Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Z życia wzięte....

Z życia wzięte.... Opowiadania ku przestrodze dla przyszłych właścicieli wilczaków...czyli wszystko o charakterze CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-11-2009, 12:59   #1
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default Brix, czyli MILO Ruskov Dvor kończy 13 lat!

Są tematy nie miłe i są te bardzo miłe, jak ten. Mam przyjemność złożyć jako pierwsza WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla przewspaniałego psa, który został doceniony w wielu krajach i nie mam tu na myśli wystaw. Tak, Milo kończy w tym roku, 10 listopada, 13 lat!! Dochował się 89 potomków. Milo to dalej z zachowania młodziak, jest pełen radości i chęci zabaw, prawdziwy pieszczoch, co miałam przyjemność oglądać niespełna miesiąc temu będąc w odwiedzinach na Słowacji. Posiada piękną maść, kontrasty, i uśmiech na pysku, a charakter, czysta poezja, zakochałam się od pierwszego wejrzenia
Tak więc w imieniu swoim i całego naszego Wilczego Ducha oraz całej ekipy spod Dumbiera, pragnę raz jeszcze życzyć wszystkiego Najlepszego, jeszcze wielu, wieelu tak wspaniałych dni i dłuugiego życia!

Obiecuję uzupełnić ten temat jeszcze najnowszymi zdjęciami tego wspaniałego wilka,...ale kiedy znajde ta płytkę ze zdjeciami
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 09-11-2009 at 13:05.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 21:31   #2
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Są tematy nie miłe i są te bardzo miłe, jak ten. Mam przyjemność złożyć jako pierwsza WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla przewspaniałego psa, który został doceniony w wielu krajach i nie mam tu na myśli wystaw. Tak, Milo kończy w tym roku, 10 listopada, 13 lat!! Dochował się 89 potomków. Milo to dalej z zachowania młodziak, jest pełen radości i chęci zabaw, prawdziwy pieszczoch, co miałam przyjemność oglądać niespełna miesiąc temu będąc w odwiedzinach na Słowacji. Posiada piękną maść, kontrasty, i uśmiech na pysku, a charakter, czysta poezja, zakochałam się od pierwszego wejrzenia




Dokladnie tak jak ja 7 lat temu, bo przeciez Milo to nikt inny jak ojciec pierwszego miotu CzW w Polsce....

"Tatuskowi" zyczymy wszystkiego NAJlepszego!!!


Aset Voodoo Wolf, Alistair Wolf & Andariel Wolf z Peronówki


Ale tez nie kazdy pewnie wie, ze Milo to cos wiecej - to pies, ktory dla CzW jest jak Walesa... to on 'skakal przez plot', gdy Czechy i Slowacja byly podzielone i nie utrzymywaly kontaktu - on spowodal, ze ten mur runal....
Wlasnie dla Milo pojechalismy na pierwsza slowacka wystawe. Pojechalismy mimo tego, ze wmowiono nam, ze slowackie psy to wymoczkowate pokraki, ktore nie przypominaja typowego psa tej rasy. Zadnemu czeskiemu hodowcy na MYSL by nie przyszlo, aby jechac na krycie na Slowacje. Zabrala sie z nami Lucka Novoveska (hod. Eden severu). Wizyta w Nitrze zmieniala nasze zdanie. Jej rezultatem byl pozniejszy miot (u nas i u Lucki), oboz na Slowacki i setki fotek slowackich psow przez co postrzeganie ich CzW diametralnie sie zmienilo... Okazalo sie, ze horrorki opowiadane przez niektorych czeskich hodowcow to jedynie bajeczki dla niegrzecznych dzieci... Ze czasem to co ktos mowi moze baardzo mijac sie z prawda... Dzieki temu nie tylko Milo, ale wiele slowackich psow doczekalo sie gromadki dzieci i udalo sie zachowac wieksza czesc tamtemjszej krwi...
Chcac nie chcac Milo WIELE zmienil....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009, 16:57   #3
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default




Obiecałam wiec dodaje
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 10-11-2009 at 17:13.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009, 19:58   #4
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Sto lat Sto Lat od Córek Andariel Wolf i Irris dla Taty
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org