Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-04-2014, 17:18   #161
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Sie troche naprosimy o wrzucenie info, w koncu w polowie tez nasze dzieci wiec mozemy a zalezy nam by mialy one prawdziwe info

Dwojka z dzieciakow z miotu Gorthan K wciaz nie ma wpisanych numerow chipow, wszystkie numery zostaly przeslane w tej samej wiadomosci, prosilibysmy o uzupelnienie. Do tego Gorthan Kraken Kragdob ma zle wpisane imie, zamiast Kragdob jest Krakdob, niby jedna literka ale roznica jest.

Włoskie chłopaki Argo, Altair i Akim maja zla date urodzenia, powinno byc 15.08 a nie 25.08.

I jeszcze dzieciaki z S Lupusek. W tej sprawie wysylalam maila ale mimo pojawienia sie innych informacji to sie nie zmienilo. W bazie sa 4 dzieciaki ale tylko Secchi ma wpisane imie. Oprocz niego jest jeszcze chlopak Seth Lupusek i sunia Sajani Lupusek. Trzeci chlopiec niestety zmarl zanim dostal imie, powodem smierci byl wypadek. Maluchy urodzily sie 18 grudnia a nie dzien pozniej.

Co do Ura, przeslalismy skan nowego badania oczu i przy okazji sie z nim przypominamy

z gory dziekujemy za wprowadzone info
__________________
Ja & Urciowaty

Last edited by avgrunn; 05-04-2014 at 08:34.
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-2014, 12:51   #162
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

No to tym razem ja... czy da się usunąć zdjęcie z bazy danych? Jeśli tak to kto posiada taką moc?

Pytam, bo pewien zagraniczny użytkownik WD był na tyle miły, że wrzucił zdjęcie Hooxie (AWARIA Spiderwolf) do galerii Cresila...
Nie wiem czemu, bo to nawet nie jego zdjęcie, no ale cóż

Jeśli baza ma być źródłem wiarygodnych informacji to dobrze byłoby móc coś robić z takimi pomyłkami.
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 16-06-2014, 16:09   #163
szodasi
Junior Member
 
szodasi's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brwinów
Posts: 149
Default

Jakiś czas temu wysłałam informacje (+ skan rodowodu), że zarówno Atman jak i Aroon (Barbelo) dostali prawa hodowlane.. I znikło "nie" w "prawa hodowlane" a pojawiło się " ???" . Nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć ;P I co mam zrobić, żeby się jednak pojawiło "TAK" ?
__________________
Aroon ( Barbelo Wilczy Duch )
Atman NEMO ME IMPUNE LACESSIT
szodasi jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-2014, 11:43   #164
Joanna
Tmave Zlo
 
Joanna's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Kopana k/W-wy
Posts: 1,196
Send a message via Skype™ to Joanna
Default

Quote:
Originally Posted by szodasi View Post
Jakiś czas temu wysłałam informacje (+ skan rodowodu), że zarówno Atman jak i Aroon (Barbelo) dostali prawa hodowlane.. I znikło "nie" w "prawa hodowlane" a pojawiło się " ???" . Nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć ;P I co mam zrobić, żeby się jednak pojawiło "TAK" ?
Nie oczekuj zbyt wiele i wiedz, że w bazie psy raz mają prawa hodowlane, a raz nie. "Samo" się robi. I nie dotyczy to sytuacji, kiedy przekroczyły już wiek, w którym prawa hodowlane tracą automatycznie.
Niestety, baza kuleje i - co najgorsze - bez odzewu pozostają informacje o chęci pomocy w przywróceniu jej do dawnej świetności.
__________________
Joanna jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2014, 11:47   #165
szodasi
Junior Member
 
szodasi's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brwinów
Posts: 149
Default

Kurcze no.. wysłałam skany rodowodu, skan potwierdzenia założenia hodowli w zkwp co jeszcze trzeba dodać, żeby było widać, że psy posiadają prawa hodowlane??
__________________
Aroon ( Barbelo Wilczy Duch )
Atman NEMO ME IMPUNE LACESSIT
szodasi jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2014, 12:11   #166
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Spokojnie, w bazie nie ma tak ze wyslesz i jest trzeba sie naczekac. Zreszta baza to nie wyrocznia, to ze tam bedzie widnialo ze psy nie sa hodowlane to nic nie znaczy, jak psy wg zkwp maja prawa hodowlane to maja i wpis w bazie tego nie zmieni.

Ostatnio z bazy zniknelo kilka hodowli, ktore wciaz hoduja natomiast widnieja hodowle ktore nie maja suk hodowlanych albo wciaz nie wiedza czy beda hodowac czy nie, jak widac baza jest nieobliczalna. :P
__________________
Ja & Urciowaty
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-2014, 12:36   #167
szodasi
Junior Member
 
szodasi's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brwinów
Posts: 149
Default

Wielka szkoda, że ta baza tak podupadła ;/ Bo to ogrom wiedzy o psach
__________________
Aroon ( Barbelo Wilczy Duch )
Atman NEMO ME IMPUNE LACESSIT
szodasi jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-2014, 20:53   #168
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Hi, bardzo proszę o usunięcie Chantalki z tej wystawy http://wolfdog.org/pl/shows/id/4529 nas tam nigdy nie było
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2014, 18:52   #169
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by szodasi View Post
Kurcze no.. wysłałam skany rodowodu, skan potwierdzenia założenia hodowli w zkwp co jeszcze trzeba dodać, żeby było widać, że psy posiadają prawa hodowlane??
Wyslij badania na dysplazje. Bez tego i w "dawnych czasach" pies nie byl wpisywany jako hodowlany...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-2014, 16:16   #170
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default Żart

Ej, kto sobie jaja robi, bo nie ja.......... http://www.wolfdog.org/pl/shows/id/5634
mnie tu nie było ani nie ja to dodałam Ja byłam w Ustroniu (tak tym w górach)
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-2014, 18:40   #171
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Graba, właśnie Cię miałam uprzejmie poprosić na priv, żebyś dodawała wszystkie psy z katalogu, a nie tylko swoje, babo jedna :P Wysłałam już kompletne wyniki do bazy, łącznie z BIS-ami.

Tak mi się nasunęło w ramach samopomocy chłopskiej: może dodając wyniki wpisujmy wszystkie psy z katalogu ( i tylko te), nawet bez ocen, jeśli jesteśmy na jakiejś wystawie. Potem jest dużo łatwiej uzupełniać dane następnym osobom, które mają resztę wyników. Ja tak nie raz po kimś uzupełniam, to się straszny bałagan robi, bo trochę jest ,trochę nie ma, są psy nadprogramowe których na wystawie nie było i jak się je wyrzuca, to znikają inne które były itd.

Mam pytania sztuk dwa do kogoś mądrego, kto ma jakiekolwiek przełożenie na bazę od strony technicznej:
1) może dodać do listy ocen wystawowych NDO? Dyskwa, (szczególnie po ostatnich zmianach w regulaminie wystaw), a "nie do oceny" to jest ogromna różnica...
2) może dodać do listy tytułów BIS Honorary Class? My tego nie mamy ale inne kraje tak, np Słowacja
Ja się tak teoretycznie mądrzę, bo nie wiem ile to z techniczno-informatycznego punktu widzenia zmian i roboty.
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-2014, 18:53   #172
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Bajka View Post
Graba, właśnie Cię miałam uprzejmie poprosić na priv, żebyś dodawała wszystkie psy z katalogu, a nie tylko swoje, babo jedna :P Wysłałam już kompletne wyniki do bazy, łącznie z BIS-ami.

Tak mi się nasunęło w ramach samopomocy chłopskiej: może dodając wyniki wpisujmy wszystkie psy z katalogu ( i tylko te), nawet bez ocen, jeśli jesteśmy na jakiejś wystawie. Potem jest dużo łatwiej uzupełniać dane następnym osobom, które mają resztę wyników. Ja tak nie raz po kimś uzupełniam, to się straszny bałagan robi, bo trochę jest ,trochę nie ma, są psy nadprogramowe których na wystawie nie było i jak się je wyrzuca, to znikają inne które były itd.
Bajka, teraz to ja nie wiem czy to Ty napisałaś czy ktoś się podszył pod Ciebie.... No skoro ktoś może wchodzić na WD jako Graba nie będąc mną i dodawać tu coś, to sorry, czy ty jesteś Bajka, czy PSEUDO???


P.S. Czyli ktoś może do mnie pisać na priv i dostawać wiadomość niby od Graby????? Dobre sobie, ja przez privy nigdy z nikim nie piszę...
__________________

http://darwilka.blogspot.com/


Last edited by GRABA; 08-07-2014 at 18:56.
GRABA jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org