA, kuris ka DARO sutikes zmogu???? ogi BEGA .

tai va ka turesit jei NEBUS socializacijos ir kontaktu su zmonemis namuose ir visur kitur, jei jo neglostys svetimi zmones ir nemaitins is ranku.

plius...uzdarymas..senoji DOSAF mokykla, kurios jau niekas nepraktikuoja, nes ji yra....idiotiska
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-2007, 11:06   #128
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

auuuu, kai buvau pauglys, irgi norejau fantastini romana parasyti
Wolfin, tu augini CZW, todel negaliu su tavimi gincytis, del kitu veisliu, taip
Bet noreciau jums visiems, kas auginate CZW, uzduoti keleta klausimu, i kuriuos noreciau kad atsakytumet saziningai:
1 Kodel pasirinkote CSV, o ne kita veisle? Pavyzdziui kodel ne Retriveri, ne Hasky, ar VA?
2 Kodel jums patinka vilkai ( turiu omenyje laukiniai vilkai )? Jug dauguma zmoniu vilku bijo...
Beje, auuuu, kiekvienas seiminynkas, kuris tikrai myli savo suni, ji tikrai gyns... Tik gaila kad ne visi tokie yra... Vokietijoj, viename kalnu miestelyje, buvo toks ivykis, kai rudeni, i viena upeli ( per ji ten keli tokie teka ) ikrito suo. Seimyninkas puole jo gelbeti, bet kadangi vanduo guvo sraunus ir ledynis, seiminynka rado tik po keliu dienu, o suo islipo ta pacia diena. Gal ir ne i tema, bet yra tokiu kurie puola gelbeti savo augintini. Manau as irgi buciau sokes...

Last edited by vilkas; 30-09-2007 at 01:17.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-2007, 11:38   #129
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

pabandysiu atsakyt-esu ragana todel ir vilku nebijau, jie mano guru.
o del veisles, na palyginimui davei tas veisles, kuriu NIEKADA netureciau (na haskis is bedos -bet labiau jau grenlandai tiktu, plius tai per minkstos veisles man). man reikalingas nelojantis, protingas, inteligentiskas, isradingas, nepaklusnus, nepataikaujantis, o partneriskas suo, su kuriuo galiu visur keliauti, nera lepus, neisrankus, neturi kvapo, neparsidavinejantis uz aporta
na sunku pasakyt, reikia apsilankyt stovyklose kuriose buna apie 20-50 vilku, tada ir supranti ar si veisle tau, kai vakare jie pradeda kaukti aplink lauza, nes kazkuris is seimininku pradeda vilko pokalbi (Slovakijos kalnuose tai iprasta, nors pradedam praktikuoti ir pas mus), kai gaudai sunis, kurie nugrauze pavadelius, nutrauke grandines, vizgindami uodegas ateina pas seimininkus, (rekordas dvi sekundes ),kad galetu kartu prie lauzo pagulet vakare ir paklausyt dainu, supranti, kad tai tavo veisle, kai plauni zaizda, kuria padare kitas vilkas, nes neatitiko simpatijos ir nepyksti del to ant to kito suns, nes tai naturali ju reakcija ir kalba, arba kai sedi ant savo suns ir kandi jam i ausi urgzdamas, nes jis ikando kitam, arba lopai savo kelnes, nes pasimaisei ne toje vietoje ir netinkamu laiku, kai eini uzsimoket kaimynams uz papjautas vistas, renki plunksnu likucius, kai 5 minutem paliktas suo namuose suplese pagalve, atidare saldytuva ir viska isvalkiojo, nukando interneto laidus (pas mane jie jau apvynioti papildoma juosta), kai nusisukes 5 minutem neberandi leksteje maisto, o suo ir toliau miega (Raps cia musa rekordus), kai atejes i masina randi...t.y. neberandi saugos dirzu ar puses dureliu (hmmm turim ir foto, Gierkos ir Waiducio ir Ishtar darbelius) ir....


na zodziu, kai nori suns, kuris prilygtu partneriui ir su kuriuo reikia uzsiimti tiek pat kiek su normaliu, dvikoju seimos nariu -galima net prilygint vaikui, nes reikalauja daug laiko ir supratimo, nes bausmes nepadeda, nes jie kietakakciai, tik zlugdo santykius, reikia auklet svelniai ir su protu ir....visa gyvenima

nes gyvenimas su vilku tai issukiai kiekviena diena, nes ...seimininkas isdresuojamas netgi greiciau savo suns, nei kad suo isdresuojamas pats.
seimininkas ismoksta stebeti aplinka 360 laipsniu kampu, pirmas pastebeti judancius objektus ir...gerai saukti (cia pirmauja Joana su Dewi-jos "STOOOOOOOJ" bet ka parguldo ant zemes).


Vilke..siulau ateit i koki susitikima ir pamatyt juos naturoje nes skaityti viena, matyti parodoje kas kita, nes jie ten buna ijunge savo "reklamini ivaizdi", o vat pamatyt naturaliose salygose ....visai kas kita
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-2007, 11:57   #130
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Wolfin, man patiko tavo aprasymas . Labai noreciau juos pamatyti naturalioje aplinkoje...
P.S. kodel tu pasirinkai vilka, tikrai supratau, o kiti?
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-2007, 19:08   #131
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Ilsiuosi po pabėgiojimo prie jūros su Vaidylka, tai atsakysiu
Šią veislę pasirinkau visų pirma todėl, kad ji tokia panaši į vilkus.
Vilkai man patinka, nes.. turiu savo saulytę, pilkąją vilkę, kurią kada tik galiu nešioju ant rankų, bučiuoju, ir visaip kitaip niurkau, tai padaras, kuris mane privertė žavėtis vilkais, kažkur wd senose temose yra pasakojimai, kaip ji elgdavosi su manimi kai dar nepažinojo, ir kaip tas elgesys skyrėsi kai vis daugiau bendraudavom, sužavėjo visiškai.. savaime suprantama, kad tikro vilko bute neauginsi, sužinojau kas tai yra vilkšuniai, susipažinus su wolfin Harka supratau, kad ji labai panaši į mano saulytę Šakyriuką, ir tai, kad noriu su tokiu padaru gyventi, su tokiu, su kuriuo nenuobodu, kuris ištikimas, ir šiaip - beveik nuostabus
vike jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-2007, 21:56   #132
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

vilkas, na matai, o as nei paauglysteje, nei vaikysteje, nei po ju nenorejau parasyti fantastinio romano....cia greiciau biblija pavadinimu "genetika" praplove smegenis..(profesine liga pasireike...? )..
o kas del laukiniu vilku....pasilieku teise neatsakyti.
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-2007, 09:55   #133
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Žmonės vilkų bijo,bet čia eilinį kartą neišprusimas ir netgi tokių, rodos, elementarių dalykų (kaip kad gyvūnai nėra savaime visąlaik agresyvūs, jie tik užpulti ginasi, netgi širšės!) nežinojimas kiša koją. Vilkas prie žmogaus neis (nebent pasiutęs) ir pasistengs šią neprotingą dvikoję būtybę kuo didesniu lanku apeiti. O visokie pasakojimai apie vilkų užpuolimus Lietuvoje, kuriantys ir palaikantys tą baimę, o kartais net ir neapykantą, yra išsigalvojimai, neturintys realaus pagrindo, arba laurai turėtų atitekti vilkų-šunų hibridams. Kodėl nebijoma kiškių? Jie net daugiau žalos pridaro. Mano galva, vilkų bijo tie, kurie niekad apie juos normaliai nepagalvojo, nepabandė nors kiek daugiau jais pasidomėti, kurie tiki, ką kaimynų bobutė pasakė, o ne sava galva mąstantys. O juk vilkai yra nuotabūs ir verti pagarbos bei ramybės, o ne kulkų.
O apie Čekoslovakijos vilkšunius pirmąkart perskaičiau berods žurnale "Didysis Šuo", kur kaip tik rašė apie Wolfin ir jos naujai į Lt atvežtą veislę. Sužavėjo tai, kad jie turi daug tikrųjų vilkų bruožų - išvaizda, eisena, mąstymas, elgsena su kitais vilkšuniais - kaip tikrųjų vilkų gaujoj. Po Wolfin paskaitos VU GMF'e pirmąkart realiai-gyvai juos pamačiau, bet buvo per daug žmonių ir šeimininkai per arti, tad prispaustos prie galvos ausys toj grūdalynėj nepaliko didelio įspūdžio, gal net kiek nuvylė. Kai pasiskaičiau wolfdog'e apie juos ir jų "pokštus" (pavadinkim švelniai), buvau nusprendusi, kad tai tikrai ne mano veislė. Tačiau po to apturėjau didžiulį malonumą Užasaliuose, kur vyko pirmoji bonitacija ir paroda - vilkšunių savaitgalis. Pati aš šuns niekada neturėjau, bet norėt nepaliauju nuo mažų dienų. Ir va, tas savaitgalis. Sėdi ant žemės vidury kiemo, o aplink tave laksto palaidi vilk(šuni)ai ir dūksta, aiškinasi hierarchijas, vagia maistą iš panosės, trinasi į varlės lavonėlį, laka iš vieno bliūduko, praeidami veidą aplaižo. KOkia fantastika! Auuu gali patvirtinti, kad prieš tą savaitgalį esu sakiusi, kad pirma noriu paprasto, "normalaus" šuns, kuriam šeimininkas yra dievas, bet PO savaitgalio požiūris smarrrrrrrkiai pasikeitė. Pažastinis šuniukas gal ir gerai (ne man..), bet toks žibančiom akim zaraza yra nepralenkiamas, nepakeičiamas, savarankiškai mąstantis (o ne vien šeimininko komandomis gyvas) ir tikrai nuostabus (ir vis tiek zaraza ). Su juo nuobodu tikrai nebus. Ir su juo (kaip ir su žmogumi) niekada nebus lengva. Užtat kiekviena diena bus vis kitokia, tikriausiai nelengva, bet ir nepakartojama (kartais tai net labai gerai - tas nepakartojamumas-nebepasikartjimas ). Pabuvau su jais tik 1 savaitgalį, tad ką mačiau yra mažulytė dalelė to, ką galėtų papasakoti juos laikantys žmogai, bet tas nuostabus laisvai lakstančio vilk(šuni)o vaizdas dar ilgai sapnavos. Matyti juos keliese dūkstančius yra tikras kaifas. Ir joks retriveris ar VA jų niekada neatstos.

Gustina

P.S. Dėkui Wolfin ir Ingridai su Linu bei visiem visiem, buvusiem tą savaitgalį Užusaliuose. Buvo SUPER! ...
P.S. Suvokiau, kas per gėris yra normaliai socializuotas protingas šuo.
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-2007, 10:36   #134
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Gustina, dekui tau uz viska ka ten del musu padarei
tikiuosi kitais metais IR VEL judvi matyt, nes jau esat irasytos i VIP sarasa
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-2007, 12:36   #135
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

del pasiutusio vilko....zalieji teigia, kad buvo aptikti tik du atvejai su vilku pasiutlige..(..ju zodziais sakant: "galima sakyti, kad sutikti pasiutusi vilka miske tikimybe tokia pat, kaip ir pasiutusi eziuka. ju pasiutlike serganciu taip pat du aptikti.".).ar tai tiesa - pasakyti negaliu....issamus tyrimai apie vilku pasiutliges atvejus ir tai, kaip ji juos veikia nebuvo atlikti..(laisva nepanaudota terpe..)..
kita vertus, medziotojai minejo, ka vilkai jau ne taip bijo vilku....o pagal atliktas apskaitas - daigiausia vilku - pietryciu lietuvoje....manoma, kad ju skaicius ten didesnis, nes atklysta vilkai is lenkijos, baltarusijos....taciau kad ir kiek dzukijoj naktim ir dienom nemiegu - niekad vilko negirdejau..


p.s. cia man patvirtint sake....na tai patvirtinu, kad gu sake, jog kol kas nenori csv....priezastis - bijo, kad po to negales tureti kito suns, nes jie visi atrodys....ne toki samoningi....bet, galiu pasakyt, kad nereikejo nei auginti...uzteko pabuti tam savaitgalyje su kruva vilku ir jau dabar i mano pasakyma 'ziurek, koks grazus ryzenas!' tenka girdeti: "man tai nelabai...kazkoks...nupezes, ziurintis i ta seimininka tik ir viskas.."..tai va. csv - blogis. po to kiti sunys atrodo nemastantys tiek, kiek, atrodo, kad reiktu...
p.p.s. ciuciutuka ne i tema gavos..prasiprasau.

Last edited by auuuu; 30-09-2007 at 14:48.
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2007, 09:15   #136
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
auuuu, kai buvau pauglys, irgi norejau fantastini romana parasyti
Wolfin, tu augini CZW, todel negaliu su tavimi gincytis, del kitu veisliu, taip
Bet noreciau jums visiems, kas auginate CZW, uzduoti keleta klausimu, i kuriuos noreciau kad atsakytumet saziningai:
1 Kodel pasirinkote CSV, o ne kita veisle? Pavyzdziui kodel ne Retriveri, ne Hasky, ar VA?
2 Kodel jums patinka vilkai ( turiu omenyje laukiniai vilkai )? Jug dauguma zmoniu vilku bijo...

Šiaip visų pirma, būk malonus, pagarbiau elkis su kitais forumo dalyviais, su tavimi, nepaisant tavo nežinojimo ir aklo negebėjimo tą pripažinti, vis tiek visi elgiasi pakankamai mandagiai. (Čia apie auuu paauglystę )

O dėl tų klausimų... Tiesą sakant, ilgai galvojau apie šikoku, bet juos parsivežti kol kas problematiška... O šuniui keliami reikalavimai buvo tokie: atsparumas bet kokioms klimato sąlygoms, fizinė ir psichologinė ištvermė, galimybė auginti bute (nebūtinas kiemas, voljeras), savarankiškumas, intelektas, taip pat reikėjo nelojančio gyvūno, nereikalaujančio daug priežiūros - maudymo, kirpimo etc. Stiprios sveikatos, draugiško su žmonėmis. Be viso to, gavau dar ir tai, apie ką pagalvojusi nebuvau, bet dabar laabai džiaugiuosi - nuolatinį balansavimą "kas ką", būtinybę palaikyti budrumą, nes tas mielas padaras, kuris miega apkabinęs letenomis tavo kaklą, vis tiek kartas nuo karto pabando, ar kartais nepakilo aukščiau už mane hierarchiniais laipteliais. Be abejonės, išvaizda irgi buvo labai svarbi.

Vilkų bijo tie žmonės, kurie per daug skaitė pasakų apie raudonkepuraites. Vilkas yra vienas išmintingiausių gyvūnų, taikus, švelnus ir draugiškas, socialus padaras, su nuostabiai išdėstyta gaujos struktūra ir santykiais joje. Daugeliui žmonių yra ko iš vilkų pasimokyti
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2007, 11:36   #137
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post

p.s. cia man patvirtint sake....na tai patvirtinu, kad gu sake, jog kol kas nenori csv....priezastis - bijo, kad po to negales tureti kito suns, nes jie visi atrodys....ne toki samoningi....bet, galiu pasakyt, kad nereikejo nei auginti...uzteko pabuti tam savaitgalyje su kruva vilku ir jau dabar i mano pasakyma 'ziurek, koks grazus ryzenas!' tenka girdeti: "man tai nelabai...kazkoks...nupezes, ziurintis i ta seimininka tik ir viskas.."..tai va. csv - blogis. po to kiti sunys atrodo nemastantys tiek, kiek, atrodo, kad reiktu...
p.p.s. ciuciutuka ne i tema gavos..prasiprasau.
Auuuu Aistė, kuri buvo su manimi susitikime, buvo pripratusi prie Vaidylkos, bet tik tiek, pradžioje bijojo važiuot su Giriumi mašinoje antrą dieną jau jai Girius buvo labai labai fainas, ir jau tada pasakė, kad visgi man čekoslovakai patinka, ir tai iš jos vėl išgirdau, kad norėtų tokio, kai prieš kelias dienas svečiavomės pas wolfin, ir pamatė kad Harka su Gierka ne burbuliuojantys garde vilkai, o visiškos meilybės, kurie ateina, bučiuojasi, ir išdurinėja mane (Harka labai gudriai vis užiminėdavo mano vieta ant sofos)
vike jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2007, 15:59   #138
rates
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 47
Default

[quote=auuuu;106161]
Quote:
kita vertus, medziotojai minejo, ka vilkai jau ne taip bijo vilku....o pagal atliktas apskaitas - daigiausia vilku - pietryciu lietuvoje....manoma, kad ju skaicius ten didesnis, nes atklysta vilkai is lenkijos, baltarusijos....taciau kad ir kiek dzukijoj naktim ir dienom nemiegu - niekad vilko negirdejau..
Tikra tiesa. Labai daug laiko praleidžiam tuose miškuose - vilkų negirdėti. O jau visur žmonėms daug maž aišku, kad didžiausias blogis vilkų/naminių šunų hidridai, nebijantys žmonių ir turintys vilko jėgą.
Quote:
...jog kol kas nenori csv....priezastis - bijo, kad po to negales tureti kito suns, nes jie visi atrodys....ne toki samoningi....bet, galiu pasakyt, kad nereikejo nei auginti...uzteko pabuti tam savaitgalyje su kruva vilku ir jau dabar i mano pasakyma 'ziurek, koks grazus ryzenas!' tenka girdeti: "man tai nelabai...kazkoks...nupezes, ziurintis i ta seimininka tik ir viskas.."..tai va. csv - blogis. po to kiti sunys atrodo nemastantys tiek, kiek, atrodo, kad reiktu...
kaip vilkšunių temoje kitų veislių nemastymumas atleistinas...
Wolfin davė labai gerą pasiūlymą: neįmanoma pažinti veislės nepabendravus natūralioje jai aplinkoje. Skaityti ir pasakoti galima daug visko, o realybė pasirodo visiškai kitokia...
rates jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2007, 16:22   #139
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Rates, tarp palyginamu veisliu balamutu nebuvo kadangi CSV dazniausiai lyginamis su kitais FCI I grupes sunimis, nes jai priklauso.o su aviganiais nera ko lygintis, o V grupe gi saviakai, ir todel saviakai, kad irgi masto gal ne tiek naglai vietomis kaip CSV
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 01-10-2007, 16:43   #140
rates
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 47
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Rates, tarp palyginamu veisliu balamutu nebuvo kadangi CSV dazniausiai lyginamis su kitais FCI I grupes sunimis, nes jai priklauso.o su aviganiais nera ko lygintis, o V grupe gi saviakai, ir todel saviakai, kad irgi masto gal ne tiek naglai vietomis kaip CSV
Pas juos apsisukimai lėtesni... gi sunkiasvoriai
rates jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org