Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wzorzec & bonitacje

Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-02-2005, 18:31   #1
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

magdalena gdzie do kąd jedziecie na przegląd?
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2005, 23:26   #2
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena
ja wybieram się na przegląd młodych w kwietniu to może wtedy się spotkamy...
A gdzie jedziecie? Bo my bedziemy 16.04 w Roudnice nad Labem....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2005, 00:11   #3
Ori
Senior Member
 
Ori's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Poznań, Poland
Posts: 1,471
Send a message via Skype™ to Ori
Default

A nie mial byc wtedy bieg na Slowacji???
__________________
www.jantarowawataha.pl
Ori jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2005, 01:21   #4
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
A gdzie jedziecie? Bo my bedziemy 16.04 w Roudnice nad Labem....
zastanawiałam się nad Jevisovicami ale ostatecznie mój wybór padł na Roudnice, termin jest dla mnie bardziej sprzyjający. sama nie wiem jak się do sprawy zabrać bo to nasz debiut (mój i Dony), wiem że na takich przeglądach "oglądane " są szczeniaki, z chęcią pochwaliłabym się Doną, nie wiem jednak gdzie i kiedy należy się zgłosić i jak to się załatwia, co jest potrzebne itd jeśli masz Margo chwilkę to skrobnij pare słów na ten temat, ja sądziłam że jest jeszcze tyle czasu że nie warto wam na forum moimi pytanimi głowę zawracać ale skoro temat został podjęty...
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-2005, 23:53   #5
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by magdalena
wiem że na takich przeglądach "oglądane " są szczeniaki, z chęcią pochwaliłabym się Doną, nie wiem jednak gdzie i kiedy należy się zgłosić i jak to się załatwia, co jest potrzebne itd jeśli masz Margo chwilkę to skrobnij pare słów na ten temat, ja sądziłam że jest jeszcze tyle czasu że nie warto wam na forum moimi pytanimi głowę zawracać ale skoro temat został podjęty...
Co do samego szczeniaka to musi jedynie kawalek pobiec (truchtem, bez podskokow, co u szczeniaka jest dosyc trudne ). I przez chwile stac na miejscu.

Zglaszac sie wczesniej nie trzeba. Jedyne co musicie zrobic to byc na miejscu przed godzina 9:00 i zglosic sie na przeglad. Bedzie potrzebny jedynie rodowod i korony na oplate (potem zerkne ile, ale chyba cos kolo 200 - zlot jest bezplatny dla czlonkow klubu, ale skladka kosztuje 600kc/rok).
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 24-04-2005, 17:29   #6
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Bonitacja - Roudnice n/L 16.04.2005 (CZ)

Przed wyjazdem na krycie wpadlismy zobaczyc bonitacje w Roudnicy (po raz pierwszy odbywala sie w nowym miejscu). Tym razem na spokojnie, bo nasze szczeniaki sa albo za mlode na przeglad, albo maja juz go (ew. bonitacje) zaliczone.

Tym razem zaprezentowala sie rekordowa ilosc psow - na bonitacje zgloszono ich az 19. Nie obylo sie jednak bez polskiego akcentu, bo do Roudnicy zawitala Olga z Honey, aby wziac udzial w przegladzie mlodych (milo bylo Was spotkac!!!). Honey coraz to zachecala Bure do zabawy, ale Balrog mial w glowie tylko jedno (Belke ), a dziewczyny, jak to panny-wilczakowny - ze nieletnymi sie nie bawia. Ale nie bylo z tym problemu, bo na terem stawila sie cala masa szczeniakow, ktore przyszly zobaczyc, co je czeka...

Ogolnie: pogoda byla super (moze nawet zbyt ciepla), miejsce swietne, bo i bylo gdzie puscic psy, i gdzie przysiasc w cieniu. Atmosfera rozluzniona, bez nerwowki, co odbilo sie zarowno na ocenach psow, jak i zachowaniu wlascicieli. Jesli nastepne bonitacja bedzie w tym samym miejscu to goraco polecam!
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org