Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-08-2013, 11:22   #11
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Cytuję Margo z FB:
"OK, przed nami spotkanie w Poznej (https://www.facebook.com/events/399722313475191). Przyjezdzaja kolejne osoby chetne do zapisania sie do klubu - aktywni psiarze - glownie wilczakowcy.
Ktos ma ochote zajac sie zbieraniem deklaracji? Formularze wydrukuje - chodzi tylko o to, aby przemaszerowac sie z dlugopisem...."

Nie omieszkałam się "dorzucić":
"Z boleścią wielką muszę powiedzieć, że nie mogę zrobić Wam nalotu..... Smutno mi bardzo, bo po samomianowaniu się WolfDogowym >Ministrem Propagandy<, kwestia Klubu jest mi bardzo bliska. Wierzę jednak, że są wśród nas Pasjonaci, którym powołanie Klubu naszej rasy leży na sercu i podejmą się działań na jego rzecz. Kilka spacerków to nie wysiłek, zawsze można przysiąść, odsapnąć, uzupełnić poziom cieczy w organizmie, spalić dymka..... Jesteśmy już tak blisko końca, ten trud jest wart pokonania! /No chyba, że zdarzy się cud i ktoś mnie zapakuje do bagażnika w obie strony..../"

Czekamy na Ochotników!!!
Kto może się zobowiązać?

Last edited by Puchatek; 27-08-2013 at 12:42.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org