Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-10-2007, 11:49   #1
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default Pliurpalų tema - prognozuojamas didelis populiarumas :)

Quote:
Aš nekalta, nėra pliurpalų temos
Kaip suprast Vykiui palieki, jugi tu laikais pati teises, ne? Ir ar tikrai tokia maža? (prisimenu kelionę kažkur su wolfin.. gale į jos senąjį opeliuką tilpau su trimis vilkais..)
Bet tai jau kaaaaip fainai (čia aš tyliai tikiuosi, kad atlėksit daba jau iki pajūrio )
Seniai tokios temos reikėjo. Ne, teisių aš dabar tai nesilaikau, mat darbai yra prispaudę. Be to, Vykis tai vairuot moka, tik popieriuko neturi, jam paprasčiau Aš irgi artimiausiu laiku planuoju
Mašiniukas - dviejų durų Seat Cordoba, patikėk, tikrai laaabai mažas. na nebent gale sėdi labai liesas mažas žmogutis ir du labai nedideli vilkeliai... Gal tada... (nuo minties ištinka lengvas klaustrofobijos priepuoliukas)
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2007, 14:10   #2
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na smagiausia tai, kad jūsų šeimyna telpa ir keliaut daba galėsit
Man gėda dab šitoj temoj rašyt, nes jaučiuosi pliurpalas
vike jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2007, 14:44   #3
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Na smagiausia tai, kad jūsų šeimyna telpa ir keliaut daba galėsit
Man gėda dab šitoj temoj rašyt, nes jaučiuosi pliurpalas
Tai tu, brangioji, ir esi pliurpalas Nėra čia ko gėdytis
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2007, 00:38   #4
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

jo paziurejau duomenis-na ka gi teks vilkiukstei pateisinti visur talpaus vilko varda

na pasigirsim ir mes-praturtejom -t.y. paemem paskola ir turim nauja melyna vel opeli vectra tik si karta universala. jau galima laistyt po technikines ir su "blekom".
zodziu sunys tures gera bagaznika, o veliau jauciu ....tradiciskai ir i vidu sukeliaus
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2007, 10:55   #5
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aik jau, padaryk greičiau grotas ir nekeliaus į vidų..
Mane tai begalo erzina plaukai mašinoje, tik nuo jų nedingsti, nes tenka arba draugės senbernarą pavešt, arba Girių, arba dar ką nors.. tada ir vėl valyt mašiną iškart reik.. O Vaidylka tai labai pripratęs važiuot bagažnike, net nenori jis viduj važiuot, jam ten ramu, daug vietos
vike jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 11:25   #6
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Norėčiau su Jumis pasidalinti šunų išstatinėjimo parodoje pradžiamoksliu Autorius redakcijai žinomas Cituoju:

"...mes žinom, kad geriausios priemonės karšt vikeliams vilną yra lituoklis, atviri laideliai ir diržas, stovės jinai man kaip žvakė ir kailis bus purus pašišiaušęs, žinom mes kaip iš beviltiškų padarų čepionus gamint."

Nėr už ką
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 12:19   #7
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

o man va....kyla gresme isigyti haske....balta poliarine lape su skirtingom akim ir traumuotu budu....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 15:31   #8
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

O kas jos būdui? Iš kur ta šmaskė? Pasakokite, pasakokite
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 15:46   #9
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

aj, viena diena klaidziojau po parduotuves dujnes ieskojau ir galvoju va uzeisiu i kika paziuret kas ten per....akropoli radau skunka, tai idomu buvo ka rasiu kikoj prie banginio....ir radau keturis haskius....viena is ju buvo balta balta...su skirtingom akim....netrysko tuo vaikisku susidomejimu ir gyvenimo dziaugsmu (kiek tai imanoma kikinem salygom)....po to akitaa is flora ir fauna forumo papasakojo, kad ta baltoji yra is daugintoju lenkijos....buvom dar kelis kartus nueje...tai pas ja yra labai didele baime visa kam....prieina zmogus prie narva ir ji iskarto nuleidzia galva, ausis, pati susispaudzia....padejau telefona prie narvo, tai viena juodai balta haske prie jo puole nagais ir dantim....o toji sedejo atokiai...net man nuejus nepriejo....tik lojo...matosi, kad nori, kad smalsu, bet va, bijo ir fsio. matyt traumuota gal vaikystej pas tuos daugintojus buvo....va dabar gaudineju spausdima gelbeti ta haskyte ir imti pas save....nors nezinau ar as jau labai geras gelbejimosi ratas jai....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 15:55   #10
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Jamk. Jei tik manai kad gali - jamk. Nes tu bet kuriuo atveju geresnis variantas tokiam šuniui, nei daugelis tų, kurie paprastai perkasi haskius kikoj. (Čia tik viena priežastis, kitų irgi daug )

Aš tai šiandien po gėles knisuos - persodinau orchidukus, pasėjau pipiriukų, papurenau šalavijus, kalciamėgėms orchidėjoms daviau kiaušinio lukšto, galvoju, ką čia dar nuveikus. Nagai niežti. Patologija.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 16:19   #11
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

hm....na, gal ir tamstos tiesa....bet....gyvenu bendrabuti..( )..puse dienos fakultete praleidziu....kartais daugiau...(gal ir butu galima ten ja vestis ir tarp paskaitu aplankyti kambarelyje uzdaryta, kol as paskaitose..)..dar vienas dalykas....jei ja turesiu, nezinau kada galesiu leisti sau tureti csv....et, pjaunatis...

geles pasisavina kalci is lukstu..?!.. velnias, reikejo labiau botanika dometis....beje, pipiriukai tai cia tie valgomi..?..gal koki astrus...?...
veiklos pasiulymas: pabegiot su brukne...pradziai dvi desimtis kilometru....manau, kad jai patiktu.... )
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 16:27   #12
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
hm....na, gal ir tamstos tiesa....bet....gyvenu bendrabuti..( )..puse dienos fakultete praleidziu....kartais daugiau...(gal ir butu galima ten ja vestis ir tarp paskaitu aplankyti kambarelyje uzdaryta, kol as paskaitose..)..dar vienas dalykas....jei ja turesiu, nezinau kada galesiu leisti sau tureti csv....et, pjaunatis...
Mes irgi barake, dviese su Brukne Ir irgi šiaip dirbam, kaip manau didžioji dalis šunis auginančių žmonių O CsV su haskiu puikiai dera


Quote:
geles pasisavina kalci is lukstu..?!.. velnias, reikejo labiau botanika dometis....beje, pipiriukai tai cia tie valgomi..?..gal koki astrus...?...
veiklos pasiulymas: pabegiot su brukne...pradziai dvi desimtis kilometru....manau, kad jai patiktu.... )
Paphiopedilum'ams rekomenduoja duoti kalcio, vienas iš būdų tipo malto kiaušinio lukšto papilt. Ką aš žinau ar įsisavina Aišku, paprastos kreidos geriausiai būtų Pipiriukai aštrūs ir labai gražūs http://sev.lternet.edu/~jnekola/Heir...lticolor_A.JPG Jei normaliai sudygs, galėsiu pasidalint O Bruknė šiandien jau gavo dėmesio, miega išsidrėbus. Man gėlėms ką nors daryti norisi
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 16:39   #13
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

et...zinau, kad nelabai pjaunas haskis ir csv....bet nemanau, kad galeciau iskarto du sunis barake auginti....ar su dviem bandyti ieskoti nuomotis po to buto....sunkoka turbut rasti butu....nors...et....drasko cia mane visakokios abejones....ir spaudimai....

o kazin tom gelem netinka kalcio milteliai ar kas ten, kaip sunim kad buna...?...nepamenu tiksliai, bet savajai Princesei tai pamenu, kad kazka panasaus duodavom profilaktiskai kartais....hm....idomu pasidare...
geras! nezinojau, kad pipirai visai grazios geles! kiek laiko jie dygsta..?..
va, dar klausimelis iskilo....suo, geles, o dar ir patiems neprosal butu tilpt....nereik persispausti ar cia visi labai draugiskai telpat tam nedideliam kambareli...?...
pamislijau, kad vienintele gele, kuria ciuciutuka auginau buvo...kaktusas...
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 17:00   #14
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
o kazin tom gelem netinka kalcio milteliai ar kas ten, kaip sunim kad buna...?...nepamenu tiksliai, bet savajai Princesei tai pamenu, kad kazka panasaus duodavom profilaktiskai kartais....hm....idomu pasidare...
Nežinau, gal ir tinka, bet paprastai tos žmonių ir turbūt gyvūnų tabletės su visokiais priedais nereikalingais būna

Quote:
geras! nezinojau, kad pipirai visai grazios geles! kiek laiko jie dygsta..?..
va, dar klausimelis iskilo....suo, geles, o dar ir patiems neprosal butu tilpt....nereik persispausti ar cia visi labai draugiskai telpat tam nedideliam kambareli...?...
pamislijau, kad vienintele gele, kuria ciuciutuka auginau buvo...kaktusas...
Pipirai dygsta ir auga greitai, jie dar moka vienu metu žydėti ir skirtingo prinokimo lygio pipiriukus turėti
Kambariukas mūsų 18 kv m, o be mudviejų ir šuns savo laiku gyveno ir dvi nimfos bei iguana, dabar jas pakeitė, hm... pasiflora, vynuogė, granatmdis, alijošius, karpažolė, šalavijas, paleistuvė ir...eee... 18 vazonų su orchidėjomis, ryt dar kokiais trim egzemplioriais turėtų kolekcija pasipildyti Dar čia telpa sofa, spinta, komoda, šuns narvas, ąžuolinis stalas, knygų lentyna, šaldytuvas bei dviratis. Dar telikas ir suolas Ir reikalui esant Vikė su Vaidylka nakvynei Tiki?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 17:21   #15
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

o cia is kur tas toks skirtingo prinokinimo vaisiu pas pipirus prisitaikymas..?..jie nedideli uzauga..?..ilgai zydi, noksta..?..
hm....gerai, daba kas is isvardintu yra pritvirtinta prie lubu...?...nes kitaip - neisivaizduoju kaip ten galima tilpt....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 17:37   #16
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
o cia is kur tas toks skirtingo prinokinimo vaisiu pas pipirus prisitaikymas..?..jie nedideli uzauga..?..ilgai zydi, noksta..?..
Nieko nežinau apie pritaikymą, žinau tik kad gražu - gali ilgai džiaugtis gražiu augalu Pats augalas nedidelis, o dar jei gerai apgeni, tai išvis kompaktiškas, pipiriukai irgi mažiukai. Kas yra "ilgai"

Quote:
hm....gerai, daba kas is isvardintu yra pritvirtinta prie lubu...?...nes kitaip - neisivaizduoju kaip ten galima tilpt....
Niekas ant lubų nekaba Nors aš labai noriu dekoratyvios sijos visokioms žolėms džiovinti ir gėlėms kabinti (toms orchidėjoms, kurios natūraliai gamtoje auga medžiuose), bet man jos niekas nepadaro Jaučiu reiks tave kviestis į svečius, trumpai paskaitėlei "gyvenimas barake"
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 18:00   #17
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Nieko nežinau apie pritaikymą, žinau tik kad gražu - gali ilgai džiaugtis gražiu augalu Pats augalas nedidelis, o dar jei gerai apgeni, tai išvis kompaktiškas, pipiriukai irgi mažiukai. Kas yra "ilgai"



Niekas ant lubų nekaba Nors aš labai noriu dekoratyvios sijos visokioms žolėms džiovinti ir gėlėms kabinti (toms orchidėjoms, kurios natūraliai gamtoje auga medžiuose), bet man jos niekas nepadaro Jaučiu reiks tave kviestis į svečius, trumpai paskaitėlei "gyvenimas barake"
hm....gal cia pipiras taip prisitaike ilgiau vilioti apvaisintojus savo vaisiais...? nes jei visus iskart sunokintu, tai butu stiprus, bet trumpas efektas....
o kada tu ji geni..?..kuriuo metu laiku...?...
taigi vietoj sijos galima du grazius pagaliokus pritvirtint ir ant ju tinklioka koki reta.....ant tinklioko zoles ir uzmest isdziuti ir priristi galima.... tik va su geliu kabinimu....hm....nors, jei pagaliokai nemenki, tai maznet islaikytu....
heh....gal ir neblogai butu.... pas mus trys lovos, du stalai, sienine spinta, kazkoks kambariokes kosmetinis stalelis ant kurio stovi kitos kambariokes komoda, o ant sios - televizorius.... ir dar saldytuvas yra....ir trys lentynos....ir jau sunkakoka apsisukt...
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 18:11   #18
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
hm....gal cia pipiras taip prisitaike ilgiau vilioti apvaisintojus savo vaisiais...? nes jei visus iskart sunokintu, tai butu stiprus, bet trumpas efektas....
o kada tu ji geni..?..kuriuo metu laiku...?...
taigi vietoj sijos galima du grazius pagaliokus pritvirtint ir ant ju tinklioka koki reta.....ant tinklioko zoles ir uzmest isdziuti ir priristi galima.... tik va su geliu kabinimu....hm....nors, jei pagaliokai nemenki, tai maznet islaikytu....
heh....gal ir neblogai butu.... pas mus trys lovos, du stalai, sienine spinta, kazkoks kambariokes kosmetinis stalelis ant kurio stovi kitos kambariokes komoda, o ant sios - televizorius.... ir dar saldytuvas yra....ir trys lentynos....ir jau sunkakoka apsisukt...
Paslaptingi tie pipirai Bet juk ir pomidorai ne vienu metu pgal komandą sunokina vaisius, a? Ką aš žinau kada geniu - kai kokia šaka išlenda per daug tai ją imu ir nukerpu. Tai pas jus irgi nemažai telpa, o gėlės tai visai nedaug tos vietos teužima
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 18:36   #19
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

aga, kazkoki mazai istirti....galetu mokslas daugiau demesio ju biologijai skirti....
hm....o kaip su pomidorais yra - jau nebepamenu....
hm....ryskiai prasimuse su tuo genejimu man dendrologijos praktika....
hm....kazi kas maziau vietos uzima: geles ar akmenys..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 19:03   #20
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Kadangi Vykis geologas, tai pas mumi ir akmenų yra -jie puikiai dera su gėlėmis. Ypatingai su kaktusiukais - lithopsais Deja, man orchidėjos daug paprastesni ir lengviau suvokiami augalėliai, nei kaktusaiir visokie ten sukulentai http://www.botanik.uni-karlsruhe.de/...Steine%201.jpg rask gėles
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org