Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Iš gyvenimo....

Iš gyvenimo.... Pasakojimai būsimiems savininkams...arba viskas kas juoda ir balta apie CSV charakterį ir gyvenimo subtilybes su juo

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-02-2008, 13:39   #181
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

a man vat idomu....kaip susitvarkyt galima su dviem sunim panasaus amziaus...?...ar paprasciau viena, o po metu kita..?..lengviau antra dresuoti pirmojo pavyzdziu, kaip isivaizduoju....a kaip istiesu yra..?..ar du mazgiai siaubia namus maziau nei vienas, nes nuolat siaubia viens kita, ar siaubia dviguba jega susikooperave...?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 13:46   #182
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
a man vat idomu....kaip susitvarkyt galima su dviem sunim panasaus amziaus...?...ar paprasciau viena, o po metu kita..?..lengviau antra dresuoti pirmojo pavyzdziu, kaip isivaizduoju....a kaip istiesu yra..?..ar du mazgiai siaubia namus maziau nei vienas, nes nuolat siaubia viens kita, ar siaubia dviguba jega susikooperave...?..
Man tai atrodo, kad geriau skirtingo amžiaus - geresnis ryšys su šeimininku. Nes vienodo amžiaus tai ir draugaus dviese...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 13:49   #183
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

patariama imti skirtingo amziaus, mazesne tikimybe del hierarchiniu kovu, nebent imt patina ir patele, taciau.... bus sudetingiau su dresura, nes abu sunys tures vienas kita ir jiems bus labiau "dzin" ant seimininko.
todel patariama isigyt antra kai pirmas jau paruostas bendram paklusnumui ir yra valdomas, tai dazniausiai kai buna 1-3 metu amziaus.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 13:54   #184
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Man tai atrodo, kad geriau skirtingo amžiaus - geresnis ryšys su šeimininku. Nes vienodo amžiaus tai ir draugaus dviese...
hm...prisiminiau dabar la_vista_baby is floros ir faunos chaosa ir dodo....ji sake, kad chaosas prie jos labiau prisirises....pirmas pas ja atsirado....o tarp sunu gi tik keli menesiai skirtumas....o ir sunys ne csv....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 21:20   #185
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
hm...prisiminiau dabar la_vista_baby is floros ir faunos chaosa ir dodo....ji sake, kad chaosas prie jos labiau prisirises....pirmas pas ja atsirado....o tarp sunu gi tik keli menesiai skirtumas....o ir sunys ne csv....
jei nuolat reiketu abu tureti siaubunus vienodo amziaus tai butu ir gerai, ir blogai: gerai, kad greiciau issiduksta, bet kai prasideda nakti aiskinimasis su burzgimais, vartaliojimais ir dejavimais tai nebe taip linksma; be to mokinti Nuka ta savotisko charakterio grazuoli labai sunku, visiskai skirtingo charakterio, visiskai skirtingo temperamento, nors Mija man bando pagelbeti ypac su komanda balsas, tai yra sakau Nukui balsas, Mija kepst letena nukui per nosi ir kazkokius garsus isgauname kartu, bet toli grazu iki tikrojo sulojimo
Manau lengviau auginti skirtingo amziaus, nes kartais abu saunuoliai susizvalgo ir ka sugalvoja ta ir daro, ypac kai palaidi lauke laksto ir komanda pas mane isgirsta tik kai jau kantrybe seimininku buna ant krastutines ribos. Bet is tiesu smagu juos abu tureti ir myluoti ir kai abu bando lenktyniauti, kas greiciau i lova isigrus, nes galima tik vienam kova uz geresni kasni, kova uz geresne vieta
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2008, 23:10   #186
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Kadangi su balso komanda liudna, tad mokemes kitos komandos ir jau "labas" ismokome duoti is karto po komandos davimo
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 16:13   #187
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

hm...vadinasi viskas panasiai taip, kaip ir maniau....aiskuma..
reziume: turi viena suni (pirmas patele ar patinas geriau?..), tampi jam "auksciausiu valdymo organu", dresuoji...ir po metu kita...atitinkamai patina arba patele...ir tada pasitelke pirma suni, gero pavyzdzio metodu, dresuojat antraji...pirmasis ji nudominuoja ir jis buna omega...
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 18:04   #188
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
hm...vadinasi viskas panasiai taip, kaip ir maniau....aiskuma..
reziume: turi viena suni (pirmas patele ar patinas geriau?..), tampi jam "auksciausiu valdymo organu", dresuoji...ir po metu kita...atitinkamai patina arba patele...ir tada pasitelke pirma suni, gero pavyzdzio metodu, dresuojat antraji...pirmasis ji nudominuoja ir jis buna omega...
Arba antras nudominuoja pirmą O dėl skirtingų lyčių šunų laikymo tai atrodo Daiva gali papasakot Biškiuką man atmušė norą patiną laikyt
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 18:28   #189
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Arba antras nudominuoja pirmą O dėl skirtingų lyčių šunų laikymo tai atrodo Daiva gali papasakot Biškiuką man atmušė norą patiną laikyt
kodel..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 18:48   #190
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
kodel..?..
Kas kodėl?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 19:18   #191
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Kas kodėl?
kodel/kaip atmuse nora laikyti skirtingu lyciu..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 19:26   #192
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Daiva apsireikš ir pati papasakos Sakė dainos ir šokiai pas ją šiuo metu vyksta
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 19:36   #193
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Ale klausimas, kas geriau, dainos ir šokiais, ar pjautynės, tarp tos pačios lyties šunų
vike jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 19:42   #194
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

tusas pas daiva!!!!

na, bus matyt....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-2008, 20:12   #195
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Ale klausimas, kas geriau, dainos ir šokiais, ar pjautynės, tarp tos pačios lyties šunų
Na jei nuolat kaukia, sienom lipa, kankinas juodai... Nebent reikia turėt, kur per rują vieną padėt. Kitaip tai nebežinau.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008, 03:46   #196
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Bet tai kaukia, lipa visur tai tik porą savaičių, a vot kai pradės pjautis vienos lyties atstovai, tai.. Va, mano kvailelis, gi pjauna visus patinus, kai jaučia, kad gali laimėt. paėmė, ir neįsileido Vaidis vieną dieną Giriaus į namus, kitą kartą grįžau, uosto mane ir urzgia, tipo smirda Girium.. poto nebuvom dar susitikę su broliuku, bet tikiuosi, kad paleidus laukuose bus viskas gerai, kaip ir anksčiau šunų susitikimuose jau irgi problema, su bet kuriuo patinu labai didelė tikimybė, jog susipjaus maniškis.. kad ir su savo nuostabiausiu vaikystės draugu, bokseriuku, jau net vienam kambaryje nebegali būti, iškart eina muštis Vaidis. taigi dabar išskirtinai ieško Vaidylka draugių, ne draugų na namie nėra blogai, ale visgi, kartas nuo karto, susipjauna šunėkai abu
vike jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008, 09:19   #197
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Bet tai kaukia, lipa visur tai tik porą savaičių, a vot kai pradės pjautis vienos lyties atstovai, tai.. Va, mano kvailelis, gi pjauna visus patinus, kai jaučia, kad gali laimėt. paėmė, ir neįsileido Vaidis vieną dieną Giriaus į namus, kitą kartą grįžau, uosto mane ir urzgia, tipo smirda Girium.. poto nebuvom dar susitikę su broliuku, bet tikiuosi, kad paleidus laukuose bus viskas gerai, kaip ir anksčiau šunų susitikimuose jau irgi problema, su bet kuriuo patinu labai didelė tikimybė, jog susipjaus maniškis.. kad ir su savo nuostabiausiu vaikystės draugu, bokseriuku, jau net vienam kambaryje nebegali būti, iškart eina muštis Vaidis. taigi dabar išskirtinai ieško Vaidylka draugių, ne draugų na namie nėra blogai, ale visgi, kartas nuo karto, susipjauna šunėkai abu
Nieko, Bruknė irgi konfliktuoja su odaugeliu patinų ir kalių. Bet tam yra piktieji šeimininkai, kurie duoda į kailį už bardakus. Tikiu, kad greitai baigsis
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-2008, 15:17   #198
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Tiki, kad pradės sutarti duodant į kailį? aš tuom netikiu, tik manau, kad gal bus lengviau valdyt būtent Vaidį šiuo atžvilgiu, bet, kad ims ir noriai bendraus su kitais patinais, tai jau abejoju.. jei jam nepatinka, tai ir viskas, iškart puolimas.
vike jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 11:43   #199
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Na va uzvakar buvom aikstutei ir Hako lb jau keistai elgesi bent jau man.Anksciau jis pribegdavo prie sunu ir dziaugdavosi ir juos laizydavo o si 7dieni grazuolis mano pradejo aikstutei kazkokias vaikiskas riauses.Pradejo haskiuka uz siknos tampyt ir kazkaip nebedraugyskai,nors haskis buvo uz hako pakankamai vyresnis ir pagal ankstini elgesi Hako garbyndavo visus o cia jau kazkokie pykciai.
Tai mazdaug paaiskinau kokia situacija nors sunku zodzius sudeliot tai va ar tai gali reikst kad jis db man su patinais taip elgsis kol vienas koks dydzkis jam i kaili neduos?Nes aikstutei kai pakramte subiniuka haskiuko, Hako lakste visas pasisiauses ir kazkaip man pasirode ar kas ten buvo nzn atrode kad pasistebes laksto su aukstai uzkelta uodega...
Cia jis parode kad duominuoja ar kas cia pas ji per elgesys?
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2008, 12:24   #200
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na va uzvakar buvom aikstutei ir Hako lb jau keistai elgesi bent jau man.Anksciau jis pribegdavo prie sunu ir dziaugdavosi ir juos laizydavo o si 7dieni grazuolis mano pradejo aikstutei kazkokias vaikiskas riauses.Pradejo haskiuka uz siknos tampyt ir kazkaip nebedraugyskai,nors haskis buvo uz hako pakankamai vyresnis ir pagal ankstini elgesi Hako garbyndavo visus o cia jau kazkokie pykciai.
Tai mazdaug paaiskinau kokia situacija nors sunku zodzius sudeliot tai va ar tai gali reikst kad jis db man su patinais taip elgsis kol vienas koks dydzkis jam i kaili neduos?Nes aikstutei kai pakramte subiniuka haskiuko, Hako lakste visas pasisiauses ir kazkaip man pasirode ar kas ten buvo nzn atrode kad pasistebes laksto su aukstai uzkelta uodega...
Cia jis parode kad duominuoja ar kas cia pas ji per elgesys?
Klausyk, tu brūkštelk man sms kai Vingio aikštutėj būnat. Ok?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org