Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-09-2007, 11:32   #81
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Va ir islindo yla is maiso

tuom ir skiriasi VA nuo CSV. VA puikiai kas rankove treniruotes metu, taciau esant reikalui nedarys to ko reikia, CSV visiskai nereaguis i ta besokinejanti zmogu, taciau esant reikalui 10 menesiu sunekas, apgins savo uzpulta seimininke (faktas patvirtintas).

ir CSV TURI bendraut kuo daugiau su zmonemis, nes jo nereikia mokint ginti seima....nors is kitos puses...teisingai Vaiva sako, mes einam gint savo sunu nes esam uz juos atsakingi. Ta pati darau ir as...mes 3 esam gauja, kuri gina viena kita kai tik to reikia
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 12:47   #82
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Jei jus esat teisios, tai CZW as matau tik dar daugiau pliusu, kas man velgi, labai prie sirdies, nes norisi kad suo ir butu draugiskas, bet kartu ir nepaliktu savo seimininko nelaimeje. Juk pripazinkit, butu skaudu del to...
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 12:55   #83
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Jei jus esat teisios, tai CZW as matau tik dar daugiau pliusu, kas man velgi, labai prie sirdies, nes norisi kad suo ir butu draugiskas, bet kartu ir nepaliktu savo seimininko nelaimeje. Juk pripazinkit, butu skaudu del to...
Man skaudžiausia būtų jei mano šuo nukentėtų gindamas mane.
Matai, pasirodo nebūtina iškart pult į atlapus, a?

OT Daiva, su gimtadieniu, senike tu
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 12:58   #84
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Beje del rankoves, pas mus vilijampolej buvo toks treneris, Valerka. Tikrai geras treneris, tik kiek teko girdet veliau zmogus... bet tiek to. Faktas tas, kad jis sunu dresurai naudojo ne tik rankove. Visi juokesi kai jis dar kazkokia tai sena gelbejimo liemene atsinese. Ir viena karta, kai buvo treniruojamas maniskis, nuo rykstes smugio, jis susinervines paleido rankove ir griebe tam treneriui uz sono! Tada tas patenkintas jau aiskino: va matet kad kartais prireikia liemenes. Tai norejau papasakot del to, kad pas mus buvo dresiruojami sunys ne kad ant rankoves pultu, bet kad pultu! Ir jei suo puola ant rankoves, dar neaisku ar jis is viso puls kritiniu atveju. Jug uzpuolikas rankoves nesinesioja
O VA, labai nenuvertinkit, jug CSV turi ju kraujo Na bet tikiuosi viska ka jus pasakojat apie juos, tai tikrai tiesa...
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 13:00   #85
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Vaiva, o tau nebutu skaudu jei tu nukentetum, o suo nieko nedarytu?
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 13:07   #86
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Beje del rankoves, pas mus vilijampolej buvo toks treneris, Valerka. Tikrai geras treneris, tik kiek teko girdet veliau zmogus... bet tiek to. Faktas tas, kad jis sunu dresurai naudojo ne tik rankove. Visi juokesi kai jis dar kazkokia tai sena gelbejimo liemene atsinese. Ir viena karta, kai buvo treniruojamas maniskis, nuo rykstes smugio, jis susinervines paleido rankove ir griebe tam treneriui uz sono! Tada tas patenkintas jau aiskino: va matet kad kartais prireikia liemenes. Tai norejau papasakot del to, kad pas mus buvo dresiruojami sunys ne kad ant rankoves pultu, bet kad pultu! Ir jei suo puola ant rankoves, dar neaisku ar jis is viso puls kritiniu atveju. Jug uzpuolikas rankoves nesinesioja
O VA, labai nenuvertinkit, jug CSV turi ju kraujo Na bet tikiuosi viska ka jus pasakojat apie juos, tai tikrai tiesa...

CsV turi DARBINIŲ VA kraujo, o ne tų keistų padarų nuskembtom subinėm.
Mano šuo man ne gynybai. Man su ja drąsiau aišku, bet tik tiek, kiek drąsiau, tarkim, vaikščiot su Vike Nežinau ar būtų skaudu, niekad nebuvo tokios situacijos ir tikiuos kad nebus (tfu tfu tfu). Bet tiems, kurie jaučiasi nesaugūs, siūlyčiau pirktis pistoletą ar dujų balionėlį, lankyti kovos menų užsiėmimus arba bėgimą , o ne pirktis šunį, kad apgintų.

Tai gerai, kad taip ir nepabandžiau niekad vest Bruknės apsaugos mokytis. Nesu tikra ar galiu prognozuoti savo reakciją, jei kas Bruknei rykšte pabandytų vožtelt...
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 13:22   #87
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Vaiva, dekui.

Valerka zinom

plius is tikro, jei suo reikalingas savingynai-siulau ka nors kito ismastyt, nes vilkas nera tam sukurtas, plius kvailai skamba "reikia suns apsaugai" siais laikais geriau saugos tarnybos, ten ir berniukai geriau sudeti ir geriau isdresuoti nei kad suo siulyciau jomis naudotis.

p.s. as irgi ginu savo sunis daugiau nei kad jie mane, ju sveikata man svarbesne, todel visada stengiuosi isvengti suns panaudojimo, nes naudoti suni kaip ginkla man....debiliska
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 15:31   #88
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Nepykit visi bet ash truputuka sutinku su Vilku.Nes ash tikrai ne toks zmogus kuris vienu smugiu atjungtu dyd vyra ir apsigint tikrai nemanau kad galeciau nes man sprigta duotu ir ash skrisciauShuo turi moket gynt seimyninka o ne seimyninkas shuny nes juk nuo senu laiku shunys saugojo kaimus ir bla bla bla o db ateina mada kad shunys tampa papuoshalu ir tiek.Nzn dar visiskai savo maziaus bet zinau kad dresuosiu ji pagal visas taisykles ir taip kad jis klausytu manes.Ir aisku nenoreciau kad prispaudes juodega begtu.Man mano shunys ir mano draugai ir mano apsauga nes ash jeis pasitikiu o jie manim ir manau kad Hako tikrai gyns mane bet vat jo tikrai nenoreciau vest i apsauga nes matau kad ir taip jis mane saugos
Vilke nzn ar su manim kas sutiks bet sie gyviai patis zino kada reik pult o jai puls tai manau kitam zmoguj tikrai bus riesta
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 15:54   #89
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Nepykit visi bet ash truputuka sutinku su Vilku.Nes ash tikrai ne toks zmogus kuris vienu smugiu atjungtu dyd vyra ir apsigint tikrai nemanau kad galeciau nes man sprigta duotu ir ash skrisciauShuo turi moket gynt seimyninka o ne seimyninkas shuny nes juk nuo senu laiku shunys saugojo kaimus ir bla bla bla o db ateina mada kad shunys tampa papuoshalu ir tiek.Nzn dar visiskai savo maziaus bet zinau kad dresuosiu ji pagal visas taisykles ir taip kad jis klausytu manes.Ir aisku nenoreciau kad prispaudes juodega begtu.Man mano shunys ir mano draugai ir mano apsauga nes ash jeis pasitikiu o jie manim ir manau kad Hako tikrai gyns mane bet vat jo tikrai nenoreciau vest i apsauga nes matau kad ir taip jis mane saugos
Vilke nzn ar su manim kas sutiks bet sie gyviai patis zino kada reik pult o jai puls tai manau kitam zmoguj tikrai bus riesta
Kam tie kraštutinumai - jei ne gynėjas, tai papuošalas. O niekada nepagalvojai, kad užpuolikas gali vienu spyriu negrįžtamai sužaloti šunį, gali jį papjauti, nušauti, padegti, išsukti letenas, išmesti per balkoną (turim realių pavyzdžių, ar ne?) O jei jau jautiesi nesaugi tai gal rimtai geriau dujų balionėlis, įtartinų vietų saugojimasis ir t.t. Ir savo, ir šuns labui.

Nors šiaip jau CsV atrodo ir taip pakankamai grėsmingai, kad praeitų noras kabinėtis (mano nuomone). O jei jau kas nors norės nuskriausti, šuo gali ir nepadėt, kad ir kaip apmokytas jis būtų. Jei vyrukai bus trys ir ginkluoti, šuo čia bejėgis

Paguodžiau, ne?
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 17:16   #90
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Ash nesakau apie tris gynkluotus vyrukus tikrai prie manes neis nes nemanau kad ras ka pas man vogt nes ne taip jau atrodauNu nemanau kai shuo bus isiseges zmoguj i ranka kad tas dar sugebetu issukt shuniuj koja.o sheip jai pils su peiliu tai manau ne tik shuny supjaustis bet ir sheimyninka.teks tada shuny mokyt kad iskart i gerkle stvertu kad jau uzpuolikas nepajudetu
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2007, 17:17   #91
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

O priesh tris gynkluotus gali apgint tik rexas super shuo
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 07:45   #92
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Sveiki,
Labai idomi ir reikalinga diskusija uzvire
Del apsaugos naudojant suni as pasakysiu taip:as turiu galimybes visa laika laikyti suni lauke,bet to nedarau,klausiate kodel?ogi todel, kad visu pirma Maja yra seimos narys ir miega su mumis namie.Antra - del saugumo,nes man yra ramiau miegoti,nes visada zinau,kad Maja mane pazadins kai ji itars, kad kas nors vaiksto aplink nama. Sutinku, kad uzpuolikas gali suluosinti,nusauti ar kitaip suzeisti suni, bet jei mano seimai (ypac vaikams) grestu pavojus ir jokio kito ginklo po ranka netureciau,net negalvodamas uzsiundyciau suni ant uzpuoliko negalvodamas apie suniui gresiancias pasekmes.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 11:19   #93
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Malonu kad atsirado ir man pritarianciu. Tad atsakysiu tiems kas nepritaria. As pats APSIGINTI MOKU ir man suo, ne savyginai reikalingas!!!, bet kalba apie tai, kad suo vistiek turi ginti savo seimininka. Vaiva, juk uzpuolikas tave gali suzaloti, o gal net atimti gyvybe su tuo paciu peiliu!!! Ir jei taviskis tuo momentu nieko nedarytu? Kas tada? Tada tavo artimieji, neteke taves, greiciausia patys uzmigdys toki suni! Gerai parase Saulius, nezinau ar kuri is jusu turi vaiku, manau kad ne, tad gal but jums bus sunkiau suprasti, bet jei pavojus grestu vaikui? Ir velgi suo net nemoketu kasti, arba jam visi zmones butu draugai? Merginos, del jusu savyginos, nejuokinkit, as esu sportaves, ir mates merginu kurios irgi sportavo, tai galiu drasiai teigti, kad tik vienetai is ju gletu apsiginti, tad neisizeiskit, netikiu kad pacios dar ir suni apgintumet
Ir as duodu grantija, kad jei ivyktu toks atvejis, ir jusu didziulis augintinis jusu neapgintu, jums butu tikrai del to skaudu...

Last edited by vilkas; 26-09-2007 at 11:30.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 11:21   #94
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
CsV turi DARBINIŲ VA kraujo, o ne tų keistų padarų nuskembtom subinėm.
Beje, nelabai supratau ka tuo norejai paskyti?
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 11:32   #95
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Vilke nzn ar su manim kas sutiks bet sie gyviai patis zino kada reik pult o jai puls tai manau kitam zmoguj tikrai bus riesta
Lauryte, as tikiuosi tu teisi, ir tai tikrai butu didziulis pliusas siai veislei
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 12:03   #96
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Vaiva, juk uzpuolikas tave gali suzaloti, o gal net atimti gyvybe su tuo paciu peiliu!!! Ir jei taviskis tuo momentu nieko nedarytu? Kas tada? Tada tavo artimieji, neteke taves, greiciausia patys uzmigdys toki suni!
Tu mano artimuosius tik ką išvadinai debilais, kaip suprantu.
Prašaisi bėdos.

Labai labai tikiuos, kad kai Bruknės šuniukams kadanors reikės ieškoti šeimininkų, neteks susidurti su žmonėmis, kurių artimieji, šeimininko neginantį šunį užmigdo. Iškrypėliška.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 12:04   #97
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Beje, nelabai supratau ka tuo norejai paskyti?

Pabrėžiau, kurio VA kraujo turi CsV. O ką?
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 12:08   #98
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Saulius View Post
Sveiki,
Labai idomi ir reikalinga diskusija uzvire
Del apsaugos naudojant suni as pasakysiu taip:as turiu galimybes visa laika laikyti suni lauke,bet to nedarau,klausiate kodel?ogi todel, kad visu pirma Maja yra seimos narys ir miega su mumis namie.Antra - del saugumo,nes man yra ramiau miegoti,nes visada zinau,kad Maja mane pazadins kai ji itars, kad kas nors vaiksto aplink nama. Sutinku, kad uzpuolikas gali suluosinti,nusauti ar kitaip suzeisti suni, bet jei mano seimai (ypac vaikams) grestu pavojus ir jokio kito ginklo po ranka netureciau,net negalvodamas uzsiundyciau suni ant uzpuoliko negalvodamas apie suniui gresiancias pasekmes.
Šiuo atveju, siundymas nelabai ką keistų, nes Maja pult nemokyta
Jei šuo bando ginti šeimininka - puiku. Jei ne - irgi.
Yra vyrų, kurie už netinkamą žvilgsnį, žodį jų moteriškei, tam kitam išdaužo dantis, yra tokių, kurie nekreipia dėmesio, nes tai ne pasaulio pabaiga, yra tokių, kurie žino, kad moteriškė apsigins pati, o jei matys, kad pagalbos vis dėl to prireikė - ateis padėti. Kuris iš jų "geras"? Grubokas palyginimas aišku, bet lengvai suprantamas
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 12:33   #99
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Maja pulti nemokyta,bet 100 % garantuoju,kad isibroveli i namus,ar uzpuolika lauke pultu.Brukne manyciau taip pat elgtusi jei seimininkams grestu pavojus.Be to nemanau,kad nemokytas CSV negintu seimininko.Kuo stipresni gaujos instinkta turi suo,tuo labiau jis gins savo artimuosius.
O del nepuolimo - asmeniskai jei mano suo pabegtu man esant tikrai kritineje situacijoje,nedelsiant imciausi mokyti suni pulti pagal komanda ir t.t. nes del nepuolimo kaltas tik seimininkas,nes suns nemokino.

Zinau toki atveji kai nemokytas sulaike seimininko uzpuolika gatveje,nors ir buvo suzeistas berods 2 kulkomis.
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 26-09-2007, 12:46   #100
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Saulius View Post
Maja pulti nemokyta,bet 100 % garantuoju,kad isibroveli i namus,ar uzpuolika lauke pultu.Brukne manyciau taip pat elgtusi jei seimininkams grestu pavojus.Be to nemanau,kad nemokytas CSV negintu seimininko.Kuo stipresni gaujos instinkta turi suo,tuo labiau jis gins savo artimuosius.
O del nepuolimo - asmeniskai jei mano suo pabegtu man esant tikrai kritineje situacijoje,nedelsiant imciausi mokyti suni pulti pagal komanda ir t.t. nes del nepuolimo kaltas tik seimininkas,nes suns nemokino.

Zinau toki atveji kai nemokytas sulaike seimininko uzpuolika gatveje,nors ir buvo suzeistas berods 2 kulkomis.
Taip, Bruknė pultų ir puola, na, bent riaumoja. Gina ne tik mane - gina ir mano drauges, net jei manęs nėra (gaujos narės )
O dėl mokymo kai nepuola... Šiaip ne visi šunys tinka mokyti pulti. Gal šuo yra tiesiog bailus ir todėl negina šeimininko. Šuo šuniui nelygu.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org