Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-11-2007, 14:50   #41
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

aha minti pagavai teisingai

as tik padedu ir patariu o renkasi tai jau patys zmones
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-11-2007, 15:16   #42
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

hm....nu pagaliau issiaiskinom....

beje, visus gerai apibudinai..?..

tiesa, kaip yra su tais suaugusiais, ieskanciais nauju namu....juos dar karta parduoda ar atiduoda, kad tik kas paimtu..?..

Last edited by auuuu; 09-11-2007 at 15:18.
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-2007, 00:54   #43
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Na kadangi pliurpalas, tai..
negaliu užmigt, bijau, kad neatsikelsiu į parodą važiuot (galėčiau dar porą valandikių pamiegot... ), kaip visad man priešparodinis jaudulys.. nesenai Vaidylką išmaudžiau, ot buvo juoko, kai reikėjo visą sustingusį vilkelį įkelt į vonią, ale kai išsimaudė, tai koks laimingas buvo, visas pasišiaušęs vaikšto tik bijau, kad ryt, kai pradžius kailis, pašukuosiu, ir galutinai neliks poplaukio.. nors ir dabar kaip ir nebėr jau jo.. išsišėrė...
na tas rinkimasis šuniuko biški ne toks, kaip čia aprašėt.. aš gi jau iškart žinojau, kuris maniškis, o gyvai pamačiau jį tik kai jau pasiėmiau Bet man limpa, visiškai toks pat kaip aš..
Labai labai laukiam kada Bruknytę pamatysim šiandien o dar ir Gierką sutiksim, bus su kuo pasikoliot.. smagumas
atsiprašau, kad tokia didelė, bet photobucketas sudurniavo, tai nebgaliu įkelt mažesnės.. :/


Last edited by vike; 11-11-2007 at 01:33.
vike jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2007, 11:11   #44
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Vike, rinkaisi is dalies vis tiek pati-galejai gi keist jei norejai, as tik pasiuliau ale manau...pataikiau abu labu tokiu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-11-2007, 13:03   #45
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

"Kikos" tai duoda nesamoniu. Pirma haskius pardavinejo, dabar gi siulo akita pirkt. Akropolio "Kikos" vitrinoj-bunkery selsta viena tokia. Ir kilmes salis - Lietuva... Pamatys koks eilinis Akropolio (tustybes ir kinietisko slamsto sostines) lankytojas, pagalvos "Grazus minkstas zaisliukas, bus vaikams zaidimams" ir nezinodami, kas per veikejas ir kas per veisles charakteris nusipirks suniuka. Ir bus blogai ir jam, ir seimininkams. Ciagi suo ne pradedantiesiems, kiek zinau. "Kiku" savininkams bile tik bapkiu gaut, o suniuku gerove - dzin? Ir dar vargsas skunkas savo 0.5 kvadratinio metro apartamentuose laukia guledamas ir nekrutedamas...ko?... gal pasaulio pabaigos...
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 21-11-2007, 18:32   #46
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Klaipėdoj Akropoly irgi akita yra dabar uždaryta viena pati..
skunkas? siaubas, taigi toks padariukas tikrai ne kiekvienam, kuriam patiks jo graži išvaizda..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 22-11-2007, 12:32   #47
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Del skunso tai joa.Vargsas as ir maciau dar pasiziurejau ar kvepuoja vargsas nes gulejo issitaskes kaip reikalasDar ko lb kazkada norejau tai burunduko ateinu ir ziuriu kad ir tuos vargsus ten parduoda bet kvepuoja jie sunkiai lb manau ilgai neistvers
Isivaizduoju kaip jiem ten bloga kai nuo ryto iki vakaro i juos ziuri 1000 zmoniu ir kekvienas beldziasi ir krapstosi i ju narvelius kad tik vargsiukai i juos demesi atkreiptu
As pro ten praeidama pastoviai garsiai keikiuosiu nes visi gatavi patys pas koki sunioka i narva ilist ir visiskai nemato sunioku liudnu akiu ir kaip jiem ten bloga.
Pykta
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2007, 14:09   #48
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

na, mielieji, daba pasakokit, ar baisiai skundzias kaimynai jusu augintiniais..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2007, 16:23   #49
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
na, mielieji, daba pasakokit, ar baisiai skundzias kaimynai jusu augintiniais..?..

Nea. Kakai surenkami, šuo visada su pavadžiu, neloja, šeimininkė plačiai šypsosi ir sveikinasi Tiesa, apatinė kaimynė yra skundusis, kad Bruknė pakaukia, bet panašu, kad jai tai ne tiek trukdo, kiek... šuniuko gaila...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2007, 16:40   #50
nesuprantama
Junior Member
 
nesuprantama's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 43
Default

mumis tj visai nesiskundzia dar kjp tik visiem patinka brendzio "veduokle" Tik mes turib problemu nes zemiau musu gyvena seimos 2 su mazais vaikais kuriu dulis ziauriai nemegsta... tenka antsnukiuka deti...
nesuprantama jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2007, 23:55   #51
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Pas mus Kikoj akitos jau nebėra...
O kaimynai.. nuostabieji kaimynai.. jie nepatenkinti nes paliktas namuose Vaidis kaukia.
vike jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 17:23   #52
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Aisku kad nepatenkinti kai du suniukai pastoviai namie koncertuoja kai manes nera ir kai as esuSuniukai kersija uz 7dienio ryta kai kaimynai megsta pagrezt ir girti pasibart ir mus visus pazadyna.
Norejau paklaust ar kas nors susidure su problema kai jusu augyntinis lb garsiai ziovoja?Hako nusiziovojimas pereina i kaukyma bet tik rytais
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 18:50   #53
nesuprantama
Junior Member
 
nesuprantama's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 43
Default

Ziovauja noredamas atkreipti i save dėmesy...
brendikas ir rytais garsiai zovauja tik jo ziovaujimas nepereina i kaukima...
dar gali ziovaut garsiai kai ko nors bijo, bet nemanau kad hako kiekviena ryta kazko bijo
nesuprantama jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 21:48   #54
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Vike, tai mes varom birželio 1 d. į Estiją? Jei taip, tai reik murliūkščius iki 12.31 užregint, tai man į LKD vėl... Bandom?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 22:15   #55
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Vaivut, kokia kaina? Aš tai aišku, kad noriu, tik.. kaip visada vieną dieną turiu pinigų - kitą jau nebe, paskui vėl iš kur nors randas jų mano piniginėj, bet ir tai neilgam.. šiand va negalėjau nenusipirk dart'o.. man jo nereikėjo, ale.. tai nežinau, nebent mama duos registracijai, arba registruočiau sausio mėnesį, jau antrine registracijos kaina tada.. bet manau, kad reik važiuot, m?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 22:37   #56
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Vaivut, kokia kaina? Aš tai aišku, kad noriu, tik.. kaip visada vieną dieną turiu pinigų - kitą jau nebe, paskui vėl iš kur nors randas jų mano piniginėj, bet ir tai neilgam.. šiand va negalėjau nenusipirk dart'o.. man jo nereikėjo, ale.. tai nežinau, nebent mama duos registracijai, arba registruočiau sausio mėnesį, jau antrine registracijos kaina tada.. bet manau, kad reik važiuot, m?

25 eurai kol kas. Nėra baisiai daug. Jei ką tai gal aš uždėt galėsiu - užreginst taigi teks turbūt man. Jei LKD dirbs tarpušvenčiu...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 22:43   #57
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

aha, nedaug kaip ir.. dabar tik va klausimas kaip su LKD darbu.. įtariu, kad gali ir nedirbt o registruot, tai žinok būtų gerai, kad tu, nes mes gi Kauno klubui priklausom, tai gali būt sudėtinga man užregistruot..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 22:51   #58
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

o ten kaip viskas duodama? kiekvienai klasei po CAC, ar tik vienam patinui, ir vienai kalei? (gali būt, kad jau klausiau kažkada bet būtų fainai, jei dar kas varytų su mumis iš vilkelių.. )
vike jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 22:53   #59
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
aha, nedaug kaip ir.. dabar tik va klausimas kaip su LKD darbu.. įtariu, kad gali ir nedirbt o registruot, tai žinok būtų gerai, kad tu, nes mes gi Kauno klubui priklausom, tai gali būt sudėtinga man užregistruot..

O kaip aš tave į winnerį reginau?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 22-12-2007, 23:10   #60
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

tep tep, turiu omeny, kad man gali būt sudėtinga mumis užrėgint, nes Klp klube gi gali nesivargint, nes mes ne jų klubui priklausom, tai būt geriau jei tu užregistruotum savo klube
vike jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org