Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Hodowla

Hodowla Informacje o hodowli, selekcji hodowlanej i miotach....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-03-2015, 23:00   #41
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Baja View Post
Witam serdecznie.
Bardzo proszę o dodanie do mapy hodowli nowo zarejestrowaną Hodowle Wataha z Brzozowego Sadu zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce /accorde F.C.I. 4971/W z dnia 12. 08.2014.,/accorde F.C.I. 664/14 ; Elżbieta Czaja 46-100 Namysłów Brzozowiec 93 ; woj. opolskie Pozdrowienia Baja Leśny Kamrat
Poniżej, a w sumie powyżej (wcześniejsze posty) masz info, że do jednej z takich baz możesz dodać namiary sama przy spełnieniu jej warunków. Nie wiem kto zarządza bazą "polską", ogólnowilczakową. Polecam kontakt z administratorem.
Obawiam się, że napisanie tego tutaj nie wystarczy. Nie jest to moja złośliwość, tylko bazowanie na doświadczeniu

Last edited by Wonderfull Wolf ES; 11-03-2015 at 23:02.
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015, 19:41   #42
Baja
Junior Member
 
Baja's Avatar
 
Join Date: May 2013
Location: Brzozowiec 93 ;46-100 Namysłów ; woj. opolskie
Posts: 2
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Poniżej, a w sumie powyżej (wcześniejsze posty) masz info, że do jednej z takich baz możesz dodać namiary sama przy spełnieniu jej warunków. Nie wiem kto zarządza bazą "polską", ogólnowilczakową. Polecam kontakt z administratorem.
Obawiam się, że napisanie tego tutaj nie wystarczy. Nie jest to moja złośliwość, tylko bazowanie na doświadczeniu
nic z tego nie rozumiem . Kilka razy wpisywałam w diagram zaktualizuj dane badania Baji, zapowiedź miotu i informację o nowej hodowli. Nigdzie tego nie widzę . Nie wiem kto tu rządzi i z kim i jak rozmawiać . Czy ktoś mógłby mi pomóc
Baja jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2015, 00:42   #43
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Baja View Post
nic z tego nie rozumiem . Kilka razy wpisywałam w diagram zaktualizuj dane badania Baji, zapowiedź miotu i informację o nowej hodowli. Nigdzie tego nie widzę . Nie wiem kto tu rządzi i z kim i jak rozmawiać . Czy ktoś mógłby mi pomóc

Dane powinno się odświeżać po aktualizacjach, które nie są robione aktualnie. Jak na głównej stronie wchodzisz w zakładkę "baza danych" to pod paskiem, w który można wpisywać imię psa, nazwę hodowli widnieje data ostatniej aktualizacji.
Rządzi administrator, a raczej administratorka i to do niej najlepiej przesyłać wszystkie informacje - ewentualnie możesz je wysłać prywatną wiadomością do mnie a ja prześlę dalej
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 14-03-2015, 20:00   #44
Wercyngetoryks
Junior Member
 
Wercyngetoryks's Avatar
 
Join Date: Jan 2013
Location: Rudawa / małopolskie
Posts: 121
Default

Unter Wolfen FCI

Rudawa - małopolska

Śląska 70

http://www.unterwolfen.com/
__________________
Wercyngetoryks jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org