Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Mityba ir sveikata

Mityba ir sveikata Kuo maitinti CSV, informacijos apie maistus, maitinimo patarimai, skanėstai, skiepai ir ką daryti, kai šuo suserga....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-05-2007, 10:44   #61
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

siandien buvau turgui kur pagal Vaivos rekomanduota meniu pripirkau Giriui visokiu gerybiu,labiausiai pradziugino viena pardaveja kuri pardave upetakiu ir kazkokios baltos jurine zuvies uz puse kainos,nes si buvo atsileidusi ir vel susalusi,todel atrode visaip istizusi ir apledejusi,bet kai norejo nusipirkt kita moteris,jai nepardave,nes pasake,kad "as pagal jus matau,kad jus pati suvalgysit,o ne suniui duosit",o man padave zuvi ir perdave linkejimus suniui.Kita pardaveja dave avienos visokiu uodegu ir pan. po 5 lt uz kg ir i ausi pasake,kad ji buna tik sekmadieniais,kai viska partempiau tai Girius sokinejo cypdamas ir taip greit suvalge jam skirta porcija,kad nespejau pasakyt "skanaus".Pamacius kaip jam skanu mesa ir pan.,nebesinori duot sauso maisto,o ir jis dar dabar man laizo kojas is dekingumo kol rasau..
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 11:55   #62
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Šaunuoliai Penktadienį važiuoju avienos uodegų. Tu Kalvarijų turguj apsipirkinėjai?

Daiva, o mažiukus kai reiks prišerinėt ir atjunkyt natūralų duosi? O Harka per nėštumą ką ėdė?
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 12:46   #63
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Šiand jau Vaiva sakė, kad, Benai, prisipirkai mėsytės Smagu vilkiūkščiam valgyt, aš irgi kai pamačiau kaip maniškis mėsą ėda, tas sausas.. Jau Vaidžiui daugiau nei mėnuo vien natūralų duodu, laimingas šuva, tik šiek tiek kūdas... (visas į šeimininkę ) bet nervina, kai vaikštant visi komentuoja koks plonas šuo..
O vat tos avienos uodegos kaip įdomiai skamba, reiks atidžiau turguj paieškot, nes tokio dalyko niekad nepastebėjau.. jaučiu skanu Mums būna, kad perku, pasakau, kad šuniui, tai žiūri į mane tokiom akim, tipo šuniui širdį duosi, jugi žmonės gali ją valgyt, ir siūlo man skūras visokias...
Harka tai kai mes buvom pas Daivą valgė ir sausą ir mėsą. Nėštumo gale nežinau kaip, bet jaučiu taip pat.
Man irgi įdomu ką mažiams duosi, Daiva, kai paaugs..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 16:19   #64
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

as tau atrasysiu ta KUDAS

VILKAS toks ir turi but.
maziai gaus ir naturalu ir sausa, nes tures moket ir ta est ir ta
pirma vada irgi taip augo-gavo sauso, pieniuko, mesytes ir todel ner problemu su bet ko virskinimu-skrandziai geleziniai.

p.s. yra nupirka elektronine knyga apie BARF ir RAW-gal kas noris prisidet ir gauti ja. kaina siuo momentu po 19 litu, jei kas dar metasi dar pigiau gaunasi
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 16:30   #65
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

p.s. tai ka visi vilkai ant naturalaus pereina?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 16:59   #66
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na gal ne visi pereina ant natūralaus
Nu negaliu jau praeit pro žmones, tai kaip pamiršiu, kad kūdas..
Ir siūlau atsiimt žodžius geležinis skrandis :P nes mano parazitas.... dabar jau geriau kai natūraliai maitinasi, o kai sausu tai veik nuolat viduriuodavo.. o dar jei bent kokio menkniekio užvalgo tada jau išvis..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 17:08   #67
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Aš imu tą knygą, tiksliau prisidedu prie pirkimo
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 18:10   #68
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

negaliu neprimint, kad Deima akivaizdžiai visada buvo prieš maitinimą natūraliai..
O mes šiandien turim eksperimentinę dieną.. maisto klausimu.. Gausiu nuo Daivos velnių jaučiu Ryte Vaidžiui daviau apie 1 kg stemplių ten su visokiom nesąmonėm, o dabar apie 2,5 kg skrandžio.. suvalgė apie pusę ir daugiau nebetelpa, tai mėgino neštis į kambarį - išmečiau atgal, daba stovi šalia skrandžio gabalo, laižo, inkščia, bet palikt niekaip negali manau jog jau niekaip šiandien jo neįveiks, nebent vėliau grįžus iš pasivaikščiojimo..
Ai, beje, rates, kažkur rašė, kad išpurto gyvūnai skrandžius, kad neliktų tų apvirškintų žolių, tai tikrai išpurtė viską
Daba hipnotizuoja atsigulęs priešais tą gabalą :P
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 18:14   #69
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

ner uz ka pykt gi vilkai per edimo diena iki 4-5 kg sueda, tad dar Vaidziui pasistengt reiktu


Quote:
Originally Posted by vike
negaliu neprimint, kad Deima akivaizdžiai visada buvo prieš maitinimą natūraliai..
O mes šiandien turim eksperimentinę dieną.. maisto klausimu.. Gausiu nuo Daivos velnių jaučiu Ryte Vaidžiui daviau apie 1 kg stemplių ten su visokiom nesąmonėm, o dabar apie 2,5 kg skrandžio.. suvalgė apie pusę ir daugiau nebetelpa, tai mėgino neštis į kambarį - išmečiau atgal, daba stovi šalia skrandžio gabalo, laižo, inkščia, bet palikt niekaip negali manau jog jau niekaip šiandien jo neįveiks, nebent vėliau grįžus iš pasivaikščiojimo..
Ai, beje, rates, kažkur rašė, kad išpurto gyvūnai skrandžius, kad neliktų tų apvirškintų žolių, tai tikrai išpurtė viską
Daba hipnotizuoja atsigulęs priešais tą gabalą :P
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 18:25   #70
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Tai gerai Ale mano saulytė, Šakiriukas, suvalgo mažai labai ir stamboka
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 20:24   #71
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Vike nesikabinėk o be to aš nesu prieš natūralų maitinimą, pati savo šunims irgi ir mėsos, ir kaulų, ir daržovių duodu. Aš tik sakau, kad tas BARF nėrta stebulas ir neišspręs visų problemų ir kad sausiakas nėra visuotinis blogis, kaip nekurie čia bando tą įrodinėt. O žinios dar niekam nepakenkė, užtat ir noriu tos knygos, tuo labiau,kad ji ne arklį kainuoja
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 20:49   #72
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aš nesikabinėju Tai niekas ir nesako, kad sausas maistas baisus blogis, ir kad natūralus maitinimas daro stebuklus. Jokių stebuklų nėra, aš duodu mėsą todėl, kad mano šunims tai daug skaniau, abiems, o beto nepalyginsi kokie buvo dantys nuo sauso maisto ir kokie dabar, na ir dar labai daug davė tai, kad Vaidžiui su virškinimu buvo nelabai gerai.. nors ir šiandie viduriavo, tik nežinau ar nuo stemplių ar nuo vakar svečiuose privalgytų visokių nesąmonių ar nuo šiand suvalgyto š.., o gal nuo dantų pastos kiekio sukišto burnon po to
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 20:50   #73
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Ar galima duot vistu galvas?Labai megsta,lukstena kaip saulegrazas,tik man neramu ziurint i tuos snapus - skrandzio nesubraizys?Ir del plauciu norejau paklaust,ar tinka?Labai nebrangu ir daug galima gaut...
Vaivai: viska pirkau Hales turguje;
Dziugu,kad kai busim Klaipedoj,tai ten mama turi "taska"(toki zveja) kur visada gauna ka tik pagautos zuvies,todel galesim skanauti nesadyta sviezia zuvi...
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 20:53   #74
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Benai-snapus nupjauk, o del zuvies-patariama susaldyt bent para saldiklyje del...parazitu esanciu zuvyse
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 21:43   #75
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Oo ar tik ne gėluose vandenyse randamose žuvyse būna tų parazitų? ar jūros sūriame vandenyje irgi?
Nu iš kur jūs tokių dalykų, kaip vištų galvos, traukiat? Negi turguj šiand pirkai? Arba aš nematau, arba pas mus nerasta tokių...
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 22:07   #76
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Wolfin, o tu taip įtari, kad parazitams šaltis pavojingas yra? Visi tokie gyviai karščio bijo, o ne šalčio. Šaltyje jie labai puikiai užsikonservuoja ir laukia geresnių laikų.(jei klystu pataisykit) O dėl snapų, tai negi jūsų šunys čielas galvas praryja? O jei visdėlto kramto tai tada turėtų viskas susikramtyt ir kam tuos snapus kapot.
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 06-05-2007, 22:18   #77
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

neitariu, o taip rasoma, nes naturaliu maitinant ne vienas produktas nera gaminamas-viskas tik zalia.

ryja neryja, bet tikrai snapu galiuku nesukramto o jie, jei kada nors gaidys yra ikirtes-astrus yra
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007, 11:11   #78
rates
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 47
Default

Quote:
Originally Posted by Deima
Wolfin, o tu taip įtari, kad parazitams šaltis pavojingas yra? Visi tokie gyviai karščio bijo, o ne šalčio. Šaltyje jie labai puikiai užsikonservuoja ir laukia geresnių laikų.(jei klystu pataisykit)
Klysti Prie minusinės temperatūros (normaliam naminiam šaldiklyje) per savaitę išdvės dauguma žuvinių parazitų. Šiaip geriausiai šaldyti žemiau -12C arba ilginti sušaldymo laiką iki vieno mėnesio (čia taikoma ir žvėrienai). Šiaip nelabai jie pavojingi ir taip, išskyrūs retus atvejus, bet apsidrausit juk galima. Tik gėlavandenė žuvis be parazitų turi kitą problemą: kietus kaulus ir didelį jų kiekį. Paprastai ji nerekomenduojama žaliam šėrimui.
rates jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007, 18:07   #79
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Dėkui rates Tai vadinas geriausia yra pirkt žuvies filė, nei ten kaulų, nei ten kirminų yra
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 08-05-2007, 18:22   #80
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Vakar ešerį šunims daviau, su stambiausiomis ašakomis, bet jie labai gražiai suvalgė viską
O tai nieks nežino kaip dėl tų jūros žuvų? Juose yr tų parazitų ar nea? Nes rašoma visur, kad gėlavandenėse.. Ai nors kadangi, kaip Daiva sako, kad skrandis geležinis, tai kažkaip manau labai nėra ko pergyvent.. nors gal ir klystu.
vike jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org