Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-11-2007, 18:08   #21
Romana Hajasova
Junior Member
 
Romana Hajasova's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Vyskeř okr.Semily
Posts: 82
Send a message via ICQ to Romana Hajasova Send a message via AIM to Romana Hajasova
Default

S tím plně souhlasím ,měli by přitvrdit na trestech,vždyť kolik bylo napadených a zabitých starých lidí ? vždyť kriminalita mladých víc a víc stoupá a samozřejmě mají radost z týrání bezbranných zvířat.Když jsem byla malá ,viděla jsem kluky jak tahaj kočky za ocas a točili s nima dokola až s nima práskly o strom ,nebýt v tý době tak malá tak bych jim udělala to samí.Ale my sami nezmůžeme nic ,to by museli chtít ty nahoře.
Romana Hajasova jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008, 13:57   #22
darley
Junior Member
 
darley's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Galanta
Posts: 69
Default

Toto video som videla na internete a aj v novinách. Takéto veci nezvládam. Len plačem. Ale najviac ma nahnevalo to, aký ,,trest" ten chalan dostal. Kde sme? To už si tu naozaj môže každý robiť čo chce? A potom dostane len podmienku?
darley jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008, 16:09   #23
Tipsy
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 20
Default

Nova kampan http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=342713
Tipsy jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2008, 20:23   #24
Aris
Junior Member
 
Aris's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 16
Default

Quote:
Originally Posted by darley View Post
Toto video som videla na internete a aj v novinách. Takéto veci nezvládam. Len plačem. Ale najviac ma nahnevalo to, aký ,,trest" ten chalan dostal. Kde sme? To už si tu naozaj môže každý robiť čo chce? A potom dostane len podmienku?

Je to fakt smutné, a aj ja plačem a fakt raz som normálne začala v škole ked chalani hovorili ako utýrali žabu a odvtedy som uplne "blbá" pre nich. Ked sa bavíme, že niekto týra zvieratá tak hned na mňa kričia, že či nechcem plakať. Smejú sa mi preto, že moji psy su pre mňa všetko, že robím zbierku pre útulok PN. A navyše týrajú zvieratá pre zábavu. Najhoršie je ako to riešia. Skoro každý je toho názoru, že zviera je "vec" bez ktorej sa ľahko zaobídeme, že naša planéta je nezničiteľná, ale som zvedavá ako sa zatvária o pár rokov ked sa to už nebude dať vrátiť.
Aris jest offline   Reply With Quote
Old 26-03-2008, 21:03   #25
borislav
Junior Member
 
borislav's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Nitra
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by darley View Post
Kde sme? To už si tu naozaj môže každý robiť čo chce? A potom dostane len podmienku?
info bez záruky.

Dohoda o vine a treste zatiaľ neprešla - sudca ju nepotvrdil.

" Páchateľ" "vinu priznal" a dohodol sa s prokurátorom na treste - 3 mesiace podmienečne s podmienkou na 18 mesiacov.
Petície a tichú protestnú akciu s priamou účasťou tvorov so srdcom - ľudí aj psov- považujú niektorí za neprimeraný nátlak na sudcu a zásah do jeho nezávislosti
prípad je teda naďalej otvorený

Michal
__________________
borislav jest offline   Reply With Quote
Old 27-03-2008, 08:14   #26
darley
Junior Member
 
darley's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Galanta
Posts: 69
Default

Nátlak na sudcu? áno. Takého sudcu by mali odvolať. Tu nejde o to, že sme milovníkmi psov, ale o to, že nebolo dostatočne potretstané kruté konanie. Toto je celé smiešne. Toto má byť spravodlivosť???
darley jest offline   Reply With Quote
Old 28-03-2008, 18:46   #27
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

toto uz je psychiatria

http://spravy.pravda.sk/mladici-si-n...k_ckronika_p09
Mackie jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org