Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Iš gyvenimo....

Iš gyvenimo.... Pasakojimai būsimiems savininkams...arba viskas kas juoda ir balta apie CSV charakterį ir gyvenimo subtilybes su juo

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-02-2008, 13:27   #201
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

OK butinai db rasysiu nes buna kad draugas atvaro ir mzd varom kur nors ant smugio
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-2008, 13:17   #202
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na va uzvakar buvom aikstutei ir Hako lb jau keistai elgesi bent jau man.Anksciau jis pribegdavo prie sunu ir dziaugdavosi ir juos laizydavo o si 7dieni grazuolis mano pradejo aikstutei kazkokias vaikiskas riauses.Pradejo haskiuka uz siknos tampyt ir kazkaip nebedraugyskai,nors haskis buvo uz hako pakankamai vyresnis ir pagal ankstini elgesi Hako garbyndavo visus o cia jau kazkokie pykciai.
Tai mazdaug paaiskinau kokia situacija nors sunku zodzius sudeliot tai va ar tai gali reikst kad jis db man su patinais taip elgsis kol vienas koks dydzkis jam i kaili neduos?Nes aikstutei kai pakramte subiniuka haskiuko, Hako lakste visas pasisiauses ir kazkaip man pasirode ar kas ten buvo nzn atrode kad pasistebes laksto su aukstai uzkelta uodega...
Cia jis parode kad duominuoja ar kas cia pas ji per elgesys?
Pas mus nepamenu kada tai prasidėjo, bet dabar yra labai mažai patinų, su kuriais Vaidis gali būt kartu. Ir tai, kad vienas kažkas jam duos galvon, tai nepadės, maniškis, bijo Harkos, o tuo pačiu ir Gierkos paniškai, gauna galvon, bet kas iš to? Jų nėra ir jis toliau eina dūhint kitų šunų, muštis. Paskutiniu metu tai išvis iš labai toli pamato šunį, net nepažįstamą, o jau visas iškart pasišiaušia, niurzga sau panosėj
vike jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2008, 11:33   #203
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Kovinis vyras pas tau augaAs tai vat bandau parazitui savo isaiskint kad mzd mazo suns liest negalima o dydeliu dar labiau kad suprastu kad visi sunys geri ir ner ko cia rautis bet jam dzin ziuriu ipac kai su merga savo eina tai dar labiau raunasi
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2008, 14:29   #204
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

auga vaikai, auga

sveiki atvyke i paauglsytes, dabar prasides pats kvailiausias amzius-brendimas, kai proto ne marios o labai erelius vaidint norisi.

sako...kai kurie is to isauga
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-02-2008, 03:20   #205
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aha, kovinis - lovinis pas mane
Vat vis galvoju.. ką kaži geriau daryt tokiu atveju, kai ištolo pamatęs šunį urzgia - eit toliau sava kryptim, ir jį nusitempti nieko nesakant, ar pasodint ir laukti, kol nusiramins, ar gal imti ir žaist pradėt, tipo nukreipti dėmesį nuo pyktį sukėlusio objekto?
wolfin gal ir išauga, gi kvailelis išaugo iš maisto vagysčių, ir šunybių krėtimo, nors maniau, kad niekada nebeišaugs dabar jau rimtai vogt eina, nebent kelias dienas pamiršti pašert o graužia ką nors, tai.. kai aš va, kaip dabar, sėdžiu darbe, tai jis, jei pavyksta, nusigvelbia kokį mano daiktą, kažkodėl dažniausiai tai būna piniginė ar kas panašaus, ir seilioja, čiaumoja lovoj ją pasidėjęs.. nu arba svečių kupriakus, tašes vaikis tiesiog jaučia pareigą apvalgyti (iškart perspėju, jei kas užsuksit į svečius)
vike jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2008, 09:12   #206
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Palinkekite sekmes broliui ir sesei si sekmadieni debiutuojant poru konkurse. Visgi svarbiausia dalyvauti, o ne laimeti
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2008, 18:03   #207
nesuprantama
Junior Member
 
nesuprantama's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 43
Default

Sėkmės!!!
nesuprantama jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2008, 19:21   #208
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

Girius labai mazai sunu prisileidzia zaisti,nebent maziukus.Labradorus prisileidzia ir dar savo broli.Savaitgali zygyje vos nepapjove laikos(platus antkaklis buvo sudraskytas,o gerkle tik truputi),kai buvo is voljero eilini kart pabeges tai visus kaimo lenciuginius i budas suvare (kaimynai pasakojo).Jis turi labai gera atminti,nes haskiu nekencia nuo to laiko kai jam dar jaunam pries daugiau nei metus vienas i sikna ikando,tada jam blogai baigesi,o jo veisles brolia tebekencia iki siol - tik pamato haski,tai jau reikia laikyt tvirtai isirezus, akys degti pradeda,issisiepia...Siaip su zmonem tai draugiskas,tik kartais kai kuriu nemegsta nuo pat pirmo karto ir nemegsta visa laika..o mkitus megsta ir pasiilgsta,nors mato tik antra kart...zodziu,zveris toks su filosofija sava..labai idomus
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 11:21   #209
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Sweikas BenaiNorejau pasiteiraut tu vaikystei Giriu sausiaku maitinai?
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 11:25   #210
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Beje gal kas zino kas vakar per diena buvo?Nes vakar su Hako i centra parovem ir nepatikejau savo akim Hako visa laika greta ejo ir netimptelejo nekarto!!!
O dazniausia buna kad einam ir kovojam kaip vaikai kuris kuris nuramins.Dar klausymas kaip ta zaraza atpratint rankas nesiotKas karta kai kur nors einam jis pajema mano ranka ir aisku nejaucia kad man skauda ir nesa su savim tipo uz rankuciu eina pasivaiksciot...Visas pirtines padla suplese
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 13:36   #211
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Čia Meškis nuo brolio savaitgalį nukentėjo?
Laura, mano Vaidis irgi dažnai įsikanda mano ranką, jam tai patinka kažkodėl tai daro neskaudžiai dažniausiai, tai leidžiu. na tik jei nenori pasilikt vienas pririštas ar voljere, tada čiumpa mane skaudžiau ž rankos, ir bando nepaleisti
na aš ne Benas, bet atsakysiu visi w vados šuniukai vaikystėje ėdė sausiaką
vike jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 14:42   #212
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Aciu uz info VikeBet nzn mane nelabai zavi suplesitos pirstines
Plius da visa apseileta bunu ir su melynem nes padliuga nejaucia jegos
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 17:11   #213
Benas
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 66
Default

jo,pradzioj ede sausa(iki puses metu),bet vis vidurius paleisdavo...o mesa tai jam jega,tik paduok...Vikei: jo Meski jis patvarke, bet si kart gan ziauriai...
Benas jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 19:19   #214
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

na cia jau CSV bruozas-megsta uz ranku palaikyt, veliau isauga , bet irgi kartas nuo karto prisimena apie tai.
taip visa maza W vada ede sausiaka ir ...buvo bedos, o I kai pas mane buvo nuo pat 3 savaiciu ede mesa ir as bedu su jais neturejau.

o ka Meskis po kojom pasipainioja ar kaip? ar cia asmenine antipatija?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2008, 20:00   #215
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aga, su sausu buvo daug sudėtingiau dėl virškinimo.. tik tiek, kad paprasčiau galbūt kažkiek šeimininkui.. tik nežinau išties, ar labai paprasta su dažnai viduriuojančiu šunimi..
Vargšas Meškis, nu bet.. pats kaltas (aš vis dar nervojuos dėl trijų randų ant kojos po Apuolės, dėl kurių kaltas Meškis )
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 20:31   #216
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Debiutas Mijos ir Nuko poru konkurse pasiteisino su kaupu - 2 vieta broliui ir sesei (is 11 turejusiu dalyvauti atrodo dalyvavo 10 poru); be to Nukas buvo dienos zvaigzde: BOB, jaunime geriausias ir I grupeje uzimta 4 vieta; be to sveikinu Daiva, kurios suo veteranu konkurse uzeme irgi 2 vieta.
Saunu taip atidaryti jaunimo sezona
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 20:54   #217
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by giedrë View Post
Debiutas Mijos ir Nuko poru konkurse pasiteisino su kaupu - 2 vieta broliui ir sesei (is 11 turejusiu dalyvauti atrodo dalyvavo 10 poru); be to Nukas buvo dienos zvaigzde: BOB, jaunime geriausias ir I grupeje uzimta 4 vieta; be to sveikinu Daiva, kurios suo veteranu konkurse uzeme irgi 2 vieta.
Saunu taip atidaryti jaunimo sezona
Geras, šaunuolis Nukas Tai pala - jaunimo bestus laimėjo? Super!
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 21:39   #218
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Tai čia JN gavo ar jaunimo beste pirmą vietą? ale vistiek šaunuolis, labai smagu o porose tai pavarėt, super
vike jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 21:45   #219
Gabriele
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 59
Default

Ooo, tai kai mes išvažiavom, Nukas pasirodo toliau skynė prizus Sveikinimai.

P.S. tik dabar pamačiau, kad čia yra kalbama apie Panevėžio parodą. O aš parašiau post`ą parodų skiltyje ir daviau nuorodą į mini fotoreportažą.
Gabriele jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 23:28   #220
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

eee as pliurpiau apie kluba su KD prezidente tai nelabai maciau man rodos Nukas FCI I grupej 4 buvo o jaunime.,..na jaunime musu niekad nemato,

nors gal klystu, sakau netiksliai zinau- tik zinau kad rozetes ir taurres tai nesemes i kruva
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org