Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wzorzec & bonitacje

Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-03-2011, 18:07   #21
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
No jak to nie - hehe

Rona zapraszam na ring, "a wtedy zobaczysz"
Byłam dwa razy i jakoś nie zobaczyłam Na szczęście jeszcze tylko jedna pańszczyzna nam została i mamy nadzieję "odbębnić" ją w tym roku
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 18:13   #22
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
No jak to nie - hehe

Rona zapraszam na ring, "a wtedy zobaczysz"

Generalnie fakt istota istotą, ale kiepsko jest zbierać kupy właśnie na ringu
i dlatego w roli zbieracza nie chciałabym się znaleźć
to juz teras rozumiem dla czego jest mozliwosc wynajac hendlerow - iz za takich to stresownych wlascicieli

i co, ja mialam duzo wypadkow i situacii smiesznych w ringu i nic zyje i ja i moje psy

na przyklad kupa i ring- dostalam BOB'a sedzina gratuluje i podaje rozete, tylko ja nie mam jak ja odebrac, bo w jednym reku trzymam psa w drugim worek z kupa, to obie posmialismi sie ze "to co pani sedzino daj cie mnie rozetke w zeby"
iny przypadek - BIS - z zle pokazanego gestu sedziego ( nie pokazal "biegac w okolo" ale pokazal "w strone wyjscia") ja ucieklam z ringu honorowego a za mna i prawe reszta psow z wszystkich 10 grup. Nas potem zlapali na samym wyjsciu i kazali isc do ringu. - sedzia posmial sie i przeproszil ze zle pokazal a na BIS'ach stanelismi na II miejscu

jescze jedna- Gierka to taki wylewny pies. klasa mlodziezy - klubowka a on stoji w ringu i WYJE.... ja usmiecham sie , sedzia tez ze " wilk to z niego dobry" i daje jemu Zw. Ml klubu.

a w drugej takej situacii dostalismi diskwe - tez za szpiewanie w ringu.

jednym slowem ring, to podworko, gdzie troche pobiegasz z psem i tyle i nie trzeba robic sobie samemu na zle i miec hysterje... choc ja rozumiem.. Polska tu... i KAZDY krok nie w ta strone jest "udokumentowany" i mocno potem posmarowany "shit'em". Ale moze nie warto podac cie temu?

co do wideo- na bonitacii na SK ten pies i dostal taka ocene - "zle katowanie tylnych nog." dla tego znowu tylko dokazuje sie ze slowacka bonitacja jest mocnejsza niz czeska, gdzie ten sam pies AZ DWA razy dostal ocene "bez wad"
__________________

Last edited by wolfin; 04-03-2011 at 18:17.
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 18:33   #23
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Tj. na tym forum Znam przypadek, gdzie w Bisach pewien piesio zrobił kupkę na honorowym i zajął I miejsce - takich przypadków jest więcej zapewne. Nam się jeszcze nie przytrafiło, ale zawsze się tego boję, ale tak naprawdę, po tym filmiku widzę czego się boję - hehe. Margo ja nie umiałabym zachować takiego spokoju...., najzwyczajniej w świecie boję się swojej reakcji
Wiesz, chodzilo mi o psa... Wpadka najgorsza z mozliwych, bo takiej kupy do woreczka nie wsadzisz.... Ale po co mam sie denerwowac? To PIES, ktory nie powie mi "Mama, KUPA"....
A ze kogos fascynuja zalatwoajace sie psy, ze musi je uwieczniac i sie z tym dzielic z innymi... Dla mnie to ZDROWE nie jest...

Quote:
Originally Posted by Z LASÓW LOTHLORIEN View Post
Film jest prywatny ciekawe dlaczego
Bo odwaga cywilna to cos co jest autorowi tego filmu kompletnie obce...

Ale spoko - film ludzie maja zgrany... Wiadomo bylo, ze ponownie pan ten da noge jak przyjdzie co do czego - Of na bonitacji w zyciu by nie dostal.... Nie pierwszy raz daje cos, co ma niby atakowac innych, a kompromituje samego autora filmu i/lub jego klike...

Ale ja mam jeszcze mase fotek.... Ktorych pan Troll nie da rady przestawic na "prywatne"...
Zreszta... bedzie wystawa w Katowicach... Mozecie sami zobaczyc jak wyglada ruch w klasie championow-psow.... i zobaczyc, ze film byl jeszcze BARDZO laskawy...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 04-03-2011 at 18:41.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 18:34   #24
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Nieeeee, hehe. Ja chyba zacznę śmiać się i płakać jednocześnie
W takim momencie pomysl, jakie to wielkie szczescie, ze nie masz molosa... Bo tam bez reklamowki sie nie obejdzie...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 18:46   #25
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Byłam dwa razy i jakoś nie zobaczyłam Na szczęście jeszcze tylko jedna pańszczyzna nam została i mamy nadzieję "odbębnić" ją w tym roku
Rona przyjedź do Będzina - zrobię ring jak w zeszłym roku - będziecie mogły z Lorką nabiegać się ile wlezie

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
to juz teras rozumiem dla czego jest mozliwosc wynajac hendlerow - iz za takich to stresownych wlascicieli
Eh, a ja myślę, że to jest w wystawkach najfajniejsze, że stresujesz się, stresujesz, a i tak jakoś wychodzi Ale wiesz co, Unka ostatnio w Brnie też mi "zawodziła", ale przed ringiem i wtedy miała multum wielbicieli, a ona "boroczka" bardzo chciała na ring wejść...

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
W takim momencie pomysl, jakie to wielkie szczescie, ze nie masz molosa... Bo tam bez reklamowki sie nie obejdzie...
hahah, no fakt Zawsze trzeba znaleźć jakiś pozytyw w sytuacji
Ale swoją drogą, to też miałam nakamerowane na filmiku ringowe "załatwianie się", ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy żeby to upublicznić..... czyżby nowa odmiana zwierzęcej miłości
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 19:07   #26
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
To PIES, ktory nie powie mi "Mama, KUPA"....
A jak powie, ze chce u Tomka?!
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011, 20:02   #27
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Rona przyjedź do Będzina - zrobię ring jak w zeszłym roku - będziecie mogły z Lorką nabiegać się ile wlezie
Dzięki za zaproszenie, ale Będzin odpada, bo potrzebujemy pańszczyzny międzynarodowej
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 23:36   #28
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Właśnie przeglądałem fotki z Chomutova i znalazłem 2 fotki, które zrobiłem a propos kątowania właśnie :




Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-2011, 23:55   #29
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Właśnie przeglądałem fotki z Chomutova i znalazłem 2 fotki, które zrobiłem a propos kątowania właśnie
DZIEKI!!!
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2011, 00:00   #30
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
DZIEKI!!!
Nie ma problemu. Nie wiem na ile fotki dają poczucie jak to powinno wyglądać. Ja miałem z tym problem wcześniej, ale jak zobaczyłem na żywo, to teraz wiem o co chodziło w dyskusji i na zdjęciach
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2011, 11:09   #31
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Nie ma problemu. Nie wiem na ile fotki dają poczucie jak to powinno wyglądać.
Oj daja, daja... Szczegolnie ta pierwsza.... Zreszta - kazda fotka wilka jest cenna - bo to taka projekcja wzorca...

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Ja miałem z tym problem wcześniej, ale jak zobaczyłem na żywo, to teraz wiem o co chodziło w dyskusji i na zdjęciach
Hartl zawsze mowi, ze zamiast czytac wzorzec lepiej isc do zoo i popatrzec na wilki...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org