Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2010, 20:59   #1
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default Fight Club-arba kai jau nervai nebelaiko

Hm prasnekom apie kalbos kultura puiku;]Tai paskaityk puslapi nuo pradziu ir paziurek kas ten ka pradeda izeidinet;]Vaiva su tavim sakau jau viskas yra aisku tu ka nori tai ir girdi, kaip nori taip ir matai ir nieko tau cia jau nebeisaiskinsi, kiek besistengciau tu vel uzvedi ta pacia melodija is tuscio i kiaura...
Wolfin as ne apie sunys db noreciau pashneket o tiesiog apie tai kad mergom matyt sikna lb niezti pasirieti ir jos riejasi, matyt neissiduksta namie tai per foruma bando issidukt;]As ir nepasiduosiu nei cia auu kazkokiom velniai zino is kur atsiradusiom nei ka...
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2010, 21:01   #2
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Dw panos jai norit rietis rasykit man privaciai Visom atsakysiu mielai...
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2010, 21:46   #3
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

kaip moku taip ir rasau ir tikrai del to nesiparinu.taip taip matyt tik del Hako mes turim apribojimu,mes patys baisiausi ir del tokiu kaip mes grieztina istatymusir jai mes atrasynetumem kita kalba gal tada ir rodytumem nepagarba o db as ne lt kalbos pamokoj bet matau kad jau nebera prie ko prikibt tai tik lieka kibt prie to kaip rasau.o pagarbos tikrai nejauciu mane smeiziantiem zmonem
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2010, 21:55   #4
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
kaip moku taip ir rasau ir tikrai del to nesiparinu.taip taip matyt tik del Hako mes turim apribojimu,mes patys baisiausi ir del tokiu kaip mes grieztina istatymusir jai mes atrasynetumem kita kalba gal tada ir rodytumem nepagarba o db as ne lt kalbos pamokoj bet matau kad jau nebera prie ko prikibt tai tik lieka kibt prie to kaip rasau.o pagarbos tikrai nejauciu mane smeiziantiem zmonem
Ne vien dėl Hako - dėl daugybės šeimininkų, kuriems elementariai nusispjaut ant visko. "Po manęs, nors ir tvanas... "
O tu pažiūrėk ar dar bent vienas rašo taip, kaip tu? Prikibt galėčiau oi prie daug ko, bet štai "db", "lb" ir skyrybos ženklų nenaudojimas tiesiog labiausiai rėžia akį.
Kurioj vietoj esi šmeižiama? Nerašei "O Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]" Kažkas kitas čia už tave parašė?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010, 09:48   #5
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Tai sakau musu forume negalima to rasyt?;]]]parasiau kad pakrate kad buvo tokiu nutikimu, parasiau tiesiog kaip buvo ar cia niekada tipo niekam blogo nenutinka?parasiau savo nuomone siuo atzvilgiu ir tiek ar ziuriu cia ir nuomones reikst negalima ir reikia tik klausit kitu ka sako?Kad isputet cia burbula cia kiti jau pastebi.o kur esu smeiziama tai gali pasiskaitit nuo pat pradziu ir savo ir auu komentarus;]]]
O del LT kalbos na Vaiva man tikrai nera cia ko parintis man taip nusishvilpt is tikro kas tau ten patinka ir kur as ten koki kableli nepadejau man atrodo cia ne lt kalbos pamoka;]]]tiesiog matau nebera tau prie ko prikibt daugiau;]]]]
Sakau tegu kekvienas lieka prie savo nuomones nes man savo tikrai neipirsi ir nei vieno savo zodzio cia parasyto as neneigiu;]]]As bent sakau kaip manau o ne uz nugaros kazka aptarineju...

Last edited by Lauryte; 30-11-2010 at 09:51.
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010, 09:57   #6
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Manau jau tema isseko ir galima pereit prie kitos temos;]]]O del tavo sventos ramybes galiu pasakyt mes kaip elgemes anksciau taip ir elgsimes;]]]]]Geros tai darbingos dieneles;]]]
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010, 10:18   #7
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Tai sakau musu forume negalima to rasyt?;]]]parasiau kad pakrate kad buvo tokiu nutikimu, parasiau tiesiog kaip buvo ar cia niekada tipo niekam blogo nenutinka?parasiau savo nuomone siuo atzvilgiu ir tiek ar ziuriu cia ir nuomones reikst negalima ir reikia tik klausit kitu ka sako?Kad isputet cia burbula cia kiti jau pastebi.o kur esu smeiziama tai gali pasiskaitit nuo pat pradziu ir savo ir auu komentarus;]]]
O del LT kalbos na Vaiva man tikrai nera cia ko parintis man taip nusishvilpt is tikro kas tau ten patinka ir kur as ten koki kableli nepadejau man atrodo cia ne lt kalbos pamoka;]]]tiesiog matau nebera tau prie ko prikibt daugiau;]]]]
Sakau tegu kekvienas lieka prie savo nuomones nes man savo tikrai neipirsi ir nei vieno savo zodzio cia parasyto as neneigiu;]]]As bent sakau kaip manau o ne uz nugaros kazka aptarineju...
Bet tu rimtai nesupranti, a? Aš dar galvojau, kad tu tiesiog bandai atrodyt labai kieta keistais būdais ar ką, bet imu galvot, kad tikrai nesupranti.
Taip, visiems visko nutinka - daug šio forumo dalyvių yra turėję problemą, kai jų šuo užpuolė mažesnį, kai vaikai išsigando, kai grybautojas miške siaubo gavo, BET nei vienas dėl to nesidžiaugė, nei vienas nesididžiavo ir "mėsgaliu" to užpulto šuns irgi niekas nevadino. Iki tavęs. Va apie tai ir kalba.
Beje, nesusireikšmink - prie tavęs asmeniškai niekas nesikabinėja. Ar čia būtų Laura, ar Stasė, ar Jadvyga - visiškai nesvarbu. Svarbu konkretus požiūris į savo ir kitų šunis. Jei štai ateitų, tarkim, Vikė, ir papasakotų "Vaidis tai pjauna kitus šunis, bet man tai dzin ant tų mėsgalių ir senių jų šeimininkių", tai aš jai rašyčiau tą patį

P.S. "Šmeižtas" būna, kai žmogus NETEISINGAI kažkuo kaltinamas, o tu pati su šypsenėlėm ir pasididžiavimu pasipasakojai, kad tavo šuo purto kitus šunis, bet tau dzin, nes jis su antsnukiu tą daro. Tai pati viską ir pasakei.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 30-11-2010, 10:47   #8
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Taip man DZIN;]As to neneigiu;]Ar db jau viskas?;]]]]

P.S Hako ju nepjauna beje;]]]

Last edited by Lauryte; 30-11-2010 at 10:50.
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 03-12-2010, 19:04   #9
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

na, laura, jei rašytum taip, kad būtų galima atskirti kur sakinys prasideda, kur pasibaigia, tai gal ir būtų paprasčiau suprasti....
"bausti negalima pasigailėti.."..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 03-12-2010, 19:34   #10
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Gerai panele mokytoja;]]]kai ismoksiu butinai pabandysiu taip padaryt;]]]
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 03-12-2010, 20:20   #11
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Gerai panele mokytoja;]]]kai ismoksiu butinai pabandysiu taip padaryt;]]]
rodos pati nelabai moki skaityt....(aliuzija į 286 įrašą...)..

Last edited by auuuu; 03-12-2010 at 21:17.
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 11:05   #12
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 12:06   #13
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]
galvą išsitrink. nors turbūt tai jau nepadės....puikus reprezentatyvus egzempliorius civilizacijos nuopuolio ir vartojiškumo bei hamburgerių įtakos smegenų tuštėjimo metui....kompleksai, baimės, savęs nepažinimai ir desperatiškas pripažinimo siekimas bet kokiais būdais....vienas pavyzdys iš labiausiai paplitusios rasės tarp beveik septynių milijardų homo sapiens sapiens....

.."..science prove that some people are complete waist of time, space and other resources.."..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:10   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

mergaites rasykit cia apie tai kas TOTALIAI nesusije su temomis, kurias jus tersiat- kad nekiltu pagunda tai daryt ana uzrakinu savaitelei
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:30   #15
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]
Auuu... Atkreipk dėmesį į tokio pobūdžio komentarus. Matai kaip žmogus kažko tą seksą vis bando kišt... Tu gi žinai kuriai žmonių grupei seksas vaidina padidintą vaidmenį gyvenime, ane? Kito paaiškinimo nerandu...
Tai ar verta kalbėt?...

Geriau einam prie pliurpalų ir papasakok kokią egzotiką tu ten mokais užusieniuose. Cekavu.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:46   #16
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

daiva, trink visą šitą daiktą lauk....nereik iš vis forumo teršt...turim vieną pliurpalų temą ir užtenka....

..kai pagalvoji, aš irgi galbūt panašus buvau....kokios šeštoj klasėj....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:49   #17
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Taip taip eikit eikit pakalbet apie kazka ten gal pagliau atsoksit su savo nesamonem nuo manes ;]]]]Na Vaiva pasakyk gi garsiai kokia zmoniu rasei seksas svarbus?;]]]lb jau idomu tavo mokslyne teorija isgirst;]]]

Matyt auu iki siol toli nenuejai nuo 6 klases nes vis ziuriu kazkokiais cia nesamonigais ir durnais fatktais riemesi;]]]
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:50   #18
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nea mergaites- kiekvienos kalbos forume yra po tokia tema kur leidziama issilieti netersiant kitu temu- na istrinsiu vel jus i kitas pereisit.
nu ale gi idomu ir apie seksa pasneket- dafai tik
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:51   #19
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Auu Nuo pat diskusiju pradzios beje nieko i tema neparasei o tik kazkokias ten savo kosmoso nesamones pasiskaityk...

Last edited by Lauryte; 04-12-2010 at 14:00.
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 04-12-2010, 13:53   #20
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Na tai mum manau Vaiva apie seksa pasakys ir pasakys kam jis rupi;]]]
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org