Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18-09-2007, 23:18   #61
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na del anytos tai jug pliusas, o del aportu... Pasakysiu tiek, kartais patikdavo, bet daznai labai uzknisdavo mane, tiesiog nesa ir brunka visokius pagalius, kad tik mesciau. Svarbiausia ne kokius maziukus, bet pats susirasdavo kuo didesnius, net ir akmenys mego tasyti, ir vel ypac didelius! Liepi mesti, tai taip gailiai ziuredavo atsisukes, lyg brangiausia zaisla palikes, bet neidavo atgal pasiimti. Su ta komanda, buvau ivairiu kitu primokines, kaip kad pvz. parodai koki daikta, numeti ji ir sakai "vieta". nueina atsigula prie jo, laukia. Duodi komanda pas mane, ir dar liepi daikta paimti. Tingedavau pats eiti atsinest. Daug treneriu sako kad taip klaidinamas suo, tipo neismoks gerai visu komandu, bet pasirodo, jei tik sutari su gyvunu, gali ji visko ismokinti. Nors beje, vieno dalyko taip ir nepavyko ismokyti, t.y. komandos stovet.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 11:06   #62
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Niu va, is sios ilgos ir emocingos diskusijos suzinojau kad Cheo "nesha" seimininkes ranka kai dziaugiasi )) Supratau is kur dabar pas Ivju tokia maniera )) Mes jokiais budais netraktuojame tai kaip kandima, o tiesiog jis reiskai taip savo meile)) Ypac kai griztu is darbo, tai taip stiprokai sukanda mano pirstus tarp dantu ir "laiko", ausis priglaudes ir uodega vizgindamas )) as isivaizduoju kad jam liks toks iprotis, ka zinau, man jis netrukdo gyventi )) net ir vaikas pripranta prie tokiu "svelnumu". Galvojame, kad tikrai nesuniskas iprotis, arba tiesiog negirdejome is kitu veisliu tokiu atsiliepimu. Patiko man "vilko" comments del anytos - mes tai ir "draugams" taikome - bijot ar nepatinka musu vilkas - galite nevaziuoti )) kokie bjaurus esame...
natali jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 11:18   #63
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

naaa, kiek as zinau taip elgiasi beveik visi cekoslovakai

kartai kai Gierkai uzplaukia "didele meile" as lieku su skylemis drabuziuose, o vat net santurioji Harka.... taip ejo pas mane namuose dziaugtis teiseju Oskaru, kad sis buvo ...parsodintas ant sofos (o zmogus is stuomens ir liemens )

pamenu, kaip pirma karta susipazinau su Cheo...jis mane visa vakara laike savo dantyse...apziojes desini kelia ir vis retkarciais svelniai suspausdamas, paziuredamas i akis ir pavizgindamas uodega tipo "tu man patinki"
va ir foto is to susitikimo

http://cheitan.zperonowki.com/galeria/album12

cia tos...svelnesnes
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 12:09   #64
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Matyt teisejas tikrai geras zmogus, jei net Harka nuo emociju nesusilaike )), neisivaizduoju jos kitaip kaip ramios ismintingos vilkes)) mes su Kestu vis juokaujame dabar, kurio svecio Ivju nors karteli nepkramto - reiskia itartinas tipas )) O drabuziu su skylem tai kiekvienas jau turime, ypac Kestas, kai varo dviraciu su Ivju - vaizdelis geras: striuke paplesyta kaip pas bomza ( sakiau nesiusiu nes ner tikslo, kita pasiims kai bus nenesiojama ir Ivju ant pavadzio salia - tai zmones net neabejoja kad zmogus is misko koks, juolab su vilku))
natali jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 16:01   #65
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Sendien Hako ikandau i ausi kai bande vel urgzt bet jam tai nepadeda.Toliau sau urzgia.Tai tada pabandziau glostyt ir sakyt kad geras kai valgo ir kaip sakant kisht ranka i gerkle kai valgo mesa tai po glostymu truputuka nurimo bet visvien slepia savo kaula ir kai bandau vel paimt siusioja.bet jau sen ramiau ziuresiu ryt kaip bus ar vel pyks ar jau ramiau reaguos
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 16:16   #66
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Sendien Hako ikandau i ausi kai bande vel urgzt bet jam tai nepadeda.Toliau sau urzgia.Tai tada pabandziau glostyt ir sakyt kad geras kai valgo ir kaip sakant kisht ranka i gerkle kai valgo mesa tai po glostymu truputuka nurimo bet visvien slepia savo kaula ir kai bandau vel paimt siusioja.bet jau sen ramiau ziuresiu ryt kaip bus ar vel pyks ar jau ramiau reaguos
Stipriai kandai?
Musiske kai bijo skausmo (aciu Dievui, kad ne kaip Jara, nes jei butu mazas selmiukas nebijantis skausmo vaje kaip pasunkintu padeti), tai is karto sureagavo.
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 16:21   #67
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Lauryt, viska ok bus ilgai snekama tad ramiai daryk savo darba ir tiek

cia per diena jis netaps geru, ne ta dusia pas ta zveri
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 16:44   #68
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

O tai siusioja jis is baimes kad kaulo neduodu ane?Ar kaip tada suprast ta siusiavima?
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 19-09-2007, 17:21   #69
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

mazas suniukas siek tiek silpniau sulaiko slapima todel daznai gali apsislapinti kai jam skauda, dziaugiasi, pyksta ir t.t.
Hako elgiasi taip kaip dera elgtis jo amziaus suniukui.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-09-2007, 09:04   #70
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Nu va sen progresas bet ne i ta puseKandau jam i ausi tai jis man atgal ikandoTai db tarpusavi kandziojames kas stipriau kam ikas
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 20-09-2007, 09:23   #71
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Nu va sen progresas bet ne i ta puseKandau jam i ausi tai jis man atgal ikandoTai db tarpusavi kandziojames kas stipriau kam ikas
na laikykis, tik nepasiduok
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-2007, 09:48   #72
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Nu va sen progresas bet ne i ta puseKandau jam i ausi tai jis man atgal ikandoTai db tarpusavi kandziojames kas stipriau kam ikas
Idomu butu pamatyti ta vaizda
Wolfin, grazios nuotraukos...
Beje, as tai tikrai suns prie visu "draugu",nepratinciau. Saviski visad uzdarydavau i kita kambari, kai kas ateidavo.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-2007, 09:55   #73
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

A6 esu tos nuomonės, kad būtina pratint prie visų. Manoji draugė su visais, kol viskas ok. Visada pratinta labai labai mylėti ir gerbti žmones, vis dėl to puikiai jaučia, kada jau laikas pulti saugot šeimininkę ar teritoriją. Galų gale, debilų šunų, puldinėjančių žmones ir jais nepasitikinčių ir taip Lietuvoje per daug, tai bent iš CsV reikėtų išspausti kuo daugiau socializuotą vaizdą. Tai įeina į "atsakomybės už veislę" sąvoką.

Beje, su artėjančiu Lygiadieniu visus
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-2007, 10:33   #74
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Lauryt, viska ok bus ilgai snekama tad ramiai daryk savo darba ir tiek

cia per diena jis netaps geru, ne ta dusia pas ta zveri

Bruknė ir dabar dar nepamiršta pasitikrint, ar netyčia kas nors mūsų hierarchiniuose santykiuose nepasikeitė Bet greitai įsitikina, kad viskas po senovei
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 22-09-2007, 08:51   #75
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Ale tai jeigu nepratinti prie visų žmonių, tai kaip su tokiu šunimi keliauti, kaip pasirodyti festivaliuose ir visur kitur? Palikti šunį namie. Kankynė tada gyvenimas ir šuniui, ir šeimininkui, ar aš čia ne taip supratau tą nepratinimą? O jau kad šuo pats atsirenka kada bendraut kada ne su vienu ar kitu žmogumi tai tikrai. Ir tuo labiau, jei jis ir veik kasdien bendrauja su kažkuo iš pažįstamų tikrai nereiškia, kad reikalui esant negins savo šeimininko (dėl šito galiu garantuoti už savo šunį, puls net ir geriausius draugus mane gindamas )
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-09-2007, 05:00   #76
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

VILKSUNIS PRIVALO BENDRAUTI SU VISAIS IR KUO DAUGIAU ZMONIU !!!!!!!!!!!!!
maniskiai jei ateina kas nors, kas prisivijo ju dydzio yra uzdaromi i garda kuris yra tame paciame kambaryje, taip sakant ir sunys bedrauja ir zmogus jauciasi ramiau jei to reikia (nors tokiu atveju labai mazai)
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 24-09-2007, 13:11   #77
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Va va pas mane tai Hako lb draugyshkas.Kai buvom pas Natalija tai ji pasake kad lb drausus jis.Lb jau lenda peshtis ipac lauke nepatinka jam dyd shunys bet manau su laiku susipras.O vat Vyresnioji tai pvz su antsnukiu sveciuose vaikshto nes Avtushko padare savo,tai ir namie kai sveciai ateina lb jau stebi kad ka daro ir kaip rankas kilnoja i mano puse pastoviai pasiruoshus
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 10:47   #78
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Kagi, pirma karta, kai perskaiciau Vaivos atsakyma, tai numojau ranka ir nutariau nieko neatsakineti. Kiekvienas turim savo nuomuone. Bet kai pamaciau kad daugiau zmoniu mane tiesiog uzsipuole, tai neiskenciau…
Is tikro as nezinau kaip dar mokinciau savo augintini, uzdaryciau ji ar ne, tai priklausytu tik nuo salygu. Nezinau kaip yra su CZW, bet galiu drasiai pasakyti, kad tas pats VA, tikrai arsiai negintu savo seimininko, o tik skalytu aplink, nes juk zmones draugiski. Beje, Vaiva, mano suo tikrai nebuvo debilas!!! Anaiptol, jis buvo labai protingas, ir jei tu ji butum pazinojus, tikrai butum sakiusi ta pati. Kaip jau esu minejas, tai ne tik mano nuomone. Tiesa, karta esu mates suni kuris man labia patiko, turiu omenyje pagal protinius sugebejimus. Tai buvo per Lietuviska TV, kazkokia laida apie gyvunus, pavadinimo nepamenu. Ten spresdavo visokias problemas su gyvunu elgesiu. Vieni zmones issikviete laida i namus, nes ju VA, kai seiminiku nebuvo namie ismesdavo visokius daiktus, PER BALKONA! Kas nesupras, tas sakys, kur cia proto pozymiai? O gi tai, kad ne kiekvienas gyvunas sugebetu taip sumastyti.
Savo Augintini as uzdarydavau i kita kambari, kai ateidavo sveciai, bet lauke jis daznai budavo tarp zmoniu, zinoma jo niekas negloste, bet ir jis nieko nepuole! kita vertus, pabandykit isivaizduoti tokia situacija. Velus vakaras, suo palaidas laksto, ir staiga jus uzpuola, ir padaro kas jums butu skaudziausia… Ar jusu augintinis tikrai arsiai jus gintu? Pagalvokyt ir atsakykit sau, ne man. Ar po viso to, jums nebutu skaudu del to kas ivyko? Bet ar nebutu dar skaudziau, kad jusu draugas jusu neapgine, ir neuzkirto kelio tam ivykiui! Tikiuosi sito jums tikroveje neteks patirti. Sakysit perzengiu riba su savo PVZ? Bet nepamirskit kad mes gyvenam Lietuvoj!!!, kur dvilikameciai nuzudo astuonmeti ir imeta ji i jura, kur motina saltakraujiskai nuzudo savo vaikus, kur penkiolikameciai vienijasi i gaujas, ir daro sunkiausius nusikaltimus. Mes dziaugiames kai kitam blogai. Tokiu pvz galima duoti daug, bet neverta, jus patis puikiai zinot kokioje visuomeneje gyvenam, Bet jei nepadejo toks pvz, tai duosiu tikra, neisgalvota, t.y. savo.:
Tuo metu, mano Arunui buvo apie puse metu, ir mes ejom, berods S. Neries gatve, netoli gimdymo namu. Tokia gudi vieta, zmoniu aplink nebuvo. Staiga sustojo automobilis ir is jo islipo vienas vyriskis. Suktelejo man: Ei, stok is kur sita suni gavai? Atsakiau kad pirkau. I ka jis pareiske: “Tai mano suo jis nuo manes pabego”. Ir pradejo drasiai eiti prie musu, kaip supratau ketindamas ji is manes “atsiimti”. Tuo met as dar buvau paauglys, ir nezinau kaip viskas butu pasibaige jei ne mano Vilkiukas… Ar jis pajaute kad as isigandau, ar tai padejo mano auklejimas, bet jis labia arsiai puole ant to zmogaus, pradejo smarkiai skalyti, su isieptais dantimis. Zmogus sustojo, issigando, ir apsisukes nuejas i savo auto, ir tiesiog nuvaziavo. Tad noreciau jusu paklausti, kaip galvojat, ar pasiteisino siuo atveju mano auklejimas? Ar as buciau po to incidento uzaugines savo suni, jei jis kiekviena nepazystama sutiktu dziaugsmingai vizgindamas uodega?
Kitas pvz, vienoj parodoje, kuri vyko stadijone, musu klubo dalyviai nuejo apsipirkti, as kadangi nieko nenorejau, tad pasilikau saugoti, palei metaline tvora, priristus sunis. Ten aplink, sakau tiems kas nezino, eina krumynai, auga tankus medziai. Beveik visi sunys skalijo, nes paciam stadijone vyko pasirodymas, na patys zinot tokias situacijas. Staiga, is uz krumu iseina vaikas, kokiu 9-12m Ir tiesiai salia maniskio. Maniskis pamate ji, isibegejo ir jau puls... Nespejau staigiai sureaguot, per garsa jis manes tikrai negirdejo, bet faktas tas kad pribeges prie pat berniuko, jis staigiai sustojo, ji apuoste... ir nubego sau toliau skalyti... Noriu paklausti, TAI AR DEBILAS JIS? Debilai yra ne sunys, o ju seiminynkai, kurie ju nemoka tinkamai isaukleti, tai tokie kurie perka sunis, kad juos rodytu, atseit ziurek, koki zveri turiu. Man nereikalingas sargas, man reikalingas draugas, bet man butu tikrai skaudu, jei jis mane isduotu. Apie sunu dresura ismanau gerai, zinau pagrindine taisykle, kad svarbiausia reikia pazinti suni, ir su juo uzmegzti tvirta kontakta. Ir ar tai butu VA, ar CSV, visus juo galima ismokinti, tik reikia tam skirti laiko.
Na bet ir taip cia jau per dau prirasiau, tad tikiuosi nieko cia neizeidziau savo ilga kalba. Tiesiog „uzvedet“ mane, o kadangi esu skorpionas, tai privalejau atsikirsti

Last edited by vilkas; 25-09-2007 at 10:55.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 11:04   #79
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

VA NĖRA CSV. VA gal ir šokinėja aplink skalydamas, manoji neskalyja, ji žino, kada yra reikalas šiepti dantis. Išgėrusių jaunuolių kompanija priėjusi prie staliuko ir bandanti "pabendrauti", nepažįstamas vyriškis traukinių stotyje, vakarinių pasivaikščiojimų užkabinėtojai - visi jie sulaukia iššieptų ilčių ir riaumojimo. Uždarinėti šuns man nereikia, bendrauja su visais. Nereikia visų šunų tempti ant prieš tai turėto šuns kurpaliaus. Aš va taksą auginau, tai man ką - apie CsV pagal taksą spręst?
Beje, vakarais viena po gūdžias vietas nevaikštau, o jei ir vaikštau, nešuosi peilį. Tikiuosi, kad jei ką - mane apgintų ir mano žmogus. Šuo yra mano bičiulis ir bendražygis, kurį AŠ ginčiau, jei būtų reikalas, nes leidau sau prisiimti atsakomybę už to gyvūno gerovę, sveikatą ir gyvybę. Savimi mes turime pasirūpinti patys. O už šuns besislepiančių žmonių teko matyti daug, deja, daugelio jų skustų galvų, pamautų ant liesų kūnelių, intelektas nepuošė.

Tavo šuns debilu niekas neišvadino, nereikia susireikšminti, ne tik apie tave kalba sukasi.

Zodiako ženklas dar nėra leidimas rašyti bet ką ir užsipuldinėti žmonės, kurie tau žarsto puikius patarimus, nes CsV yra matę ne tik 4 mėn šuniuką, laikomą mažos mergaitės, ir puikiai žino, kas tai per gyvūnas.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 11:22   #80
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Vilkas, tai man rodos ir išaiškėja skirtumas VA ir CSV, kaip pats sakai tas pats VA jei būtų mokytas su visais draugiškas būti niekada ir nekąstų gindamas, a vot aš tau sakau, kad CSV nuo pat mažens visų praeivių niurkomas išaugęs gina savo šeimininką. Galiu garantuoti, kad nei vienas iš mano draugų nedrįstų su manim net juokais smarkiau apsistumdyti jei šalia yra Vaidylka, nes žino puikiai, kaip mano šuo elgsis.
vike jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org