Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-12-2006, 11:48   #41
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Jdi ty brepto.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 13:06   #42
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Danielo je naprosto zbytečné s Pavlem vést seriozní komunikaci.
I já přesně vím, jak se doplňují výsledky do databáze. Někteří chovatelé spolupracovat s wolfodgem nechtějí a tak se jim ke štěňatům doplňují jen nepříliš lichotivé výsledky. A na to stačí informace z doslechu!! a tvářit se, že o jiných nevím.
Klidně uvedu seznam jmen majitelů a jejich psů u kterých tak bylo učiněno a nikdo o uveřejnění informací nepožádal. A nejenže byly výsledky zveřejněny, ale dokonce v rekordním čase. Na něco si prostě obětaví a čestní administrátoři wolfdogu udělají čas vždy! Tak jsou skvělí.
Do databáze přístup nemám a tak nevím co přesně je u mých zvířat zveřejněno. S pohledu jiných, co mi píší, však vím své.
Pro administrátory tedy zcela veřejně: Tesák – HD – B, ED – 0-0, Tlapka – HD – B2, ED– 0 -0, Unkas – HD 0/0, Uny Tossa – HD 0/0, Uno – HD – B, ED 0-0, Uličnice – HD 0/0….
Ostaní výsledky horší než „ B „ jistě Pavel má a byly u mých odchovů doplněny a rychlost doplnění byla zaznamenána do Guinessovy knihy rekordů.
Za spolupráci, kterou jsem právě předvedla a já spolupracovat umím !! si přeji hvězdičky dvě!!
Monika
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 13:44   #43
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Někteří chovatelé spolupracovat s wolfodgem nechtějí a tak se jim ke štěňatům doplňují jen nepříliš lichotivé výsledky.
A fotografie.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 14:18   #44
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Ale děvčata, děvčata - nezlobte wolfdog ( i když ona by tu jinak byla nuda ).
Zkrátka někdo je rovný a někdo ještě rovnější
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 18:50   #45
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pavle, já odpovím za tebe,ať se nezdržuješ.
Quote:
Originally Posted by Pavel

Evo,myslím, že jsi trochu směšná, nemyslíš ? Netrpíš náhodou stihomamem (jako ostatně více lidí z "partičky") ?
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 18:53   #46
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
Ale děvčata, děvčata - nezlobte wolfdog
My zvyšujem sledovanost.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 01:39   #47
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Na něco si prostě obětaví a čestní administrátoři wolfdogu udělají čas vždy! Tak jsou skvělí.
Do databáze přístup nemám a tak nevím co přesně je u mých zvířat zveřejněno.

Tak po 14 dnech furt nic nového.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 15:03   #48
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Pro administrátory tedy zcela veřejně: Tesák – HD – B, ED – 0-0, Tlapka – HD – B2, ED– 0 -0, Unkas – HD 0/0, Uny Tossa – HD 0/0, Uno – HD – B, ED 0-0, Uličnice – HD 0/0….
Ostaní výsledky horší než „ B „ jistě Pavel má a byly u mých odchovů doplněny a rychlost doplnění byla zaznamenána do Guinessovy knihy rekordů.
1) Wyniki do bazy danych dodaje JA. Tak jest od 8 LAT. I kazdy to wie...
2) Wyniki do bazy dodawane sa zwykle na postawie informacji przeslanych przez HODOWCE lub WLASCICIELA.

Zanim wiec zaczniesz mowic o kolejnej "Conspiracy theory" napisz mi wyniki KTOREGO psa z Twojej hodowli zostaly DO MNIE przeslane, a NIE ZOSTALY dodane?

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Tak po 14 dnech furt nic nového.
OCZYWISCIE, ze nie... Nie jestem wrozka i NIE MAM obowiazku czytac kazdego postu na forum. Jesli ktos chce dodac jakis wynik to moze uzyc formularza KONTAKT, wyslac email do [email protected] lub dodac dane do bazy za pomoca "Přidat psa".
Dlaczego jakos dotad NIKT nie mial z tym problemu? Oprocz jednej grupki ludzi, ktorzy ZAWSZE maja jakis problem???

PS. Wyniki sa juz w bazie bo pewna NIEZATERESOWANA tym tematem osoba napisala, ze KTOS powypisywal sobie wyniki na forum i DZIWI sie, ze nie zostaly dodane... Ale pewnie ponownie chodzi o robienie chaosu tam gdzie go nie ma...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 18:44   #49
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Margo, věřím, že přesun štěňat z ČR do Pl, zapsání a prodání..ti zabírá hodně času, ale přesto si myslím, že je tento čas užitečněji strávený, než psaní tvých nemyslných a manipulativních příspěvků. O tom jak se některé výsledky a informace ocitají v databázi jsme již diskutovali a slušné odpovědi jsme se nedočkali.
Kdo požádal o uveřejnění výsledků DKK např. u psa Agar od Hromové hory či L´Rocco z Molu Es?? HODOWCE ??, WLASCICIELA ??? Dva příklady z mnoha.
Já osobně jsem neposlala ani jeden výsledek ze svého početného odchovu!
Že by ti externí spolupracovníci v utajení jak o nich Pavel zasvěceně hovořil a osobně psal, když jsem ho o vysvětělní žádala již před několika lety??
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 19:02   #50
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Margo,já to polsky fakt louskat nebudu.Tak že ano,máš rozhodně pravdu.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 21:59   #51
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Že by ti externí spolupracovníci v utajení jak o nich Pavel zasvěceně hovořil a osobně psal, když jsem ho o vysvětělní žádala již před několika lety??
Moniko můžeš útočit na nás, jak chceš. Tohle je soukromý server, jak zde bylo již snad 100x zdůrazněno a pravidla zadávání údajů do databáze tedy určují jeho provozovatelé a nikoliv Ty ani Tví věrní. Vy jste se jen udáním postarali o to, že způsob získávání dat byl prověřen Úřadem na ochranu osobních dat, který přes Vaše lživá nařčení (které velkohubě přednesl pan Valášek na konferenci v Příbrami), zjistil, že náš server a jeho databáze funguje zcela v souladu se současně platnými zákony a normami.
Budeš se tedy muset smířit s tím, že tady na těchto stránkách nerozhoduješ Ty ale někdo jiný, komu tyhle stránky patří.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 22:40   #52
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Takže Pavle,sice to nebylo na mě, ale já osobně se nikdy nesmířím s tím,že výsledný "obraz" o mých psech tvoříš ty dle svého vlastního uvážení.A nespatřuju na tom vůbec nic zarážejícího.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 27-12-2006, 23:22   #53
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Odpověď typu: Server je soukromý, způsob získávání a uveřejňování dat, fotek je naší věcí a v naší režii....chovatel a majitel si může trhnout nohou beru, protože tak to tu doopravdy chodí! Je to bulvár a informace s realitou mají někdy více, někdy méně a někdy vůbec nic společného....jak taky jinak...odborné znalosti a fundovanost administrátorů jsou mizivé...alespoň je tu čas od času veselo.

Jediné co zde má nějakou cenu je právě ta databáze, která je dílem především majitelů a chovatelů, kteří údaje svou chovatelskou činností vytvářejí a někdy i dodávají. ( Za správnost výpočtu wrightova koeficientu vděčí tento server ing Evě Špreňarové) a kterými Pavel a Margo hrdě " soukromě" pohrdají, podle potřeb dávají hvězdičky a zamezují vstup a kontrolu nad údaji.... ovšem ty údaje jim neříkají pane.

Zdraví
HODOWCE a WLASCICIEL
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 00:05   #54
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Je to bulvár a informace s realitou mají někdy více, někdy méně a někdy vůbec nic společného....jak taky jinak...odborné znalosti a fundovanost administrátorů jsou mizivé...alespoň je tu čas od času veselo.
Moniko, tyhle pomluvy slyšíme od Tebe a Tvé partičky už mnoho let. Když je to zde tak špatné, proč se tu účastníš diskuzí a proč tenhle server vůbec navštěvuješ ?

Quote:
Originally Posted by Monika
Jediné co zde má nějakou cenu je právě ta databáze, která je dílem především majitelů a chovatelů, kteří údaje svou chovatelskou činností vytvářejí a někdy i dodávají.
Samozřejmě, že databáze je jednm z nejdůležitějších částí serveru. A je jasné, že jí částečně (nikoliv zcela) vytvářejí právě majitelé a chovatelé. A i z toho je vidět, jak k našemu serveru přistupují a jakou má pro ně hodnotu.

Quote:
Originally Posted by Monika
Za správnost výpočtu wrightova koeficientu vděčí tento server ing Evě Špreňarové
Dovol abych se zasmál. Databáze a údaje o wrightově koeficientu, % vlčí krve a AVK zde byly už v době, kdy ještě po Evě Špreňarové v komunitě majitelů ČsV nikdo neslyšel. Ano, dělaly se nějaké úpravy výpočtu ale nikoliv ve spolupráci s Evou Špreňarovou. Ta s naším serverem nikdy nespolupracovala.

Quote:
Originally Posted by Monika
a kterými Pavel a Margo hrdě " soukromě" pohrdají,
Nesnaž se vsugerovávat lidem, že jimi pohrdáme. Každý, kdo s námi kdy komunikoval si může udělat obrázek o nás sám a kdybychom lidmi pohrdali, tak by s námi asi nespolupracovali. To, že Ty a pár Tvých kamarádíčků tenhle server nenávidíte (ale nestyděli jste se vykrádat údaje z naší databáze a nestydíte se dále zde zůstávat zaregistrováni) neznamená, že takový vztah k nám mají všichni. Vím, že Tě hrozně štve úspěch našeho serveru, jeho návštěvnost a množství lidí, kteří s námi spolupracují. Asi bude chybička někde jinde, než u nás, nemyslíš ...?

Quote:
Originally Posted by Monika
podle potřeb dávají hvězdičky a zamezují vstup a kontrolu nad údaji.... ovšem ty údaje jim neříkají pane.
Žádné hvězdičky nikomu nedáváme, to je jen výplod tvého stihomamu nebo spíše opět snaha nás další lží pošpinit. Vstup nikomu bezdůvodně nezamezujeme o čemž svědčí i tato diskuze. Ano, někteří mají přístup do databáze omezen ale nikdo ho nemá zamezen. To je rozdíl, víš ? A co se týká údajů, jsi na velkém omylu. Údaje v naší databázi patří provozovatelům serveru. Nevím o tom, žeby server měl s někým smlouvu o nějakém zapůjčení nebo pronájmu údajů. Údaje serveru lidé poskytují bezplatně a bez dalších podmínek. Takže lžeš - databáze a všechny údaje v ní jsou majetkem serveru Wolfdog.org.

Pavel

PS : Co se týká bulváru, podívej se na své stránky nebo ještě lépe na stránky Tvé nejvěrnější - Evy Špreňarové. Ty jsou pěkným příkladem seriózních stránek, neporušujících žádné zákony, a hlavně oblíbených (směšných 7 registrovaných uživatelů - vesměs z vaší partičky ).
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 00:33   #55
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Samozřejmě, že databáze je jednm z nejdůležitějších částí serveru. A je jasné, že jí částečně (nikoliv zcela) vytvářejí právě majitelé a chovatelé
Majitelé a chovatelé ti jí vytváří zcela - vlastnictvím svých psů,kterým ty pak následně můžeš utvořit dle vzájemných sympatií a dle svého vlastního uvážení profil.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 00:57   #56
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Já osobně jsem neposlala ani jeden výsledek ze svého početného odchovu!
To DLACZEGO ta mowa, ze niektorych wynikow brak? Nie posylasz to ich nie ma... to chyba LOGICZNE, prawda?

Quote:
Originally Posted by Monika
O tom jak se některé výsledky a informace ocitají v databázi jsme již diskutovali a slušné odpovědi jsme se nedočkali.
A kiedy pytalas? Moge zaraz odpowiedziec - informacje do bazy danych:
1) przesylaja wlasciciele i hodowcy za pomoca formularza internetowego
3) dodawane sa na podstawie ogolnodostepnych zrodel, jak spravodaje, katalogi, strony internetowe
4) dodawane sa na podstawie danych przesylanych przez kluby ras

Quote:
Originally Posted by Monika
Že by ti externí spolupracovníci v utajení jak o nich Pavel zasvěceně hovořil a osobně psal, když jsem ho o vysvětělní žádala již před několika lety??
Nie pytaj mnie. Email Pavla znasz...

Quote:
Originally Posted by Monika
Jediné co zde má nějakou cenu je právě ta databáze, která je dílem především majitelů a chovatelů, kteří údaje svou chovatelskou činností vytvářejí a někdy i dodávají. ( Za správnost výpočtu wrightova koeficientu vděčí tento server ing Evě Špreňarové) a kterými Pavel a Margo hrdě " soukromě" pohrdají, podle potřeb dávají hvězdičky a zamezují vstup a kontrolu nad údaji.... ovšem ty údaje jim neříkají pane.
To sie ubawilam.... Baza danych Wolfdoga byla w czasie, gdy CSV Evy nie byl nawet planowany... Wright byl liczony, gdy Eva nie wiedziala, ze egzystuje baza Wolfdoga. I sorry, ale znam ze 100 innych osob, ktore w przygotowaniu bazy danych graly wieksza role niz Eva z jednym emailem...

A co do bazy danych i "jediné co zde má nějakou cenu je právě ta databáze, která je dílem především majitelů a chovatelů" to jestes OSTATNIA osoba, ktora ma prawo to pisac... Bo podajac nas do sadu i robiac wszystko aby ta baze danych zniszczyc udowodnilas, ze wlasnie ta prace MAJITELU i CHOVATELU, ktorzy nad nia pracowali masz ZA NIC!
Caly czas piszemy SOUKROMA, abys wreszcie pojela to TY i TWOJA klika, ktora caly czas pisala, ze Wolfdog jest serwisem KOMERCYJNYM. To informacja wylacznie dla WAS.... :P
A co do nas to sie nie martw - MY prace majitelů a chovatelů CENIMY. Moze dlatego nie poza Wami nie ma zadnych problemow jesli chodzi o tworzenie i rozwoj bazy... I po raz kolejny mamy: "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej"....

Quote:
Originally Posted by Pavel
Co se týká bulváru, podívej se na své stránky nebo ještě lépe na stránky Tvé nejvěrnější - Evy Špreňarové.
A mnie sie strony Evy podobaja. To pierwsze strony o CSV pisane w typie opowiadan FANTASY...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 10:46   #57
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

aha to tak jiest

mnie tez bardzo podoba sie czytam przed snem zeby zasnacz z dobrym humorem
Quote:
Originally Posted by Margo


Quote:
Originally Posted by Pavel
Co se týká bulváru, podívej se na své stránky nebo ještě lépe na stránky Tvé nejvěrnější - Evy Špreňarové.
A mnie sie strony Evy podobaja. To pierwsze strony o CSV pisane w typie opowiadan FANTASY...
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 11:28   #58
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Je to jsem krásně píchla do vosího hnízda …za tím co jsem napsala si stojím. Vždytˇ vy říkáte pokaždé něco jiného????? Tolik slov na jednoduchou otázku?? Ano, server je soukromý a děláme si co chceme. Všichni to víme, ale je to server o československých vlčácích, kteří ke mně již po mnoho let patří a zde přítomnou databázi plníte údaji o MÝCH zvířatech, mně za „zady“ a bez mého souhlasu a tak se k tomu prostě svobodně vyjadřuji.

To, že zde čas od času přispívám mi připadá logické, rozhodně více, než kdybych přispívala na server zabývající se jadernou fyzikou…tam bych působila směšně asi tak, jako když Pavel píše o popelovinách a výrobě granulí.

A takové perly co zde byly uveřejněny se nenajdou na žádném pejskařském serveru..zvláště pak zpráva týkající se paní Ute Tipner…tu potkáte jen na wolfdogu..ale i mnoho jiných odborných nesmyslů jsem si zde přečetla a budu si je navždy pamatovat. Pro Pavla je zcela šumafuk testosteron..estrogen…plynule zaměňuje rybí tuk s riboflavinem…..či klidně zde uveřejní článek, který „erudovaně hovoří „ o fyziologických rozdílech mezi vlkem euroasijským a kanadským a další, čas od času do nebe volající články a administrátorovy diskusní příspěvky. To je prostě wolfdog.

Nejsem člověk závistivý a nemám touhu škodit, cítím pokoru k přírodě a k lidem co něco umí a dělají to s láskou.
Lidská blbost je však všudypřítomná a neomezená a čas od času se nad ní alespoň bavím, když se s tím, bohužel, nedá nic jiného dělat.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 13:38   #59
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Je to jsem krásně píchla do vosího hnízda …za tím co jsem napsala si stojím. Vždytˇ vy říkáte pokaždé něco jiného????? Tolik slov na jednoduchou otázku?? Ano, server je soukromý a děláme si co chceme. Všichni to víme, ale je to server o československých vlčácích, kteří ke mně již po mnoho let patří a zde přítomnou databázi plníte údaji o MÝCH zvířatech, mně za „zady“ a bez mého souhlasu a tak se k tomu prostě svobodně vyjadřuji.
...a moze ta informacje daje ICH WLASCICIELI i ich nic nie opchodzi co gada chovatelka (t.z. nie trzyma jej partii a robia wedlug siebie) i to dla nie ktorych nie podoba sie...

Quote:
Originally Posted by Monika
o fyziologických rozdílech mezi vlkem euroasijským a kanadským a další, čas od času do nebe volající články a administrátorovy diskusní příspěvky. To je prostě wolfdog.
Boze pomoc!!!! a jua GLUPIA myslalam ze Monika ma jakis dyplomik ing. ...ale okazuje sie ze nie za bardzo.
jiest ROZNICA byla ROZNICA i bedzie ROZNICA medzy Kanadiskym i europejskim wilkem. co trudno ksiazki poczytac i dowiedze cie o tym? a ja myslalam ze z naukowcem gadam. ale...
okazuje sie ze nie.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2006, 17:25   #60
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
Quote:
Originally Posted by Monika
Je to jsem krásně píchla do vosího hnízda …za tím co jsem napsala si stojím. Vždytˇ vy říkáte pokaždé něco jiného????? Tolik slov na jednoduchou otázku?? Ano, server je soukromý a děláme si co chceme. Všichni to víme, ale je to server o československých vlčácích, kteří ke mně již po mnoho let patří a zde přítomnou databázi plníte údaji o MÝCH zvířatech, mně za „zady“ a bez mého souhlasu a tak se k tomu prostě svobodně vyjadřuji.
...a moze ta informacje daje ICH WLASCICIELI i ich nic nie opchodzi co gada chovatelka (t.z. nie trzyma jej partii a robia wedlug siebie) i to dla nie ktorych nie podoba sie...

Quote:
Originally Posted by Monika
o fyziologických rozdílech mezi vlkem euroasijským a kanadským a další, čas od času do nebe volající články a administrátorovy diskusní příspěvky. To je prostě wolfdog.
Boze pomoc!!!! a jua GLUPIA myslalam ze Monika ma jakis dyplomik ing. ...ale okazuje sie ze nie za bardzo.
jiest ROZNICA byla ROZNICA i bedzie ROZNICA medzy Kanadiskym i europejskim wilkem. co trudno ksiazki poczytac i dowiedze cie o tym? a ja myslalam ze z naukowcem gadam. ale...
okazuje sie ze nie.
Lidská blbost je však všudypřítomná a neomezená a čas od času se nad ní alespoň bavím, když se s tím, bohužel, nedá nic jiného dělat.
Prosím Daiva nauč se česky a nebo si nech alespoň příspěvek přeložit...a pokud je Daiva expert jako Pavlík, jistě nám odpoví jaké jsou FYZIOLOGICKÉ ( kdybys nevěděla je toho opravdu hodně..např..krvetvorba, trávení, enzymy..hormóny, nervová soustava.....nebo snad jiný počet chromozomů?) rozdíly mezi EA vlkem a kanadským Já se nechám velmi ráda poučit. To myslím vážně....nezajímají mne běžné rozdíly v detailech uvnitř druhu...potěšila by mne zpráva..typu...kanadský vlk má 3 ledviny...nervovou soustavu roztroušenou a nebo má předžaludky, jako přežvýkavci...či nějaké zásadní změny či absence steroidních hormónů... atd..atd..
Monika jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org