Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Mityba ir sveikata

Mityba ir sveikata Kuo maitinti CSV, informacijos apie maistus, maitinimo patarimai, skanėstai, skiepai ir ką daryti, kai šuo suserga....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-11-2009, 14:45   #61
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

uuu, vaiduti bedos uzpuole. gerai, kad viskas gerai.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 22:05   #62
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Ojei, kaip jis dabar? Tikrai į virusą kokį panašu (a la kaip žmonėms būna - roto visokie...)

Bru tai vaikšto išskustu pilvuku, labai juokingai atrodo, kaip mažas šuniukas Echoskopavomės truputį, bet viskas ok
Aha, man irgi grynai kaip koks virusas.. Nieko, dabar viskas gerai, tik ka neramus, vaikšto, inkščia namie, bet energingas Keisčiausia man dėl vandens, šlapinasi labai daug, o nelaka nė lašo na bet lauksim, vistiek juk kada nors pradės lakt o dabar stebim kolkas visdar ėda košę, apvirtą mėsą ir konservus. Bijau duot žalią mėsą. Beje. labai patenkintas tokiu maitinimu, pradžioj nemokėjo ėst net konservo, bandė kąsti, kaip mėsą klinikoj net juokės, kad šuo nemoka naudotis liežuviu ėsdamas nežinau kas jam labiau čia patinka, ar kad šiltas maistas, ar kad konservai labai skanu bet dar diena, dvi, ir viskas, ės toliau mėsytę..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 16-11-2009, 23:06   #63
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Aha, man irgi grynai kaip koks virusas.. Nieko, dabar viskas gerai, tik ka neramus, vaikšto, inkščia namie, bet energingas Keisčiausia man dėl vandens, šlapinasi labai daug, o nelaka nė lašo na bet lauksim, vistiek juk kada nors pradės lakt o dabar stebim kolkas visdar ėda košę, apvirtą mėsą ir konservus. Bijau duot žalią mėsą. Beje. labai patenkintas tokiu maitinimu, pradžioj nemokėjo ėst net konservo, bandė kąsti, kaip mėsą klinikoj net juokės, kad šuo nemoka naudotis liežuviu ėsdamas nežinau kas jam labiau čia patinka, ar kad šiltas maistas, ar kad konservai labai skanu bet dar diena, dvi, ir viskas, ės toliau mėsytę..
Kai būnam su Brukne pas mano mamą, kartais nusišypso kaliausei laimė gaut pakiuką katiniško guliašiuko, tai jau baaaaisiai skanu būna jai...

P.S. Retorinis klausimas. O kokio skanumo turi būti katinai, jei jie pilni prikimšti tokių gardžių guliašiukų?....
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org