Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Auklėjimas ir charakteris

Auklėjimas ir charakteris Kaip elgtis su šuniuku, dažniausiai pasitaikančios problemos su CSV, kaip jas spręsti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-10-2006, 20:46   #301
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Sveikinam sulaukus dukrytes antros
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 05:46   #302
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Majukas tai kazkaip nedaug lipa ant stalo ar ten kur yra maisto,tiesiog nuo mazens nebuvo leidziama tai daryti t.y. nustumiama nuo stalo ir aprekiama.o del Waidzio tai galime keleta budu prigalvoti kaip ismokyti nelipti.pvz. pasidaryk ragatke,kai bus kur uzlipes,tai sauk i sikna ir pasislepk,keli kartai taip ir turetu nustoti,svarbiausia tai kad nesuprastu kad tu sovei.dar vienas budas yra sekiojimas paskui, bet cia reikia kantrybes.Net ir dabar kai Maja eina i virtuve,kartais tiesiog seku is paskos ir ji tada bijo ka nors daryt.savaite kita ir ismoks nieko neliesti.Siaip Maja zino visada kad yra stebima ir dideliu isdaigu nedaro.O siaip geriausia bausme yra ignoravimas,kelias valandas visiskai nekreipiame nemesio i Maja.tai zinokit po to gatava i sik.... sulyst kad tik paglostyciau.Tai vat tokie patarimai
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 06:21   #303
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

o sveikinam seimyna padidejus. VALIO dar vienas narys vilku seimoje auga

del Waidzio-padaryk pasala ir gerai isperk kail, nu ta prasme aisku daugiau moraline, gerai Saulius patare. pabandyk.
Harka pas mane ir dabar vagia retkarciais, o mazasis vakar lekste "suvalge" nes per arti stalo krasto buvo.

metodai tai visiems sunims tokie patys, o Vikei patarimas duris rakinti ir rakta isimti ir jei gali apvalias duru rankenas ideti. sako padeda

susitikimas buvo penktadieni ir toks trumpas susibegimas nes as buvau Vilniuje fotosesijoje. Kur ir ka veikiau-painformuosim truputuka veliau.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 08:54   #304
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Girius irgi lipa,nors i spranda ne karta gaves,tai vienintelis to rezultatas,kad jis dabar zino uz ka gauna.Kiekvienakart kai uzklumpam iskart bega sleptis.Nereikia jo net sekioti: nueina jis i virtuve uz baro(pas mus virtuve kartu su svetaine) ir jei kuri laika tylu,tada rusciai pasaukiu ji vardu ir jis islenda visas maistu issiterliojes(tradiciskai bega sleptis).Arba jeigu griztu is kur nors,o jis buvo trumpam paliktas vienas ir jei neateina pasitikt,o bega sleptis(galetu ka nors ir naujo sugalvot) - irgi viskas aisku.Siaip tai del to labai nepergyvenu,jei nenuknisa ko nors brangaus,o taip pakariauti visai linksma,juokingiausia kai jis bando spontaniskai rasti sleptuve - laksto po visus namus kaip i kelnes privares,kol suranda koki kampa ir kaip strutis ikisa galva ir tupi.Is pradziu buvo kitaip - ibegdavo i kampa ir gindavosi(atrodydavo baisiai,pasisiausdavo,issiepdavo dantis,urgzdavo ir jei pajudi link jo - bandydavo ikast),tai perdaug nelisdavom,bet tada jis pradejo "vercha" lauzti bet kokioj situacijoj - neleisdavo jo net pastumt kai miega netinkamoj vietoj,taip buvo kol vaikui negrybstelejo(prakruvino kakta,siaip ji lindo prie jo kai jis ede,bet vistiek),o tada jis taip gavo streliu,kad net issigandau ar ne perdaug as jam.Priesinosi ilgai,kol viena gera jam i snuki uztaikiau,tada kaukdamas po lova palindo.Kauke kokias penkias minutes.O nuo to laiko kaip silkinis - kai pakvieti ateina beveik sliauzdamas,uodega vizgindamas.Jei supykstu is tolo eina link manes istieses desine letena(toks jau musu iprotis - jei jam paspaudziu letena,tai reiskia susitaikem ir tada elgiasi lyg nieko nebutu buve.Labai patogu).Labai geras jo bruozas,kad kencia i lauka tol kol jau visai nebelaiko,yra isbuves ir 15 valandu(siaip visad isvedam,bet viena karta niekaip neisejo).
Tai tiek,o kam tie narvai reikalingi?Kad palikt juose,kai iseini?Jauciu,kad maniskis su visu tuo vieliniu narvu nueitu kur jam reikia...Per visa laika nuo tada kai pas mus atsirado,ilgiausiai buvo vienas namie paliktas kokiom dviem valandom
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 10:18   #305
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Narvas geras tuom, kad butent ten yra suns vieta ir ten jis jauciasi saugus ir eina sleptis, miegoti ir net valgyti.tai jo ramybes oaze.
o del to nubaudimo-gerai, jis neturi buti virsesnis uz dukra.
tik mokinkit taip, kad kai valgot tegul sedi ir ziuri, na tegul letena duoda prasydmas, kai taip darys -kasnelis, ismoks, kad reikia but mandagiam ir tik tada bus galima kazka skanaus gauti.

p.s. o jis visada prie taves sliausdamas ateina? ar tik kai nubaustas?
p.s. marskineliu nenori?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 10:19   #306
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aš jam ne kartą esu iš grandinėlės mėčiusi.. Ir ką? Pasižiūri į grandinėlę nukritusią ir toliau lipa, jei skaudžiau išeina pataikyti tai pusę minutės nelipa, po to vėl iš naujo.. Tykoti tai neišeina labai, nes jis puikiai jaučia.. Šianakt lipo ant viryklės, tai šokau iš lovos, nulėkiau iki jo, tai kad atšoko į kampą įsispraudė, iškart ant nugaros gulas. Nu bet tik aš išėjau ir vėl iš naujo.. Atsistojau ir taip tyliai stoviu, jis girdžiu nulipo, atėjo iki koridoriaus ir klauosi, o aš nei garso neleidžiu, bet ne jis visviena po pusės minutės mąstymo atėjo pas mane vaidinti gerutį.. O taip tai kai jam labai skanu ten kas nors, tai į mano rėkimą nelabai ir reaguoja Būna, kad ir matant lipa, jam jokių problemų nekelia tai, kad mato kas nors.. nu kai man jau nervai nebelaiko, tą supranta iš balso, tada laksto tikrai kaip į kelnes prisidaręs (puikiai Benas apibūdino), kai žiūri į jį taip lakstantį, atrodo, kad jam su galva negerai net nebežino, tiksliau nebealvoja į kurią pusę bėgti, lekia į vieną į kitą kaip išprotėjęs Jis nereaguoja kai ko nors nori, nei į purtymus, nei į urzgimą, nei į galvą davimą, nei į kandžiojimus, nu į tuos reaguot bando atgal kasdamas. Nu žodžiu aš turbūt nemoku, tai kaip jūs jam į sprandą duot..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 10:23   #307
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Nu nemanau kad visada šliauždamas, čia nerealu..
O dėl to prašymo manai gerai? Nu nežinau man geriau iš viso kai nelenda į akis kai valgo kažkas, o ne kai stovi ir prašo.. paskui galvos "turbūt nemato kaip aš prašau, reikia aiškiau parodyti" ir nosis jau artėja artėja link lėkštės.. Nu aš taip įsivaizduoju
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 10:32   #308
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

ee matai, tada suo nesoka ir negriebia o laukia, vat cia visa esme ir yra.
Kai benas raso, jog griebia is ranku, ismokytas automatiskai sestis lauks kol duosi, o ne griebs su visais pirstais.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 10:49   #309
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Nu nežinau nežinau, man atrodo jau geriau iš viso daryti taip kad nestovėtų ir nežiūrėtų
o ar aš praleidau ar kas, kad nemačiau jog taip rašė nu tiek to
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 12:00   #310
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Joo, ziuriu pas jus sunkiau auklejasi suniukai.Majukas tai seniai ant manes urzge kai dar visai asiliukas mazas buvo.Su maisto paemimu valgant tai jokiu problemu.Siandiena nutariau kad reik prie dviracio ja pratinti,o po to prie motorolerio kad salia begtu,tai iki ziemos kazkiek gal ismoks.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 17:22   #311
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Tai tas ivykis seniai jau buvo,dabar jau normalus...Siaip jis pas mane atbega sokinedamas(ypac kai pasitinka),padeda man letenas ant peciu ir prausia mane,tik kai pridaro ka nors,o as pykstu,tai turbut dar atsimena ana karta ir tada ateina kai pakvieciu susirietes tik desine letena istieses...Siaip mes abu is puses zodzio viens kita suprantam,kai einam kur i zmones,tai veduos be pavadzio - niekur nesitraukia,o kai vieni bunam tai buna,kad ir nepaklauso(jei noriu eit namo,o jis dar neatsilakste),bet tada prasibegam pora kilometru,pazaidziam ir tada jau bunam tiek privarge,kad tik namo ir norim...Siaip jis manes tik ir klauso,zmona sako,kad kai as iseinu,jis pasidaro visai kitoks - laksto duksta,viska grauzia,o kai as griztu,tai tik taiko prie manes atsigulti ir ant koju galva padeti...Kai valgom tai mums jis i akis nelenda,jis tada dukra medzioja,nes ji sededama nevalgo,jai taip nuobodu,tai ji pasiima kasni i burna ir vaiksto,o tas pribega kai mes nematom ir laizo jai burna neatstodamas,kol ji neisspjauna arba,kol su zaislu i galva negauna ,siaip jis labai protingas ir nemokomas ismoksta tokias komandas kaip "bek","i gala"(cia masinoj,kai reikia,kad persestu ant galines sedynes,nes siaip prieky vaziuoja ir kol taip nepasakau,tai net zmona jo nepajudina),"buk vietoj", ir tt.cia jam kazkaip is bendro isprusimo daejo...
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 24-10-2006, 18:57   #312
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Benai, saunu, dar siek tiek ir bus galima mininmalu egza praeit.
o siaip as kazkur neseniai radau parasyma:
"sunkiausi pirmieji treji metai-o po to tik dziaugsmas ir jokiu rupesciu"
nu tikiuosi kad taip ir bus
p.s. siaip taip ir yra Harka suprotingejo nuo 3 metu, ir isskyrus retus sagu ar uztrauktuku isemimus is drabuziu, labai fainas suo patapo.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2006, 08:20   #313
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Sveiki
Norėjau paklausti, o kaip pas jumis su praeiviais? Tik dabar iškilo problemėlė, nes anksčiau jis mažai būdavo palaidas, o dabar kai tik pamato žmogų artėjantį bėga link jo, bando loti, nors neįšeina, ir vaidinti agresyvų, ir tik pribėgęs artyn džiaugsmingai apšokinėja.. Gerai, kad pasitaikė kolkas draugiški žmonės Šiaip su paklusnumu pakankamai neblogai, nes ir pas mane moka (nesakau, kad VISADA ateina ), ir pasodinus sėdėt, ir kai aš nueinu toliau sėdi, (jis labai greit mokosi, visokių nesąmonių išmokstame dažniausiai naktį besibastant, pakartoji kelis kartus ir jau atsimena ) Bet vat kai sutinkam kokį žmogų, tada jau pamiršta, kad moka ir pas mane, ir ne, palik, ir t.t. Tai įdomu ar čia tik mano toks visus apšokinėjantis? Girius tai žinau kaip elgiasi Bet įdomu kaip Maja su Brukne, bei Fibe?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2006, 10:25   #314
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Na šiaip į praeivius reaguojam abejingai, tačiau žmonės (net nepažįstami), praeinantys pro šunų vedžiojimo aikštelę būna taip pat pradžioj įtartini, tačiau paskui l. tinkami šokinėjimui ir bučiavimui Šiaip tai sargi mergina, apufsi visokius svečius ir pan
Su šokinėjimu tai gal ir taisos po truputį situacija, tikiuosi laikui bėgant atpras...
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 07:57   #315
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

I praeivius isvis nekreipiam demesio jei ju yra daug. o jei vienas kitas ir dar tamsiai apsirenges,tai pasisiausia visa Maja ir bando loti.
Bijojau kaip Maja reaguos i oru atsalima,bet dabar matau kad jokiu problemu nebus.ryte sau iseina i lauka,atsigula ant siokio tokio sniego ir megaujasi saulute.
P.S. Pagaliau prigavau kaimyna kuris serdavo Maja per tvora.Itariau as ji, bet kazkaip nesmagu pas zmones eiti tikrai nezinant kas seria Maja. Nes jinai gaudavo zverienos ir po to nieko pas mus nevalgydavo.tai dabar ses tik ant nutros.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 10:13   #316
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

oo tai gera kaimyna turit-suo pacia geriausia mesa aprupintas
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 15:20   #317
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Jo kaimynas neblogas pasitaike
Del to matyt Maja lasinuku prisiaugino
Vakar parsiveziau sernienos sviezios,tai daviau stuburo kauliuka Majai.Pagriebe,nubego i tolimiausia kampa uz krumu ir surijo.
Eisim sestadieni i medziokle!!!!varovais busim,su pavadziu vesiu prie saves.Siuliau Vaivai kartu,bet sake kazkur isvaziuoja.Sekanti karta kai gales reiks su Brukne nulekti.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 15:51   #318
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Hej, hej, hej tai prasom kuo daugiau nuotraukeliu kur ji dirba su kitais sunimis prie grobio jos reakcija i negyva zveri ir t.t. po to prasysim straipsnelio mazo ir desim i visus wolfdogo puslapius-lenku ir ceku kalba as sutvarkysiu, kazkam i anglu teks paverst-tegul zmones zino, kokie vilkai yra is tiesu.
sekmes spygas laikysim
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006, 08:32   #319
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Sveiki,
Gryzom is medziokles sveiki gyvi.tik va nuotrauku nebus nes neemiau savo fotoaparato - sunkus baisiai.Nepaisant keliu Majos kaprizu siaip viskas praejo gerai. Pirmas kaprizas vadinasi - "neisiu per upeli" . tai ir buvo,prieinam viena upeli-perbridom,prieinam antra-Maja grieztai atsisako eiti i vandeni,teko sugauti ir pernesti ant ranku Antras kaprizas - "nenoriu lakstyti prirista uz pavadzio". zodziu per pertraukeles tarp varymu gaudydavau Maja,nes nenoredavo, kad ja pririsciau prie pavadzio,o risti norejau del to, kad laikos(aisku patinai) Maja laike potencialia kale kaip sakant, o Majai atsiginti nuo ju tikrai nera sansu.Teko prirista vedziotis,nes kai paleidau su sunim kitais, nuruko i miska tai tiek ir maciau,aisku gryzo kai garsiai pasaukiau,bet vistiek neramu,nes medziotojai gali su vilku sumaisyti ir nupilti.O siaip tai pagal zveriu pedas seka labai gerai, uosle ir klausa isvis ideali.ejom ejom misku,ziuriu tik Maja sustojo,isitempe visa ir pradejo nerimauti,ziuriu uz 20 m. lape bega.dar gavo tik ka nusautu stirnu pauostyt ir kraujo palaizyt.Negyva stirna uoste ilgai ir atidziai vos prisikvieciau po to kad i masina liptu.Oras buvo geras- sniego nezmoniskai daug, apie minus tris-Majai pats tas.Guli sau ant sniego issitiesus,geriausia buvo kai ejom per pievas,o ten sniego iki keliu,tai Maja neria i pusni ir islenda uz kokiu 5-6 metru.Kai gryzom namo tai tokia nusikalus buvo,kad tik padejo galva ant grindu ir uzmigo kietai.
Tokie vat medziojimo ypatumai
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2006, 08:47   #320
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

liudna, kad nuotrauku nera, bet ziurau, medziotoja nebloga.
saunuole. kada dabar vel bandysit eit pamedziot?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org