Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-02-2011, 12:37   #1
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default Karamelinė Atika

Tik ką turėjom malonumo susipažinti su nauja vilkšuniuke
Iš Čekijos į Vilnių Atika (Cara Mela Waawanyanka) atvyko paskutinėmis praėjusių metų dienomis ir, atrodo, jau tvirtai užsikariavo vietą savo naujųjų šeimininkių - Aistės ir Daivos - širdyse
Tikiuosi Aistė tuoj ateis su nuotraukomis ir pasipasakos daugiau. O mes lauksim mažės parodose, renginiuose (ir svečiuose )

Beje, Atika yra I vados teta Nerealiai, a?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 12:48   #2
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Kadangi jau turim temą, prisistatome ir tikimės priėmimo į Lietuvos CS gretas Pradžiai įkeliu kelias nuotraukas. Jei bus norinčių susipažinti gyvai - laukiam laukiam pasiūlymų






AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 18:55   #3
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

ale kokia kopija - viena veislyna labai primena nu va tau ir genetika - matos giminyste stipriai.
Sveikinam - ir kvieciam i kluba
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 19:49   #4
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Daiva, gal ne paslaptis, kokį veislyną primena? Įdomu
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 10:04   #5
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by AisteM View Post
Daiva, gal ne paslaptis, kokį veislyną primena? Įdomu
Spėju - Jantarowa Wataha?
Oi, gi ir Amber wolf sūnus LT gyvena Žodžiu, vieni giminės aplinkui
__________________
Walkiria Girios dvasia


Last edited by Vaiva; 06-02-2011 at 10:06.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 10:28   #6
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aiste, sveikinu pagaliau išsirinkus ir sulaukus vilkšunytės labai graži mergaičiukė. Beje, kodėl Atika? (man iškart viena Klaipėdos grupė galvoje sukasi, ir niekaip kitaip ) Kaip suprantu jau anksčiau parsivežėt, tai kaip įspūdžiai, kaip namie, kieme elgiasi? Beje, ieškojau pagal vardą duombazėje, tai gimus ji lapkričio pabaigoj, ar ne? Vaiva ten gal kažką sumaišė dėl parsivežimo laiko, ar jūs taip anksti ją ir parsivežėt iš Čekijos?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 13:23   #7
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Vike, dėkui už sveikinimus Kodėl Atika? Net nežinau tiesą pasakius kažkada galvojau apie vardus ir atėjo į galvą, tik vėliau išsiaiškinau, kad yra dar ir muzikos grupė tokia Ji gimus 2010.11.22, parsivežėm 5 savaičių su trupučiu - visišką kūdikį Įspūdžių turim visokių - nuo pykčio už sugraužtą telefoną ir kitus daiktus iki džiaugsmo nuo rytinio pabudimo kartu su ja. Šiaip mergina su labai stipriu charakteriu ir ryškia savo nuomone apie viską. Bet kažkaip bandom susikalbėti. Šiandien buvom pasižmonėti antakalny, Atika labai gerai sutaria su kitais šunimis, draugiškai reaguoja į svetimus žmones. Jau nebijo mašinų, o į nepažįstamus šunis ir žmones susidomėjus žiūri ir laukia, kada eisim susipažinti Dėl to džiaugiuosi, nes pradžioj buvo bailiukė.
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 20:52   #8
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

manau ji labai normalus, nekeliantis problemu cekas- nes motina ner stipraus charakterio- svelni butybe- as ja asmeniskai pazistu, o tevas irgi ner labai stiprus- ji specialiai dresavo kad bonitacija praeit, tai ko gero su ja susidorot turetumet lengvai cia ne kaip kai kuriu tevu vaikai - velniu priede.
o grauzimai- cia tik pradzia bus dar ne tiek reikia dabar pasizabot kantrybe ir nuskaiciuot nuostolius kaip paciu klaida- ne ten padejot tai suo ir sunaudojo- nieko ismokys mergiote tvarkos namuose ))
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-2011, 21:54   #9
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Labai grazi mergaite
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 09:35   #10
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Quote:
Originally Posted by AisteM View Post
Šiandien buvom pasižmonėti antakalny....
Tai gal ir gyvenate antakalnyje? Butu labai smagu susitikti kuri vakara,nes mes gyvename antakalnio gale, prie sauletekio.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 10:12   #11
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

bus dar tų telefonų (sugraužtų) o rytinis pabudinimas tai jėga, tik bent jau Vaidis anksčiau ne budindavo mane, o terorizuodavo, atseit jam siaubiiiingai reikia keltis penktą ryto.. Atika tikiuos ne taip daro
O kodėl jūs ją taip anksti, penkių savaičių, parsivežėt jau namo?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 17:43   #12
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
bus dar tų telefonų (sugraužtų) o rytinis pabudinimas tai jėga, tik bent jau Vaidis anksčiau ne budindavo mane, o terorizuodavo, atseit jam siaubiiiingai reikia keltis penktą ryto.. Atika tikiuos ne taip daro
O kodėl jūs ją taip anksti, penkių savaičių, parsivežėt jau namo?
nes ilgiau ceku veisejai suniuku nelaiko-.. islaidos- kam sert, kam skiepint, kam nukirmint ar socializuot- va ismoko est pirmas skiepas ir vualia, prasom pasiimkit ( ir dar LABAI pyksta, jei prasai palaikyti ilgiau suniuka, mazdaug GI jis eda, kakoja ir juo uzsiimt reikia ) jau slovakai geresni siuo atveju, ten jaunesnio nei 7 savaiciu nelabai gausi.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 18:19   #13
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Ooo siaubeli aš suprantu, kad tai vargas veisėjui - skiepai, maistas, socializacija šuniukų, bet reiktų žiūrėt šuniuko gerovės, neabejoju, kad Vaidosas tik dėl mamytės kieto auklėjimo išmoko žaist su šunimis, bendraut, žino kas jam galima, ir kas ne.. Keista, negi šuniukų išdalinimo laikas taip skiriasi nuo šalies? Lietuvoje net nelabai tegirdėjus aš, kad jaunus tokius atidavinėtų.. ar aš per mažai girdėjus gal apie tai?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2011, 18:47   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Ooo siaubeli aš suprantu, kad tai vargas veisėjui - skiepai, maistas, socializacija šuniukų, bet reiktų žiūrėt šuniuko gerovės, neabejoju, kad Vaidosas tik dėl mamytės kieto auklėjimo išmoko žaist su šunimis, bendraut, žino kas jam galima, ir kas ne.. Keista, negi šuniukų išdalinimo laikas taip skiriasi nuo šalies? Lietuvoje net nelabai tegirdėjus aš, kad jaunus tokius atidavinėtų.. ar aš per mažai girdėjus gal apie tai?
deja, pamirsk ten tokie dalykai "neaktualus", cekai apskritai labai daug isveisia suniuku ir turi va nusistate tokias taisykles kad nuo 5 savaiciu von ir viskas. Tik vat as pati bijociau imit toki jauna suniuka ne vien del socialiniu dalyku bet del sveikatos- yra atveju kai suniukai nugaista del neisvarytu kirmeliu ar trukstamu skiepu- viska tai lemia amzius, kada suniukas pasiimamas nuo mamos.
Harka as emiau 7 savaiciu ir tai buvo LABAI pasipiktine kad dar tiek laiko ji sedes pas juos.
LT draudziama jaunesnius nei 6 savaites, o jei veisejas nori but uzsitikrines, kad suniukas nepasigaus kokios zarazos ir skiepina du kartus tai gaunas maziausiai 2 menesiai - ty dideles veisles, o mazos tik nuo 3 pradeda iseidinet. Lenkijoje tas pats, Vokietijoje net ir dideles tik nuo dvieju menesiu eina ( jei neklsytu)
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 09:01   #15
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Sauliau, gyvenam netoli Rokantiškių, bet ir Saulėtekis mums prie pat. Labai smagu būtų susitikt, susipažint!
Didelės diskusijos dėl tokio jauno šuniuko pasiėmimo Taip, man irgi buvo keista, kad veisėjai patarė tokią mažą pasiimti. Bet, iš kitos pusės, kiekvienas veisėjas turi savo metodiką, patirtį ir ne iš piršto laužia sprendimus. Tokia mano nuomonė. Kol kas Atikai viskas gerai, kas liečia mažo šuniuko paėmimą - gavom ją nukirmintą ir su pirmuoju skiepu. Ir dabar ji sveika gyva Vienintelis dalykas, ko trūksta - bendravimo su kitais šunimis, bet mes ieškom panašaus aktyvumo bei temperamento šunų, su kuriais ji išpildytų šitą trūkumą. Suprantu, kad daugeliui tai atrodo šuniuko "atplėšimas" nuo motinos ir panašiai, bet aš linkus pasitikėti veisėjų sprendimu. Jie kaip žmonės man pasirodė protingi ir patikimi. Vien jų dviejų kalių išauklėjimas ir elgesys man paliko tik teigiamą įspūdį
Vike, tikiuosi daugiau sugraužtų telefonų nebus - brangus malonumas Nekalbant apie tapetus, lovą ir pan. O rytinis mūsų pabudimas būna malonus - padėta galva ant lovos krašto ir intensyvus žvilgsnis: jau keliamės? Tada ilgas pasikasimų ir meilės ritualas ir kelionė laukan Greit ji suprato, kad žmogaus žadint negalima
AisteM jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 13:31   #16
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nuu Aiste- vienas nukirminimas yra per mazai. Veisejus as labai gerai pazistu jie labai meilios butybes ir geri mano pazistami. Tad saunu jei tau taip ir pasirode, bet Cekijos metodika atidavinet tokius jaunus suniukus duoda kitokius ir daznokai neigiamus rezultatus- as is karto siulyciau dabar ja nukirminti dar karta ( is skaudzios draugu patirties sakau), kad nebutu bedu-isiklausyk ka sako forumieciai- pravers, nes manau daznokai isiklausyt teks, kadangi daznai neveiks emailai i Cekija.
kitose salyse suniukai buna nukirminti maziausiai 2 kartus ir du kartus paskiepinti.
o bendravimus su sunimis gali taikyti eidama i suniuku mokyklele, kuriu Vilniuje tikrai apstu, o tai cekui yra labai svarbu- ismokti bendrauti su sunimis- tai manau kad dideliu bedu is ties tai nesudaro turint visas mokymo galimybes po nosimi.

bus ir tu telefonu ir dar brangesniu dalyku- siulau is anksto tam pasiruosti.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 13:59   #17
bite
Junior Member
 
bite's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Vilnius
Posts: 105
Send a message via Skype™ to bite
Default

jau ko ko, bet forumieciu, kurie cia sunis laiko jau velniai zino kiek metu tikrai reiketu paklausyt... o tai kad veisejai jum paliko gera ispudi dar nereiskia, kad viskas yra gerai... nezianu susidariau ispudi, kad merginos labai jaunos ir greitai uzsikabina uz kazko vieno ir daugiau nieko neklauso... sunkus tas suo cekas...sunkus... pamatysit...tada bus ka daryt ka daryt...visada taip buna... mhm...

no offence, bet suniuko gerove jums turi rupeti labiausiai, o ne kaip jum patinka veisejai, todel siulyciau apgalvot viska ka isgirstat, o ne stovet prie vienu vartu.
bite jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 14:53   #18
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Nu jo, tas telefonas tai dar smulkmena pasirodys Pas mus didziausi praradimai buvo, kai parazitelis ismoko duris atidaryti, tai pora kartu prauze, taip sakant, vesulas po buta Bet siaip sarasas pastoviai pasipildo, tik apsizioplini, ir ziurek jau kazko nera. Paskutini karta patvarke arbatinuka elektrini.
Zuvedra jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 14:57   #19
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

pvz. pas mane dabar namuose yra Kuti dukra Bite - nu jai daznai kliuva dantys net kai esi namuose- ir to pasekmes apgrauzta sofa- ka ji padare... prabegdama pro sali sugrazutos sluotos, tapkes, batu raisteliai - kas idomiausia batai padeti nepasiekiamoje vietoje. ir .... is technikos - klaviaturos laidas ( bet klava veikia)
labiausiai nukentejau nuo vaidilkos kai jis suede masinos dureles is vidaus - dar kazkur forume foto buvo. dar kentejo masinos saugos dirzai, duru rankeneles, ir siaip viskas kas kliuva. masinoje cekas saugiausias kai yra narve.
ir tai cia tik geleles jei turi ceka tai automatiskai susitaikai su tokiomis "netektimis"
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 15:03   #20
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Daiva, su nukirmelinimu kaip ir viskas tvarkoje - atvažiavus iškart skambinom veterinarei ir ji susakė kaip ką padaryt, tad šios problemos kaip ir nėra O dėl šio forumo - būtent dėl patirties ir patarimų čia vaidenuosi Tiek atradus šią veislę šis forumas buvo man svarbus ir įdomus, o dabar - dar svarbesnis. Kiekviena skirtinga nuomonė yra man svarbi, nes tai padeda spręsti problemas ir jų išvengti.
O dėl jos tokio ankstyvo pasiėmimo, kaip jau minėjau - man irgi tai atrodė keistai, bet perkant šunį pasitikiu žmonėmis, kurie užsiima veisimu ir žino, ką daro. Kaip ir visose gyvenimo situacijose - kiek žmonių, tiek nuomonių. Jei veisčiau asmeniškai, taip anksti šuniukų neatiduočiau į naujus namus. Bet neturiu teisės kritikuoti kitų veisėjų sprendimų, nes tai yra jų kompetencija ir apsisprendimas. Yra kaip yra - Atika pas mus atkeliavo gal ir per anksti, bet manau, jog verta labiau koncentruotis į ateitį ir stengtis jai kompensuoti per trumpą laiką su motina.
Bite, nežinau kodėl man pasirodei kiek priešiškai nusiteikusi, bet nereikia manęs smerkti Pasiėmiau šuniuką tada, kada galėjau ir kada man buvo leista. O aš puikiai girdžiu kiekvieną forumietį, nes jo nuomonė man svarbi. Neužsikabinau už vieno tam tikro dalyko - čeką įsigijau ne apimta emocijų ar žavesio. Tai buvo svarstyta labai ilgai, todėl žinau, kad čekas - sunkus šuo, bet būtent tokio ir ieškojau: šuns - asmenybės. Ne laukiančio kažkokios tavo komandos išplėstom akim, o reikalaujančio užsitarnauti jo pagarbą bei pasitikėjimą Ir taip, šuns gerovė man yra svarbiausias dalykas, bet jei aš gerbiu veisėjų sprendimą ir jo nekritikuoju, tai dar nereiškia, jog besąlygiškai sutinku su jų nuomone ir ją laikau teisingiausia
AisteM jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org