Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wzorzec & bonitacje

Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-10-2009, 22:49   #41
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Rona bardzo mnie cieszy, ze dysponujesz takimi danymi . To musiały być pewnie kosztowne i długotrwałe badania. Zbadać taką populację wilczaków i porównać ze sobą ich wyniki aby się dowiedzieć jakie idealne wymiary powinien mieć szybki i wytrzymały wilczak. Taką pracę się chwali. Gratulacje - kawał dobrej roboty.
Quote:
Botis ma udokumentowane czarno na białym, że jest obecnie najszybszym wilczakiem na 40, 70 i 100 km, stąd przyszedł mi na myśl...
Jeśli nawet są szybsze, to nie mają tego udokumentowanego. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009, 23:18   #42
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Jeśli nawet są szybsze, to nie mają tego udokumentowanego. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
To przepraszam za niezrozumienie.
Pisałaś o psie z idealnymi wymiarami najszybszego i wytrzymałego wilczaka.
Nie wiedziałem, ze to była myśł i sądziłem, że zrobiłaś jakieś badania podająć tą informację jako idealny pewnik.
Postaram się poprawić i na przyszłość pytać czy jest to myśl czy pewnik podparty badaniami, by nie było niedomówień.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009, 23:27   #43
secki
Head like a hole
 
secki's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: 3miasto
Posts: 162
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Noo jak to...przecież zrozumiał -> autor postu "Rona" -> wniosek - nie ma racji -> akcja - coś napisać.
(Schemat uproszczony - normalnie dodana jest finezja, kuwa nie!* )
Wszystko się zgadza.


*oczywiście była to z mojej strony, bardzo słaba próba naśladowania tej jakże wysublimowanej, merytorycznej i pełnej zrozumienia retoryki prowadzonej w duchu miłości do wszystkich zwierząt, ludzi, przedmiotów i bytów niematerialnych.
__________________
Karma - It's A Funny Thing
secki jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 07:15   #44
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by secki View Post
*oczywiście była to z mojej strony, bardzo słaba próba naśladowania tej jakże wysublimowanej, merytorycznej i pełnej zrozumienia retoryki prowadzonej w duchu miłości do wszystkich zwierząt, ludzi, przedmiotów i bytów niematerialnych.
.... w końcu jakoś o tę JEDNOŚĆ społeczności czeweczkarzy i WSPÓLNY klub walczyć trzeba, a "każdy orze, jak może".
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 11:01   #45
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
A Aneta powinna podac wymiary Alego
No, no, no... Sssmoku mnie i mojego misia-pysia do tego nie mieszaj...
On przecież nie ma bonitacji, oficjalnych wyników egzaminów, oficjalnie mierzonych czasów, teoretycznie badań hd też nie ma...
On tylko w tym sezonie w zaciszu okolicznych lasów i łąk przemierzył setki km biegając codziennie u boku koni podczas trenigów kondycyjnych (do rajdów do 160km). Pffff co to za przykład... to przecież każdy wilczak potrafi
anetawron jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org