Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-07-2009, 11:06   #1
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Náhodné foto

Nešlo by nějak roztřídit fotky na fota vlčáků a zbytek? Ono člověk se těší, co tam bude za vlčouna teď a pak tam vybafne toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/97608/
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2009, 12:35   #2
Wolf.Angel
Shinigami キバ 。Kiba
 
Wolf.Angel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Břeclav
Posts: 60
Send a message via MSN to Wolf.Angel Send a message via Skype™ to Wolf.Angel
Default

hehe...peknyyy teda..se nedivim ze ses lek
__________________


Síla bez viny, láska bez pochyb, není to špatné být vlkem....

Wolf.Angel jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2009, 12:36   #3
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Tak to je šok . Já nevím, já už se od dubna snažím o přeřazení dvou fotek z jedné galerie do druhé a vypadá to, že to není možné. Už jsem psala emaily, fotky 4x poslala s jinými jmény a velikostmi....A nic. A to jsem fotky vysloveně původně poslala do té správné galerie, ve které teď ale nejsou.....Záhada
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 03:44   #4
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Tak to je šok . Já nevím, já už se od dubna snažím o přeřazení dvou fotek z jedné galerie do druhé a vypadá to, že to není možné. Už jsem psala emaily, fotky 4x poslala s jinými jmény a velikostmi....A nic. A to jsem fotky vysloveně původně poslala do té správné galerie, ve které teď ale nejsou.....Záhada
Tohle asi zkus pořešit s Pavlem. Třeba někde zrovna lítá, ale až dorazí, snad nám odpoví na to co potřebujem. Přece jen je to jedinej českej moderátor zde.

Já jsem se chtěl ale zeptat, jestli by nešlo do náhodných fotek vybírat striktně vlčáky nebo vlky, prostě něco co se hodí. I ty výstavy, bonitace mi přijdou už takový... no není to ono. A o fotkách lidí nemluvim. Od toho jsou portály jako lide.cz a podobné.

Není to sice jako minule, ale stejně mi to zas dneska náhodně vyhodilo toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/62286/

Last edited by Undertaker; 25-07-2009 at 03:55.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 11:07   #5
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default Náhodné foto

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Nešlo by nějak roztřídit fotky na fota vlčáků a zbytek? Ono člověk se těší, co tam bude za vlčouna teď a pak tam vybafne toto:
http://www.wolfdog.org/drupal/cs/gallery/pic/97608/
Ja teda nevim, ale zrovna před pár dny jsem se půl hodiny bavil tim, že jsem na hlavní stránce mačkal F5 (obnovit) a koukal na fotky. Za tu půlhodinu mi to neukázalo jinou fotku než vlčáka. Domnívám se, že fotek jiných než jsou psi je tu tak málo, že ani nemá cenu se snažit tyhlety náhody eliminovat.
Honza
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 11:16   #6
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Ja teda nevim, ale zrovna před pár dny jsem se půl hodiny bavil tim, že jsem na hlavní stránce mačkal F5 (obnovit) a koukal na fotky. Za tu půlhodinu mi to neukázalo jinou fotku než vlčáka. Domnívám se, že fotek jiných než jsou psi je tu tak málo, že ani nemá cenu se snažit tyhlety náhody eliminovat.
Honza
Proč ne? Snad to není tak zbytečný a tyhle fotky tu zbytečně jsou. Bez nich je to prostě lepší a nemuselo by to bejt tak náročný upravit.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-2009, 21:54   #7
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Já se teda taky domnívám, že by tu podobný fotky nemusely bejt. Vůbec. Jsou to stránky o psech, případně vlcích. Tyhle obrázky se psy nesouvisí ani vzdáleně. Koneckonců tady vkládání fotek podléhá schválení, takže eliminace je podle mě velmi snadná - vidím fotku, která nesouvisí s vlčákem, tak prostě kliknu na "smazat". Jednoduchý jako facka.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 00:44   #8
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Já se teda taky domnívám, že by tu podobný fotky nemusely bejt. Vůbec. Jsou to stránky o psech, případně vlcích. Tyhle obrázky se psy nesouvisí ani vzdáleně. Koneckonců tady vkládání fotek podléhá schválení, takže eliminace je podle mě velmi snadná - vidím fotku, která nesouvisí s vlčákem, tak prostě kliknu na "smazat". Jednoduchý jako facka.
Neřikám nemusely bejt... ať si je člověk klidně najde, když bude chtít, ale v těch náhodných by se zobrazovat nemusely. Jinak s Lenkou souhlasim. (Pro jistotu, aby mě příště zase nemlátila)
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 08:34   #9
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

aj to takie tez treba zmazit?



bo tu su len liuda bez psov?
mi to neni problem ked su aj takie fotki, pre to ze oni su dane na setkani aj na BONUS galeriu.
Ja chtim videt akie liuda maju psy nie len psy. ked chtis koukat na cevecki idte na galeriu "vlcaki" aj budete tam mit len psy
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 09:58   #10
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Souhlasim s Wolfin, neni to jen o psech, ale i o lidech, setkavani, spolecnych akcich. Jsem treba clenem Mitsubishi Clubu a v galeriich rozhodne nemame jen fotky aut, i kdyz ten klub a web o autech je, ale i o lidech kterym patri. Urcite by se nahodne foto dalo automaticky vybirat jen z galerii vlcaku, ale na druhou stranu si predstavte, ze na vas z nahodneho fota vykoukne znama tvar. Samozrejme se vsichni osobne nezname, ale urcite by mi nevadilo si pri otevreni Wolfdogu obcas rict "je hele, to je Marianka s Undertakerem" .
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 11:52   #11
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak asi by to chtělo názor více lídí ale jde hlavně o to, co na to majitelé serveru.
V podstatě můžu oponovat stejným argumentem, že pokud chceš fotky lidí, najdeš je v samostatný galerii. Je to jen otázku vkusu co se komu líbí a nelíbí, ale můj názor je takovej, že ten web by měl určitej standard, kdyby se jako náhodná fotka zobrazovali pouze vlci a vlčáci. Když sem přijde někdo novej a vyletí na něj hned výše zmíněná fotka, tak zapochybuje kam se to vůbec dostal.
Co se týká třeba fotky mě a Marianky, nehodlám bejt nijak populární. Mezi fotkama ze setkání ať klidně je, ale jako náhodná fotka figurovat nemusim.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 12:27   #12
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

We agreew ith you all... It is planned that in the new gallery photos from the "Bonus" section will be no more shown... So please be patient....
admin jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 12:40   #13
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Thank you
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 13:09   #14
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ja se teda taky priklanim k fotkam psu a ne lidi,ty me nijak nezajimaji,i kdyz bych je treba znala....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 16:07   #15
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Proč ne? Snad to není tak zbytečný a tyhle fotky tu zbytečně jsou. Bez nich je to prostě lepší a nemuselo by to bejt tak náročný upravit.
ale bolo by to narocne, vyzadovalo by si to rucne prejst kazdu jednu fotku a nasledne ju "dat do kategorie ok/neok" - nehovoriac o vytvoreni takehoto podadresara
takze prakticky nemozne
Mackie jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 16:40   #16
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Mackie View Post
ale bolo by to narocne, vyzadovalo by si to rucne prejst kazdu jednu fotku a nasledne ju "dat do kategorie ok/neok" - nehovoriac o vytvoreni takehoto podadresara
takze prakticky nemozne
Zkus si přečíst komentář od Admina...půjde to, jen treba vyděržať Jednoduše stačí náhodný foto brát ze složek vlčáci a vlci
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2009, 20:14   #17
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

aha vidim.. ale ako je napisane "new gallery", to je o niecom inom
v tej sucasnej.. to by bolo fakt prplanie sa
Mackie jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2009, 00:19   #18
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak uvidíme... ale je to v příští pětiletce
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2009, 13:44   #19
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Můj xicht rozhodně na nikoho vykukovat nemusí. Stačí, že se sama vyděsím, kdykoliv projdu kolem zrcadla. Ale radši se fakt kouknu na chlupáče.
A nikoho nemlátim, dokonce ani lidi. No, možná to přehodnotím...
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org