Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-07-2007, 09:23   #1
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default Litwa przez Polskę do Czech

Wczoraj (a może dzisiaj? ) przeżyliśmy nocną imprezkę. Ekipa z Litwy, po drodze na obóz w Lazne Belohrad zrobiła sobie popas u nas w Warszawie
Wilczaki miały więc imprezkę
Zastanawiałyśmy się z Daivą jak będą wygladały stosunki Cheya i Gierki, bo ten ostatni podobno ma się za macho Może i tak ale do Cheya odstawiał szczeniaczka - męczył go tak samo jak Cheitan Balroga Zemsta jest słodka
Młodzian jest niebywale długonogi- oj piękny pies z niego rośnie Mimo, że ciężko go utrzymać dłuższą chwilę w jednym miejscu - jest bardzo kontaktowy, fajny do ludzi. Ale koniecznie musi być w środku każdej wilczakowej imprezki.
Robił więc za przyzwoitkę dla Harki, która poza cieczką nadal czuje miętę do Cheya (z wzajemnością) - mał obrakowało aby para się dogadała na kolejne maluchy
Z Harką i Gierką przyjechał mały Ilmarinen - na zdjęciach wydawal mi się pdoobny do Cheitana, w rzeczywistości jednak cięzko mi znaleźć podobieństwa. Małemu stanęły już uszka, dzielnie dotrzymuje kroku starszym psom, wszedzie łazi za nimi ale do ludzi tez przychodzi chętnie, miziasty jest ( to po tatusiu odziedziczył na pewno ), Słodziak
Oprócz '"rodzinki" była jeszcze Alpestre..niesamowicie podobna do mamusi -Donki i niesamowita charakterem. Zakręciła nas sobie wokół koniuszka ogona. Na codzień pewnie daje czadu z 4? 5?-latkiem? Zero lęku, ulubione miejsce- na kolanach, włazi do ludzi, poprzymila się z takim etuzjazmem jakby właśnie witała najukochańszych ludzi Wielka spontaniczność, radość, delikatność. jest CUDOWNA !!! Magda- możesz być dumna - sunia jest genialna Słodki zywioł w wersji soft Ona po prostu kocha ludzi
NO i jesczze młodzian, 9-miesieczny chyba, Raps. Pamiętam z marca małego szczeniaczka a tu kawał psa. Wielki kawał. No może sporo za duzy kawał . Na obozie przejdzie chyba na drastyczną dietę bo tak "puszystego" wilczaka to jeszcze nie widziałam..... no ale oddać mu należy, że piękne futro też swoje robi
Raps to kolejny "milucha", miziasty i słodki, Cheya zachęcił do zabawy na poziomie zdecydowanie niestosownym dla 2,5 latka... ale chce sobie młody przypominać jak to drzewiej bywało- to niech mu

Późna nocą (albo bardzo wczesnym rankeim ) goście wyruszyli w dalszą drogę, mam nadzieję, że dotrą szczęśliwie, czego im życzymy

Zdjęcia będą chyba dziś, jak przezyję bo jeszcze nie wiem co powiedzą sąsiedzi na te nocne rozróby
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 09:33   #2
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia.

Sąsiedzi powinni zrozumieć, wszak to wakacje.


Pozdrawiam

W.
Sariel jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 10:42   #3
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Gaga, dawaj te zdjęcia, bo pęknę z ciekawości jak teraz wygląda mój ulubiony wiosenny szczeniaczek, czyli Alpestre...
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 11:03   #4
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Jak wyglada? Jak mniejsza wersja Donki
Zdjęcia sa w aparacie, o 3 nad ranem nie miałam siły ich zrzucac Obiecuję wrzucic między 17-a 18.30 O ile dotrwam
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 11:30   #5
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Jak wyglada? Jak mniejsza wersja Donki
Zdjęcia sa w aparacie, o 3 nad ranem nie miałam siły ich zrzucac Obiecuję wrzucic między 17-a 18.30 O ile dotrwam
OK...uzbrajam sie w cierpliwość Magda mówiła, że będzie na sieci wieczorem...
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 12:24   #6
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

A Romuś mój kochany wysłał mi przed pracą fotkę rodzinną :
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 17:38   #7
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

No to mamy, na jakośc prosze nie narzekać bo pierwsza w nocy nie daje optymalnych warunków do fotografowania
Zaczynamy od wyczekanej Alpestre:

"smutne pysio"



"co tam masz?"


"aaaa...smaczek!"


| to teraz moge polezec i popozowac"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 17:42   #8
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

I Ilmarinen zwanym Mares, Maris ew. Marines

tu robi za sierotke:
" a usiadłem sobie cichutko w kaciku"


Młody na rękach :


z ojcem w tle :
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 17:45   #9
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

I seria pt: "Kocham Cię Tatusiu"




__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 18:40   #10
maria_i_wilk
Junior Member
 
maria_i_wilk's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 387
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
I seria pt: "Kocham Cię Tatusiu"
Cedzisz tak i cedzisz... Dawaj, gdzie jest galeria?!?!! To powyżej jest BOSKIE!
maria_i_wilk jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 19:15   #11
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Wielkie dzięki za te zdjęcia!!Jak ja dawno Alpestre nie widziałam. Jestem wdzięczna za "nocne poświęcenie".No ...oczywiście pękam z dumy..jaka to Alpestre ładna ...GRZECZNA (mam nadzieję) Jeszcze raz dziękuję aż by się chciało wykiziać sierściucha
Po psach widać że tam niezłą imprezę mieliście ...na rodzinnym zdjęciu Chay i Harka "na trzeżwych nie wyglądają "
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2007, 20:45   #12
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Wiesz, trzeżwe to może one i były, tylko że nadal myślą o "szybkich numerkach" a tu ima każą pozwac do jakiegoś zdjęcia
Maria- więcej nie ma, to wszystko co dało się wybrać.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2007, 18:02   #13
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Magda, Alpestre jest naprawde kopia Dony
Nie da sie jej pomylic
A charakter?
Po prostu slodziak, garnie sie do ludzi
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2007, 10:13   #14
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
A charakter?
Po prostu slodziak, garnie sie do ludzi
To było widać od początku: zawsze lgnęła do ludzi, choć gdy miała miesiąc - z 'taką pewną wilczą nieśmiałością' - wpierw uważnie obserwowała "nowego", podchodziła, cofała się znów podchodziła i dopiero gdy nabrała zaufania ładowała się na kolana. Widać hodowcom, a potem właścicielom udało się tę jej cechę wspaniale rozwinąć.
Rona jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org