Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-10-2009, 15:24   #61
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Hodowla z Peronówki też była dobrze reprezentowana na klubówce w Łodzi, a i tak czepiałeś się że nie było grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki" (jeśli nie wierzysz, że dokładnie tak napisałeś, to przeczytaj ten wątek od początku
Quote:
Originally Posted by Rona View Post
). W cytowanej przeze mnie Twojej wypowiedzi miałeś za złe Margo, że jako hodowczyni zlekceważyła klubówkę w Łodzi nie wystawiając grupy hodowlanej.
Quote:
Originally Posted by Rona View Post

Wobec tego pytam, dlaczego nie masz za złe hodowcom, że nie wystawili grup hodowlanych na wystawie klubowej dużo bardziej prestiżowej niż krajowa? Co z tego że ich psy były wystawiane, skoro brakło ich przydomków w grupach hodowlanych?

Sama o wystawach zdanie mam jakie mam i uważam, że jeśli w ogóle, to każdy jeździ tam i wtedy, kiedy mu pasuje i nikomu nic do tego. Udział lub nieuczestniczenie w wystawach jest poza jakimkolwiek osądem moralnym czy etycznym...

Użyłam tego przykładu wyłącznie po to, żeby wykazać Ci jakie absurdalne tezy tu wcześniej głosiłeś; Napisałam dokładnie to samo co Ty, tylko zastosowałam Twój tok rozumowania w drugą stronę... Bo chyba nie jesteś aż tak "odklejony" żeby twierdzić, że jeśli grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki" nie ma na wystawie klubowej X to jest BE, a kiedy grup hodowlanych innych hodowli nie ma na wystawie klubowej Y to jest CACY?


No widzisz, każdy sobie lansuje, kogo uważa za stosowne i wszyscy są happy... Można tylko pogratulować tym, których Ty lansujesz...


ta...


Co Ty nie powiesz? Naprawdę?

Widzę, że się bardzo lubisz śmiać.
To może zrobimy to razem bo wtedy oboje będziemy wiedzieć z czego się śmiejemy.
Nie interesuje mnie jak dobrze był reprezentowany przydomek na wystawie klubowej, tylko interesuje mnie dlaczego nie było tam grupy hodowlanej. Całość jest w odniesieniu do tematu klubu, który się toczy od jakiegoś czasu i odnosi się tylko do reali polskich. Poniżej masz cytaty tego co ja napisałem na ten temat i nie widzę tam ani słowa związanego z tym co Ty napisałaś. Może przeczytaj sobie to na spokojnie z pominięciem innych wypowiedzi.
Nie pojmuje dlaczego odnosisz realia polskie do słowackich. To jest ich wystawa klubowa i fakt, że odbyła się przy okazji wystawy światowej, a nie innej nie dodaje jej rangi, a tym bardziej nie obliguje polskich hodowców aby ją szturmowali. Taka sama sytuacja odnosi się do wystaw klubowych w innych krajach. To są ich wystawy klubowe tak samo jak my mamy swoją.
Rona nie znasz mojego toku rozumowania i nawet nie staraj się go poznać.
Nie staraj się go odwracać i pokazywać inny tok myślenia na podstawie mojego.
Co do lansowania to napisałem, że ja widzę zupełnie co innego. Nie staraj się innym pokazywać co ja widzę i kogo lansuje bo tak nie jest. Wtedy jest to Twoja opinia, a nie mój wybór.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew
Jednak nadal tego nie rozumiem dlaczego tak wiodącej hodowli w Polsce nie widać na jedynej wystawie klubowej. Tyczy się to też i innych hodowli w Polsce. Poprostu one nie istnieją .
Quote:
Originally Posted by wilczakrew
Nie jest zrozumiałe.
Zwłaszcza jeśli cały czas od iluś lat toczą się rozmowy na temat klubu to nie jest to wcale zrozumiałe , ze hodowcy nie pojawiają sie na wystawie klubowej.
Zwłaszcza Ci hodowcy co coś znaczą i tutaj nie ma wyjątków czy jest to z Peronówki, Wilk z Polskiego Dworu, Silver Power, Braterstwo Wilczaków, Jantarowa Wataha itd.

Tak mówię o tej wystawie i o tym co znajduje się na samym dole listy.
Mianowicie Hodowcy wystawiający psy ze swojej hodowli.
Nie widzę tam z Peronówki i bardzo tego załuje.

Jednak bycie hodowca do czegoś zobowiązuje nawet do takiego minimum jakim jest wystawa klubowa. Nie ja ciągne temat klubu od 5 lat , a przykład idzie z góry. Do dlaczego ja muszę jesli hodowca nie.

Interesuje mnie dlaczego w tym roku na Klubowej w Łodzi hodowla z przydomkiem hodowlanym z Peronówki nie istniała w grupach hodowlanych.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 12-10-2009, 16:19   #62
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

W takim razie ja bardzo
Quote:
....proszę o krótkie i rzeczowe odpowiedzi. Otoczka typu show mnie nie interesuje (...) Proszę o odpowiedz na temat bez zbędnych akcentów.
1. dlaczego nie masz za złe hodowcom, że nie wystawili grup hodowlanych na wystawie klubowej dużo bardziej prestiżowej niż krajowa? Co z tego że ich psy były wystawiane, skoro brakło ich przydomków w grupach hodowlanych?
2. chyba nie jesteś aż tak "odklejony" żeby twierdzić, że jeśli grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki" nie ma na wystawie klubowej X to jest BE, a kiedy grup hodowlanych innych hodowli nie ma na wystawie klubowej Y to jest CACY?


Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Widzę, że się bardzo lubisz śmiać.
To może zrobimy to razem bo wtedy oboje będziemy wiedzieć z czego się śmiejemy.
Myślałam, że wiesz?

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Nie interesuje mnie jak dobrze był reprezentowany przydomek na wystawie klubowej, tylko interesuje mnie dlaczego nie było tam grupy hodowlanej.
No ja rozumiem świetnie, co Cię interesuje, potrafię czytać ze zrozumieniem. Dlatego pytam, dlaczego interesuje Cię wyłącznie brak grupy hodowlanej z przydomkiem "z Peronówki", a nie interesuje Cię brak grup hodowlanych z innymi przydomkami hodowlanymi....


Quote:
Nie pojmuje dlaczego odnosisz realia polskie do słowackich. To jest ich wystawa klubowa i fakt, że odbyła się przy okazji wystawy światowej, a nie innej nie dodaje jej rangi, a tym bardziej nie obliguje polskich hodowców aby ją szturmowali. Taka sama sytuacja odnosi się do wystaw klubowych w innych krajach. To są ich wystawy klubowe tak samo jak my mamy swoją
Może się nie orientujesz, ale ranga wszelkich imprez konkursowych rośnie proporcjonalnie do ilości i jakości podmiotów które w niej uczestniczą. Naprawdę dziwię się, że o tym nie wiedziałeś....


Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Rona nie znasz mojego toku rozumowania i nawet nie staraj się go poznać.
Nie staraj się go odwracać i pokazywać inny tok myślenia na podstawie mojego.
Grzesiek, powiedz w jakim celu piszesz na tym forum jeśli nie życzysz sobie, żeby ludzie podążali Twoim tokiem rozumowania? Stawiasz tezy, przeważnie bardzo kategoryczne, często nieprzemyślane i nielogiczne i sam fakt że ktoś je czyta i do nich się odnosi jest wyrazem szacunku dla tego, co masz do powiedzenia. Jeśli widzę w Twojej wypowiedzi nielogiczność, to się do niej odnoszę po to, aby dać Ci szansę ją wyjaśnić i wyświetlić nieporozumienie.
Bardzo ostro skrytykowałeś Margo, wręcz na nią napadłeś, że nie przyjechała na klubówkę, ale wyjaśniła Ci (choć wcale nie miała takiego obowiązku), że miała w tym czasie bardzo ważne zobowiązania, zresztą tez związane z psami i kynologią, których nie mogła przełożyć na inny termin. Gdybyś był uczciwym dyskutantem i człowiekiem który gra "fair" to zamiast:
Quote:
ciągle wysuwać jakieś głupie zarzuty i odpowiadać na niezadane pytania.
(...) wszystko zbywać na zupełnie inne tory i zaczynać sobie robić komedię.
napisałbyś jedno małe słówko: "przepraszam", które zakończyłoby temat.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Co do lansowania to napisałem, że ja widzę zupełnie co innego. Nie staraj się innym pokazywać co ja widzę i kogo lansuje bo tak nie jest. Wtedy jest to Twoja opinia, a nie mój wybór.
Co do lansowania, to nic nikomu nie pokazuję Przecież wcale nie ukrywasz które psy i których hodowców lansujesz, a ja tylko napisałam, że to fajnie. Masz z tym jakiś problem?
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org