Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-10-2008, 11:37   #1
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default Vlčí hvězda-Canicross trénink

Kdyby se náhodou někomu z Prahy a okolí chtělo občas provětrat sebe a hafana a užít trochu smečkovité socializace, tak každé pondělí a středu od 17.hodiny běháme /a taky jedna cyklo dvojice/ v oboře letohrádku Hvězda. V současné době se tam schází 3-4 vlčáci. Výkonnost účastníků je různá/od 3 do 15 km/o pracovní morálce vlků ani nemluvit, takže se není čeho bát.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 12:38   #2
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Já bych se přidala hned, jako přívěšek s foťákem. Teda pokud mě sebou příští týden vezmete.
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 18:02   #3
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

...tak to nestíhám:-/ (...o běhání nemluvě) Ale hlavně časově. Jsou to úřední dny:-(
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 18:46   #4
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

No jo, my, co makáme v noci, případně máme nepřetržitý nepravidelný režim, chodíme běhat v úředních hodinách... Ale můžem se operativně domluvit, stejně je to spíš nepravidelná záležitost. A co nevidět chystáme i noční běh, to bude teprv kino...
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 18:57   #5
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

my se rádi zajdeme podívat ,teda chtěla jsem napsat zaběhat,ale mám takové obavy,že mě moje vlče bude chtít ulovit
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2008, 19:27   #6
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
No jo, my, co makáme v noci, případně máme nepřetržitý nepravidelný režim, chodíme běhat v úředních hodinách... Ale můžem se operativně domluvit, stejně je to spíš nepravidelná záležitost. A co nevidět chystáme i noční běh, to bude teprv kino...
..Jj, sice vstávám každý den v 6ráno, ale chodím spát taky tak ve 12 a později v noci, takže později by to už nevadilo..nebo v jiný den..to mám práci i kratší dobu (resp. budu mít). Ale určitě to někdy vyjde:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 08:53   #7
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
my se rádi zajdeme podívat ,teda chtěla jsem napsat zaběhat,ale mám takové obavy,že mě moje vlče bude chtít ulovit
Náhodou, třeba ne. Oni když je jich parta, tak se docela hecují navzájem a akorát se snaží ulovit všechno kolem/veverky, veverky/.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-2008, 19:06   #8
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Adrian View Post
Náhodou, třeba ne. Oni když je jich parta, tak se docela hecují navzájem a akorát se snaží ulovit všechno kolem/veverky, veverky/.
no,nejsem si jistá,zda bych v ní měla tyhle lovecké pudy pěstovat,ale je fakt,že veverky jsou oblíbené asi u všech vlčáků
do kdy tam tak býváváte? kdybych tam chtěla jít od pěti,tak bych musela odejít z práce dřív,ono většinou se do těch pěti,šesti pracuje,bohužel....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 11:07   #9
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Tak běhání v Praze pro nás moc reálné není ale s veverkama se musím přidat a nejen veverky,ale také myši, ježci a všechno co je živé a hejbe se a to ani není ve smečce a když ano,tak je to ještě šílenější tak sem pak foto z běhání kdyžtak hoďte, ráda se mrknu
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 23-10-2008, 13:31   #10
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Tak i s padajícím jezdcem a vlčákem vlekoucím jej do křovin/za veverkou/. Právě, že tyhle pudy se v nich sportem snažíme potlačovat. Jde to pomalu, ale posun tam rozhodně je. Taky je tam neustále fůra volně pobíhajících psů, kteří se rádi seznamují a balí vlčí holky v zápřahu.
Ty časy se dají měnit operativně. Záleží kdo přijde. Zatím je to tak, že většina naopak po té do práce přímo odchází.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-2008, 13:19   #11
cheynee
Junior Member
 
cheynee's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 16
Default Canicross

Ahoj,
byl-li by zájem, můžem podniknout canicross i tu na brněnsku. Jinak doporučuji noční běh, je to super adrenalin. Po pár úrazech jsem se dokopala ke koupi čelovky a nemůžu si to vynachválit. Super relax
cheynee jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-2008, 15:46   #12
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by cheynee View Post
Ahoj,
byl-li by zájem, můžem podniknout canicross i tu na brněnsku. Jinak doporučuji noční běh, je to super adrenalin. Po pár úrazech jsem se dokopala ke koupi čelovky a nemůžu si to vynachválit. Super relax
Canicross jsme ještě nezkoušeli, ale zkusit se má snad všechno,tak proč ne a brněnsko je ideálka jen je Becky momentálně ve stavu těhotenském,takže až po Vánocích budeme ready...Jen nevím jestli to zmáknu já, natož víc než jeden kilometr ale Becky to bude milovat, občas si jdeme zaběhat a je šťastná,stejně jako když běhá vedle kola...
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-2008, 18:51   #13
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Anarvin View Post
Canicross jsme ještě nezkoušeli, ale zkusit se má snad všechno,tak proč ne a brněnsko je ideálka jen je Becky momentálně ve stavu těhotenském,takže až po Vánocích budeme ready...Jen nevím jestli to zmáknu já, natož víc než jeden kilometr ale Becky to bude milovat, občas si jdeme zaběhat a je šťastná,stejně jako když běhá vedle kola...

...hele, tak to je výborný nápad! Napřed to zkus ty a pak mi dáš vědět, jestli jsi to přežila:-) ...sem na tom dost podobně, spíš teda ještě hůř..tak aby štěndo hned nepřišlo o paničku:-D
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 10:04   #14
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
...hele, tak to je výborný nápad! Napřed to zkus ty a pak mi dáš vědět, jestli jsi to přežila:-) ...sem na tom dost podobně, spíš teda ještě hůř..tak aby štěndo hned nepřišlo o paničku:-D
No ty jsi dobrá mě trefí amok a ty tím pádem běhat nepůjdeš tak co kdyby jsme šli hezky všichni spolu,hm?
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 11:59   #15
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Anarvin View Post
No ty jsi dobrá mě trefí amok a ty tím pádem běhat nepůjdeš tak co kdyby jsme šli hezky všichni spolu,hm?
...no, tak jo!:-), ale sem zvědavá na místo srazu
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2008, 12:51   #16
Anarvin
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Černá Hora
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
...no, tak jo!:-), ale sem zvědavá na místo srazu

No to já taky nějak to vymyslíme
Anarvin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org