Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-02-2011, 01:36   #1
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default Bitwa o Ira.siad

Bylo tu juz kilka osob, ktore kariere zaczynaly od "atakow" w strone uzytkownikow z dluzszym stazem, probujac na sile wmawiac im, ze nie maja racji... I wiesz co sie stalo z tymi uzytkownikami? Ja tez nie, jakos zamilkli...
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 10:24   #2
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
...nieumiejętność rozumienia tego co się czyta.
Byłbym jednak wdzięczny, jakbyś nie przypisywała mi własnych przywar, gdyż jednoznacznie wyjaśniłem, iż skoro wilk karpacki jest regionalną odmianą wilka szarego, to logiczną koleją rzeczy jest to, że poza jego bardziej rudym umaszczeniem również muszą pojawiać się i szarawe odmiany, z których ten się pierwotnie wywodzi (także zanim się zacznie kogoś bezpodstawnie mieszać z błotem, to lepiej zadać sobie choć odrobinę trudu, aby samemu prześledzić geo-historyczną drogę wilczej ewolucji).

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
...rozmowa toczyła się na temat szarości właśnie, czyż nie?
Nie inaczej, dlatego pojęcia nie mam dlaczego z uporem maniaka nie trzymacie się tematu SZAROŚCI, tylko bezsensownie zapędzacie się w "albinizm" (nawijając irracjonalnie o utratach masek, kiedy de facto szary jest ciemniejszy od rudego, skoro sam wywodzi się od koloru czarnego, nie zaś od jaśniejszego czerwonego) - ktoś postronny z poza Waszego Klubu Wzajemnej Adoracji z całą pewnością uznałby, że celowo szukacie dziury w całym tam, gdzie jej najzwyczajniej w świecie nie ma, byle tylko nie odnieść się do najwidoczniej jakoś krępującej Was istoty rzeczy (no chyba, że sprawia Wam jakąś chorą satysfakcję sama tylko klakiernicza nagonka).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 10:35   #3
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
...kariere zaczynaly od "atakow" w strone uzytkownikow z dluzszym stazem...
To jak widzę jest tutaj wyłącznie Waszą domeną, gdyż do tej pory, to ja się jedynie bronię przed Waszymi oszczerstwami wymierzanymi bezpardonowo w moją osobę... i to tylko dlatego, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem tego, co się do Was pisze (tutaj Wasza ignorancja jest wprost porażająca), co by do samych wytycznych wilczakowego wzorca móc podchodzić jedynie wybiórczo po macoszemu (czyt. krytykujecie srebrno-szarą szatę, która jest z nim w pełni zgodna i to na równi z żółto-szarą, co Wam jak widać jest mocno nie w smak).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 10:41   #4
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
Bylo tu juz kilka osob, ktore kariere zaczynaly od "atakow" w strone uzytkownikow z dluzszym stazem, probujac na sile wmawiac im, ze nie maja racji... I wiesz co sie stalo z tymi uzytkownikami? Ja tez nie, jakos zamilkli...
Stało się to, o czym napisała Daiva-trolle zamorzone głodem padły
i tak będzie tez w tym przypadku, bo szkoda czasu i uwagi
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 10:49   #5
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

@ira.s:
A teraz widze, ze zaczynasz robic tak jak pewien znany uzytkownik tego forum - cytujesz zdania wyrwane z kontekstu, nie mowie tu akurat o sobie, jak cytujesz, to odnies sie do CALEJ wypowiedzi, a nie tylko jej czesci :-)
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.

Last edited by God Of War; 25-02-2011 at 11:17.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 13:50   #6
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Quote:
Originally Posted by ira.s View Post
Niestety w Waszym wypadku to i tak na nic, gdyż będziecie do upadłego udawać głupa i niewybrednie mnie przy tym obrażać.

Nie wiem, czy tylko ja tak myślę, ale w tym wypadku to Ty niewybrednie nas obrażasz i oskarżasz :-) Miłego dnia życzę :-)
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 14:19   #7
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
...czy tylko ja tak myślę...
Oprócz Ciebie może jeszcze tylko paru innych tutaj klakierników, z którymi urządzacie sobie wespół chore nagonki na nowoprzybyłych.
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 15:08   #8
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Dowiedziałam się dziś od znajomego właściciela haszczaka, że ira.s. regularnie rozwala wszelkie dyskusje na jakimś forum haszczakowym i że wszyscy mają go już tam serdecznie dość.

Mój znajomy wszedł na WD, przeczytał kawałek wątku i zawołał: "Natychmiast daj mu ignora, o ile Twój czas jest Ci drogi"
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 15:10   #9
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Rona, ja takie info tez dostalam - mowie ze troli tez maja bardzo trudna zime i gloduja oraz pelnia ksiezyca tez pomaga na pisanie takich to tematow, i wyskakiwaniu nowych eGzpertow, ktore nawet nie widzieli psa w realu ale juz sa super sedziami od rasy i hodowli.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 15:18   #10
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Quote:
Originally Posted by ira.s View Post
Oprócz Ciebie może jeszcze tylko paru innych tutaj klakierników, z którymi urządzacie sobie wespół chore nagonki na nowoprzybyłych.
Zbastuj troche ze slownictwem i oskarzeniami. Chore nagonki? Chcialem zauwazyc, ze sam zaczynasz rzucac przerozne oskarzenia. Z mojej strony koniec tematu panie Troll.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 16:00   #11
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
koniec tematu panie Troll.
Quote:
Originally Posted by Rona
Dowiedziałam się dziś od znajomego właściciela haszczaka, że ira.s. regularnie rozwala wszelkie dyskusje na jakimś forum haszczakowym i że wszyscy mają go już tam serdecznie dość.

Mój znajomy wszedł na WD, przeczytał kawałek wątku i zawołał: "Natychmiast daj mu ignora, o ile Twój czas jest Ci drogi"
Quote:
Originally Posted by wolfin
realne trolik i klon jednego chlopczika przysedl.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 17:42   #12
maillevin
Junior Member
 
maillevin's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 156
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Raz na jakiś czas dopada mnie osłupienie przy lekturze tego, co wypisują niektórzy "nowi". Już niejaka "maillevin" (na której odpowiedź cierpliwie czekam),
Nazywanie "nowym" kogoś kto jest tu od 5lat jest trochę nietrafione. Dyskusję z Tobą uważam za bezcelową, ale jeśli nadal jesteś zainteresowana to zapraszam do przedyskutowania kwestii szkolenia na żywo, z pewnością nadarzy się jakaś okazja. Życzę zdrowia Cheitanowi.
maillevin jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 18:49   #13
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Nazywanie "nowym" kogoś kto jest tu od 5lat jest trochę nietrafione. Dyskusję z Tobą uważam za bezcelową, ale jeśli nadal jesteś zainteresowana to zapraszam do przedyskutowania kwestii szkolenia na żywo, z pewnością nadarzy się jakaś okazja. Życzę zdrowia Cheitanowi.
Wycofuję zatem "nowość".
Szkolenia? Nieee...ale dziękuję za gotowość, oczekuję na właściwym wątku.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 19:19   #14
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
...od znajomego właściciela haszczaka...
A możesz z dogomanii przytoczyć nicka tego "życzliwca" (i konkretną dyskusję, o jaką mu się tam rozchodzi?), tak aby każdy mógł sam obiektywnie wyciągnąć wnioski, nie zdając się na tutejszą klakiernię (której z całą pewnością bliżej do epitetycznie-zaczepnego trollizmu, a niżeli mi będzie dane kiedykolwiek)???

No chyba, że rzucanie mięsem traktujecie jako tutejszy sport, skoro z samą merytorycznością (o kompletnym braku logiki nie wspomnę) stoicie otro na bakier (dlatego jak sądzę nikt nie miał z Was cywilnej odwagi nawet podjąć się zakwestionowania argumentacji jaką przytoczyłem nt. koloru szaty z wzorca).

Last edited by ira.s; 25-02-2011 at 19:23.
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 19:51   #15
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

@ira.s

Dobra, ja jestem spokojnym czlowiekiem, ale kazdy ma swoje granice cierpliwosci, a Ty wlasnie sprawiles, ze moja sie skonczyla. Przychodzisz tu ch*j wie skad, jestes ch*j wie kim i wymadrzasz sie jakbys ku*wa pozjadal wszystkiie rozumy na tematy, o ktorych najwidoczniej nie masz zielonego pojecia, a na dodatek zarzucasz ludziom, ktorzy w rasie siedza duzo dluzej od Ciebie, ze nie maja pojecia o czym pisza - zastanow sie nad soba, bez uszczypliwosci to pisze. TERAZ mozesz sobie pisac o rzucaniu miesem, bo dopiero teraz ktokolwiek zaczal nim rzucac. Przepraszam kulturalnych uzytkownikow za uzywanie wulgaryzmow, ale mam juz dosc takich pseudo-znawcow.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 23:25   #16
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
...mam juz dosc takich pseudo-znawcow.
To, że do szewskiej pasji doprowadza Cię fakt, iż nawet do umaszczeniowego wzorca tutejszej rasy nie jesteś w stanie się merytorycznie odnieść, niby jak ma o Twoim "znastwie" świadczyć (bo na pewno nie jest to oznaką żadnego profesjonalizmu, kiedy niedorzecznie kwestionujesz oficjalne wytyczne samych wilczakowych kynologów, którzy właśnie przez pryzmat szarości opisują CsV)?!
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2011, 23:51   #17
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Widzisz, tu sie roznimy - nie twierdze, ze jestem znawca wzorca, ba, nie udzielam sie w tym temacie dlatego, ze sie znam - przeciwnie, nie znam wzorca nawet w polowie tak dobrze, jak osoby tu sie wypowiadajace, tylko roznica miedzy mna, a Toba jest taka, ze ja nie szczekam na wszystkich, ktorzy maja inne zdanie niz ja. A do szewskiej pasji doprowadza mnie Twoje trollowanie i wstawianie strzepow wypowiedzi, zamiast odpowiadac na CALY post, ktory byl akurat bardzo krotki. Wracajac do wzorca - skoro JA, ktory z wilczakami od jakiegos czasu obcuje i troche zdazylem sie na tym poznac nie pieprze tu glupot - TY, ktory znalazles sie tu ch*j wie skad i ch*j wie ktos Ty naprawde jest gadasz glupoty takie, ze nie da sie Ciebie czytac. I jeszcze jedno - ja potrafie sie przyznac do bledu, Ty niestety nie posiadles takiej zdolnosci, a powinienes to zrobic juz dawno temu. Zatem, miej na tyle przyzwoitosci i zniknij stad tak szybko jak sie pojawiles... Trollu.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 00:22   #18
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

A i jeszcze jedno - oficjalnie nalezy pogratulowac ostrzezenia :-) to sie nie zdarza nader czesto... :-)
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 12:50   #19
ira.s
Junior Member
 
ira.s's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 95
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
...oficjalnie nalezy pogratulowac ostrzezenia...
No faktycznie jest to dla tutejszej klakierni niemały powód do dumy, skoro plotąc epitetycznie trzy po trzy, nie wykazali niczego sensownego, co byłoby zgodne z danym wzorcem (no ale w końcu ich jedyną tutaj domeną jest zaczepnie-dresiarskie obycie, nie grzeszące choć cieniem elementarnego pojmowania tekstu pisanego - dlatego też jasno sprecyzowany wzorzec pozostaje dla nich kompletnie niepojęty i stąd jako "pożytecznych idiotów" wykorzystuje się ich do nagonek na tych, co potrafią samodzielnie myśleć).
ira.s jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-2011, 13:57   #20
atah
Junior Member
 
atah's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Katowice
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by ira.s View Post
No faktycznie jest to dla tutejszej klakierni niemały powód do dumy, skoro plotąc epitetycznie trzy po trzy, nie wykazali niczego sensownego, co byłoby zgodne z danym wzorcem (no ale w końcu ich jedyną tutaj domeną jest zaczepnie-dresiarskie obycie, nie grzeszące choć cieniem elementarnego pojmowania tekstu pisanego - dlatego też jasno sprecyzowany wzorzec pozostaje dla nich kompletnie niepojęty i stąd jako "pożytecznych idiotów" wykorzystuje się ich do nagonek na tych, co potrafią samodzielnie myśleć).
Chłopie ogarnij się, bełkoczesz jak w malignie. Jeśli akurat trawi Cie jakiś wirus to przepraszam bardzo.
Twoje samodzielnie myślenie zaprowadziło cię na manowce, jeśli myśląc o zakupie wilczaka analizujesz głównie kolor futerka. Dla swojego dobra zainteresuj się jakimiś ładnymi grzecznymi pieskami.
atah jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org