Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Veisimas

Veisimas Informacija apie veisimą, selekciją ir vadas....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-07-2008, 22:16   #14
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

o kam reikalinka penkiolika veisliu, kurios skiriasi kazkokiais nezymiais pozymiais, bet isskiriamos i skirtingas veisles ir tik pasunkina pasirinkima..?..rusai pamate karelu lokinius sunis/laikas ir pasake: "ir mums tokiu reikia" ir atsirado rusu europines laikos....cia noras ieiti i istorija, savimeiles tenkinimas ar dar kas..?..man asmeniskai penki simtai veisliu - per daug....ir tikrai nieko pries, jei nebutu ju tiek daug kad po to nereiktu skaityti: "kitos labai panasios veisles yra ..., ..., ..., ..., ... ir ... . skiriasi jos kailio atspalviais"..
manau, kad galima gerinti veisle ir arteti prie to standarto ir be vartojisko poziurio i sunis....pilnai sutinku, kad sunu veisimas turi buti ne verslas, o hobis..(ta ir noriu pasakyti ir sakau..)..taciau daugintojai, mano nuomone, yra tie, kurie is sunu uzsikalineja pinigus neziuredami i ju sveikata...ir nesvarbu ar ziuri i genetika ir ar ju tikslas, salia pinigu, yra veisles gerinimas...


p.s. o kas liecia kieminukus....visi sunys, kuriuos turejau, buvo atklyde, rasti, pasigauti ar is kaimynu uz buteli "nusipirkti"....ir itin ilgai nesuvokiau kam zmones perka sunis, kai yra tokia begale ju benamiu....ir kas dar del mano suns isigyjimo....yra zmoniu, kurie zeninasi desimtis kartu iki pat grabo lentos, yra tokiu, kurie viena karta ir i grabo lenta kartu atgula....taip ir man su suniu....Savo Suni as jau turejau ir dabar turiu...kitaip....tad kito man nereikia....gal, jei turi du sunis, kuriu amzius skiriasi, netekus vieno ju, viskas yra kitaip....bet man suns nereikia....tam reikejo nemazai laiko suvokti...
auuuu jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org