Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wzorzec & bonitacje

Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-08-2009, 23:56   #21
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by sssmok View Post
"Ostatnim sprawdzianem w tej części jest ocena psa w ruchu tzn. w inochodzie."
.
Jeśli masz na to czas i ochotę to jak najbardzioej mozesz bardziej rozwinać ten punkt mojego opisu i przedstawić prawidłowe zdjęcia.

Potem jak wszystko zostanie uzupełnione i poprawione będzie to można zebrać w jedną całość.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-2009, 00:19   #22
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Problem w ty, ze ja odpowiedziałem na pytanie . Nie wiem jakiej ty oczekujesz odpowiedzi.
To moje pytanie:
Quote:
Mozesz mi rzucic linkiem, obrazujacym, ze na bonitacji wymagany jest inochod w klusie? Ja tylko widzialam w chodzie.
Wrzuciles zdjecia psa biegnacego inochodem jako wzor, dlatego to pytanie, bo moze moja wiedza w tym zakresie jest bledna.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Dałem zdjęcie , które bardziej obrazuje inochód . Napisałem tak jak się to odbywa i nie robię z siebie w tej kwestii eksperta. To są moje odczucia i spostrzeżenia po bonitacji.
Ok.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jestem Ci bardzo wdzięczny, ze poprawiasz pewne niedociągniecia i błędy w tym temacie bo jest ich z pewnoscią wiele i bardzo się będe cieszył jak staniesz się bardziej pomocna.
To bylo niepotrzebne, chyba, ze znowu chcesz mnie obrazac.

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeśli jednak dla Ciebie te dwa zdania oznaczają dokładnie to samo to ja ...............cytat " Cytujesz Margo, potwierdzajac moje slowa "
Dwa ostatnie cytaty odnosza sie do calkiem innych kwestii. Jedna to kwestia poruszania sie, a druga ocena na bonitacji. Jesli chcesz z sensem porownac wypowiedz moja i Margo to raczej dalabym tak:
Quote:
Napisał Margo
Tzn co do oceny w ringu to w marszu MUSI byc inochod. W klusie NIE MOZE byc. Dlatego sedziowie 'od rasy' nakazuja i chodzic i biegac.

Quote:
Napisał sssmok
Wilczak moze poruszac sie inochodem w stepie (w kroku), w klusie juz nie powinien. Jest to oceniane na bonitacji.

To ten sam sens - tylko u Margo wyrazone mocniejszymi slowami
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Last edited by sssmok; 14-08-2009 at 00:24.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-2009, 00:21   #23
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Jeśli masz na to czas i ochotę to jak najbardzioej mozesz bardziej rozwinać ten punkt mojego opisu i przedstawić prawidłowe zdjęcia.

Potem jak wszystko zostanie uzupełnione i poprawione będzie to można zebrać w jedną całość.
Ochote moze i mam, ale przy 3 miesiecznym dziecku, nie ma szans na latanie z aparatem i robienie zdjec psom. A na forum siedze tylko gdy Gaja spi i nie mam nic innego do roboty - wiec ostatnio bardzo rzadko
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org