Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-11-2009, 19:06   #81
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Jak na razie piszesz bardzo wymijajaco, mze wiec tak dokladniej, z jakich powodow np.

I jesli nie rozumiem to wytlumacz.
A dlaczego ograniczenie w miescie jest do 50km/h. Dlaczego placimy VAT 22%, 7%, 5%, 3%, 0%, a nie 50%, 34%, 5%, 2% i 0.5%. To sa reguly. Wyznaczone w momencie budowy Wolfdoga i funcjonujace od lat. Jezeli ktos ma inny pomysl moze zbudowac wlasna strone. Tworcy Wolfdoga wymyslili takie.

Wybacz, ale to mniej takie same pytanie, jak robienie obecnie wojny, dlaczego Wolfdog jest niebieski, a nie zielony. I dlaczego tego nie zmienimy. I jaki byl powod takiego wyboru kolorystyki, bo paru osobom sie to nie podoba i nie zgadzaja sie, aby Wolfdog byl niebieski.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Czyli jesli dana hodowla nie bedzie chciala miuec "reklamy" na wolfdogu po przez widnienie jej miotu na liscie to nie musi pozniej wysylac danych, czy moze jest kolejny ukryty zapis, badz nowo dodany?
Jesli hodowla nie chce reklamy to nie musi sie reklamowac. Jesli sie reklamuje wiedzac, ze nie wysle danych to taki hodowca jest zwyklych OSZUSTEM.

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Skoro jest adminem, to niech sie ujawni z checia zamienie z nim pare slowek.
Wiec pisz:
http://www.wolfdog.org/forum/member.php?u=1
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw

Last edited by Margo; 11-11-2009 at 19:12.
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 19:13   #82
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Zerknij na angielskie forum. Juz Grzesiowi tlumaczyl. Ale ten swoje...
Thx. Znalazłem. Zresztą widzę, że na angielskim forum jest nie mniej kontrowersji co do działania bazy niż na naszym.
I te pytanie, pod którym też się podpiszę...
cyt.:"does the Admin have a name??"
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 19:15   #83
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
I te pytanie, pod którym też się podpiszę...
cyt.:"does the Admin have a name??"
http://www.wolfdog.org/forum/member.php?u=1
spytaj sam
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 19:21   #84
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Thx. Znalazłem. Zresztą widzę, że na angielskim forum jest nie mniej kontrowersji co do działania bazy niż na naszym.


Zgadza sie... Znacie stara zasade, ze kazde forum ma swojego trolla? Na Wolfdogu kazda wersja go ma... W kazdym jezyku trafia sie taki typ osoby, ktoremu przeszkadza, ze w nocy jest ciemno, a w dzien jasno i twierdzi, ze to niesprawiedliwe.

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
I te pytanie, pod którym też się podpiszę... cyt.:"does the Admin have a name??"


Wiem, ze nie bedzie sie ujawnial. Mialoby byc oficjalne powitanie i prezentacja, ale go nie bedzie. I mu sie nie dziwie... Polowa zarzutow (takze na tym forum) to zarzuty spowodowane osobista zawiscia/nienawiscia/klamstawami kierowanymi pod adresem konkretnych osob.
Obecnie problemem Rolfow & co jest to, ze nie moga nikomu konkretnemu dokopac i musza dyskutowac o konkretnych sprawach, a nie o tym, ze baza zle dziala, bo Admin ma glupiego psa.
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 19:36   #85
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Społeczności internetowe rządzą się dziwnymi prawami.
Na jednym z tematycznych (nie psich) forów wybuchła mega afera bo w miejscu gdzie spotkało się wielu forumowiczów widziani byli modzi!!! I co się stało? Społeczność była oburzona faktem tej obecności. Wg niej Admin, Modzi nie powinni udzielać się towarzysko tam, gdzie reszta forumowiczów. A Wy się upieracie poznać osobiście. A co to ma za znaczenie? Po co to? Żeby można było ukierunkować swoją złość? Żądania? Taka jest władza Admina, że NIE MUSI. I mnie się to podoba..że dowolne tupanie tego nie zmieni
Admin ma zapewnić funkcjonowanie portalu a nie być spowiednikiem czy workiem treningowym ludzi z problemami.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 11-11-2009 at 19:40. Reason: literówki
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 19:54   #86
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Gaga to masz same złe doświadczenia. Co powiesz na forum, które jest rozbudowane znacznie bardziej niż Wolfdog, gdzie każdy Admin czy Moderator to osoba upubliczniona, która pojawia się na każdym większym spotkaniu. Powoduje to budowanie pozytywnych relacji między użytkownikami, dzięki temu sami siebie mogą nazywać społecznością. To forum rządzi się innymi prawami, głównie z tego względu, że stali bywalcy to konkurenci, i im nie zależy na zdrowych relacjach...stąd mętna atmosfera na forum, wojny, wojenki, często bez żadnych argumentów, zwykłe bicie piany i udowadnianie racji czyli moje na wierzchu być musi i basta.
Pewnie zaraz usłyszę, że takie są zasady i nie muszę się z nimi zgadzać, ale czy założycielom tej strony/bazy/forum nie przyświecała myśl aby taką zdrową społeczność stworzyć.
BTW. nie każdy kto ma inne zdanie jest trollem...
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 20:09   #87
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Gaga to masz same złe doświadczenia.
Ja??? Bardzo Cię przepraszam jeśli mnie pamięć zawodzi ale raczej się nie znamy, skąd więc domniemana wiedza o moich doświadczeniach?


Quote:
Co powiesz na forum, które jest rozbudowane znacznie bardziej niż Wolfdog, gdzie każdy Admin czy Moderator to osoba upubliczniona, która pojawia się na każdym większym spotkaniu.
To decyzja Admina owego forum. Ja nie oceniam czy robi źle, ja w naszym, konkretnym przypadku ZGADZAM się z wyraźną wola Admina o pozostaniu w pewnej anonimowości. Tylko tyle.


Quote:
Powoduje to budowanie pozytywnych relacji między użytkownikami, dzięki temu sami siebie mogą nazywać społecznością. To forum rządzi się innymi prawami, głównie z tego względu, że stali bywalcy to konkurenci, i im nie zależy na zdrowych relacjach...stąd mętna atmosfera na forum, wojny, wojenki, często bez żadnych argumentów, zwykłe bicie piany i udowadnianie racji czyli moje na wierzchu być musi i basta.
Ja nie definiuję społeczności tego forum, innego tez nie. Podałam przykład z innej społeczności. Mogę tez podać z bliższej- z dogomanii. Zdarzyło się, że Admini zostali sfotografowani na wystawie psów i zlinczowani na forum bo śmieli "się bawić" na wystawie zamiast odpisywać na forum.

A mnie wychowano tak, że jak wchodzę do czyjegoś domu to nawet jako stały gość mam się zachowywać przyzwoicie, z poszanowaniem zasad ustanowionych przez gospodarzy. I nie krzyczę, że dzięki mojej obecności mają rozrywkę i mają robić co ja im każę... ale ja jestem chyba zamierzchłe pokolenie

Quote:
Pewnie zaraz usłyszę, że takie są zasady i nie muszę się z nimi zgadzać, ale czy założycielom tej strony/bazy/forum nie przyświecała myśl aby taką zdrową społeczność stworzyć.
A to w spokojnej dyskusji było zupełnie niepotrzebne.


I jeszcze jeden przykład z sieciierwsza w polskim internecie lista dyskusyjna o psach, założona ponad 10 lat temu gdy nie istniały fora. Adminami byli "Tyran" i Tyrania" i wierz mi, że w pewnych momentach demokracja była tam całkiem passe a jednak NIGDY poziom dyskusji z Adminami nie zjechał tak nisko do rynsztoka jak zdarza mi się to widzieć tutaj.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 20:27   #88
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ja??? Bardzo Cię przepraszam jeśli mnie pamięć zawodzi ale raczej się nie znamy, skąd więc domniemana wiedza o moich doświadczeniach?
Miałem na myśli złe doświadczenia z forami. Zbudowałem tą opinię na temat Twoich wypowiedzi, gdzie opisujesz swoje doświadczenia działalności forów int. w dwóch a teraz i trzech przypadkach.

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
A mnie wychowano tak, że jak wchodzę do czyjegoś domu to nawet jako stały gość mam się zachowywać przyzwoicie, z poszanowaniem zasad ustanowionych przez gospodarzy. I nie krzyczę, że dzięki mojej obecności mają rozrywkę i mają robić co ja im każę... ale ja jestem chyba zamierzchłe pokolenie
Myślę, że większość osób tutaj piszących wychowano podobnie. A w/w kłótnie nie wynikają ze złego wychowania, a z chorobliwej walki o swoje interesy co jest po prostu niesmaczne.
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 20:57   #89
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Wojny na wpływy zostaną i będą tym większe, czym mniejsze zaczynają się robić wpływy.
Pozostawmy, trolle, czarne owce , Rolfow & co , pasożyty i złodzieji w spokoju.
Niech Admin zobliguje się dokonać aktualizacji bazy danych do końca listopada.
Niech hodowcy do 20 listopada zobligują się dostarczyć wszystkie wymagane dane.
Niech Admin poda jak dane mają być wysyłane.
Niech on potwierdza otrzymanie takich danych.
Niech w bazie nikt nie wstawia nazwisk nowych właścicieli.
Jeśli taki właściciel będzie miał na to ochotę to uzupełni te dane sam.
Niech listy hodowli i reproduktorów będą pełne .
Można zaznaczyć , który hodowca nie uzupełnia danych.
Admin będzie uzupełniał reklamę miotów tylko dla hodowców spełniających określone kryteria.
Pozostali hodowcy, co nie przesyłają podstawowych danych nie będą mieli reklamy miotów.
Dane podstawowe to : imiona psów, daty urodzenia, nr rejestracyjne, rodzice.
Takie rozwiązanie jest chyba satysfakcjonujące dla wszystkich.

P.S.
Oczywiście moderator nie powinien też wprowadzać do bazy danych informacji nie pełnych lub nie potwierdzonych.

Last edited by wilczakrew; 11-11-2009 at 21:03. Reason: P.S.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:03   #90
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Palpatine View Post
Miałem na myśli złe doświadczenia z forami. Zbudowałem tą opinię na temat Twoich wypowiedzi, gdzie opisujesz swoje doświadczenia działalności forów int. w dwóch a teraz i trzech przypadkach.
A czy ja napisałam, że byłam członkiem którejkolwiek z wymienionych społeczności? I czy napisałam, że są to MOJE doświadczenia?
Odpowiem od razu,żeby zakończyć owo nieporozumienie wynikające z potężnej nadinterpretacji-nie, nie przytaczałam własnych doświadczeń.



Quote:
Myślę, że większość osób tutaj piszących wychowano podobnie. A w/w kłótnie nie wynikają ze złego wychowania, a z chorobliwej walki o swoje interesy co jest po prostu niesmaczne.
Czasem efekty wychowawcze chadzają doprawdy pokrętnymi ścieżkami
Kłopot paru osób z wolfdogiem polega na tym, że nie mogą ścierpieć jego pozycji. I mimo, że najchętniej wznosiłyby toasty na jego "pogrzebie" to wiedza, że muszą tu być żeby funkcjonować w świadomości tej społeczności. A przysłowiowym gwoździem do trumny są próby założenia społeczności konkurencyjnych, które z czasem stają się blogami ich założycieli, pisanymi z szablonie forum.A to boli.Więc wracają tu z kosami na sztorc i żądają oddania kierownictwa.. zupełnie jak w polskich powstaniach: najpierw zrobimy a zastanowimy się post factum
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。

Last edited by Gaga; 11-11-2009 at 21:05.
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:06   #91
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Niech Admin zobliguje się dokonać aktualizacji bazy danych do końca listopada.
Niech hodowcy do 20 listopada zobligują się dostarczyć wszystkie wymagane dane.
Niech Admin poda jak dane mają być wysyłane.
Niech on potwierdza otrzymanie takich danych.
Niech w bazie nikt nie wstawia nazwisk nowych właścicieli.
Jeśli taki właściciel będzie miał na to ochotę to uzupełni te dane sam.
Niech listy hodowli i reproduktorów będą pełne .
Można zaznaczyć , który hodowca nie uzupełnia danych.
Admin będzie uzupełniał reklamę miotów tylko dla hodowców spełniających określone kryteria.
niech,niech,niechniechniechniech.........
Admin to jedna osoba, ktora ma tez swoje wlasne zycie, nie tylko na wolfdogu.
Poza tym Margo juz o czyms wspomniala. Sa jakies tam zasady na tym portalu i koniec.
Jesli chcesz, zeby bylo tak jak to napisales wyzej: stworz wlasna strone i NIECH beda te rzeczy, ktore sobie chcesz.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:10   #92
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
niech,niech,niechniechniechniech.........
Admin to jedna osoba, ktora ma tez swoje wlasne zycie, nie tylko na wolfdogu.
Poza tym Margo juz o czyms wspomniala. Sa jakies tam zasady na tym portalu i koniec.
Jesli chcesz, zeby bylo tak jak to napisales wyzej: stworz wlasna strone i NIECH beda te rzeczy, ktore sobie chcesz.

Ja bym napisała petycję do Zk i prezydenta PR i podpisała w imieniu wszystkich uczestników
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:23   #93
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Niech Admin zobliguje się dokonać aktualizacji bazy danych do końca listopada.
Niech hodowcy do 20 listopada zobligują się dostarczyć wszystkie wymagane dane.
Niech Admin poda jak dane mają być wysyłane.
Niech na świecie nie będzie wojen i wszyscy mają być szczęśliwi.

A poważnie to wydaje mi się, że wszystko zostało precyzyjnie opisane, jakie dane mają być przesyłane. Imię i nazwisko, miejscowość nie są danymi osobowymi... Dane osobowe, to takie dane, które jednoznacznie identyfikują daną osobę. A tak poza tym to.... W sumie można olać ustawę Bo jeśli już powołujemy się na jej treść to:

Code:
 1. Ustawę stosuje się do organów państwowych oraz samorządu terytorialnego,
   a także do innych państwowych i komunalnych jednostek organizacyjnych
   oraz podmiotów niepaństwowych realizujących zadania publiczne.
 2. Ustawę stosuje się również do osób fizycznych i prawnych oraz jednostek 
   organizacyjnych nie mających osobowości prawnej, które przetwarzają dane
   w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów
   statutowych.
 3. Ustawę stosuje się do podmiotów określonych w ust. 1 i 2, które mają siedzibę
   albo miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, 
   nie mają siedziby albo miejsca zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej
   Polskiej, a przetwarzają dane przy wykorzystaniu środków technicznych 
   znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Z uwagi na to, ze wolfdog nigdy nie byl finansowany z reklam, nigdy nie pobrano zadnej oplaty za umieszczenie danych, to nie kwalifikuje sie pod zaden z 3. punktow.

Ale jeśli uznamy dobrą wolę i chęć spełnienia wymogów ustawy, której zaznaczam ponownie, jako projekt hobbystyczny obecna baza danych spełniać nie musi, to nie zabrania się zbierania danych takich jak podstawowe dane właścicieli. Zresztą to też wszystko zależy od samego hodowcy, wystarczy, że w podpisywanej umowie z nowym właścicielem doda podpunkt "Nabywca wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie serwisu internetowego wolfdog.org" i po problemie. Hodowca może wysłać dane i powinnien zadbać, żeby było wszystko ok, a jeśli nie to oczywiście wtedy sam decyduje się na usunięcie jego miotów z zapowiedzi.

A i gratuluję Grzesiek, że awansowałeś już do tytułu Projektant baz danych i wiesz lepiej, jak ona działa niż jej pierwotni twórcy.
__________________
"It's too bad that stupidity isn't painful.” Anton LaVey

Last edited by Huan; 11-11-2009 at 21:42. Reason: ucieklo kilka slow na koncu
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:24   #94
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Niech Admin zobliguje się dokonać aktualizacji bazy danych do końca listopada.
Niech hodowcy do 20 listopada zobligują się dostarczyć wszystkie wymagane dane.
Niech Admin poda jak dane mają być wysyłane.
Niech on potwierdza otrzymanie takich danych.
Niech w bazie nikt nie wstawia nazwisk nowych właścicieli.
Jeśli taki właściciel będzie miał na to ochotę to uzupełni te dane sam.
Niech listy hodowli i reproduktorów będą pełne .
Można zaznaczyć , który hodowca nie uzupełnia danych.
Admin będzie uzupełniał reklamę miotów tylko dla hodowców spełniających określone kryteria.
Pozostali hodowcy, co nie przesyłają podstawowych danych nie będą mieli reklamy miotów.
Dane podstawowe to : imiona psów, daty urodzenia, nr rejestracyjne, rodzice.
Takie rozwiązanie jest chyba satysfakcjonujące dla wszystkich.

P.S.
Oczywiście moderator nie powinien też wprowadzać do bazy danych informacji nie pełnych lub nie potwierdzonych.
Admin ma dobry pomysl.... Grzesiek, skoro masz tyle wolnego czasu to prosze:
tu masz baze danych
http://www.wolfdog.org/pol/dbase/

Sprawdz wszystkie karty psow - jest ich tylko troche ponad 12.000. Napisz do wszystkich hodowcow, ktorzy maja braki. Skompletuj te dane, potwierdz. Wydrukuj potwierdzenia - oczywiscie notarialne, bo inne sie nie nadaja (nie w erze photoshopa). Nowych regul nie musisz tworzyc - wystarcza stare - nie chodzi o zebranie kilku postawowych danych o ktorych piszesz, bo dane maja byc PELNE.
Daj znac jak skonczysz (oczywiscie obiecaj nam oficjalnie, ze przed koncem roku sie wyrobisz - chocby przyszlego)....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 21:48   #95
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wojny na wpływy zostaną i będą tym większe, czym mniejsze zaczynają się robić wpływy.
Pozostawmy, trolle, czarne owce , Rolfow & co , pasożyty i złodzieji w spokoju.
Niech Admin zobliguje się dokonać aktualizacji bazy danych do końca listopada.
Niech hodowcy do 20 listopada zobligują się dostarczyć wszystkie wymagane dane.
Niech Admin poda jak dane mają być wysyłane.
Niech on potwierdza otrzymanie takich danych.
Niech w bazie nikt nie wstawia nazwisk nowych właścicieli.
Jeśli taki właściciel będzie miał na to ochotę to uzupełni te dane sam.
Niech listy hodowli i reproduktorów będą pełne .
Można zaznaczyć , który hodowca nie uzupełnia danych.
Admin będzie uzupełniał reklamę miotów tylko dla hodowców spełniających określone kryteria.
Pozostali hodowcy, co nie przesyłają podstawowych danych nie będą mieli reklamy miotów.
Dane podstawowe to : imiona psów, daty urodzenia, nr rejestracyjne, rodzice.
Takie rozwiązanie jest chyba satysfakcjonujące dla wszystkich.

P.S.
Oczywiście moderator nie powinien też wprowadzać do bazy danych informacji nie pełnych lub nie potwierdzonych.
Grzesiek, skończ już wreszcie kopać się z koniem . To przestaje być śmieszne, a zaczyna być żałosne
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 22:01   #96
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Admin ma dobry pomysl.... Grzesiek, skoro masz tyle wolnego czasu to prosze:
tu masz baze danych
http://www.wolfdog.org/pol/dbase/

Sprawdz wszystkie karty psow - jest ich tylko troche ponad 12.000. Napisz do wszystkich hodowcow, ktorzy maja braki. Skompletuj te dane, potwierdz. Wydrukuj potwierdzenia - oczywiscie notarialne, bo inne sie nie nadaja (nie w erze photoshopa). Nowych regul nie musisz tworzyc - wystarcza stare - nie chodzi o zebranie kilku postawowych danych o ktorych piszesz, bo dane maja byc PELNE.
Daj znac jak skonczysz (oczywiscie obiecaj nam oficjalnie, ze przed koncem roku sie wyrobisz - chocby przyszlego)....
Niestety nie mogę Małgosiu zacząć bo nie mam odpowiednich uprawnień i nie widze wszystkich danych na kartach psów. ( np. numerów rejestracyjnych )

Jak dojdziecie Małgosiu wszyscy do wniosku, że pomoc jest Wam konieczna to ja nie widzę w tej kwestii przeszkód.
Bardzo chętnie pomogę i nie jest to powodem do tego abyście byli złośliwi.
Chciałem swoją enerię spożytkować w zupełnie inny sposób .
Mogę zacząć nawet od dziś sprawdzać te ponad 12.000 kart psów.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 22:07   #97
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

i 20 listopada nastanie ład i porządek... i wszyscy odetchną z ulgą, przede wszystkim Admin

Wielkie uffffffffff.......
(bo przecież nie rzuca się słów na wiatr)
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 19:39   #98
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
A czy ja napisałam, że byłam członkiem którejkolwiek z wymienionych społeczności? I czy napisałam, że są to MOJE doświadczenia?
Ok. Przepraszam że zbyt dalekie idące wnioski wyciągnąłem. Nie chciałem Ciebie ani nikogo innego urazić. Gdy czytam odpowiedzi na niektóre pytania zawsze mam wrażenie że odpowiedzi przepełnione są emocjami.

Tak się zastanawiam, "nowy" jestem i nie rozumiem jeszcze wielu spraw...ale czy Margo, Gaga i Narvana to jakieś kółko wzajemnej adoracji, lub jesteście spokrewnione? Gdy czytam ten temat i wiele innych to zawsze jedna jest adwokatem drugiej i nie bardzo rozumiem tą zależność.
No offence ofors
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 19:49   #99
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Nie wiem czy w dobrym temacie, bo coś tu...

Ktoś coś zrobił z dodawaniem moich fotek w wilczaku jesiennym
Proszę o naprawienie.
Fotka Dory też zniknęła
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 19-11-2009, 19:31   #100
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

http://wolfdog.org/drupal/pl/gallery/pic/110559/ Pomylka, powinna byc "Kala i Kanti" Co by sie nie pomylic, ktora to ktora
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org